Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.08.11. 01:40:34

http://www.sport.es/es/noticias/barca/e ... 217661Most" target="_blank tényleg ilyen hülye ajánlatokkal bombázzuk a németeket?? Megmondták világosan 150 millióba kerül,90+40 bónusz az nem 150.
Azt írták hogy ez az utolsó ajánlatunk,kezdjünk el keresgetni valakit a piacon helyette.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.11. 01:07:46

Messias2 írta:Egyébként Seri már nem opció?
Szerintem de, de Ini helyett őt nem tudom elképzelni. Aztán lehet az lesz majd, és beválik a dolog, Valverde remélhetőleg már kiokoskodta a részleteket. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.11. 01:05:18

Egyébként Seri már nem opció?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.11. 01:02:57

Nero. írta:Iniesta mar rögtön ki is hagyta a mai edzést, az úgy komoly lesz ha idén sem áll a csapat rendelkezésére. Lehet majd élvezni Gomest :oops:
Mondjuk a tavalyi éve után még én is hoztam volna valakit a helyére, ha mást nem minőségi tehermentesítésre. Teljesen egyértelmű, hogy 50 meccsen csúcsformában nem lehet rá számítani, sőt, szerintem örülhetünk, ha felében összejön.. Ha fitt, még mimdig oktat javarészt, csak egyre kevesebbszer az sajnos.

Marad majd az, hogy bízhatunk SR-ben, de az meg szerintem nagy lutri lesz, de azt tudom, hogy itt ezzel szinte magam vagyok.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.11. 00:33:06

Iniesta mar rögtön ki is hagyta a mai edzést, az úgy komoly lesz ha idén sem áll a csapat rendelkezésére. Lehet majd élvezni Gomest :oops:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.11. 00:29:51

palesz77 írta:
Messias2 írta:Klopp: "Coutinho is a key piece in the team. A departure? we are open to talking. Everything is possible until the 31st of August." [cope]
Ez nem valami kamu interjú véletlenül? El nem hiszem, hogy ezt mondta az eddigiek után.. :D
Most már én is azt olvastam, hogy valami összevágott videóban mondja ezt, úgy hogy valszeg kamu.

Couról egyébként egyre inkább mond le a vezetőség a hírek szerint, Dembélé érkezése viszont majdnem biztos.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.11. 00:26:15

Messias2 írta:Klopp: "Coutinho is a key piece in the team. A departure? we are open to talking. Everything is possible until the 31st of August." [cope]
Ez nem valami kamu interjú véletlenül? El nem hiszem, hogy ezt mondta az eddigiek után.. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.10. 23:58:53

palesz77 írta:
Kovbal88 írta: A reális ára 60 körül mozog. Tudják ezt Dortmundban is. Annyiért is már bőven megérné eladni.
Mai piacon mondjuk nem tudom miért lenne csak 60 az ára. A jelenlegi foci top 3 támadó ígérete, BL-ben talán 2. helyen végzett gólpasszok terén, legtöbb csel a Bundásban, U21-ben Európa szerte a legtöbb ha jól rémlik, gólpasszok, meccseket eldöntő villanások, mai piacon bőven nem 60-at ér. Mbappe 150 lesz, akkor ő mitől lenne 60 csak?
Mbappe se 150 idén nem adják el, aztán jövőre be fut két jelenleg félismeretlen név és ők lesznek a királyok. Mbappe meg hoz egy rossz idényt és elmegy 50 körül. Nagyot lehet szakítani, de bukni is.

60 ért egész jó játékosokat szokás venni még az is örült nagy pénz. Lehet, hogy felmentek az árak, de nem ennyire nem is tudják eladni ezeket a játékosokat, mert nem ad értük senki ennyit. PSG is addig trükközik míg az ufea jól megbünteti őket, kizárja a BL-ből aztán adhatják el Neymart meg a többieket.
Valami biztosan lesz, egyik okos kitalálja, hogy ez árt a focinak, amit csinálnak és majd az asztalnál megoldják.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.10. 23:43:09

Klopp: "Coutinho is a key piece in the team. A departure? we are open to talking. Everything is possible until the 31st of August." [cope]
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.10. 23:33:10

Barça and BVB have agreed on the fixed fee of €100 million for Dembélé. Variables and bonuses are still being worked on. [@JORDI_ANJAUMA]

Azt is olvastam, mondjuk a forrásra már nem emlékszem, hogy Dembélé ma még Párizsban van/lesz, viszont holnap utazik Barcelonába.

