La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.19. 22:26:35

A mai Barça B-meccshez fűződően csak annyit, hogy felkötöm magam, ha a következő találkozókon Vinyals továbbra is a Patric-Gumbau double pivot-ot fogja erőltetni Samper helyett... =D>
Samper írta:Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Nyilván előnyösebb, ha a fiatalok a nagycsapatba kerülés előtt a másodosztályban játszanak, mert kisebb a különbség a La Liga és a Liga Adelante között, mint a La Liga és a harmadosztály között, de nem hinném, hogy ilyen drasztikus változások következnének be ezen a téren a kiesés után. Inkább azzal lesz a gond, ha fiatal tehetségeket akarunk elcsábítani egy másik klubból, olyan módon, mint Halilovicot: egy szezon a B-ben, aztán jöhetnek a nagyok. A harmadosztály ugyanis a legtöbb játékos számára valószínűleg nem olyan vonzó, mint a második liga.
Chino írta:Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.
Őt én is nagyon kedvelem. Valószínűleg a Juvenil A-ban fog játszani jövőre. Ő, Aleña és Oriol Busquets vagy Oriol Rey egészen brutális középpályát alkothatnak majd, nagyon várom már ezt a Juvenil A-t. 8)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.19. 21:18:09

Azért csak szólok az újabb Barca szurkolóknak, hogy a Pep éra sok saját nevelésének túlnyomó része egy olyan Barca B-ből jött fel, ami a 3. osztályban volt középcsapat, sőt, még a negyedik osztályban is lenyomott egy szezont. A 2. osztályos tagság első sorban olyan posztokon segített, ahol sokat számít a fizikum. Nem véletlen, hogy az utóbbi időben sok középső védő jött fel, még ha nem is mind vált be(azért Bartra bevált, de Fontas sem volt épp rossz és volt még valaki, akinek nem ugrik be a neve, meg persze Muniesa). Egy középső védőnél hasznos, ha az ellenfeleid nem fiatalok, vagy amatőrök, hanem olyanok, akik már keményebbek. Középpályásoknál ez annyira nem számít, hiszen úgysem azt a fajtát nevelik nálunk, akinek az ütközés lenne a dolga. Csatároknál néha egyenesen hátrány volt az, hogy a 2. osztályban játszottak, hisz így sokkal rutinosabb védőkkel kerültek szembe, mint pl Messiék.

Az első csapatot szerintem sokban nem befolyásolja, ha kiesik a B csapat, de azért én is örülnék, ha bent maradnak. Talán a legnagyobb gond az lenne, hogy sok ifink elég nagy sztár lett a maga nemében(transfermakt ez erősen alátámasztja), így nem akarnak majd a 3. osztályban játszani, mert akkor nem lesznek annyira szem előtt. Kiesés esetén nagyon sok kölcsönnel kell majd számolni véleményem szerint.
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.04.19. 20:57:21

Samper írta:A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Olyannyira, hogy legutoljára onnan jöttek fel az alapcsapatba (Pedro, Busquets). :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.19. 20:55:44

Samper írta:Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Nem hinném, hogy csak ezen múlna.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.19. 20:43:37

Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.19. 08:23:31

Chino írta:
Gareth Tello írta:
Valakivel kevered, júniusig él csak a szerződése, de elvileg most már tényleg közel van a megegyezés a hosszabbításról.
Akkor ezt lehet benéztem.

A Munir-Adama duóból szerintem egyik maradni fog, talán inkább Munir megy, mert Dongout nincs az az isten hogy eltávolítsák onnan, Elég szent tehén ott, bár egy másik csapatban lehet, hogy ki tudna teljesedni.
Adamanak meg úgysincs minőségi pótlása vagy konkurenciája, kupára, edzeni vagy kis csapatok ellen meg fel lehet hozni, ahogy Halilovicot. Joan Romant meg betehetik végre, mert mióta Suarez visszatért a Munir-Sandro páros mellett vagy csak epizódszerept kap vagy beteszik kp-ra.
Gareth Tello írta:Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(
Palencia, Enguene, Kaptoum, Aitor, Amir, Tarín, Quinti, Padilla, esetleg még Corredera vagy Ros, szerintem nekik van esélyük a felkerülésre. Aztán majd talán Lee is jöhet azonnal a B-be, amint lejár az eltiltás. :)
Én még a Bagnack-Edgar párosból is megkockáztatnám, hogy elmegy az egyikük kölcsönbe, a helyére pedig jöhetne Tarín.
Enguene tényleg sanszos. Palencia szerintem befutó lehet, Vinyals nagyon kedveli, csak így mi lesz Godswill-el. Kaptoum szinte 100%.
Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.

