Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.06.22. 19:51:51

huntelaar benzema lol lathatukk mien zsenik voltak az eb-n is:))) jah.. h alig jatszottak?
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.06.22. 19:49:37

Xavinho írta:
Ronaldinho&Barca írta:Megint lehet én vagyok a gyenge idegzetű és a hozzá nem értő.. de Adebayor nem Barca játékos ez biztos. Mi játék stílusunkba nem illik bele. Elismerem a képességeit és az érdemeit, de ne jöjjön ide. Jó, fejelni tud, de amíg a földön van a labda addig messze verhető... távoli bombákat meg tőle aztán ne várjunk szerintem, van mit fejlődnie még. Eto'o mint fejjel mint lábbal hihetetlenül veszélyes. Persze fejjel van mit fejlődnie, de nekem elég ha lábbal bepöccinti a lasztit a kapuba... Nem értem Adebayor mibe jobb mint Eto'o? (Semmibe.) Könyörgöm, akkora egy baklövés lenne Eto'ot elengedni, hogy a világ rajtunk röhögne... Ennyire barmok a vezetők meg Pep is??? R10-t még megértem, de rá egy kemény kezű edző lenne nagyon jó hatással, megnézném Pep alatt mire képes. Mert bagatell kis összegért azért őt se kéne eladni.
Komolyan, legközelebb azt fogjuk olvasni, hogy már Messivel se számol, akkor viszont én...
Eto'ot mindenképp itt kell tartani, ha címeket akarunk nyerni, és legfőképp a Barca becsületét visszanyerni!!!
Teljesen egyet értek. Max annyit tudok hozzátenni,h Adebayornál Villa meg Benzema meg Huntelaar (meg még sorolhatnám) sokkal jobb játékosok és,ha Eto'o mindenképp megy ,akkor inkább közülük jöjjön vki 40 milláért,minthogy 30 körüli összegért igazoljunk vkit,akinek annyi az előnye,h magas (Crouch fekában...). (bármilyen igazolásnál jobb lenne,ha Samu maradna)
Huntalaar, Benzema jobb mint Adebayor? Ezt nem tudhatjuk amíg egyik sem játszott, bizonyított egy elitligában.
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.06.22. 19:48:59

Ez az Arshavin gyerek tényleg nem volt rossz a tegnapi mecsen sem és már érdeklődünk is iránta.Olvastam h Hernanes nem kezdő lenne de nemtom h minek lenne 1xrre Arshavin+Hernanes.Arshavin-t jobban támogatom mint Hernanest.




Eggyüt nem férnénk el a középpályára:


------------------------------Xavi------------------Touré--------------------------

--------------------------------------Arshavin-------------------------------------

Iniesta,Keita lennének cserék a középpályára.Most itt mind1 h ki a csere meg kinem rotációtól függ.

És akkor vki tartalékozzon ha jön Hernanes is.
Avatar
Kalwy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.06.22. 16:40:05

2008.06.22. 19:47:12

Én pl.Sweinsteigernek is jobban örültem volna mint ennek a Hlebnek.
De a vezetőség tudja hogy mit csinál. :o Csak nehogy megbánják végül
amikor már késsőlesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalwy 2008.06.22. 19:50:27-kor.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.06.22. 19:45:55

Ronaldinho&Barca írta:Megint lehet én vagyok a gyenge idegzetű és a hozzá nem értő.. de Adebayor nem Barca játékos ez biztos. Mi játék stílusunkba nem illik bele. Elismerem a képességeit és az érdemeit, de ne jöjjön ide. Jó, fejelni tud, de amíg a földön van a labda addig messze verhető... távoli bombákat meg tőle aztán ne várjunk szerintem, van mit fejlődnie még. Eto'o mint fejjel mint lábbal hihetetlenül veszélyes. Persze fejjel van mit fejlődnie, de nekem elég ha lábbal bepöccinti a lasztit a kapuba... Nem értem Adebayor mibe jobb mint Eto'o? (Semmibe.) Könyörgöm, akkora egy baklövés lenne Eto'ot elengedni, hogy a világ rajtunk röhögne... Ennyire barmok a vezetők meg Pep is??? R10-t még megértem, de rá egy kemény kezű edző lenne nagyon jó hatással, megnézném Pep alatt mire képes. Mert bagatell kis összegért azért őt se kéne eladni.
Komolyan, legközelebb azt fogjuk olvasni, hogy már Messivel se számol, akkor viszont én...
Eto'ot mindenképp itt kell tartani, ha címeket akarunk nyerni, és legfőképp a Barca becsületét visszanyerni!!!
Teljesen egyet értek. Max annyit tudok hozzátenni,h Adebayornál Villa meg Benzema meg Huntelaar (meg még sorolhatnám) sokkal jobb játékosok és,ha Eto'o mindenképp megy ,akkor inkább közülük jöjjön vki 40 milláért,minthogy 30 körüli összegért igazoljunk vkit,akinek annyi az előnye,h magas (Crouch fekában...). (bármilyen igazolásnál jobb lenne,ha Samu maradna)
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2008.06.22. 19:44:28

chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.22. 19:43:44

Rivaldinho írta:Arshavin minek ? Könyörgöm, van itt egy-két 12-13éves, most lát először egy igazi, nemzeközi tornát, és már egyből a jól teljesítő Arshavint akarja...
És Barossal mi a helyzet ? 4 éve ő volt a sztár, aztán eltűnt a süllyesztőbe...
Másik dolog :!: 50-60 millió eurók röpködnek it a köztudatba, a fórumon... Hát az nem kevés pénz, és Villa hiába jó játékos ennyit nem ér meg, nem CR, aki jelenleg a legpiacképesebb... Még érte sem adnék 60milliót...
Villaért max 35öt, és még vmi játékost. De hozzáteszemh, ogy szerintem is inkább Villa mint Adebayor.
barost arshavinhoz hasonlítani jó vicc. barosnak becsúszott 5 gól. lehet, hogy hülyén hangzik, de előbb rúg valaki véletlenül 5 gólt egy EB-n, mint IRÁNYÍT tökéletesen egy csapatot.

http://youtube.com/watch?v=IIRxxurh0xg

nézd meg ezt. csak azt tudom mondani, amit sisa tibor mondott némethről "zenél a labda, ha hozzáér"
Khjui
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.26. 22:52:37
Tartózkodási hely: Baj

2008.06.22. 19:41:04

3 fórumozónak üzennék:

Varga : én is tudom hogy a PL sokkal keményebb de ott nem fújnak l
le anniy mindent a bírók. :D:D
lui1698 : én sem úgy gondoltam hogy Villa majd mindent megnyer egyedül a csapatnak, hanem arra próbáltam célozni hogy egy ilyen befejező csatárral könnyebb egy csapatot megverni. Pl.:idén a M.U. ellen biztos hogy lőtt volna egy gólt és akár tovább is juthattunk volna .(szerintem)
Rivaldinho : C.Ronaldoért én még 60 Ft-t se adnék.A Barcánál van elég pénz hogy ilyen drága játékosokat vegyenek csak Laporta nem elég merész ahoz hogy befektessen egy ekkora üzletbe.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.06.22. 19:40:36

Én 1esetben engedném el Eto'o-t... Ha jönne Villa! Jelenleg szerintem cska ő képes pótolni. Adebayor-ról ugyan az a véleményem mint az Ronadlinho@Barca nevű kedves felhasználónak. Láttam az első pár Arsenal meccsét, és komoylan mondom ckas miatta néztem meg, olyan jót derültem azon hogy sokszor elesik a saját lábába, és bepattan vhogy róla a labda...
Valszeg azóta sokat fejlődött, nem sok Arsenal meccset néztem, de Ő ide ne jöjjön, én úgy gondolom. Max Eto cseréjének, de annak meg drága. Eto a világ egyik legjobbja, nem mindneki tudja pótolni.
Hát kicsit irónikusan szólva (aki olvasta előző hsz-emet), inkább akkor már Arshavin mint Adebayor.
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2008.06.22. 19:40:00

Egyenlőre még nem igazoltunk le csatárt. Majd meglátjuk. Július 4 mindjárt itt van.. addig le akarják zárni az igazolásokat, akkor kiderül ki csatlakozik még a klubhoz és ki távozik...

