No.1 nem igazán van a piák terén. A sört nagyon szeretem ,kedvenc a Heineken,de a Paulaner is nagyon finom + Soproni,Dreher félékkel stb sincs gondom.
A borok ellen sincs kivetnivalóm,inkább a vörös ,a fehér kevésbé. A nagyon száraz borokért nem vagyok oda,de hazánk nevezetes borvidékeinek borait nagyon szeretem pl.: szekszárd,tokaj,balaton-felvidék(somlói juhfark is isteni-ellenben ez fehér).
Mostanában az egyetemen van egy,khm...borkóstoló öntevékeny körünk(

),úgyhogy mostanság kicsivel több a rálátásom a típusokra/fajtákra. Hozzáértő emberek mondják mire kell odafigyelni,így már másabban állok az ízekhez is.
Röviditalok terén...ha buli van nem nagyon válogatok

Egyetem,koli...aki benne van/volt tudja miről beszélek.
Ellenben ha van pénzem válogatni (

) akkor bármikor jöhet.Hozzáadott cukor nélküli házi barack/szilva stb minőségibb pálinka,valamint JÄger is.
Szeretem a whiskyt is de ha elém raknak egy 60.000 es meg egy 3000 es fajtát,legjobb esetben is 50-50%-re találom el melyik volt a drágább.
Vodka,Uniqum,Rum jöhet ,tequilától tartózkodom ha lehet
szerk.: whiskyt csak gyömbérrel
