Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.03.22. 17:15:33

De idegesít a Real nyavajgása....mi mikor nyafogunk bírókon? Az egy dolog, hogy idegesítő, na de akkor is... már csak 6 pont és ez a lényeg! :D 8) Csináljuk meg azt, amit a Real 2007ben: Nyomjunk egy kegyetlen hajrát, ők meg bukják el a bajnokságot! :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 17:10:32

penamadridista.hu írta: 2012-03-22 15:39 - Érdekesség: a tegnap esti mérkőzésen Paradas Romero asszisztense a katalán bírótestület egyik tagja volt. A negyedik számú játékvezetőnek döntő szerepe volt Mourinho és Faria kiállításában, így pedig az indulatok fokozásában.
Érdekesség: a tegnap esti mérkőzésen José Mourinho a madridi edzőstáb vezetője volt. Az edzőnek abszolút döntő szerepe volt saját maga, és csapatának több tagja kiállításában, így pedig az indulatok fokozásában.

Ez vajon miért nem merül fel? :D hihetetlen
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2012.03.22. 17:09:17

Szánalmas ez amit művelnek... Nagy Madridisták már nem bíznak a csapatukban... Nem értem mért nem tudják elfogadni h spanyol bírok nem mindig vannak a Topon. Megérteném ha NB1 lenne....

Van még pár meccs bármi lehet nekünk is fújhatnak jól meg rosszul is Tökéletes úgy sincs.!
Visca Barca !
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.22. 17:06:09

Akkor állítólag Sennanak ment a sárga... :roll: :wink:

Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2012.03.22. 16:46:53

Amíg a madrid csak a játékkal törődött és amíg lesütött szemmel elfogadta a (z általában nekik kedvező) játékvezetői ítéleteket, addig simán behúzták a meccseiket.
Nyerő pozícióból újra feleslegesen kavarják a sz.rt, most pedig a madrid és mourinho egy végletekig frusztrált csapat benyomását kelti.

Ennek azért örülni kellene az itteni szurkolóknak és nem bizonygatni a madridistáknak az ellenkezőjét. Addig jó a Barcanak, amíg odaát bíróznak, ezt már megmutatták az előző években.

Talán csak azt nem értem, hogy a madridista szerkesztői miért csinálják ezt az óvodás vádaskodást, Magyarország legnagyobb madridista honlapjának címoldalán.
Olvasva a szalagcímeket, nem is az ítéletek jogosságát, hanem a meglétét vitatják.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2012.03.22. 16:28:29

raul72 írta: Puhl meg egy nyomorék :D Csak az egyik volt 11-es az is véleményes és csak sárga ...
Szerinted... Igaza volt Puhlnak, két jogos tizit nem adott meg a bíró a Villarrealnak, + Arbeola két sárágával mehetett is volna zuhanyozni.
Ráadásul Lasst is elfelejtette kiállítani az első félóra végén. A többi bírói tévedés csak ezután következett.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.03.22. 16:25:36

Nem láttam a meccset, nem láttam a kérdéses szituációkat meg semmit, de viszont nem értem, hogy egy profi klubbnak, játékosoknak edzőnek miért kell egy döntetlennél egy szokásosan rossz játékvezetésnél (gondolom én) rögtön ekkora balhét csapni? Én ha madridista lennék biztosan én is a földig leszidnám a bírót meg mindenkit, de amit a klub művel az teljesen más.
Mind1, engem nem foglalkoztat annyira..

10 meccs, 30 megszerezhető pont, 1 el clásicó hazai pályán 6 pontkülönbséggel.
Szerintem Pep és én is azon a véleményen vagyunk, hogy ez a bajnokság még mindig nem lehet a miénk, maximum akkor ha hozzuk az összes hátralévő meccsünket, de az lehetetlen.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 16:12:27

retek10 írta:
és ki tudja, h Özil mit szólt be a bírónak.
minden meccsen 60szor anyázzák a bírót, ordibálnak, tapsolnak és nem csak a Real Madrid, a Barcelona, az MTK, és a Jegrenyiv Juzscsevi Fc is.
Puhl meg egy nyomorék
4szer választották a szakmájában a világ legjobbjának. Nyomorult ja. Attol mertn em értesz vele egyet, ő szakszerűen tudja azokat, amiket más szubjektiven néz a tv előtt. Ja, és mindig objektiv szinte. Néha beszél hülyeségeket, de én inkább adok egy elismert szakember szavára, mint 1500 fórumozóéra és újságíróéra együtt véve. Persze akkor okos lenne ha a Madrid javára mondott volna be 5 büntetőt..
Ha már Puhl és a büntetők.
Ugye a szögletnél az egyértelmű, és a sárga is
A másik szitunál is teljesen egyértelmű, hiába nem neki ment a laszti, a lerántás az lerántás.

Végülis korrekt volt a játékvezető.
Egyformán tévedett mindkét oldalra, de a Villarealnak nagyobbakat.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2012.03.22. 16:04:29

socio66 írta:hihetetlen,ami megy.
én nagyjából a madridi gólig néztem a meccset,utána kikapcsoltam,tehát nem láttam a problémás eseteket,de tegyük fel hogy tényleg tévedett a bíró.
de akkor is,normális dolog az,hogy ilyen hisztériát csinál egy csapat,azután hogy eddig szinte végig a szezonban élvezték a bírók jóindulatát? :)
csak olvasom a fejleményeket,és pislogok,hogy most ez komoly?
rugdosódás,bíró nyílt szidása,megtapsolása,komplett kispad mocskolódása..
ez már tényleg a legalja,függetlenül attól hogy mi volt jogos,és mi nem.
természetesen a gyengébb játékról senki nem beszél,csak a soha nem látott csalásról,nem is tudom kinek az eszközei ezek ismét..:)
nekünk ebben a szezonban már nem egy,nem két, nem három elfújt meccsünk volt, és mindössze egy-egy burkolt nyilatkozat érkezett a játékosoktól,pep-től erre vonatkozóan,ez az elmebeteg hiszti teljesen érthetetlen a másik oldaltól..

Nem tudom miket olvasol ,de mindenhol olvashatod , ahogy én is leírtam h szarok vagyunk már meccsek óta :roll: Azt is leírtam h nem a bíróra fogom a pontvesztést , de azért nehéz elmenni ilyen játékvezetés mellett , itt meg reggel mindenki azt írja h korrekt volt a játékvezetés :shock:

http://www.lfp.es/?tabid=113&Controltyp ... &d=1&el=20

Nézzétek emg a 20. ill az 55. percet ...

Illetve itt van ez a videó még ha azt mondjuk h nem is Ruben kapta mert meg lehet , de akkor felteszem a kérdést mi ér pirosat a gúnyos taps vagy ez : http://www.youtube.com/watch?v=EBfLwHocnlw
a 2.-at nézzétek .
Szerintem egyértelműen a gúnyos taps , nem tudom h engedheti meg magának ezt egy játékos :roll:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.03.22. 15:52:14

Itt a madridisták által "agyoncsalt" jegyzőkönyv.

Érdekes, hogy Sennanak van beírva a lap a 19. percnél. Ezen felül Mourinhonál csak sárga lap szerepel.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.22. 15:48:58

socio66 írta:hihetetlen,ami megy.
én nagyjából a madridi gólig néztem a meccset,utána kikapcsoltam,tehát nem láttam a problémás eseteket,de tegyük fel hogy tényleg tévedett a bíró.
de akkor is,normális dolog az,hogy ilyen hisztériát csinál egy csapat,azután hogy eddig szinte végig a szezonban élvezték a bírók jóindulatát? :)
csak olvasom a fejleményeket,és pislogok,hogy most ez komoly?
rugdosódás,bíró nyílt szidása,megtapsolása,komplett kispad mocskolódása..
ez már tényleg a legalja,függetlenül attól hogy mi volt jogos,és mi nem.
természetesen a gyengébb játékról senki nem beszél,csak a soha nem látott csalásról,nem is tudom kinek az eszközei ezek ismét..:)
nekünk ebben a szezonban már nem egy,nem két, nem három elfújt meccsünk volt, és mindössze egy-egy burkolt nyilatkozat érkezett a játékosoktól,pep-től erre vonatkozóan,ez az elmebeteg hiszti teljesen érthetetlen a másik oldaltól..
hát igen, annyiban nem érthetetlen,hogy az a főgané az edzőjük, nem is vártam mást tőle se, meg az általa "nevelkedett" csapatától se.

Raúl távozása óta, az a klub gyalázat, nem a játékuk, hanem a különböző dolgokhoz való hozzáállásuk, persze nagyban köszönhető ez a világlegjobbja Mourinhonak. Casillas még úgy ahogy tartja magát,de rajta is látszik,h a kisebbségi érzés miatt,már ő is kezd más irányba elmenni.

Szóval amit írtál is, meg lehet nézni hogy a számunkra kedvezőtlen bírói ténykedés után Pep,és pár játékos mit csinált a PÁLYÁN, ÉS A PÁLYÁN KÍVÜL, meg most őket. Össze lehet hasonlítani....

de addig ne várjunk mást, míg ezeket a madridi közönség megtapsolja, mert annyira ki van éhezve egy címre már, addig Mourinhonak kb minden bele fog férni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
socio66

2012.03.22. 15:42:13

hihetetlen,ami megy.
én nagyjából a madridi gólig néztem a meccset,utána kikapcsoltam,tehát nem láttam a problémás eseteket,de tegyük fel hogy tényleg tévedett a bíró.
de akkor is,normális dolog az,hogy ilyen hisztériát csinál egy csapat,azután hogy eddig szinte végig a szezonban élvezték a bírók jóindulatát? :)
csak olvasom a fejleményeket,és pislogok,hogy most ez komoly?
rugdosódás,bíró nyílt szidása,megtapsolása,komplett kispad mocskolódása..
ez már tényleg a legalja,függetlenül attól hogy mi volt jogos,és mi nem.
természetesen a gyengébb játékról senki nem beszél,csak a soha nem látott csalásról,nem is tudom kinek az eszközei ezek ismét..:)
nekünk ebben a szezonban már nem egy,nem két, nem három elfújt meccsünk volt, és mindössze egy-egy burkolt nyilatkozat érkezett a játékosoktól,pep-től erre vonatkozóan,ez az elmebeteg hiszti teljesen érthetetlen a másik oldaltól..
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.22. 15:38:33

és ki tudja, h Özil mit szólt be a bírónak.
minden meccsen 60szor anyázzák a bírót, ordibálnak, tapsolnak és nem csak a Real Madrid, a Barcelona, az MTK, és a Jegrenyiv Juzscsevi Fc is.
Puhl meg egy nyomorék
4szer választották a szakmájában a világ legjobbjának. Nyomorult ja. Attol mertn em értesz vele egyet, ő szakszerűen tudja azokat, amiket más szubjektiven néz a tv előtt. Ja, és mindig objektiv szinte. Néha beszél hülyeségeket, de én inkább adok egy elismert szakember szavára, mint 1500 fórumozóéra és újságíróéra együtt véve. Persze akkor okos lenne ha a Madrid javára mondott volna be 5 büntetőt..
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2012.03.22. 15:34:38

Mikaos írta: Egy Barca-Madrid meccsen sokszor a hatodik mészárlás után kap sárga lapot egy-egy ilyen őrült (Arbeloa, Ramos, Pepe, Lass, Khedira, X.Alonso, Marcelo), ami rendkívül bosszantó tud lenni, mivel ezt a sportágat FUTBALL-nak hívják. Továbbá ez igaz minden olyan meccsre, amelyen a Madrid döntetlenre vagy vereségre áll: elkezdenek rugdalózni. A sárgák persze sehol nincsenek a legtöbb esetben...
Még több ilyen bírót szeretnék látni. Mert, ha már össze-vissza fújnak, legalább a brutalitást és sportszerűtlenséget csak észre kéne venniük.
ennyi a lényeg. Nem akkor kell sportszerűen viselkedni amikor nyerésre állsz (az baromi könnyű) hanem amikor vesztésre. Erre a reál nem képes, mert a főagy ( mourinho) másfelé viszi őket
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.22. 15:30:59

Kár, hogy a következő meccsen a Sociedad ellen nyomja a Real... Bár még így is bent lehet a pontvesztés a játékukban, de egy Valencia ellen mondjuk, hát elég necces lenne. A helyzet továbbra is változatlan. 6 pont Real előny, ha lemegy 3-ra (esetleg a hétvégén, vagy akár 4-re), akkor lehet esélyünk, de a 6 pont még mindig sok. Azért az komoly lenne, ha a Real 1 hét alatt a 10-ből leadna 6-7 pontot. :D Remélhetőleg így is lesz.

Csak annyit a tegnapi meccsről, hogy a bíró elég sok hülyeséget csinált, de :!: Ismét kiderül, hogy ez a csapat nem tud veszíteni (mondjuk most nem is veszítettek). Nem véletlen, hogy Ramost így kellett kiállítani és rögtön az egyenlítő gól után Mourinho is el lett küldve. Ez a 2 eset tökéletesen szimbolizálja a jelenlegi Real Madrid lelkületét, hozzáállását. Nem tudom, hogy mi mikor láttunk ilyet Barca meccsen, pedig az utóbbi időkben, ha vkinek akkor nekünk lehetett volna okunk ilyesmire. A Pepe, Özil dolgon meg fölösleges is vitatkozni, mivel csak azok tudják, hogy mi történt, akik ott voltak. Előfordulhat, hogy tényleg voltak olyan történtek, ami miatt teljesen jogos a 2 piros, ezt nem tudhatjuk. De igazából nem is ez bosszant. Ismerjük Ramost, Mourinhot, Pepe mestert ezeken már nem lepődünk meg. De az amit Marcelo és Karanka művel az csapja ki nálam a biztosítékot. A kis mikrofon nyugodtan kezet foghatna Busquets barátunkkal, mert semmivel sem különb Sergionál. Ekkora nagy színészt ritkán látni. Amint lehet egyből esik, majd megy a nagy halál. Undorító az egész. Karanka meg egyszerűen nevetséges... Mou stílusát megszokhattuk (én az utóbbi időben inkább már csak szórakozok rajta), de ez az ember ugyanúgy beszél, viselkedik, mint a kollegája, de annyira érezhető, hogy Mou-t utánozza, majmolja és a szövege is teljesen hiteltelen. Hülyében ott sincs hiány...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.03.22. 15:22:09

raul72 írta: És ha szeretnél még több ilyen bírót nem tudom már kiiírta de remélem ti kapjátok majd és nektek is lesérítik 2 játékosotokat büntetlenül és kiszórja azt aki egy szót is hozzá szól .
Kb. leírtad a szezonunkat idáig :D (Pique kiállítása, Busquets megtaposása a Racing ellen stb.)
raul72 írta:és a bíró hibája az is h "fávágás" lett a vége , tehát 1-et szabálytalankodtunk , mivel a Villareal bármit megtehetett. Szétrúghatták Callejont , Pepét leüthették . Xabi Alonsora Ruben ráugrott és miután nem volt ott a labda bele rúgott , ezek közül egy ért 1 !!! srágalapot ...
Akkor most már azt is tudod, milyen volt nekünk Clasico-t nézni az elmúlt egy évben. Egyébként sem favágás volt, hanem "férfias játék" :oops:

Azért tényleg vicces látni, hogy egy-az-egyben ugyanazokat a szavakat lehet olvasni, mint két hete a Barca-szurkolótábor szájából. Úgyhogy csak azt tudom mondani, mint akkor a madridisták: a bíró ellenében is nyerni kell, és akkor nincs probléma (mi is ezt csináltuk az elmúlt meccseinken)
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 15:07:55

A tévéseké, Senna kapta reklamálás miatt, csak elfutott onnan.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 13:11:18

csababarca írta:


Azt a két sárgás dolgot sosem fogjuk megtudni hogy mi volt pontosan,nálatok valaki elterjeszti dogmaként,hogy úgy volt és kész. De árulkodó,hogy senki sem reklamált,a marca-n az ilyenek még meccs közben cikket kapnak. itt meg semmi ilyen nem volt.

.
Az a kétsárgás dolog.
Ugye a tévések kiírták, hogy kapott egy sárgát.
Ebből jön ez. De hogy miért, meg hogyan, azt nem tudni.
Szóval valszeg csak a tévések baromsága volt csak.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2012.03.22. 13:01:29

Sanama írta:Na Drigo nagyon jól leírja a lényeget!

Voltak olyan ítéletek, amik a Real ellen szóltak,ez igaz. De miért most jön minden madridista hatalmas igazságérzettel,hogy azokat fújni kellett volna?

Elmúlt klasszikusokon valahogy csendben maradtak ezek az emberek

Ezen kéne elgondolkozni.
jelwaz írta:Én kisírok! Öregem, azért a képmutatásnak is van határa. De úgy látszik a Real szellemiségben nincs. Mind a csapat felől, mind a szurkerek felől. Az utóbbi két döntetlen után micsoda pálfordulás következett be a bírói megítélésben. És külön groteszk, ahogy egy Barcás oldalon a hentelés miatt sírtok. Legalább következetesek lennétek. Mert mikor Pep a múltkor felhozta a bíró témát, akkor ugrottatok mind, mint a hiéna ,,hogy bezzeg most"...
Szerintem ezen a barcásoknak is el kell gondolkozni , mivel az megy mindig h nekünk fújnak 2 meccset felvan háborodva minden barcás aztán fordítva , de szerintem belátja szép lassan mindenki h szánalmas a Spanyol bírói testület.

Puhl meg egy nyomorék :D Csak az egyik volt 11-es az is véleményes és csak sárga ...
Szóval a 11-est megemlítettm , Ramos pirosát nem mondtam h jogtalan, a szabadot se mondtam h biztosan szabályos volt , szóval elismerem azt is be lehetett fújni ...

Lasst nem tudom h tudtad volna kiállítani és Arbeloát sem lehetett volna kiszórni 30 perc után . Inkább a Villareal lehetett volna 9 emberrel , egy gólós előnyben ...
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.22. 13:00:17

Én nagyon szívesen elismerem, hogy a Madridtól tegnap a bíró elvett 2 pontot, amint a madridisták belátják, hogy eddig a sporik 7-8 pontot raktak a 2 csapat közé. :) Ezen a héten is mi jöttünk ki rosszabbul a bíráskodásból, 2 sima tizit nem kaptunk meg, Alves második sárgája meg nem volt az.Ezzel szemben csak Messi gólja van, ami les gyanús volt.

A Mentorotok nagy hatással van rátok.Azt mondja hogy Guardiola ugyanolyan mint ő, és hogy Barca is bírózik. Nyehhe. :D Amikor idén nem nyert a Madrid, Mou minden esetben elővette a bírókat, most meg már nem is nyilatkoztak meccs után.Ezzel szemben áll, hogy párszor a Barcások kiejtették a bíró szót (általában a "nem foglalkozunk vele" szavakkal egy mondatban), valamint Pique twittelt egyet.

Callejonnak, sőt a többi Madrid játékosnak sem kívánok sérülést, de nekem nem lenne bőr a képemen a kemény belépők miatt hőzöngeni.
A portugál trénerzseni nagyon megvezet titeket sajnos.Iszonyatosan kíváncsi lennék, ha fordítva történne minden a csapatok háza táján, akkor mit mondanátok.Médialejáratás az edző és a játékosok szájából, folyamatos brutalítás a pályán stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.03.22. 13:05:03-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.03.22. 13:00:15

Viszont elmondhatjuk hogy a jövőbe látunk (azért az nem semmi). Mert a tegnapi meccstől számítva egészen a bajnokság végéig minden egyes birói tévedés ami nem a madridnak kedvez az a bajnokság elcsalásának számít félreérthetetlenül :!: tök mindegy hogy jogos vagy jogtalan.
Már tegnap este nem egy hülyétől olvastam és a számuk rohamos mértékben fog emelkedni ugyan is olvasással szaporodnak.
Az egyik hülye látja leírva 2 perc múlva egy másik fórumon már az nyomja a hülyeséget.
Annyira szánalmas hogy embereknek nincsen önálló gondolatuk és más hülyeségét magukévá téve szajkózzák azt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.22. 12:54:46

raul72 írta:
fcjoc írta:
raul72 írta:..
:shock: igazából nem is értem azokat az embereket, akik először tényleg nem a saját házuk táján keresik a gondot, hanem egyből spori :D az a török k.cs.g mekkorát belerúgott oriol-ba b.sz.d :shock:
Kb az utsó 4 meccsetekből jó ha járt nektek 5 pont.. és akkor még sokat is mondok..
A bírózást meg hagyjuk.. :roll:
Én nem a bíróra fogom ,mert szarok voltunk , meg vagyunk meccsek óta ,bár a Villareal a felezőt nem lépte át a 2. félidőben . Csak nehogy már ti emg azt mondjátok ez után a meccs után is h megint a Reallal volt a bíró :roll:

És akkor már látom h barcami megint azt írja h Özil pirosa jogos volt :roll: Én soha nem láttam még ilyenért pirosat ...

Khedira szerelése is undorító volt de ő mondjuk nem török ha rá gondoltál :roll: Azért mehetett volna a 2. sárga viszont a bíró itt már nem adott mert Özilt TELJESEN JOGOSAN gúnyos tapsért kiállította :lol:
Ja és rohadtul nem volt a részünkről favágás a 83.percig , míg minket szétrúgtak ami lapokban nem igazán mutatkozott meg .

Összességében aki szerint jóvolt a bíró annak kívánom h ez a bíró legyen mindig kedvenc csapatának bírója :)
hát, ha visszaolvastál volna, itt sem illették szép jelzőkkel a bírót.
csak tudod van egy apró bökkenő: azt, hogy úgymond a károtokra mit tévedett, azt felhozod. viszont azt, hogy a Puhl is elmondta, h a Villarealnak az első félidőben két tizit nem adtak meg, Arbeola mezrángatásáért (ebből az egyik a szögletnél totál jogos lett volna), és két sárgával MÁR AKKOR mehetett volna le, tovább Lass sem sérülés miatt lett lekapva, hanem mert mákja volt, hogy ő sem kapta meg a második sárgáját. Pepénél igen, ott elég marha volt a bíró, kapott egy sallert.
De hát az, hogy Ramos pirosat kapott, totál jogos volt, a szabadrúgás totál jogos volt, és ki tudja, h Özil mit szólt be a bírónak.
ha figyeltél volna, Puhl is elmondta, hogy mindkét oldalra ki lehetett volna oosztani még egy-két sárgát.
Ha a bíró azt a két tizit befújja, és már a 30. perctől 9 emberrel játszottatok volna, akkor szerintem egy szavad nem lehetne.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.03.22. 12:52:58

raul72 írta:Ja és rohadtul nem volt a részünkről favágás a 83.percig , míg minket szétrúgtak ami lapokban nem igazán mutatkozott meg .
A 83.percben jött az egyenlítés. Mindig így van, ha a meccs vége felé döntetlenre, vagy vereségre álltok: kezdődik a rugdalózás. Annyi a szerencse, hogy a meccsek nagy részében azért vezettek és győztök is, így nem kell látnunk hétről-hétre pár vadbarom ámokfutását.
raul72 írta:Összességében aki szerint jóvolt a bíró annak kívánom h ez a bíró legyen mindig kedvenc csapatának bírója :)
Bármelyik játékvezetőre ki lehet cserélni, mert botrányos a spanyolországi játékvezetés :) Mindig is az volt, amióta tudom az eszemet.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2012.03.22. 12:51:56

Drigo írta:
raul72 írta:mivel a Villareal bármit megtehetett. Szétrúghatták Callejont , Pepét leüthették . Xabi Alonsora Ruben ráugrott és miután nem volt ott a labda bele rúgott , ezek közül egy ért 1 !!! srágalapot ...
Most menj, és nézz meg egy Barça-Realt - bármelyiket az elmúlt 10 meccsből. Akkor miért nem jöttél ide reklamálni, hogy a csapatodból miért nem szórnak ki mindenkit? Úgy lenne a fair, nem?
raul72 írta:Ez az Öziles meg úristen :roll: A barca minden meccsen 11 emberrel reklamál a bírónál , ezek szerint ti 10 percig lennétek a pályán.
raul72 írta:az döntse el h mi ér egyből pirosat a reklamálás vagy az egyik játékos társad lesérítése :roll:
Szerintem akkor most Te is döntsd el, hogy mi ér pirosat...Mert a két hsz-ed egészen ellentmond egymásnak.

Itt mindenki szeretne Téged, ha pl Pepe kéztaposása után is így kardoskodtál volna, de mivel nem tetted, hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy csak savanyú a szőlő...

A Madrid nem azért vezette 10 ponttal bajnokságot, mert a bírók a Barça ellen fújtak, hanem azért, mert a katalánok nem bírták elverni a Villarrealhoz hasonló világverő csapatokat, ahogyan az a Madridnak sem ment tegnap. Az, hogy a Madrid nem volt képes lezárni a meccset tegnap ugyancsak nem a bíró hibája.

Az meg, amit a szimpatikus madridiak műveltek a meccs végén ismét megmutatta, hogy csak egy veszíteni nem tudó csürhe. Nem véletlenül mindig a Ramos - Pepe - Mou tengelynél gurul el a gyógyszer... Amit viszont szeretnék kiemelni, hogy Ronaldo egészen parádés változáson ment keresztül, sokkal alázatosabb és szerényebb lett.

Aha tehát , mivel a a brca ellen nem állították ki Pepét így itt sem kell Brunot , tisztasor , ez a megoldás. :)

Az Özileset meg olvasd el még egyszer. Pont azt írom h ha az összes bíró olyan nyomorék lenne mint ez akk kb minden meccset befejeznének 30 perc után , rohadtul nem mondtam ellent magamnak , csak nem értetted amit írtam . És én sem a bírókra fognám ahogy leírtam az utolsó hsz-mben attól még bosszantó h ilyeneket meg engedhetnek a spanyol bírok :roll:
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.03.22. 12:51:01

Én kisírok! Öregem, azért a képmutatásnak is van határa. De úgy látszik a Real szellemiségben nincs. Mind a csapat felől, mind a szurkerek felől. Az utóbbi két döntetlen után micsoda pálfordulás következett be a bírói megítélésben. És külön groteszk, ahogy egy Barcás oldalon a hentelés miatt sírtok. Legalább következetesek lennétek. Mert mikor Pep a múltkor felhozta a bíró témát, akkor ugrottatok mind, mint a hiéna ,,hogy bezzeg most"...

Nálunk is van ilyen, főleg drukker oldalon. Na de a mérték sem mindegy. Mióta Raúl elment, vállalhatatlan az a csapat. Még Casillas is kifordult önmagából.

Aki meg a bírói hibákra van kiakadva, az akadjon ki akkor is, mikor a Barca ellen vétenek, meg mikor a Real ellen. vagy pedig ne adja az elfogulatlant.

Istenem de jó lenne már egy-két szezon, ahol a Valencia, Bilbao de felőlem akár a Granada is vezeti a bajnokságot, és meg is nyeri. és nem a Reallal vagy a Barcával van partiban.

Mióta Mou Spanyolországban van, röhejes ez a viszony a két csapat között. Óvodás módjára megy a ,,de igen"-,,de nem" vita (kevés üdítő kivételtől eltekintve).
Válasz küldése