Annyi név volt bent a kalapban és még mennyi lesz... várjuk ki a végét... A kapus posztra kiváncsi leszek... Pep "állítólag" azt mondta nem első számú neki Viktor... Az orosz srác nem rossz, de egy eb és egy ufea kupa még nem biztos, hogy elég a bizonyításhoz... De el tudnám képzelni itt...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4534
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.06.22. 19:29:02

Megint lehet én vagyok a gyenge idegzetű és a hozzá nem értő.. de Adebayor nem Barca játékos ez biztos. Mi játék stílusunkba nem illik bele. Elismerem a képességeit és az érdemeit, de ne jöjjön ide. Jó, fejelni tud, de amíg a földön van a labda addig messze verhető... távoli bombákat meg tőle aztán ne várjunk szerintem, van mit fejlődnie még. Eto'o mint fejjel mint lábbal hihetetlenül veszélyes. Persze fejjel van mit fejlődnie, de nekem elég ha lábbal bepöccinti a lasztit a kapuba... Nem értem Adebayor mibe jobb mint Eto'o? (Semmibe.) Könyörgöm, akkora egy baklövés lenne Eto'ot elengedni, hogy a világ rajtunk röhögne... Ennyire barmok a vezetők meg Pep is??? R10-t még megértem, de rá egy kemény kezű edző lenne nagyon jó hatással, megnézném Pep alatt mire képes. Mert bagatell kis összegért azért őt se kéne eladni.
Komolyan, legközelebb azt fogjuk olvasni, hogy már Messivel se számol, akkor viszont én...
Eto'ot mindenképp itt kell tartani, ha címeket akarunk nyerni, és legfőképp a Barca becsületét visszanyerni!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.06.22. 19:26:30

Guardiola tényleg rámegy a fizikai munkára+a szép játékra is.Nem hangzik rosszul.Csak meg kell valósítani.

Lásd:

Keita-183cm
Piqué-193
Caceres-183
Alves-171

Jelöltek:

Hernanes-183
Silva-169
Adebayor-191

Alves és Silván kívűl mind magasabb játékosoknak számítanak.Sztem jó csapatunk lesz jövőre.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.06.22. 19:23:57

Arshavin minek ? Könyörgöm, van itt egy-két 12-13éves, most lát először egy igazi, nemzeközi tornát, és már egyből a jól teljesítő Arshavint akarja...
És Barossal mi a helyzet ? 4 éve ő volt a sztár, aztán eltűnt a süllyesztőbe...
Másik dolog :!: 50-60 millió eurók röpködnek it a köztudatba, a fórumon... Hát az nem kevés pénz, és Villa hiába jó játékos ennyit nem ér meg, nem CR, aki jelenleg a legpiacképesebb... Még érte sem adnék 60milliót...
Villaért max 35öt, és még vmi játékost. De hozzáteszemh, ogy szerintem is inkább Villa mint Adebayor.
Avatar
Kalwy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008.06.22. 16:40:05

2008.06.22. 19:18:27

Hamár álmodozunk akkor szerintem egy Arshavin,Messi páros
azért nemvolna rossz a támadószekcióban. :roll:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.06.22. 19:17:53

Khjui írta:Szerintem is Villa lenne a legjobb még akkor is ha elég drága. Szerintem Adebayor egyáltalűn nem jó futballista. Láttam egy pár meccsét és az lehet hogy jól tud fejelni mivel 190 cm fölött van de állandóan elesik a saját lábaiban. Amúgyis a spanyol bajnokságban elég sok a szabálytalanság :arrow: többet lehetne látni a földön mint futni. Inkább fizessünk Villáért 50-60 millió €-t és nyerjük meg vele a BL-t, a bajnokságot, és a királykupát. :D
Azért 1 játékossal nem lehet kaszálni! :wink:
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.06.22. 19:14:20

Khjui írta:Szerintem is Villa lenne a legjobb még akkor is ha elég drága. Szerintem Adebayor egyáltalűn nem jó futballista. Láttam egy pár meccsét és az lehet hogy jól tud fejelni mivel 190 cm fölött van de állandóan elesik a saját lábaiban. Amúgyis a spanyol bajnokságban elég sok a szabálytalanság :arrow: többet lehetne látni a földön mint futni. Inkább fizessünk Villáért 50-60 millió €-t és nyerjük meg vele a BL-t, a bajnokságot, és a királykupát. :D
:lol: Az angol bajnokság sokkal keményebb pörgősebb liga mint a spanyol.

Szerintem ha Pep nem tart igényt Eto'o-ra akkor nem Villa fog jönni, mert nagyon hasonlít Eto'o-ra. Nem véletlenül merült fel Adebayor neve, sokkal erősebb testfelépítésű, és magasabb is, mint Villa vagy Eto'o. Amennyiben Pep ezért nem tart rá igényt, nem fog jönni Villa sem.
Kép
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2008.06.22. 19:11:25

Véleményem szerint Pep nem akar "nehezen kezelhető" játékosokat az első idényében. Ezért válna meg Eto'o-tól, Deco-tól és Roni-tól. Alves még az első évében biztos nem fog "arcoskodni" így fel tud nöni a kezeléséhez, míg a trió az elmúlt 3 évben igen csak klikkesedett... szóval sajnálom, hogy mennek, de megértem, hogy a jövőre nézve ez a legjobb megoldás... Ha José jött volna, biztos maradtak volna, mert ő kezelni tudta volna a helyzetet. De Pep-nek nincs arra szüksége, hogy ne hallgassanak a szavára...
Khjui
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.07.26. 22:52:37
Tartózkodási hely: Baj

2008.06.22. 19:09:11

Szerintem is Villa lenne a legjobb még akkor is ha elég drága. Szerintem Adebayor egyáltalűn nem jó futballista. Láttam egy pár meccsét és az lehet hogy jól tud fejelni mivel 190 cm fölött van de állandóan elesik a saját lábaiban. Amúgyis a spanyol bajnokságban elég sok a szabálytalanság :arrow: többet lehetne látni a földön mint futni. Inkább fizessünk Villáért 50-60 millió €-t és nyerjük meg vele a BL-t, a bajnokságot, és a királykupát. :D
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.06.22. 19:06:17

gekkodan írta:Most olvastam, hogy R10 és Eto'o válaszokat vár a klub részéről, hogy miért maradnak ki a jövő terveiből.

Először Eto'o szólalt meg, aki a kameruni edzőtáborban újságírói kérdésre azt mondta, neki mindig az első opciója volt a maradás, ráadásul nem igazán érti, hogy Pep miért nem számít rá. Ezzel kapcsolatban elmondta, hogy az Interrel és a Milannal voltak tárgyalások, de egyik sem volt számára megfelelő ajánlat. Nem mellesleg ha visszatér Barcelonába, sajtótájékoztatót fog tartani, ahol elmondja a saját véleményét is.

Ronaldinho meglepően nyilatkozott szintén, hónapok óta téma, hogy távozik, de a Milannal nem sikerült megállapodni, R10 pedig a brazil edzőtáborban vendégeskedett, ahol újságírói kérdésre azt válaszolta: 2010-ig van szerződésem, így nem tudom miről kellene beszélni.

Könnyen lehet, hogy a 2 játékos megváltoztatja a hozzáállását és nem fogunk belőlük pénzt látni. Eto'o ügyét támogatom, örülnék ha végül nem tudnánk eladni és megmutatná Pepnek, hogy miért akarják kevesen a távozását, miért a legjobb csatárok egyike a földön. Egyébként a Milan abban bízik, hogy Adebayort ha nekünk adják el, akkor a pénzügyi szitu miatt övék lesz Eto'o és R10.

A gond csak az, hogy Adebayor kijelentette, hogy Milánóba akar menni, innentől nem rajtunk múlik, de én örülnék, ha Eto'o maradna.

R10-nek mennie kell, de a kamerunit ne engedjük el.
1.Hogy Adebayor inkább a Milanba menne csak pletyka.
2.Ne aggódj Eto'o biztos h talál magának másik csapatot és kapunk érte lóvét is.
Barcelona144
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2007.09.17. 20:11:01

2008.06.22. 19:05:31

Szerintem a Barcelonának az Orosz Arshavint kéne megvennie.(Ne szóljátok le míg nem látjátok jáccani). Az EB-n Amelyik
meccsen játszott megválasztották a legjobnak. Eddig 2 gólt rúgott a Hollandoknak meg a Svédeknek. Ő lenne a legjobb igazolás. És még azt elfelejtettem mondani hogy a Zenittel Uefát nyert
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2008.06.22. 18:49:47

nálam adebayor, *****ra nem illik a barcaba, egyáltalán nem tartom olyan jó játékosnak... még ha 20x leírjátok is, hogy hány gólt lőtt.
sztem mindenképpen villat kell megpróbálni, lehet hogy "nem olcsó mulatság", de könyörgöm ha alvesért ennyi pénzt kiadott a klub ( lol ), akkor majd pont a csatár poszton fognak garasoskodni, illetve nem ezen a poszton kellene visszafogni a költekezést.
JA és inkább az a nevetséges, hogy sokan azt hiszik, hogy akik most villat akarják azok mind csak az eb-n mutatot játéka alapján, :lol: :arrow: bizonyított eleget a primerában, többet mint a fent említett, a pl-ben.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.06.22. 18:03:53

Drukker írta:Kleo04!
Az egyértelmű számomra hogy Alves nem volt potyapénz. Viszont ha már MINDENKÉPPEN csatárt akarunk venni akkor az illető sztem legyen spanyol és fizessük meg az árát! Én még ilyen szempontból még mindig David Villában gondolkodom. Adebayor nem kell nekünk hacsak nem a pontrúgásokra építünk de még ez esetben is ott van a jól fejelő Henrynk :D :D :D
Ez nevetséges! Az hogy neked 1 Eb meccs után Villa szimpatkusabb az oké. De tudod számít az hogy Villa nem olcsó mulatság. Adebyor azonban árban és foci tudásban is megfelelő a Barcelona számára. Ami pedig Eto'o távozását illeti ezt már csak halogatni lehet. Vagy most vagy jövőre, és pótolni pedig minnél hamarabb kéne.
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.22. 17:43:42

Kleo04!
Az egyértelmű számomra hogy Alves nem volt potyapénz. Viszont ha már MINDENKÉPPEN csatárt akarunk venni akkor az illető sztem legyen spanyol és fizessük meg az árát! Én még ilyen szempontból még mindig David Villában gondolkodom. Adebayor nem kell nekünk hacsak nem a pontrúgásokra építünk de még ez esetben is ott van a jól fejelő Henrynk :D :D :D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.22. 17:27:19

Most olvastam, hogy R10 és Eto'o válaszokat vár a klub részéről, hogy miért maradnak ki a jövő terveiből.

Először Eto'o szólalt meg, aki a kameruni edzőtáborban újságírói kérdésre azt mondta, neki mindig az első opciója volt a maradás, ráadásul nem igazán érti, hogy Pep miért nem számít rá. Ezzel kapcsolatban elmondta, hogy az Interrel és a Milannal voltak tárgyalások, de egyik sem volt számára megfelelő ajánlat. Nem mellesleg ha visszatér Barcelonába, sajtótájékoztatót fog tartani, ahol elmondja a saját véleményét is.

Ronaldinho meglepően nyilatkozott szintén, hónapok óta téma, hogy távozik, de a Milannal nem sikerült megállapodni, R10 pedig a brazil edzőtáborban vendégeskedett, ahol újságírói kérdésre azt válaszolta: 2010-ig van szerződésem, így nem tudom miről kellene beszélni.

Könnyen lehet, hogy a 2 játékos megváltoztatja a hozzáállását és nem fogunk belőlük pénzt látni. Eto'o ügyét támogatom, örülnék ha végül nem tudnánk eladni és megmutatná Pepnek, hogy miért akarják kevesen a távozását, miért a legjobb csatárok egyike a földön. Egyébként a Milan abban bízik, hogy Adebayort ha nekünk adják el, akkor a pénzügyi szitu miatt övék lesz Eto'o és R10.

A gond csak az, hogy Adebayor kijelentette, hogy Milánóba akar menni, innentől nem rajtunk múlik, de én örülnék, ha Eto'o maradna.

R10-nek mennie kell, de a kamerunit ne engedjük el.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.06.22. 17:19:43

Lezárt