Samperről nem nagyon tudok, de Grimaldoval most akarnak hosszabbítani. Halilovicnak még van négy éve, de ha felhozzák le kell szurkolni még 7 milliót a Dinamo-nak, szóval kérdéses.[/quote]

Lehet valahol végignézni, hogy kinek meddig szól a szerződése és mennyi a kivásárlási ára? Mert őszintén szólva nem tudom mással magyarázni a B mélyrepülését, mint egyes kelendő játékosok mehetnékjével.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.17. 16:52:38

Gareth Tello írta:
Valakivel kevered, júniusig él csak a szerződése, de elvileg most már tényleg közel van a megegyezés a hosszabbításról.
Akkor ezt lehet benéztem.

A Munir-Adama duóból szerintem egyik maradni fog, talán inkább Munir megy, mert Dongout nincs az az isten hogy eltávolítsák onnan, Elég szent tehén ott, bár egy másik csapatban lehet, hogy ki tudna teljesedni.
Adamanak meg úgysincs minőségi pótlása vagy konkurenciája, kupára, edzeni vagy kis csapatok ellen meg fel lehet hozni, ahogy Halilovicot. Joan Romant meg betehetik végre, mert mióta Suarez visszatért a Munir-Sandro páros mellett vagy csak epizódszerept kap vagy beteszik kp-ra.
Gareth Tello írta:Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(
Palencia, Enguene, Kaptoum, Aitor, Amir, Tarín, Quinti, Padilla, esetleg még Corredera vagy Ros, szerintem nekik van esélyük a felkerülésre. Aztán majd talán Lee is jöhet azonnal a B-be, amint lejár az eltiltás. :)[/quote]

Én még a Bagnack-Edgar párosból is megkockáztatnám, hogy elmegy az egyikük kölcsönbe, a helyére pedig jöhetne Tarín.
Enguene tényleg sanszos. Palencia szerintem befutó lehet, Vinyals nagyon kedveli, csak így mi lesz Godswill-el. Kaptoum szinte 100%.
Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.

Samperről nem nagyon tudok, de Grimaldoval most akarnak hosszabbítani. Halilovicnak még van négy éve, de ha felhozzák le kell szurkolni még 7 milliót a Dinamo-nak, szóval kérdéses.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.17. 13:14:54

Gareth Tello írta:[
Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(
És mi van Samper,Halilovic,Grimaldo és Diagné szerződésével?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.17. 11:04:55

Chino írta:Amúgy nem hosszabbítottak már vele? Én úgy emlékszem, hogy 2019-ig szóló szerződést kapott. Bár lehet hogy tévedek. Mondjuk a helyén kell kezelni, mert még ő is "csak" egy tehetség.

Jövőre szerintem a Godswill-Palencia-Kaptoum trió lesz aki biztosan fellép a B-be. talán még Tarín aki esélyes. Neki pl. nagyon örülnék, az egyik kedvencem a Juvenilben.
Mondjuk ez nagyban függ, hogy ki jön fel a nagyokhoz vagy megy kölcsönbe.
Valakivel kevered, júniusig él csak a szerződése, de elvileg most már tényleg közel van a megegyezés a hosszabbításról.

Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(

Palencia, Enguene, Kaptoum, Aitor, Amir, Tarín, Quinti, Padilla, esetleg még Corredera vagy Ros, szerintem nekik van esélyük a felkerülésre. Aztán majd talán Lee is jöhet azonnal a B-be, amint lejár az eltiltás. :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.17. 08:17:28

Chino írta:
Samper írta:
Ha már ilyen tájékozottak vagytok, mit tudtok Munir, Adama és Sandro jövőjéről?
Adama és Munir nem olyan rég kapott új szerződést, amiben megemelték a kivásárlási árukat azt hiszem 35 millára. Előbbinek '18 utóbbinak azt hiszem '17-ig tart a kontraktusa.
Sandro-ról nem nagyon tudok ilyet, ha minden igaz neki élő szerződése van, amit tavaly kapott, amikor felkerült a B-kerethez.
Kösz. Ennyiért nem fogják kivásárolni őket. Vagy maradnak, vagy kölcsönbe mennek. Gondolom, ha Pedro megy és Deulofeut,Tellot nem akarják, akkor januárig biztos maradnak.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.16. 03:03:36

Samper írta:
Ha már ilyen tájékozottak vagytok, mit tudtok Munir, Adama és Sandro jövőjéről?
Adama és Munir nem olyan rég kapott új szerződést, amiben megemelték a kivásárlási árukat azt hiszem 35 millára. Előbbinek '18 utóbbinak azt hiszem '17-ig tart a kontraktusa.
Sandro-ról nem nagyon tudok ilyet, ha minden igaz neki élő szerződése van, amit tavaly kapott, amikor felkerült a B-kerethez.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.15. 17:45:26

Gareth Tello írta:
Petr írta:Gondolom mivel most töltötte a 19-et jövőre már nem lesz a Juvenil A tagja. Van esélye felkerülni a B-be?
Abszolút, főleg, mivel szerintem viszonylag nagy mozgás várható majd a keretben, Halilovic és Samper minden bizonnyal felkerül majd a nagycsapatba vagy kölcsön lesz adva, a Calvet-Cámara-Babunski hármasból is távozhat valaki (akár többen is), szóval akár még arra is lehet esélye a srácnak, hogy szinte azonnal a kezdőbe verekedje magát. Kaptoum visszatérésével pedig ismét összeállhatna az Enguene - Kaptoum páros, nem lenne rossz. 8)
Chino írta:Palencia kellemes meglepetés volt, technikás és magabiztos Többször kellene felhívni. látszik, hogy tehetséges és lehet jövője, csak Patricot kellene kipaterolni onnan, szerintem már jobb Gabarron-nál.
A Juvenil A-ban láttam már jó párszor játszani, és szinte mindig tetszett a játéka, de azt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen színvonalon fog futballozni rögtön az első néhány meccsén a B-ben is. :) Szerintem a szezon végéig most már Vinyalséknál marad, aztán jövőre hivatalosan is felkerül a B keretébe. Persze ehhez előbb hosszabbítani kell vele, mert nyáron lejár a szerződése, de a hírek szerint már folynak a tárgyalások, és közel a megegyezés. Ha közben Godswill is teljesen felépül és végig tudja nyomni az előszezont a csapattal, akkor lehet itt jövőre egy Palencia - Godswill duónk jobbhátvéd poszton, ami elég korrekt az utóbbi évek játékosanyaga után.

Nem akarom elkiabálni, és egyébként sincs szükség arra, hogy hirtelen mindenki elkezdje hájpolni Palenciát, de ha tovább fejlődik a srác, akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy odakerül majd a nagycsapat közelébe is. Úgysem ártana már egy kicsit védekezőbb szellemű, fegyelmezett szélsőhátvéd, két olyan támadó szellemű bekkel, mint Alba és Alves, nem könnyá megtalálni az egyensúlyt.