Liverpool are stepping up their interest in Gremio's Brazilian forward Luan, dubbed 'the new Ronaldo'. (Source: Daily Mirror)

A forrás miatt helyén kezelném a hírt, de remélem Coutinho pótlásának szánják. Egyébként ő az a brazil srác, akit velünk is szóba hozták tavaly, nem? Nem tudom hol tart azóta, de nekem nem tűnt fogalmatlannak már tavaly sem.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.10. 23:16:26

Nyugalom, holnap mutatják be Coutinhot, mit izgultok? :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.10. 22:53:05

Kovbal88 írta: A reális ára 60 körül mozog. Tudják ezt Dortmundban is. Annyiért is már bőven megérné eladni.
Mai piacon mondjuk nem tudom miért lenne csak 60 az ára. A jelenlegi foci top 3 támadó ígérete, BL-ben talán 2. helyen végzett gólpasszok terén, legtöbb csel a Bundásban, U21-ben Európa szerte a legtöbb ha jól rémlik, gólpasszok, meccseket eldöntő villanások, mai piacon bőven nem 60-at ér. Mbappe 150 lesz, akkor ő mitől lenne 60 csak?

Durva amúgy a topic tényleg kicsit visszaolvasgatva. Pool helyzete pl, most akarnak visszatérni újra az elitbe, van pénzük, szép lassan csapatot építenek Kloppal, ez nem egy éves folyamat, de adják el a legjobbjukat, aki kulcsofontosságú a céljaik eléréséhez, mert nekik felesleges csapatot építeni igazából? PSG pont azért nem adta el Verrattit, amiért ők Coutinhot. Kell a projecthez, nincs ebbe semmi ördögtől való. Inkább elgondolkodtató, hogy mennyit is számít a pénz manapság a fociban, és esetleg jobban kéne a tehetségek kinevelésére hangsúlyt fektetni, mert a kész sztárokat úgy tűnik egyre kevésbé lehet mozdítani. Ami nem is baj igazából annyira, úgyis azért panaszkodunk folyton, hogy kevés csapatba tömörülnek a jó játékosok, most pedig épp erről szól a nyár, hogy a komoly tervekkel rendelkező csapatok nem engedik a nagyjaikat magas lóvéért sem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.10. 22:46:24

Azért az szép is lenne ha egy Liverpool úgy állna hozzá hogy" áhh, max 4-edikek lehetünk mindig is, felesleges csapatot építeni, úgy sem jön össze"... :lol:

Vagy a Dortmund úgy, hogy "felesleges erőlködni, a Bayernt úgysem előzzük meg"

Ehhez képest a Liverpool 2014-ben majdnem ligát nyert, ami utolsó másodpercben csúszott el(szó szerint, szegény Gerrard, és szurkolók... :? )

Dortmund meg 2012-ben, azóta sok minden változott, de nem jelenti hogy lehetetlen.

Atletiről nem is beszélve ugye 2014-ben...


Ha Laportáék is így gondolkoztak volna anno, akkor nem itt tartanánk, ahol.
Ennyi erővel minek vettünk Ronaldinhot, meg társait?
Tényleg nem szabad amúgy lenézni más csapatokat, attól még hogy a csúcson vagyunk, nem jelenti hogy felsőbbrendű szervezet lennénk.
Most mi vagyunk a toppon, ki tudja meddig, máskor lehet hogy ők lesznek, tavaly is egy "egycsapatos ligából" jött Juventus vert ki minket a BL-ből, és játszott BL döntőt, előtte meg az Atleti.
Tromort77

2017.08.10. 22:38:29

Kovbal88 írta:
Szerencse, hogy nem te mentél tárgyalni a Dortmunddal. Azért talán meg kellene indokolnia a Dortmundnak is, hogy mire fel kér 100 on felül . mikor eddig az életben két játékosért fizettek ki ennyi pénzt. A reális ára 60 körül mozog. Tudják ezt Dortmundban is. Annyiért is már bőven megérné eladni.
És nem is nagyon kellene a Barcának tárgyalnia, hanem megmondani ezt Dembele ügynökének, neki meg úgyis az az érdeke, hogy az üzlet létrejöjjön pénzt kap ugye utána. Egy jó szezon után, kell eladni a játékost, itt az alkalom.
A Dortmund-nak akkor kellene érvelni ha el akarnák adni az adott játékost. De ők nem akarják. Így meg annyit kérnek amennyit akarnak.

Tegyük fel, hogy vettél egy házat 20 millióért. Arra gondoltál, hogy egy évvel később akár el is adnád 22-ért. Időközben azonban kiderül, hogy a házad egy olaj mezőre épült és a telek ára felment 60 millióra akkor mennyiért vagy hajlandó eladni?
Hülye példa, de nem fogod eladni 30-ért, mondván az reális, meg mert "bőven megérné".
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.08.10. 22:33:32

Szörnyű itt pár embernek a hozzáállása, olyan egyoldalú a világszemléletük, hogy valszeg a való életben is mindig csak a magánérdek van előttük és mindenki más csak egy semmirevaló tróger... #-o

Nem értem miért másokat kell hibáztatni meg becsmérelni azért mert a legjobbat akarják kihozni egy olyan helyzetből amit rájuk lett kényszerítve. Aki vmilyen szerződést alá ír, azt tartsa be, ha nyomást akar gyakorolni a távozás érdekében akkor tegye, de viselje a következményeket ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretné. Mindenki a saját érdekét nézi, ezért nem kéne hibáztatni senkit. [-X
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.10. 22:28:12

Tromort77 írta:De ők diktálnak. Nyilván van az az összeg amiért meg fognak tőle válni. De ők mondják meg, hogy az mennyi. Ha meg nem tudunk olyan ajánlani akkor Szeptember 1-én Dembélé lesz az első aki térden állva fog bocsánatot kérni, hogy játszhasson.

Hogy jön ide a költségvetésük?

Samper!

Hogy jön ide a bajnokság meg a bajnokság többi csapata? :D #-o

Én csak azt mondom, hogy nem a Dortmundot kell hibáztatni amiért élnek az üzlet adta lehetőségeikkel.
Szerencse, hogy nem te mentél tárgyalni a Dortmunddal. Azért talán meg kellene indokolnia a Dortmundnak is, hogy mire fel kér 100 on felül . mikor eddig az életben két játékosért fizettek ki ennyi pénzt. A reális ára 60 körül mozog. Tudják ezt Dortmundban is. Annyiért is már bőven megérné eladni.
És nem is nagyon kellene a Barcának tárgyalnia, hanem megmondani ezt Dembele ügynökének, neki meg úgyis az az érdeke, hogy az üzlet létrejöjjön pénzt kap ugye utána. Egy jó szezon után, kell eladni a játékost, itt az alkalom.
Tromort77

2017.08.10. 22:15:09

De ők diktálnak. Nyilván van az az összeg amiért meg fognak tőle válni. De ők mondják meg, hogy az mennyi. Ha meg nem tudunk olyan ajánlani akkor Szeptember 1-én Dembélé lesz az első aki térden állva fog bocsánatot kérni, hogy játszhasson.

Hogy jön ide a költségvetésük?

Samper!

Hogy jön ide a bajnokság meg a bajnokság többi csapata? :D #-o

Én csak azt mondom, hogy nem a Dortmundot kell hibáztatni amiért élnek az üzlet adta lehetőségeikkel.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.10. 22:14:35

Nero. írta:Egyéb rémhírek hogy a United, Chelsea és a Juve is kifizetné SR kivásárlási árát (40), de ő maradna csak még beszelni akar Bartoékkal. Asszem az egyik legkevesebb fizetést ő kapja a csapatba, meg is értem.
Csak nehogy az legyen, hogy Bartoék majd játszák a kemény csávót, meg nem adnak neki új szerződést magasabb fizetéssel, aztán fogja magát és elmegy. Ennél a vezetőségnél ez is simán benne van.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.10. 22:04:32

Tromort77 írta:
Kovbal88 írta:...
Pontosan megtehetik, hogy ott tartják. Szerződés köti. Megvan az ára annak, hogy szerződést bontsanak vele. Az az ár pedig annyi amennyit kedvük tartja elkérni. Dembélé két szép szeméért nem fogják elengedni. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni.

Mi vagy tudunk akkora ajánlatot tenni vagy sem.
Egy német "vidéki" csapat nem viselkedhet úgy, mint egy arab sejk, már csak a játékosai, a szurkolói és a bajnokság többi csapata miatt sem.
Tromort77

2017.08.10. 21:58:18

Kovbal88 írta:...
Pontosan megtehetik, hogy ott tartják. Szerződés köti. Megvan az ára annak, hogy szerződést bontsanak vele. Az az ár pedig annyi amennyit kedvük tartja elkérni. Dembélé két szép szeméért nem fogják elengedni. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni.

Mi vagy tudunk akkora ajánlatot tenni vagy sem.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.10. 21:55:31

MessiNeymarSuarez írta:
randomguy írta:A Liverpool BL-selejtezős meccse vízválasztó lehet. Ha ott pályára lép Coutinho, akkor már nagyon halvány esélyt látok az érkezésére, mivel a BL-ben nem tudnánk regisztrálni.
Selejtező még nem számít bele, ha pályára lép, attól még játszhat más klubban európai porondon.
Akkor nem szóltam. :D

Más:
Nem értek egyet azzal, hogyha Dembélé jönne és Coutinho nem, akkor azzal gyengülnénk, mivel Neymar>Dembélé. Tavaly ugyanis valami össze-vissza rendszer volt a középpályánkon, mindenki játszott mindenhol, Rakitic játszott Busi és Ini helyén is, Gomes is játszott mind a 3 középpályás poszton, Denis és Rafinha pedig hol középpályán játszottak, hol széleken. Nagy zűrzavar volt a tavalyi középpályán, ennek meg is lett az eredménye. Idén viszont, ha Valverde szépen vázolná mindenkinek, hogy kitől mit vár, és hol játszatná, plusz ha létrehoz egy működő rendszert, azzal sokat erősödnénk Neymar távozása ellenére is.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.10. 21:51:38

LG írta:Néhány fórumozó szépen prezentálja most azt a viselkedést, melynek a negatív sztereotípiák köszönhetőek a Barca szurkolókkal szemben, sugárzik a pökhendiség és elvakultság a hsz-eikből. :(
Az igazság akkor is ez. Vajon Dembelé akkor is lelépett volna Párizsba, vagy Coutinho akkor is naponta kérné a Pool vezetőit hogy fogadjàk már végre el az ajánlatot, ha a Valencia vagy az Arsenal hívná őket?
Nem pökhendiség, de jelenleg mi és a Real vagyunk a csúcs a fociban. Ugyanez igaz egy top Milanra, vagy egy Fergusson féle Unitedre, ilyen csapatokba a legnagyobb dicsőség lehet egy játékosnak eljutni.

A PSGnek Oblak és Mbappe még nem tuti, de elég sokat írnak arról hogy mindenképp kell nekik. Mbappe se ide, se Zidanenak nem kell, a Monaco mindenképp pénzt akar csinálni szoval a PSG reális lehet.
Oblak kivásárlási ára 100, az most Katarba nem tétel.

Egyéb rémhírek hogy a United, Chelsea és a Juve is kifizetné SR kivásárlási árát (40), de ő maradna csak még beszelni akar Bartoékkal. Asszem az egyik legkevesebb fizetést ő kapja a csapatba, meg is értem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.10. 21:57:00-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.10. 21:46:52

Tromort77 írta:Hülye lenne a Dortmund könnyen megválni tőle. A jövő nagy sztárja. Amíg Mbappe-ról 150 milliós hírek jönnek addig Dembélé sem lesz olcsóbb. Ezen nem tudom mit nem lehet megérteni. Oda köti a szerződése, azt kérnek érte amit akarnak. Dembélé-nek akkor kellett volna erre gondolnia amikor aláírta azt.

Milyen érzelmi oldalról beszélünk? Ez üzlet :!:

Csak azért mert a Barca egy sikeres klub, még nem kellene ennyire lenézni más csapatokat. Liverpool nyilván címeket akar újra és ezért nem fognak megválni a legjobbjuktól csak úgy.
Nincs igazad! Az hogy élő szerződése van, arra jó, hogy magasabb árat kérjenek érte. De, ha menni akar nem tehetik meg, hogy ott tartják. Azért voltak olcsóbbak egyes játékosok, mert csak egy vagy két év volt hátra a szerződésükből és sietni kellett eladni, ha pénzt akar látni belőle a klub. Divatba jöttek ezek a hosszabb szerződések, de akkor is meg lehet venni a játékost ha élő szerződése volt. Lehet tegnap még Dortmund volt élete álma, mert esélye se volt a Barcában kezdődnek lenni. Most lett hely, természetes, hogy váltani akar. Nyilván több pénzt is keresne, és egy picikével nagyobb esélye van BL-t nyerni. Bár szerintem ez csak duma a játékosoknál itt is inkább a BL- egyenlő reklámszereplés ami nagyobb marketing értéket jelent az meg több pénzt. És ez az ami számít, nem pedig a siker. Csak amíg ez a kettő együtt van, jobban néz ki azt nyilatkozni, hogy BL-t akarok nyerni, mint hogy több pénzt akarok keresni.

Minden játékos kapzsi, csupán néhánynak szerencséje van és ugy teheti ezt meg, hogy mellette címeket nyer, pl ilyenek játszanak a Barcában vagy Realban.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.10. 21:46:29

visca el barca írta:The last offer submitted by Barça was €90m + €40m in bonuses. Dortmund want the fixed fee to be higher. [@BilelGhazi]
Noname forrás... :mrgreen: :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.10. 21:44:55

The last offer submitted by Barça was €90m + €40m in bonuses. Dortmund want the fixed fee to be higher. [@BilelGhazi]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése