Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.26. 22:35:33

De most komolyan, mit vártok Wengertől?
Igaz, én hibám, nem tértem ki rá, de nem emiatt az eset miatt zavar engem a tag. Mindegy, nem megyek bele, nem ide tartozik.

Nekem Cesc érkezésével eddig csak az összeg miatt volt problémám. Mostmár amiatt is, mert szinte biztos vagyok benne, hogy ez Thiagó kárára történne. Túl jó a srác, hogy csak úgy elherdáljuk. Mindegy. A Barcáért játsszanak aztán majd lesz valahogy. Többet én nem írok Cesc ügyben. A hozzászólás végére érve meg is unom a témát
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.07.26. 20:42:40

most neztem a Barca meccs összefoglalojat. amit mutattak, az alapjan az 1. felidöben Soriano volt a legaktivabb csatar! volt 3 helyzete, nem volt szerencseje!
meggondolando!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 20:41:03

LG-nek igazat adok, ennyi a történet...kivéve, hogy én örülnék Fabregasnak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.26. 19:26:31

mindorokke_barca írta:
.és véletlenül sem Wenger az, aki útját állja.
Wengerről külön megvan a véleményem, de olyan topik nincs az eurobarcán ahol ezt büntetés nélkül ki is fejthetném :lol: :lol:
De most komolyan, mit vártok Wengertől? Adja oda bagóért a legjobb játékosát? Egyszerű a történet: élő szerződése van Fabregasnak, vagyis semmi nem készteti az Arsenalt az eladására. Ha csak nem egy akkora összeg, amiért ők is úgy látják, h megéri. Mi ezt az összeget nem akarjuk megadni, legalábbis eddig úgy néz ki.

Persze mi sem vagyunk könnyű helyzetben. Én ugyan ellenzem Fabragast, de ha Pepnek valóban kell, akkor sztem nincs más választás, mint kifizetni az az igen komoly összeget, amit a londoniak kérnek. Máshogy nem jutunk előre, csak elmérgesedik a két klub között a viszony, és Fabregas pedig alaposan megszenvedi az egészet. Mert neki sem lehet most könnyű a helyzete.
Jönni akar, de érthető, h emiatt nem veri ki a balhét Londonban, hisz sokat kapott a klubtól, Wengertől, a szurkolóktól. Szóval ez a helyzet.

Ha jönni fog sok pénzért, sok embernek nem fog tetszeni, pl. nekem sem. De ha valóban jelentősen erősödnünk vele, és továbbra is sikereket érünk el, akkor mindenki meg fog nyugodni. Ennyi az egész!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.26. 19:14:54

.és véletlenül sem Wenger az, aki útját állja.
Wengerről külön megvan a véleményem, de olyan topik nincs az eurobarcán ahol ezt büntetés nélkül ki is fejthetném :lol: :lol:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 19:09:01

mindorokke_barca írta:
Ne legyünk már elvakultak. Te azt csinálnád a helyében? Összevesznél mindenkivel, aki 16 éves korod óta tesz érted, csak hogy visszajöhess oda, ahol kölyök voltál? Őszintén...nem akarta megbántani sem Wengert, sem az Arsenal szurkolóit, sem senkit.
Most nem ezt teszi? Külön edz, nem megy a felkészülési táborokba. A szurkolók már ígyis kezdenek elfordulni tőle Londonban. Meggyőződésem, hogy ennek ellenére is nem az a problémájuk, hogy Cesc ide akar jönni, hanem ez a töketlenkedés meg huza-vona évek óta részéről, ebből van elegük. Azt már elérte, hogy a Camp Nouban kifütyülik. Mostmár Londonban is ki fogják.
Mert ugye Cesc töketlenkedik...nem mondta meg tavaly is nyíltan hogy ide akar jönni...és véletlenül sem Wenger az, aki útját állja. Most már Fabregas is eljutott oda, hogy elég, valahogy el kell érni, hogy elengedje a francia. Hamár a jó szóból nem ért...szerintem teljesen érthető, hogy Fabregas nem akarta megsérteni Wengert, és az ottaniakat, de most már elég. Na mind1, annyiszor le lett már játszva ez a meccs :)
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.26. 19:01:39

