Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.04.06. 21:29:38

kilencet bökött a madrid, ebből ötöt a cé. szép teljesítmény.
mi egyet böktünk, azt is a MATYIŐŐŐŐŐŐ, ezzel nyertünk.
változott valami a két brigád (helyezése, pontkülönbsége) között? semmi.
ha háromszáztizennyolc-nullára nyernek és ebből kétszázkilencvenhét, a labdát még a saját gyereke elől is elrúgó játékosé (ez volt a legjobb idézet, amit eddigi életemben céronaldóról olvastam), akkor is néggyel megyünk előttük, és ha a maradék meccseinket mind "csak" egynullákra fogjuk megnyerni, akkor mi leszünk a bajnokok.
sztem nem kell erre több szót vesztegetni, vitatkozni meg végképp nem érdemes.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.06. 21:27:20

Lőtt Ronaldo 5 gólt. ÉS? Még szép, hogy a Real pártiak - ami azért milliárdnyi embert jelent(a focirajongók közül szerintem mindegyik vagy ide vagy oda húz, kétlem h van olyan, aki nem csípné az egyik spanyol óriást jobban a másiknál) - istenítik ezért. Gratula neki. Engem max annyiban érdekel Ronaldo góljainak a száma, hogy a bajnokság végén legyen Messié alatt. :)

Az, hogy pár bunkó Real szurkoló szerint ezért már jobb Messiért? Mindig is azért szerettem ezt a fórumot, mert az emberek szokatlanul értelmesek. Nálunk valaki leszólja Ronaldot, azért garantáltan lesz 2-3 ember, aki odaszól, hogy bár utálják, de mégis csak fantasztikus focista.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.06. 21:20:00

a Bayer meg olyan komoly ellenfél volt, hogy azon a meccsen a németek Messi mezén veszekedtek a félidőben
Azért a Granadánál néhány szinttel feljebb vannak/voltak.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.04.06. 20:50:49

whitecule írta:
Nem bánkódok én a Real sikere miatt, sőt, szép teljesítmény. Aláírom.
Ugyanakkor elszomorít az, hogy egy olyan világban élünk, ahol egy ilyen meccs után piedesztálra emelik Cristianot és egyből Messi fölé helyezik, holott 2015-ben ezen kívül nulla teljesítményt nyújtott. Érdemes megnézni mind az öt pompás gólját, két kapushiba, egy szokásos "tap-in" (ami amúgy Bale lövése volt, csak a portugál félméterre a gólvonaltól belefejelt, kvázi elszedte a gólját), egy fejes és egyetlen nyílt akciót követő rendes gól. Ezen kívül a második félidőben még rúghatott volna még ötöt a Real, de Cristiano még nullszögből is rálőtte a passz helyett, csak hogy neki számítson.
Igen, bosszant, hogy sokak szemében egy ilyen produkció elfedi az igazi földi géniuszt, Messit. Természetesen az internet világában mindenkinek meg lehet a véleménye mindenről, emiatt pedig sajnos előfordulhat, hogy egy ilyen teljesítményt oda bírnak tenni egy 2012-es Messi mesterötös mellé, amit a BL-ben lőtt, egy Bayer Leverkusennek, nem holmi Granadának.
Most viszont kerülgethetem majd megint a "CR7=isten" típusú képeket a közösségi oldalakon, meg foghatom a fejemet amikor Messihez hasonlítják, s közben nem veszik észre, hogy még csak nem is egy kategória.
hát hogy te nem a meccset nézted az tuti.
a tap-in a kedvencem, hogy elvette Bale gólját miközben Bale a kapu irányába nem akart lőni, mert csak passzolni akart.
és CR rohadtul nem lőtte rá hülye helyzetekből, kihagyott kb 3 helyzetet, ahol mást nem is csinálhatott volna...
és ha kellett leadta a labdát nyugodt szívvel, pl Balenek is leadta a vége felé...
a Bayer meg olyan komoly ellenfél volt, hogy azon a meccsen a németek Messi mezén veszekedtek a félidőben :lol:
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.06. 19:10:44

jelwaz írta:Majd a flegmaságot még gyakorold, mert ez túl magas labda volt egy anyázáshoz.
majd igyekszem, hogy megfeleljek az elvárásaidnak, de biztos h nem fog sikerülni...
leírtam a véleményemet normálisan, te meg egyből jöttél itt mes que clubozni, meg barbie babázni, amiből mondjuk túl sokat nem értettem, de hát az én szellemi szintem sajnos nagyon alacsony a tiedhez képest :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.04.06. 18:33:18