Patric barátunkkal nekem egyébként nincs annyi bajom, amióta ismét a középpályán játszik, szerintem bőven jobb teljesítményt nyújt ott, mint jobbhátvédként. Más kérdés, hogy Vinyals néha inkább őt játszatja Samper helyett, ez azért kicsit idegesítő.
Ha már ilyen tájékozottak vagytok, mit tudtok Munir, Adama és Sandro jövőjéről?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.15. 16:59:59

Gareth Tello írta: A Juvenil A-ban láttam már jó párszor játszani, és szinte mindig tetszett a játéka, de azt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen színvonalon fog futballozni rögtön az első néhány meccsén a B-ben is. :) Szerintem a szezon végéig most már Vinyalséknál marad, aztán jövőre hivatalosan is felkerül a B keretébe. Persze ehhez előbb hosszabbítani kell vele, mert nyáron lejár a szerződése, de a hírek szerint már folynak a tárgyalások, és közel a megegyezés. Ha közben Godswill is teljesen felépül és végig tudja nyomni az előszezont a csapattal, akkor lehet itt jövőre egy Palencia - Godswill duónk jobbhátvéd poszton, ami elég korrekt az utóbbi évek játékosanyaga után.

Nem akarom elkiabálni, és egyébként sincs szükség arra, hogy hirtelen mindenki elkezdje hájpolni Palenciát, de ha tovább fejlődik a srác, akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy odakerül majd a nagycsapat közelébe is. Úgysem ártana már egy kicsit védekezőbb szellemű, fegyelmezett szélsőhátvéd, két olyan támadó szellemű bekkel, mint Alba és Alves, nem könnyá megtalálni az egyensúlyt.


Patric barátunkkal nekem egyébként nincs annyi bajom, amióta ismét a középpályán játszik, szerintem bőven jobb teljesítményt nyújt ott, mint jobbhátvédként. Más kérdés, hogy Vinyals néha inkább őt játszatja Samper helyett, ez azért kicsit idegesítő.
Patric-al pont ez a gondom. Sokat nyom a latba, hogy ő a csk a csapatban és már egy ideje ott játszik, így kirobbantani nem nagyon lehet. Gondolom ezért is tolták fel vkp-ba.

A Godswill és Palencia is szerintem biztos, hogy feljebb lép jövőre. Csak tudják megoldani, hogy mind a kettő kapjon lehetőséget. Mondjuk a nigériai játszott már kh-t is, szóval akár egyszerre is pályán lehetnek. Gomezt simán kiszoríthatja.
Kicsit tényleg korai, de én Palencia-ban sokat látok. már a Teneriffe ellen is olyan magabiztosan játszott, mintha legalább a második szezonját nyomná a másodosztályban, emellett technikás is. Grimaldoval pont összeillenek, megtanulhatja milyen Alba-val játszani. :lol:

Amúgy nem hosszabbítottak már vele? Én úgy emlékszem, hogy 2019-ig szóló szerződést kapott. Bár lehet hogy tévedek. Mondjuk a helyén kell kezelni, mert még ő is "csak" egy tehetség.

Jövőre szerintem a Godswill-Palencia-Kaptoum trió lesz aki biztosan fellép a B-be. talán még Tarín aki esélyes. Neki pl. nagyon örülnék, az egyik kedvencem a Juvenilben.
Mondjuk ez nagyban függ, hogy ki jön fel a nagyokhoz vagy megy kölcsönbe.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.14. 18:47:17

Petr írta:Gondolom mivel most töltötte a 19-et jövőre már nem lesz a Juvenil A tagja. Van esélye felkerülni a B-be?
Abszolút, főleg, mivel szerintem viszonylag nagy mozgás várható majd a keretben, Halilovic és Samper minden bizonnyal felkerül majd a nagycsapatba vagy kölcsön lesz adva, a Calvet-Cámara-Babunski hármasból is távozhat valaki (akár többen is), szóval akár még arra is lehet esélye a srácnak, hogy szinte azonnal a kezdőbe verekedje magát. Kaptoum visszatérésével pedig ismét összeállhatna az Enguene - Kaptoum páros, nem lenne rossz. 8)
Chino írta:Palencia kellemes meglepetés volt, technikás és magabiztos Többször kellene felhívni. látszik, hogy tehetséges és lehet jövője, csak Patricot kellene kipaterolni onnan, szerintem már jobb Gabarron-nál.
A Juvenil A-ban láttam már jó párszor játszani, és szinte mindig tetszett a játéka, de azt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen színvonalon fog futballozni rögtön az első néhány meccsén a B-ben is. :) Szerintem a szezon végéig most már Vinyalséknál marad, aztán jövőre hivatalosan is felkerül a B keretébe. Persze ehhez előbb hosszabbítani kell vele, mert nyáron lejár a szerződése, de a hírek szerint már folynak a tárgyalások, és közel a megegyezés. Ha közben Godswill is teljesen felépül és végig tudja nyomni az előszezont a csapattal, akkor lehet itt jövőre egy Palencia - Godswill duónk jobbhátvéd poszton, ami elég korrekt az utóbbi évek játékosanyaga után.

