Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.11.22. 18:22:07

Már csak hetet kell aludnunk! Már csak 10237 perc van hátra. Számolj el 614220-ig és már kezdődik is az EL CLASSICO :!: :twisted:

Érvénybe lépési idő: 18 óra 23 perc
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.22. 18:07:41

Hát látom idén is elég korán kezdődik a köpködés. Nem baj. Ettől olyan jó ez a meccs.

Nos én idén még nem találtam ki, hogy tartok-e a derbitől vagy nem. Komoly dilemmát okoz Mou jelenléte. Ha ő nem lenne, akkor azt mondanám, mint tavaly. Nem kell tartani a mérkőzéstől, mert elég Cét levenni a pályáról, ami megállítja a fővárosiak lendületét. Cé még mindig egy önző kisfiú, aki nem tudja túltenni magát, hogy nem ő a legjobb. A klasszikus az év legfontosabb meccse, ilyenkor van a leginkább rivaldafényben. Ilyenkor lehet a leginkább kitűnni a tömegből és kilépni Messi árnyékából. Vki mondta már, hogy neki mindig előrébb lesz az egyéni elismerés, mint a csapat. Ezt én is így érzem, és eddig nem is cáfolt rá erre. Sztem idén se fog. Idén ugyanis mégjobb formában van Leo, mint valaha és ezt a nyomást az önérzetes kisfiú nem bírja elviselni.
Az érem másik oldala a fent említett edző. Egy zseniális elme és fantasztikus stratéga. Ha vele kerülünk szembe, akkor az esetek többségében úgy látom, mintha Pep tanácstalan lenne és csak a játékosaira bízná a meccset. Valószínűleg nem így van, de a "special one" taktikája vhogy mindig jobbnak bizonyul. Nemtom mi lesz idén, de az tuti, hogy én a nagy napig nem bocsátkozok tippelgetésekbe.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.22. 17:59:34

P_e-d_r-o írta:Látom páran elkezdtek már ráhangolódni az El Clásicora,gondoltam akkor énis kifejtem a véleményem!(...)
Én személy szerint máshogy raknám föl a csapatot: Ez kissé védekezőbb felállás, amivel nincs is akkora bajom, csak ha megnézed pont a széleket nem tudnánk annyira nagyon jól lezárni ezzel, vagy legalábbis körülményesebb lenne. És a Madrid meg épp a szélen tud nagyon erős lenni, ott kell őket leginkább megfogni. Ezt figyelembe véve vagy egy Keita/Maxwell párost tudnék elképzelni, hogy a bal szélt megegyék teljesen, vagy inkább azt, amit valószínűbbnek tartok.

Szerintem ez a Madrid gyors lefolyású támadásokat vezet: 1-2 gyors passz, már ott is vannak az ellenfél 16osa előtt. Szóval kontráznak. Egy kontrát, ha beindul, akkor nehezebb megállítani, mint még a csírájában elfojtani. Ezért nekem kissé fölöslegessé válik a kettő vkp, sokkal inkább hiányzik valaki elölről. Méghozzá az a játékos, aki nemcsak, hogy támadásban is széthúzná, a várhatóan védekezőbb madridi védelmet, de még a saját szélén is rendkívül erőszakosan támadna le, ezzel megakadályozva ott a rendszeres ellentámadást. Ez a játékos épp, micsoda véletlen, Pedro. :) Villa, Messi kihagyhatatlan, ezért én inkább játszatnám mind a 3 támadót, mert így lehetne rendszeres, erős letámadást alkalmazni, amivel a nem leglabdabiztosabb védelmet zavarba lehetne hozni és meg lehetne akadályozni a gyors kontrák kialakulását. De azért, hogy ne adjuk azért fel a teljes szélső védekezést, Maxwell helyére Abidalt betenném.

Már nagyon várom a meccset, de még annyi minden fog addig történni... :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.11.22. 17:30:09

Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.22. 17:27:57

csababarca írta: És a legszebb,hogy ő ezt komolyan is gondolja.
Minden meccsen eljátssza a nagyhalált. Még ha égnének sokkal,nem menne neki a játék megérteném. De így?!
Na ez az. Jól meg y a csapatnak is neki is és akkor jönnnek az ilyen "alakitások". Ezzel tényleg csak magát járatja le. Jó játékos, egy fontos játékosa a Madridnak, de emberileg nagyon kevés.
DE én az ilyeneken már csak mosolyogni tudok, az lenne a meglepő ha egy ilyen szituációban tovább menne a szinészkedés helyett.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.22. 17:21:47

zsírosdeszka írta:
Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0
Itt van messzike mesterműve:
http://videa.hu/videok/sport/messi-leko ... U4QCaOjPdk

Szerintem ezt be kellene fejezni, mert nincs értelme. Ilyen videókat lehet belinkelni több százat, csak nincs értelme. Nem kell megsértődni, nem bántásnak szántam, csak éreztetni akartam...
De tényleg legalább egy kicsit néztél volna jobban körbe mert ez már a könyökünkön jön ki. Nem is tudom hány éve ez az 1 videó van amit be tudnak linkelni vele kapcsolatban pedig azért csak van már egy másik is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.11.22. 17:17:55

csababarca írta:
Barca_10 írta:
Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0

Ritkán születik ilyen tehetséges színész,nem értem,hogy az Akadémia még miért nem figyelt fel rá.
ilyenkor egyébként ha az ellenfele lennék,odamennék hozzá,leülnék vele szembe,és megkérdezném tőle: "Mi a baj drága?eltörött a mécses?"
Hihetetlen. És a legszebb,hogy ő ezt komolyan is gondolja.
Minden meccsen eljátssza a nagyhalált. Még ha égnének sokkal,nem menne neki a játék megérteném. De így?!
De a legrosszabb az az,hogy a bírók hadják neki,mert nem kap érte sárgát.Pedig a szabálykönyvben bennevan ha jól tudom.De az az érdekes,hogy ő soha nem kap sárgát,egy Luis Fabiano,egy Agüero,vagy akár Llorente is simán kapná az első után..de ő szent..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.22. 17:13:43

zsírosdeszka írta:
Itt van messzike mesterműve:
http://videa.hu/videok/sport/messi-leko ... U4QCaOjPdk

Szerintem ezt be kellene fejezni, mert nincs értelme. Ilyen videókat lehet belinkelni több százat, csak nincs értelme. Nem kell megsértődni, nem bántásnak szántam, csak éreztetni akartam...

Nagyon gyenge próbálkozás volt.
Legalább kerestél volna valami Messis színészkedőset,hátha találsz.

http://www.youtube.com/watch?v=x5i2ysyFa-Y

így kell visszavágni legközelebb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.22. 17:12:25

P_e-d_r-o írta:!Szerintem a mérkőzés kulcsa Villa lesz!Én szinte biztos vagyok abban,hogy Mou ráállít majd egy-egy embert Messire,és esetleg Xavira is,így több helye lesz viszont Villának,akinek az lesz a dolga a meccsen,hogy a legjobb formáját hozza,és ha helyzetbe kerül akkor azt értékesítse!
Szerintem meg tuti nem rak külön embert rájuk!Amit írtál pont amiatt!Szabadon mozognak, s 1-1ben megtud verni mindenkit!Feállnak 2 sorban Khedira-Alonso "vezetésével", s területet védenek!3 emberes körgyűrűket meg még Messi sem tud átjátszani (1 tuti fel rúgja :( )!Gyorsan kell kp-n játszani, hogy 4-4 ellen tudjunk kerülni, s akkor lehet helyzetet kialakítani, sok mozgás kell, rengeteg! :lol: Különben "szenvedés" lesz, s rengeteg fault, csínybe adott labda, kontra!De a 4-2-2-2vel én is szimpatizálok!Mert több terület marad a szélen felfutó Alvesnek és Abidalnak, s kilehet 2-1es szitukat alakítani a szélen, s mögéjük kerülve lehet galibát okozni!De nem aggódom Pep kitalálja mit kell tenni :wink:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.22. 17:06:06

Lassan előhozakodnak az x nyert BL és BEK trófeával, hogy valamit jól az orrunk alá dörgöljenek! Ez a Messis próbálkozás gyenge volt eléggé, ronaldo hétről hétre bemutat valamit amitől sokunkat a hányinger kerülget. Nincs mit tenni ronaldo egy hisztis ribanc(ide más szót gondoltam). Jó játékos ettől függetlenül, de szerintem már nem bírja, hogy egyszerűen bármit csinálhat, akkor se tudja megközelíteni Messit.

Klasszikus,

Nem tudom, ha hozzuk a saját játékunkat akkor a reál bármit csinálhat, fejre is állhat, akkor is kikapnak. Gyanítom, hogy 2-3 védekező középpályás a pályán lesz madridéknál, hogy masszívak legyenek. Nehéz lesz biztosan, de ettől függetlenül nem izgulok szülessen bármilyen eredmény. Több is veszett Mohácsnál...
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.22. 17:06:04

Barca_10 írta:
Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0

Ritkán születik ilyen tehetséges színész,nem értem,hogy az Akadémia még miért nem figyelt fel rá.
ilyenkor egyébként ha az ellenfele lennék,odamennék hozzá,leülnék vele szembe,és megkérdezném tőle: "Mi a baj drága?eltörött a mécses?"
Hihetetlen. És a legszebb,hogy ő ezt komolyan is gondolja.
Minden meccsen eljátssza a nagyhalált. Még ha égnének sokkal,nem menne neki a játék megérteném. De így?!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.11.22. 16:53:42

Évről évre kb ezzel az egy videóval tudnak előhozakodni a madridisták amikor be kell bizonyítani,h Messi se szent.

Ezzel szemben a Ronaldo részleg hétről hétre bővül valami gyöngyszemmel...
Döntő lehet, hogy a középpályán mennyire tudunk letámadni és visszaszerezni a labdákat.
Könnyen el tudom képzelni,h a Real szinte teljesen feladja a középpályás játékot és így nem lesz kit letámadni középpályán.Nem lenne szép de sztem benne van,h kőkeményen menni fognak az ívelések.Persze ha egyáltalán lesz náluk a labda...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.22. 16:45:44

zsíros, te belinkeltél egy két éves videót válaszul a tegnap előtti esetre... remélem azért van annyi "eszed", h érezd a különbséget...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.22. 16:43:01

Én leginkább attól félek, hogy a széleken "esznek meg" minket. Ha Dani fentragad sok probléma lehet, Puyol pedig nem életbiztosítás egy Di Maria vagy CR ellen + ott vannak a rögzített helyzetek.
Döntő lehet, hogy a középpályán mennyire tudunk letámadni és visszaszerezni a labdákat. Ha ez sikerül akkor megfojthatjuk őket. Remélem Abidal és Alves elég fegyelmezett lesz. (főleg az utóbbi)
Ha az első gólt mi lőjük nagy lépés lesz a győzelem felé, de az uccsó 10 percre nagyon fel kell készülni. Tipp: 2:1
Forca Barca!!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.11.22. 16:42:54

zsírosdeszka írta: Nem kell megsértődni, nem bántásnak szántam, csak éreztetni akartam...
Messiről van ez az egy videó, krisztiről meg kis túlzással minden meccs után 10-et lehetne linkelni.
Nem bántásnak szántam, csak éreztetni akartam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.11.22. 16:43:15-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.22. 16:40:21

Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0
Itt van messzike mesterműve:
http://videa.hu/videok/sport/messi-leko ... U4QCaOjPdk

Szerintem ezt be kellene fejezni, mert nincs értelme. Ilyen videókat lehet belinkelni több százat, csak nincs értelme. Nem kell megsértődni, nem bántásnak szántam, csak éreztetni akartam...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2010.11.22. 16:39:04

Látom páran elkezdtek már ráhangolódni az El Clásicora,gondoltam akkor énis kifejtem a véleményem!Szerintem a mérkőzés kulcsa Villa lesz!Én szinte biztos vagyok abban,hogy Mou ráállít majd egy-egy embert Messire,és esetleg Xavira is,így több helye lesz viszont Villának,akinek az lesz a dolga a meccsen,hogy a legjobb formáját hozza,és ha helyzetbe kerül akkor azt értékesítse!Szerintem egyébként inkább taktikai csata lesz,mintsem egy hatalmas iramú gólgazdag meccs!Megint nagy feladata lesz majd Valdesnek,mert abban szinte biztos vagyok,hogy lesz 1-2 elszórt labdánk majd elől,amiből a Real majd megindul,és helyzetbe is kerül,mert Mou nagyon jól felszokta készíteni a csapatait a kontrajátékra!És ekkor jöhet majd Valdez,mert nagyon sok fog múlni azon,hogy megtudja-e ismételni azokat a bravúrokat,amelyeket tavaly a hazai meccsen bemutatott!Egyébként én azt sem tartom elképzelhetetlennek,hogy egyszerre a pályán lesz Busquets és Masch is,Pedro pedig csak padozni fog,mert kell majd a stabilitás oda a középpályára,és ez apáros ezt megadhatná!Én Guardiola helyében most nem azt a klasszikus 4-3-3-at játszatnám a csapattal,hanem inkább egy 4-2-2-2-őt,ami így nézne ki:


------Valdes------

--Alves-Pique-Puyol-Abidal--

---Busquets-Mascherano---

---Xavi-Iniesta---

---Messi-Villa---


Ha így játszanánk,akkor a középpályának meglenne a kellő stabilitása,elöl Messi és Villa kötetlen szerepkörben játszhatnának,amivel talán össze lehetne kuszálni a vendégek védelmét,Iniesta rendre segítené a támadásokat,de nem a szélröl,hanem a szokásos posztjárol,ahol sokkal jobb teljesítményre képes!Így a két szélső védőnek lenne még nagy feladata,mert akkor annak érdekében hogy legyen szélső játékunk,rendre előrekéne jönnie,és megjátszania a széleket,és az esetben ha ők nem érnének visszal a két védekező-középpályás visszaléphetne a védelembe a helükre!Szerintem ez nem lenne egy rossz taktika,de ez csak egy elmélet,ami valószínüleg nemfog megvalósulni,de majd meglátjuk!De én bízok abban hogy Guardiola kitalál valamit,mert érzésem szerint kell valami plussz,amivel esetleg Mou-t is meg lehet lepni,mert szerintem ő sok meglepivel készül majd!

Sorry hogy hosszú lett,de azért kösz ha elolvastad :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.22. 16:19:45

Barca_10 írta: Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0
Az a fej amikor majdnem elsírja magát a hiszije után :lol: :lol: inkább nem is mondom mire emlékeztet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.11.22. 16:13:15

wuwu írta:
szieszta írta: (Amúgy megálmodtam, 3:4 lesz :) )
En 2-0-at almodtam :twisted: :mrgreen:
Én akár az 1-0-nak is örülnék.

Itt van Roncika mesterműve:
http://www.youtube.com/watch?v=JQ0z_JaOWH0
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.11.22. 16:10:33

szieszta írta: (Amúgy megálmodtam, 3:4 lesz :) )
En 2-0-at almodtam :twisted: :mrgreen:
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.11.22. 13:50:28

Viccet félretéve még Ronaldo is, de a másik oldalon Di Maria meg aztán főleg besegít a védekezésben is. Szóval eddig igenis rávette őket erre, és nemhiszem hogy pont a Barcelona ellen ne tenné ezt meg.
Jogos. DiMaria, Özil igen fegyelmezetten zárnak vissza.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.22. 13:25:15

Gondoltam ha már ugye nem tudunk védekezni (ez ugye tény), akkor gyenge a védelmünk. De hát úgy tűnik ennek nem sok köze van egymáshoz :P .

Viccet félretéve még Ronaldo is, de a másik oldalon Di Maria meg aztán főleg besegít a védekezésben is. Szóval eddig igenis rávette őket erre, és nemhiszem hogy pont a Barcelona ellen ne tenné ezt meg.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.11.22. 13:11:03

Nem azt mondtam h gyenge, de a miénk pl sokkal jobb. Azt meg kétlem h Ronaldot meg társait lehet úgy fegyelmezni, mint a Chelsea vagy Inter játékosokat.
Kit nem lehet szerinted fegyelmezni, illetve milyen értelemben használod itt a fegyelem szót?

(Amúgy megálmodtam, 3:4 lesz :) )
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.11.22. 11:52:15

Viszont az, hogy az a csapat leggyengébb része, még nem jelenti azt, hogy gyenge :) . És a taktikai fegyelmezettség idén pont megvan, annyira támad/védekezik és oda zár mindenki, amit Mou akar.
Nem azt mondtam h gyenge, de a miénk pl sokkal jobb. Azt meg kétlem h Ronaldot meg társait lehet úgy fegyelmezni, mint a Chelsea vagy Inter játékosokat.
A Fifa egy szégyen
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.11.22. 11:47:10

mert sokkal több dinamika van ebben a csapatban mint volt tavaly és sokkal jobb védekezés is.
Az a baj, hogy ami gólt kapunk, az mind valami idióta szerencsétlenkedés miatt van. Most meg elég sok nyomás lesz rajtuk, szóval még jobban előjöhetnek ezek.
A védelem a csapatuk leggyengébb része és a játékosok egyáltalán nem a taktikai fegyelmezettségükről híresek.
Viszont az, hogy az a csapat leggyengébb része, még nem jelenti azt, hogy gyenge :) . És a taktikai fegyelmezettség idén pont megvan, annyira támad/védekezik és oda zár mindenki, amit Mou akar.

Kalap: van amiben nem értünk egyet, de mindegy, mert már leírtam, meggyőzni úgysem fogjuk egymást :) . Ha egyikünk spanyol válogatott lesz és jól megverik, majd elmesélheti a másiknak milyen érzés és mit kell tenni. Ígérem, ha én kerülök oda, nem tartom vissza :D .
Válasz küldése