Ne legyünk már elvakultak. Te azt csinálnád a helyében? Összevesznél mindenkivel, aki 16 éves korod óta tesz érted, csak hogy visszajöhess oda, ahol kölyök voltál? Őszintén...nem akarta megbántani sem Wengert, sem az Arsenal szurkolóit, sem senkit.
Most nem ezt teszi? Külön edz, nem megy a felkészülési táborokba. A szurkolók már ígyis kezdenek elfordulni tőle Londonban. Meggyőződésem, hogy ennek ellenére is nem az a problémájuk, hogy Cesc ide akar jönni, hanem ez a töketlenkedés meg huza-vona évek óta részéről, ebből van elegük. Azt már elérte, hogy a Camp Nouban kifütyülik. Mostmár Londonban is ki fogják.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 18:01:19

mindorokke_barca írta:
De ha azt mondja, hogy 20at sem ad saját nevelésért, akkor van értelme arra várni, hogy majd kifizetjük érte azt, amit Wenger kér?
Ha ez az álmai klubja akkor igen, van. Van értelme arra várni, hogy lejebb megy az ára, ahogy közeledik a szerződés vége. Ki mit tesz meg a vágyaiért :)
Nekem az a véleményem, hogy Cesc elég magasról tett arra hogy idejöjjön. Pontosabban fogalmazma, nem hozta különösebben lázba. Kiskirály volt Londonban, imádták, csapatkatipány volt ellenben látta, hogy nálunk Iniesta és Xavi várja a középpályán tehát nagy valószinüséggel épp annyi lehetőséget kapna mint a válogatottban. ilyen 20-30 perceket.
Ha meghallja az első érdeklődő hangokat és netalán még jönni is szeretne, akkor k.ra nem hosszabbít többet a saját klubjánál. :)
Ha az az álmod, hogy a Barcába kerülj, de nem adnak érted sokat, mert saját nevelés voltál akkor az a megoldás, hogy állandóan hosszabbítasz, vagy esetleg megvárod míg lejár a szerződésed? :roll: :)
Ne legyünk már elvakultak. Te azt csinálnád a helyében? Összevesznél mindenkivel, aki 16 éves korod óta tesz érted, csak hogy visszajöhess oda, ahol kölyök voltál? Őszintén...nem akarta megbántani sem Wengert, sem az Arsenal szurkolóit, sem senkit. Az pedig nem tekinthető komoly érdeklődésnek, hogy "20at se adunk érted"...ezt én nem tudnám a helyében úgy felfogni, hogy engem szeretne a Barca, és most tegyek meg mindent, hogy odamehessek. Nem. De itt ezeket sosem fogják belátni jópáran, mert csak az elvakultság van, meg hogy saját nevelés, áruló, miért ment el, miért hosszabbított, drága. Gondolkozni kéne...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.07.26. 17:55:59

Robcsyy írta: Kerrison gyerekkel is befürödtünk, szerencsétlen egy percet nem kapott Barca mezben, de már hozzuk a következő zsákbamacskát. nem tudom megéri-e ilyen jövőbeli "tehetségeket" igazolnunk...
Azért nem mindegy, hogy 10 misiért fürdik be vagy 1-ért. Amúgy én is osztom, hogy a masian kéne inkább keresgélni...
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.07.26. 17:53:10

kakasugynok007 írta:Ki ez a Sergio Araujo?Csak mert Barcelónába tart.
79% Vortag:Sergio Araujo (MW: 1.000.000 €)
http://www.transfermarkt.de/de/fc-barce ... n_131.html
Kerrison gyerekkel is befürödtünk, szerencsétlen egy percet nem kapott Barca mezben, de már hozzuk a következő zsákbamacskát. nem tudom megéri-e ilyen jövőbeli "tehetségeket" igazolnunk...
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.26. 17:46:03

De ha azt mondja, hogy 20at sem ad saját nevelésért, akkor van értelme arra várni, hogy majd kifizetjük érte azt, amit Wenger kér?
Ha ez az álmai klubja akkor igen, van. Van értelme arra várni, hogy lejebb megy az ára, ahogy közeledik a szerződés vége. Ki mit tesz meg a vágyaiért :)
Nekem az a véleményem, hogy Cesc elég magasról tett arra hogy idejöjjön. Pontosabban fogalmazma, nem hozta különösebben lázba. Kiskirály volt Londonban, imádták, csapatkatipány volt ellenben látta, hogy nálunk Iniesta és Xavi várja a középpályán tehát nagy valószinüséggel épp annyi lehetőséget kapna mint a válogatottban. ilyen 20-30 perceket.
Ha meghallja az első érdeklődő hangokat és netalán még jönni is szeretne, akkor k.ra nem hosszabbít többet a saját klubjánál. :)
Ha az az álmod, hogy a Barcába kerülj, de nem adnak érted sokat, mert saját nevelés voltál akkor az a megoldás, hogy állandóan hosszabbítasz, vagy esetleg megvárod míg lejár a szerződésed? :roll: :)
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.07.26. 17:02:29

Zozzy 5 írta:
Zbacsi írta: Ha nem írt volna alá, akkor nem Wenger diktálna. :roll:
komolyan hihetetlen az az értetlenkedés amit egyesek le tudnak művelni még azok után is, hogy világosan le lett írva, miért hosszabbított anno :?
Nincs itt semmi értetlenkedés, az indoklás helytelen.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 16:59:49

Zbacsi írta:
Tocy írta: De ha azt mondja, hogy 20at sem ad saját nevelésért, akkor van értelme arra várni, hogy majd kifizetjük érte azt, amit Wenger kér?
Ha nem írt volna alá, akkor nem Wenger diktálna. :roll:
Te pedig, ha elolvasnád, amit írok és meg is tudnád érteni, nem írnál baromságokat...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.26. 16:37:43

Zbacsi írta: Ha nem írt volna alá, akkor nem Wenger diktálna. :roll:
komolyan hihetetlen az az értetlenkedés amit egyesek le tudnak művelni még azok után is, hogy világosan le lett írva, miért hosszabbított anno :?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.26. 16:25:51

kakasugynok007 írta:Ki ez a Sergio Araujo?Csak mert Barcelónába tart.
79% Vortag:Sergio Araujo (MW: 1.000.000 €)
http://www.transfermarkt.de/de/fc-barce ... n_131.html
Boca játékosa, akik ma vagy holnap fognak játszani az Espanyol ellen. Én úgy tudom, hogy úgy érkezNE, ahogy Kiko. Kezdetbe B csapat, de ha fejlődik és jó teljesítményt nyújt, akkor a nagy csapatnál is kapna valamilyen szerepet. Sport már régóta cikkez róla, hogy figyelemmel kíséri a klubvezetés. A másik ilyen kiszemeltünk, pedig ma pont ellenünk fog pályára lépni, Leandro Damiao, az Internacional csatár tehetsége.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.26. 16:13:09

kakasugynok007 írta:Ki ez a Sergio Araujo?Csak mert Barcelónába tart.
79% Vortag:Sergio Araujo (MW: 1.000.000 €)
http://www.transfermarkt.de/de/fc-barce ... n_131.html
Egy 19 éves argentin csatár, a Boca Juniorsban focizik, és minden álma, hogy a Barcában játsszon. Ennyi ...
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.07.26. 16:06:46

Ki ez a Sergio Araujo?Csak mert Barcelónába tart.
79% Vortag:Sergio Araujo (MW: 1.000.000 €)
http://www.transfermarkt.de/de/fc-barce ... n_131.html
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.07.26. 13:51:56

Tocy írta: De ha azt mondja, hogy 20at sem ad saját nevelésért, akkor van értelme arra várni, hogy majd kifizetjük érte azt, amit Wenger kér?
Ha nem írt volna alá, akkor nem Wenger diktálna. :roll:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 13:40:36

LG írta:
B. Tamás írta:Fabregas szerződéshosszabbításáról annyit, hogy ezt még akkor hosszabbította meg, amikor Txiki volt a technikai igazgató, aki kijelentette, hogy nemhogy 40 milliót, de még 20-at sem fog kiadni érte. Na most, ilyen kilátásokkal mért ne hosszabbítsa meg? Az már az ő pechje, hogy ezután egy olyan menedzsment jött, és egy olyan edző, mely benne látja a tökéletes embert a középpályára, s mely áldozni is hajlandó komolyabban rá.

Persze, ezek után is lehet utálni, csak azért a történések mögött mindig vannak komolyabb okok.
Ő, abban igazad van, h Txiki volt a technikai igazgató, viszont már ha jól emlékszem akkoriban is szerettük volna leigazolni.
De ha azt mondja, hogy 20at sem ad saját nevelésért, akkor van értelme arra várni, hogy majd kifizetjük érte azt, amit Wenger kér?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.26. 13:32:20

B. Tamás írta:Fabregas szerződéshosszabbításáról annyit, hogy ezt még akkor hosszabbította meg, amikor Txiki volt a technikai igazgató, aki kijelentette, hogy nemhogy 40 milliót, de még 20-at sem fog kiadni érte. Na most, ilyen kilátásokkal mért ne hosszabbítsa meg? Az már az ő pechje, hogy ezután egy olyan menedzsment jött, és egy olyan edző, mely benne látja a tökéletes embert a középpályára, s mely áldozni is hajlandó komolyabban rá.