Nem akarom elkiabálni, és egyébként sincs szükség arra, hogy hirtelen mindenki elkezdje hájpolni Palenciát, de ha tovább fejlődik a srác, akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy odakerül majd a nagycsapat közelébe is. Úgysem ártana már egy kicsit védekezőbb szellemű, fegyelmezett szélsőhátvéd, két olyan támadó szellemű bekkel, mint Alba és Alves, nem könnyá megtalálni az egyensúlyt.

Patric barátunkkal nekem egyébként nincs annyi bajom, amióta ismét a középpályán játszik, szerintem bőven jobb teljesítményt nyújt ott, mint jobbhátvédként. Más kérdés, hogy Vinyals néha inkább őt játszatja Samper helyett, ez azért kicsit idegesítő.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.14. 17:47:30

Gareth Tello írta:Egyik személyes kedvencem a Juvenil A-ból:
Lionel Enguene 2014/2015 - Barcelona Juvenil A
http://vimeo.com/124909809" target="_blank
Gondolom mivel most töltötte a 19-et jövőre már nem lesz a Juvenil A tagja. Van esélye felkerülni a B-be?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.14. 15:42:09

Nem játszottak szerintem rossz meccset a hétvégén, csak megint előjött a szokásos probléma. Mondjuk nem feltétlenül a Betist kell megverni. Én bízom egy jó hajrában. Nagyon furcsa, hogy ha az első csapatnak nem megy, akkor a kicsik folyamatosan hozzák a meccseiket, és ugyanez fordítva.

Palencia kellemes meglepetés volt, technikás és magabiztos Többször kellene felhívni. látszik, hogy tehetséges és lehet jövője, csak Patricot kellene kipaterolni onnan, szerintem már jobb Gabarron-nál.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.14. 13:27:46

Egyik személyes kedvencem a Juvenil A-ból:
Lionel Enguene 2014/2015 - Barcelona Juvenil A
http://vimeo.com/124909809" target="_blank
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.04.13. 21:35:27

Gareth Tello írta:
MichaaBee írta:Nem értem, hogy miért épp most. Idén már játszott is 1-2 meccset a nagyokkal és jövőre valószínűeg Xavi se lesz előtte. Nem olyan rég még úgy volt beharangozva, mint aki majd megmenti a középpályánkat hosszabb távon, erre most eligazolna?
Szerencsére a Metro hozta le, a Fichajes-re hivatkozva, egyik megbízhatatlanabb, mint a másik. Samper pedig ezerszer lenyilatkozta már, hogy szerelmes a Barçába és itt képzeli el a jövőjét. Kötve hiszem, hogy ez ilyen hirtelen megváltozott volna.
Köszi, így már mindjárt más azért. Nagyon meglepődtem ezen, igen erős fordulatnak tűnt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.13. 21:29:20

MichaaBee írta:Nem értem, hogy miért épp most. Idén már játszott is 1-2 meccset a nagyokkal és jövőre valószínűeg Xavi se lesz előtte. Nem olyan rég még úgy volt beharangozva, mint aki majd megmenti a középpályánkat hosszabb távon, erre most eligazolna?
Szerencsére a Metro hozta le, a Fichajes-re hivatkozva, egyik megbízhatatlanabb, mint a másik. Samper pedig ezerszer lenyilatkozta már, hogy szerelmes a Barçába és itt képzeli el a jövőjét. Kötve hiszem, hogy ez ilyen hirtelen megváltozott volna.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.04.13. 21:20:31

PCsabi írta:Sergi Samper is ready to accept his Barcelona dream is over and seal a summer switch to Liverpool.
Nem értem, hogy miért épp most. Idén már játszott is 1-2 meccset a nagyokkal és jövőre valószínűeg Xavi se lesz előtte. Nem olyan rég még úgy volt beharangozva, mint aki majd megmenti a középpályánkat hosszabb távon, erre most eligazolna?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.04.13. 21:03:52

Sergi Samper is ready to accept his Barcelona dream is over and seal a summer switch to Liverpool.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.10. 18:17:08

Zubi láthatólag úgy ment el, hogy nem rendezte a szerződéseiket. Braidáék megnézték őket a B-ben, de úgy látszik nem tetszettek nekik. Akiket más csapat kinézett magának és a szerződésben szereplő összeget kifizeti értük, azok elmennek. Akik maradnak, azoknak ősszel lehet halvány reményük, különösen, ha nyáron elmennek kerettagok és nem jön helyettük vissza annyi kölcsönben lévő, hogy pótolja. Januártól viszont az igazolások lesznek érdekesek, nem a saját fiatalok.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7438
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.10. 17:04:51

Samper írta:A jelenlegi B-t láthatólag mindenki leírta. És méltán, mert LE alatt senki sem játszotta be magát az A-ba, a transferban után pedig jönnek a sztárigazolások. Ezt a jelenlegi B-sek jól érzik. Ezért lazsálnak és elmenetelen törik a fejüket. Bizonyítani - ha fognak - máshol fognak.
Ez az év nem is igazán volt alkalmas, tőbb szempontból sem. Egyrészt, a B legjobbjainak (Grimaldo, Samper, Adama, Munir, Halilovic) a helyén vagy stabil emberek vannak vagy még seggükön a tojáshéj. Halilovic például csak most került ide, semmilyen szempontból nem bírná a ligát vagy Grimaldo előtt ott vannak ketten, habár Adriano elé lassan beléphet, de a világ top3-as balhátvédjét kiszorítani nem egyszerű stb.
Amellett LE nagyon eredménykényszerben volt/van, jelenleg nem teheti meg, hogy fiatalokat próbál építgetni. Még Rafinha-t sem egyszerű.

Abba is bele lehet gondolni, hogy ezt a generációt, ahol Xavi-Iniesta-Piqué stb volt "egyszerűbb" is volt beépíteni. Egy teljesen más csapatba kellett beilleszteni őket, ahol nem ilyen világsztár ikonok voltak. Egy motiválatlan, lefelé tartó Deco helyére például egyszerűbb volt. Xavi-n sem sok múlt, hogy el nem ment a klubtól, mert nem nagyon számoltak vele. Vagy ott van Busquets, aki hiába nem olyan, mint fénykorában, de azért még ott van a szeren és 26 éves. Nézd meg Piquét is mit alakított tavaly, tavalyelőtt és nézd meg most. Samper nagyon tehetséges és jó játékos, de Busi még mindig szintekkel jobb.
Bartra-t pedig azért próbálgatja (csak van több, mint 1600 perce, és még messze a szezon vége) és akik előtte vannak, már nem sok idejük lesz. Gondolok itt Matyira, aki amúgy sem világklasszis. (Vermaelen még több, mint kérdőjel)
Szóval én nem vetném el a fiatalokat, de ez az év nagyon nem kedvez nekik.
Forca Barca!!!!
Angela2015
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014.10.17. 09:13:16
Kapcsolat:

2015.04.10. 09:44:31

Nem tudja valaki tegnap hogy játszott az a Geovanni Dos Santos gyerek a válogatottjában.Pont nem láttam.Hogy játszott?

Lamelával mivan?A miénk lett?
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.04.07. 16:15:42

na, csak nem beszeltel veluk? :D
Kép
Válasz küldése