visca el barca írta:nem akartam a lelkedbe gázolni, remélem azért vhogy eltudtál aludni. :lol:
=D> Nem :'( (Majd a flegmaságot még gyakorold, mert ez túl magas labda volt egy anyázáshoz. Én ilyenre nem vetemednék, de ha szájkaratéznál egy alteregóddal, akkor ne égesd be magad! Én neked drukkolok :wink: )
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.04.06. 17:26:34

whitecule írta:
Nem bánkódok én a Real sikere miatt, sőt, szép teljesítmény. Aláírom.
Ugyanakkor elszomorít az, hogy egy olyan világban élünk, ahol egy ilyen meccs után piedesztálra emelik Cristianot és egyből Messi fölé helyezik, holott 2015-ben ezen kívül nulla teljesítményt nyújtott. Érdemes megnézni mind az öt pompás gólját, két kapushiba, egy szokásos "tap-in" (ami amúgy Bale lövése volt, csak a portugál félméterre a gólvonaltól belefejelt, kvázi elszedte a gólját), egy fejes és egyetlen nyílt akciót követő rendes gól. Ezen kívül a második félidőben még rúghatott volna még ötöt a Real, de Cristiano még nullszögből is rálőtte a passz helyett, csak hogy neki számítson.
Igen, bosszant, hogy sokak szemében egy ilyen produkció elfedi az igazi földi géniuszt, Messit. Természetesen az internet világában mindenkinek meg lehet a véleménye mindenről, emiatt pedig sajnos előfordulhat, hogy egy ilyen teljesítményt oda bírnak tenni egy 2012-es Messi mesterötös mellé, amit a BL-ben lőtt, egy Bayer Leverkusennek, nem holmi Granadának.
Most viszont kerülgethetem majd megint a "CR7=isten" típusú képeket a közösségi oldalakon, meg foghatom a fejemet amikor Messihez hasonlítják, s közben nem veszik észre, hogy még csak nem is egy kategória.
es, akkor most olcsobb lesz a kenyer? Aki szerint cr a jibb, soha nem valtoztatod meg a velemenyet, aki szerint Messi, szinten ez a helyzet. Orulj neki h te jol latod. Sztem is Messi sokkal folotte van cr-nek, viszont a portugal brutal szorgalmas, es ennek koszonheti az eredmenyeit. Messi sztem nem olyan szorgalmas, viszon a kis labujjaban tobb tehetseg van, mint ronaldo ket lababan. De nem fogom magam kirohogtetni h most csakazertis lehuzom a real teljesitmenyet. Ez madrid-drukker szokas. Elismerem, 9et vagni, nem kis dolog, de tolunk kikaptak, ennyi. Nem mellesleg nem vagyok en senkije messinek, h meg kelljen vedenem, ahogy te sem vagy senkije, szoval ne erezd magad adosnak ha nem veded meg.
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.04.06. 15:39:15

Csbal írta:Savanyú a szőlő. Bezzeg ha a Barca rántott volna egy 9-est akármelyik csapatnak, menne most az ajnározás. Főleg ha Messi rúgott volna egy 5-öst. Akkor már ronaldo másodosztályú játékos lenne. Legyen már kicsit racionalista mindenki. A real most jó meccset fogott ki, ronaldoval egyutt. Tok mindegy ki az ellenfel, 9-et guritani vkinek szep teljesitmeny. 5-ot rugni egyedulikent a csapatban szinten megsuvegelendo.

nem szegyen elismerni a rivalisok kvalitasait. De persze az okosak meg tudjak magyarazni h igazabol az ellenfel volt gagyi. A real nem is volt a palyan. Ez a fajta velemenyalkotas is csak azt mutatja h sokaknak nem sok koze van ehhez a sporthoz.
Nem bánkódok én a Real sikere miatt, sőt, szép teljesítmény. Aláírom.
Ugyanakkor elszomorít az, hogy egy olyan világban élünk, ahol egy ilyen meccs után piedesztálra emelik Cristianot és egyből Messi fölé helyezik, holott 2015-ben ezen kívül nulla teljesítményt nyújtott. Érdemes megnézni mind az öt pompás gólját, két kapushiba, egy szokásos "tap-in" (ami amúgy Bale lövése volt, csak a portugál félméterre a gólvonaltól belefejelt, kvázi elszedte a gólját), egy fejes és egyetlen nyílt akciót követő rendes gól. Ezen kívül a második félidőben még rúghatott volna még ötöt a Real, de Cristiano még nullszögből is rálőtte a passz helyett, csak hogy neki számítson.
Igen, bosszant, hogy sokak szemében egy ilyen produkció elfedi az igazi földi géniuszt, Messit. Természetesen az internet világában mindenkinek meg lehet a véleménye mindenről, emiatt pedig sajnos előfordulhat, hogy egy ilyen teljesítményt oda bírnak tenni egy 2012-es Messi mesterötös mellé, amit a BL-ben lőtt, egy Bayer Leverkusennek, nem holmi Granadának.
Most viszont kerülgethetem majd megint a "CR7=isten" típusú képeket a közösségi oldalakon, meg foghatom a fejemet amikor Messihez hasonlítják, s közben nem veszik észre, hogy még csak nem is egy kategória.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.06. 14:50:28

'13-ban azért a Granada megverte őket, az jól jött, nem?
A Ronaldo-öngólra gondolsz? :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.06. 12:43:15

jelwaz írta:
visca el barca írta:dehogynem. én speciel mindig leírom mikor megszórunk egy kiscsapatot, hogy ilyen kis hokicsapatoknak semmi keresnivalója az első osztályban.

már rég 16 csapatosnak kellene lennie az első osztálynak, ilyen granada, cordoba, alemira csapatoknak TUDÁS alapján semmi keresnivalójuk itt.
'13-ban azért a Granada megverte őket, az jól jött, nem? Húúú, amúgy nagy érdem 100 millákból olyan csapatot építeni, amelyik 5-6-7-8-9 góllal veri a leggyengébbet, ami tized annyiból gazdálkodik (hasraütés). Csodás, prafó! Nem, az egyáltalán nem gáz, hogy a 100 millás sztárocskák még, ha úgy játszanak is, hogy még ezekben a hoki csapatokba sem menne el a teljesítmény, de játszanak, kezdők, nem cserélik le őket, a klubelnök dönt arról, hogy ki legyen a csapatban, és a játékos az edző főnöke... Az sem gáz, hogy Mr. Nagytudásék olyan érintésektől esnek össze, amitől még egy Barbie baba sem rezzen meg utána meg... Azért mes que un club, mert sok a pénz meg a trófea meg a gól fapfap. Meg menő.
nem akartam a lelkedbe gázolni, remélem azért vhogy eltudtál aludni. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.04.06. 12:32:25

Csbal írta:Savanyú a szőlő. Bezzeg ha a Barca rántott volna egy 9-est akármelyik csapatnak, menne most az ajnározás. Főleg ha Messi rúgott volna egy 5-öst. Akkor már ronaldo másodosztályú játékos lenne. Legyen már kicsit racionalista mindenki. A real most jó meccset fogott ki, ronaldoval egyutt. Tok mindegy ki az ellenfel, 9-et guritani vkinek szep teljesitmeny. 5-ot rugni egyedulikent a csapatban szinten megsuvegelendo.
Adom.
Akármennyire lesajnált ellenféllel játszott a Madrid, azért mégiscsak lőttek 9-et, és ez azért nem mindennapi. Ahogy Ronaldo 5 gólja sem.
Mondjuk engem az ilyen eredmények hidegen hagynak - persze elismerem -, de különösebben nem izgat, hogy pl. ki lesz a gólkirály.
Hozzuk csak a meccseinket, legyen meg a bajnoki cím, oszt' csókolom.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2015.04.06. 09:46:44

zola8787 írta: Angliában meg megverhet bárki bárkit az miért jobb?
Spanyolországban van 2 kegyetlen jó csapat + az Atletico, szinte mindig verik a mezőnyt. Ugyanezt megcsinálnák ezt Angliában is, csak ott nem 3mat lőnének egy meccsen hanem 6ot átlagban. Mou elment Anglia legjobb csapatához, aki egy 10 emberrel védekező, már a levegőt a seggükön vevő PSG ellen is védekezett ráadásul hazai pályán. Szóval Mou mondja csak az okosságokat nyugodtan, pozitív vagyok foci tekintetében, így a Real bl győzelmében is láttam pozitívumot, hogy Mou-t elküldték és egyből megnyerték. :lol:
Én is szeretem az attraktiv, tàmadó focit és nekem sem a szívem csücske a portugàl, ebben megegyezik a véleményünk.
Azzal, hogy Mourinhot idéztem, nem àllt szàndékomban semmi rosszat mondani a Real Madridra, Ronaldora, Perezre. Nem àllt szàndékomban a Chelsea-t isteníteni sem, bàr egyetlen PSG elleni BL-meccset egy bajnoksàg egészével összehasonlítani nem túl célravezetö. De legyen.