Persze, ezek után is lehet utálni, csak azért a történések mögött mindig vannak komolyabb okok.
Ő, abban igazad van, h Txiki volt a technikai igazgató, viszont már ha jól emlékszem akkoriban is szerettük volna leigazolni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.26. 12:52:30

http://www.youtube.com/watch?v=I6A_K8oW ... re=related

Biztos volt már, de mindig örömmel nézem ezt a videót, hogy milyen jó edzőnk és csapatunk van :) Fantasztikus ! Ja és...a videó vége felé vannak felrajzolva formációk, amikben játszottunk, jól látható, hogy a 3-1-3-3 volt már alkalmazva, igaz ott Mascherano szűrt, Piqué-Busquets-Fontás előtt. Biztos vagyok benne, hogy ha jönne Fabregas, Pep megtalálná a helyét, hogy eleget játszhasson, Keita és Thiago mellett :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.26. 08:08:47

tiva írta:en meg ugy erzem hogy igazi közepcsatarunk nincs. Villa nem igazan hasitott ebben a szerepkörben, a többiek pedig inkabb szelsök.
Forlant nagyon dijaznam, szenzacios csatar. es mindig a tetmeccseken hozza magat! 10 millat siman megerne!
Az igazság az h ezen már én is gondolkodtam. Amikor ilyen olcsón le lehet csapni egy ennyire rutinos játékosra, akkor érdemes lehet megtenni. Tulajdonképpen ő lehetne a méltó Larsson-utód. Más szempontból jelenleg úgy néz ki h vagyunk elegen elől, így ha jönne Forlan, az jelenthetne felesleges bonyodalmakat. A Villa-Messi-Pedro-Sanchez 4est lehet rotálni, így velük nem lesz gond, sőt, kemény meccseken Messi visszajöhet egy vonalat, ott is hasznos lenne és akkor mind a 4en pályán lehetnek.
Afellay már érdekesebb dilemma: azt ugyebár láttuk h kezdőnek vhogy nem az igazi, míg cserének szenzációs. Ha Afellay belemenne az állandó csere szerepkörbe, akkor vele se lesz gond. És itt jöhetne képbe Forlan. Forlan már nem fiatal. Tudja h ha jön, nem kezdőnek jön. 32 éves. Ez lehetne a nagy esélye h kupákat nyerjen, még egyszer sikeres legyen, ami már az Atleticóval esélytelen. Az ő esetében végképp kiesik az a lehetőség h kezdő legyen. A kezdőtagsághoz szükséges lenne az h valaki megsérüljön vagy valakik. Nehéz eldönteni. Ha a játékosok nem panaszkodnak az esetleges pad miatt, akkor azt mondanám: jöjjön. A rutinja meccseket képes eldönteni, betömörülő ellenfelekkel szemben rendkívül hasznos a gólérzékenysége, de vajon egy ilyen kaliberű játékos megelégszik-e azzal h a meccsek felén játsszon mint csere és alig legyen kezdő?! Jó kérdés. Ha olyan lenne a hozzáállása, mint Larssonnak, akkor érdemes lehet kipróbálni.
Viszont bármilyen más támadónál sokkal szívesebben látnám! Ha Pep tervez hozni egy középcsatárt, akkor őt hozza. Ugyanakkor az h Sanchez a 9est kapata eléggé lecsökkenti egy középcsatár elhozatalának valószínűségét, továbbá az is lehet h utolsó cserének Pep inkább megtartja Sorianot. Ez talán az egyetlen olyan aspektusa az átigazolás-szezonnak, amit még figyelemmel fogok kísérni. Fabregas egyre inkább remélem h marad Londonban. Most is hónapja voltak h beszéljen Wengerrel, de még véletlenül se teszi.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.26. 08:06:23

tiva írta:en meg ugy erzem hogy igazi közepcsatarunk nincs. Villa nem igazan hasitott ebben a szerepkörben, a többiek pedig inkabb szelsök.
Forlant nagyon dijaznam, szenzacios csatar. es mindig a tetmeccseken hozza magat! 10 millat siman megerne!
Nem igazán játszunk középcsatárral!Univerzális játékosok kellenek, akik szélen, középen is tudnak játszani!Csatár már felesleges!Így is van a kezdő 3as+Sanchez, Afellay, s Iniesta is tud előrébb játszani!
Most már csak az a kérdés jön-e Cesc vagy nem, véleményem szerint teljesen megvagyunk, több olyan játékosunk van aki több poszton bevethető, s a középpályára ez duplán igaz!
Aztán tuti hozzák, s majd meglátjuk, hogy birkózik meg Pep azzal a feladattal, hogy kicsit sokan vagyunk középen!
Kép
Kép
Kép
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.07.26. 07:52:34

en meg ugy erzem hogy igazi közepcsatarunk nincs. Villa nem igazan hasitott ebben a szerepkörben, a többiek pedig inkabb szelsök.
Forlant nagyon dijaznam, szenzacios csatar. es mindig a tetmeccseken hozza magat! 10 millat siman megerne!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.26. 00:48:37

Leomessi14 írta:Szoval aa Barca csak Fabregas leigazolasat tervezi,de remelem nem lesz tobb igazolas foleg nem Fabregas es ilyen Sakho-k.
Guardiola igazolásokról beszélt az eggyik sajtótájékozrarón. Szőval több embert sejtet. Majd eldől.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése