Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
eh, de meglepődtemwhitecule írta:Benítez hivatalosan is megerősítette, hogy otthagyja a Napolit.

Ez nekem is felvillanyozta a napomat, lehet, hogy Benítez titokban Barcás és az a feladata, hogy tönkretegye a Realt?visca el barca írta:már miért nem lenne? világ életében ott játszott. realban nem ő az ék, aki legközelebb van a kapuhoz? a lyonban nem ő volt?
A Daily Telegraph által közölt információk szerint Benítez már tárgyalt Florentino Pérezzel, és mindketten egyetértettek abban, hogy a Real Madrid jövője Gareth Bale.
oké, kacsa, de akkor is![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



Mondjuk Benzema se az az előretolt befejezőcsatár, úgyhogy már a támadórészlegen is bukik szerintem.visca el barca írta:ha benitez megy, nem lesz oda jó a 4-2-3-1
a két szélső (zselé, bél) meg a csatár (benzema) adott.
a maradék 3 posztra, fognak hozni egy normális VKP-t, akit játszatni kell. a maradék két belső posztra meg ott fog tolongani james/isco/krooss/modric.... lesznek majd nagy siránkozások, meg széthúzások..

Adja az ég, hogy Pogbát vegyék meg arra a posztra! Az a srác mindent, de mindent ami miatt jelenleg ajnározzák, támadásban mutatott.bence-barca írta: a Realnak nyáron mindenképpen vkp posztra kéne igazolnia (Pogba?)
félig meddigLG írta:..


Viszont az eltálad felsorolt nevek, ha jól emlékszem, mind szezonközben jöttek, kényszermegoldásként.visca el barca írta:ez így hülyeség. pont ő alatta volt edző pl kvejrozs, caro, vagy luxemburgo is. egyik nagyobb kutyütő mint a másik..noname írta:A Real sose fog olyan edzőt kinevezni. Oda sztár kell.
Pontosítok: Perez sose fog olyan edzőt kinevezni. Más elnökök talán(Lopez Caro, Schuster), de
ez így hülyeség. pont ő alatta volt edző pl kvejrozs, caro, vagy luxemburgo is. egyik nagyobb kutyütő mint a másik..noname írta:A Real sose fog olyan edzőt kinevezni. Oda sztár kell.
Pontosítok: Perez sose fog olyan edzőt kinevezni. Más elnökök talán(Lopez Caro, Schuster), de

A Real sose fog olyan edzőt kinevezni. Oda sztár kell.barca0000 írta:Azért nem kell temetni a realt mert kirúgtál Ancelottit. Mi se egy topp kategóriás edzővel nyerünk mindent, hanem egy feltörekvő tehetséggel, és lehet hogy a real is jobban járna egy olyan edzővel mint Enrique.
Ennyi. Teljesen mindegy , hogy ki lesz az edzőjük - Klopp , Benítez vagy Emery - amíg Perez irányít , ott esetleg bepottyanhat 1-2 kupa , de komoly állandóság sosem lesz Madridban.Unicef írta:Szinte mindegy ki lesz az edző, amíg Perez rakja össze a csapatot.
Amúgy, ennek nem sok értelme volt, van akkora neve Carlonak, hogy találjon magának csapatot szóval sajnálni biztos hogy nem kell.kristop írta:szerintem mindannyiunk nevében kijelenthetem, köszönjük ismét perez
azért remélem nem úgy fog sikerülni az építkezésük, mint nekünk