A 2 kegyetlen jó csapat is megvan, Angliàban is rendszeresen ott lennének az elsö négyben. Az Atletico ezzel a brusztolós, izomfocival a LA Ligàban gyakorlatilag egyedülàlló. A szigetorszàgban, 38 fordulón keresztül nem tudom, hogy bírnàk.

Igen, Angliàban bàrki bàrkit megverhet. Ha szereted a focit és persze egy kicsit semleges szurkolóként is tudod szemlélni az eseményeket, akkor ez izgalmas is tud lenni.
Plusz ugye nem úgy ülsz le, mint a Barca-Rayo meccs elé, amin nyilvàn tövig ràgod a körmeidet, miutàn 1,05-ös szorzóval (akkor valahol màsok szerint is sörmeccs...na mindegy) megtetted a hazait tippmixen . Ebböl van úgy 5-6 darab szezononként.

Én csak viccesnek tartom az ilyen meccsek elötti hype-ot, holott mindenki tudja, hogy papíron elöre lefutott a meccs + lesz 25 kapuralövésünk, nekik meg kb. 2. Aztàn ha jó napunk van, akkor nyócegy, ha nem, akkor hàrom.
Nem keresek tetteseket, csak szerintem kàr érte.
zola8787 írta:Ennyi erővel nézzünk csak MB1-et, ott is üt mindenki mindenkit.
A magyar bajnoksàgot évek óta nem követem, tehàt fogalmam sincs, ki kit ver meg.
Érdekes, hogy ezzel a témàval hozod pàrhuzamba, nem tudok rà mit mondani....ha ennyi az az annyi erö, akkor nézd. :)
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.04.06. 08:49:57

Csbal írta:Savanyú a szőlő. Bezzeg ha a Barca rántott volna egy 9-est akármelyik csapatnak, menne most az ajnározás. Főleg ha Messi rúgott volna egy 5-öst. Akkor már ronaldo másodosztályú játékos lenne. Legyen már kicsit racionalista mindenki. A real most jó meccset fogott ki, ronaldoval egyutt. Tok mindegy ki az ellenfel, 9-et guritani vkinek szep teljesitmeny. 5-ot rugni egyedulikent a csapatban szinten megsuvegelendo.

nem szegyen elismerni a rivalisok kvalitasait.
+1
Nem kell magyarázkodni. Az ő meccsükkel kapcsolatban csak annyit írnék, hogy gratula.
A miénktől eléggé tartottam és sajnos azt is kaptam, amire számítottam. Ez egy nagyon fontos győzelem volt...
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.04.06. 05:37:29

Savanyú a szőlő. Bezzeg ha a Barca rántott volna egy 9-est akármelyik csapatnak, menne most az ajnározás. Főleg ha Messi rúgott volna egy 5-öst. Akkor már ronaldo másodosztályú játékos lenne. Legyen már kicsit racionalista mindenki. A real most jó meccset fogott ki, ronaldoval egyutt. Tok mindegy ki az ellenfel, 9-et guritani vkinek szep teljesitmeny. 5-ot rugni egyedulikent a csapatban szinten megsuvegelendo.

nem szegyen elismerni a rivalisok kvalitasait. De persze az okosak meg tudjak magyarazni h igazabol az ellenfel volt gagyi. A real nem is volt a palyan. Ez a fajta velemenyalkotas is csak azt mutatja h sokaknak nem sok koze van ehhez a sporthoz.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.04.06. 01:42:26

visca el barca írta:dehogynem. én speciel mindig leírom mikor megszórunk egy kiscsapatot, hogy ilyen kis hokicsapatoknak semmi keresnivalója az első osztályban.

már rég 16 csapatosnak kellene lennie az első osztálynak, ilyen granada, cordoba, alemira csapatoknak TUDÁS alapján semmi keresnivalójuk itt.
'13-ban azért a Granada megverte őket, az jól jött, nem? Húúú, amúgy nagy érdem 100 millákból olyan csapatot építeni, amelyik 5-6-7-8-9 góllal veri a leggyengébbet, ami tized annyiból gazdálkodik (hasraütés). Csodás, prafó! Nem, az egyáltalán nem gáz, hogy a 100 millás sztárocskák még, ha úgy játszanak is, hogy még ezekben a hoki csapatokba sem menne el a teljesítmény, de játszanak, kezdők, nem cserélik le őket, a klubelnök dönt arról, hogy ki legyen a csapatban, és a játékos az edző főnöke... Az sem gáz, hogy Mr. Nagytudásék olyan érintésektől esnek össze, amitől még egy Barbie baba sem rezzen meg utána meg... Azért mes que un club, mert sok a pénz meg a trófea meg a gól fapfap. Meg menő.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.04.05. 18:58:56

Vakmacska írta:amúgy mi már 4-0-nál leálltunk volna, a 2. félidőnek a nagy részét elpasszolgattuk volna a félpályán, meg a helyzetek nagy részét elbohóckodjuk, az ötösön is passzoltak volna még hármat.
Szóval ez a meccs nálunk 5-6 gólos lett volna.

De nem baj, a real szórja csak meg ezeket a kis csapatokat ennyivel, higgyék el, hogy minden rendben, aztán majdcsak jön egy kopp.
De most a Realnak nyilván bizonyítania kellett , a múlt heti vereség miatt. Perez befenyíthette az öltözőt! :D Szerintem ők innentől pontokat nagyon nem fognak bukni. 1000 %-on fognak pörögni minden meccsen az tuti , és Cr rossz formájának is itt a vége. Ő is rá fog kapcsolni majd még pár fokozattal , hogy még csak véletlenül se előzze meg Messi. (Persze ezt nem is a csapatért , ő saját magáért! :mrgreen: )
Nekünk hozni kell a Vigot és ennyi , nincs mese.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.04.05. 18:34:50

Dave87 írta:Beton ez a spanyol bajnoksàg. :lol:
Az ilyen meccsekre utalt Mourinho, mikor azt mondta, hogy Spanyolorszàgban gyakoriak a kvàzi sörmeccsek ("...elöre megnyert mérközések").
Angliában meg megverhet bárki bárkit az miért jobb? Ennyi erővel nézzünk csak MB1-et, ott is üt mindenki mindenkit.
Spanyolországban van 2 kegyetlen jó csapat + az Atletico, szinte mindig verik a mezőnyt. Ugyanezt megcsinálnák ezt Angliában is, csak ott nem 3mat lőnének egy meccsen hanem 6ot átlagban. Mou elment Anglia legjobb csapatához, aki egy 10 emberrel védekező, már a levegőt a seggükön vevő PSG ellen is védekezett ráadásul hazai pályán. Szóval Mou mondja csak az okosságokat nyugodtan, pozitív vagyok foci tekintetében, így a Real bl győzelmében is láttam pozitívumot, hogy Mou-t elküldték és egyből megnyerték. :lol:
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2015.04.05. 18:28:23

Vakmacska írta:amúgy mi már 4-0-nál leálltunk volna, a 2. félidőnek a nagy részét elpasszolgattuk volna a félpályán, meg a helyzetek nagy részét elbohóckodjuk, az ötösön is passzoltak volna még hármat.
Szóval ez a meccs nálunk 5-6 gólos lett volna.

De nem baj, a real szórja csak meg ezeket a kis csapatokat ennyivel, higgyék el, hogy minden rendben, aztán majdcsak jön egy kopp.
Az lehet hogy mi a 2. felidore lealltunk volna, s a szezonba eddig sokszor le is alltunk, a Real meg kitomi a toltelek csapatokat, de nem is banom, ha a Classicon egy felido alatt kipurcannak akkor azt se banom, ha az alsohazat meccsenkent 8,10 gollal verik, de a nagyoktol kapjak a szivatast.

Tehat lehet ha logika is van a reszunkrol hogy csak amennyit muszaj annyit adunk ki az ilyen salak csapatok ellen. Felolem rughat a Real 10 et is, de ugy is 3 pontot adnak, max a golaranyon nyomott egyet rajtuk, na meg CRnek dagathat az epeje... Ez varhato is volt hogy elobb utobb kijon a lepes, de ez a gala inkabb annak volt betudhato hogy egy ilyen Granada semmit mondo jatekot produkalt...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.04.05. 17:05:14

amúgy mi már 4-0-nál leálltunk volna, a 2. félidőnek a nagy részét elpasszolgattuk volna a félpályán, meg a helyzetek nagy részét elbohóckodjuk, az ötösön is passzoltak volna még hármat.
Szóval ez a meccs nálunk 5-6 gólos lett volna.

De nem baj, a real szórja csak meg ezeket a kis csapatokat ennyivel, higgyék el, hogy minden rendben, aztán majdcsak jön egy kopp.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.05. 16:15:36

Ugyanannyi pont jár érte mint egy 1:0-ért, otthon várható volt, hogy megverik a Granadát. Nekünk magunkra kell figyelni és gyűjtögetni a pontokat, aztán a Real lőhet meccsenként 20 gólt is akár a végén a pont számít és meg kell tartani a 4 pontos előnyt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2015.04.05. 15:14:14

Beton ez a spanyol bajnoksàg. :lol:
Az ilyen meccsekre utalt Mourinho, mikor azt mondta, hogy Spanyolorszàgban gyakoriak a kvàzi sörmeccsek ("...elöre megnyert mérközések").
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
MR. TROMORT777

2015.04.05. 15:10:36

visca el barca írta: dehogynem. én speciel mindig leírom mikor megszórunk egy kiscsapatot, hogy ilyen kis hokicsapatoknak semmi keresnivalója az első osztályban.

már rég 16 csapatosnak kellene lennie az első osztálynak, ilyen granada, cordoba, alemira csapatoknak TUDÁS alapján semmi keresnivalójuk itt.
Nem is Neked szólt, Te úgyis mindig mást mondasz. :D
Erről már beszéltünk korábban is és teljes mértékben egyetértek. Az alsóház színvonala nagyon elmarad. Azonban a Liga érdekeit tekintve a 20 csapatos bajnokság ideális és ez úgysem fog változni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.05. 14:51:18

MR. TROMORT777 írta:Mi is nyertünk már 5el, 6al, 7el, 8al, mégsem volt az ellenfél szidva, hogy hogy mertek ilyen gyengék lenni. Ha mi nyerünk így, akkor de k. jók vagyunk, ha pedig ők, akkor meg de sz. az ellenfél. Csupán ennek szólt a hozzászólásom.
dehogynem. én speciel mindig leírom mikor megszórunk egy kiscsapatot, hogy ilyen kis hokicsapatoknak semmi keresnivalója az első osztályban.

már rég 16 csapatosnak kellene lennie az első osztálynak, ilyen granada, cordoba, alemira csapatoknak TUDÁS alapján semmi keresnivalójuk itt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.04.05. 14:41:36

Engem nem nagyon zavar, hogy 9-et rúgott a Real ha áprilisban több gólt nem lő :twisted:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.05. 14:32:55

Nem tudom hogy képesek ilyen felfogással kiállni a meccsre...Amúgy most nem összeesküvéselméletnek, de felmerülhet az is hogy kaptak egy keveset zsebbe, "ha már nem lehet jóeséllyel bajnok a Real, legalább CR legyen aranycipős" logikával..
Persze most a Realosok úgy örülnek mintha megnyerték volna mind a 6 kupát :mrgreen:
Mindenesetre akárhogy volt, szép teljesítmény az az 5 gól Ronaldotól, szóval le a kalappal.
De akkor sem kéne túlzásba esni.

Csak az a szomorú hogy mivel rúgott 5 gólt egy ilyen hokicsapat ellen (Messi 24 évesen rúgott BL-ben 5-öt), a fél világ megbolondul hogy" jajj ő a világ legjobbja Messi sehol sincs hozzá képest, ő a király" blablabla...
És mégdurvább hogy a Realosok nagy részének sokkal fontosabb hogy Ronaldo többet lőjön mint Messi, annál hogy a csapatuk első legyen...

SZERK: Annyira bírom az ilyen kommenteket :mrgreen: :
" Messinek márcsamk CR7-es pizsamában vannak oylan álmai hogy megnyeri az arany labdát!!" :D :D
Válasz küldése