La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.28. 12:18:23

Most nézem a Beijing elleni meccsüket a Barca B-nek, hát nem tudom, ha ez a jövő, akkor nagy gáz lesz. A Samper, Halilovocs duo még úgy ahogy, de a többiek. Elképzelés nélkül játszunk, semmi tervszerűséget nem bírok felfedezni a játékunkban. :(
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.01.28. 11:27:38

"Ariedo Braida lehet a január elején menesztett Andoni Zubizarreta utódja a sportigazgatói poszton, legalábbis ezt állítja a katalán 'El Mundo Deportivo' sportnapilap".

Amennyiben a hír igaz, akkor Ő fog dönteni nemsokára.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
petyka55
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012.11.05. 14:44:29

2015.01.28. 10:00:48

Samper írta:Üres a sportigazgatói állás. Nem tudom, ki dönthet arról, hogy kölcsön adunk-e valakit, vagy hogy ki kaphat ígéretet, hogy nyáron profiszerződést kap. Lassan nyilvánvaló, hogy rosszul vezetett klub vagyunk.
Olvastam valahol hogy Roura lett az utánpótlás igazgató, gondolom ő.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.28. 05:55:58

Üres a sportigazgatói állás. Nem tudom, ki dönthet arról, hogy kölcsön adunk-e valakit, vagy hogy ki kaphat ígéretet, hogy nyáron profiszerződést kap. Lassan nyilvánvaló, hogy rosszul vezetett klub vagyunk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.27. 15:27:19

Feast4 írta:Hát mondjuk tényleg nagyon meg kéne tőle szabadulni. Ennyire lefelé még soha nem haladt az utánótlás mint most.
És ebben az a legszomorúbb, hogy hosszú évek óta, most van a legjobb játékosanyag egy generációban.
Korábban mindig volt egy-egy kiemelkedő játékos, most viszont vannak szép számmal, ennek ellenére egyre rosszabb eredményeket érünk el.
Én azért bízom a tavaszban. Tavaly is hasonló volt a helyzet, aztán kb. márciustól jött egy igazi hajrá. Pont fordítva, mint a nagyoknál. Mondjuk ehhez kellett, hogy Adama és Munir akkor szállt be a B-be.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.27. 12:17:50

Hát mondjuk tényleg nagyon meg kéne tőle szabadulni. Ennyire lefelé még soha nem haladt az utánótlás mint most.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.27. 02:30:47

Erxy írta:a játékosok is tudnak róla akkor simán edzőbuktatás lesz.
ők is tudják, érzik hogy egy inkompetens, 0 edzőjük van
Ne viccelj. A Gumbau-Camara-Dongou trió fejenként 3-at berámol majd, nehogy már másnál kiessenek a pixisből, ilyen Halilovicok, Samperek vagy Munirok miatt. :mrgreen:

A kis horvát viszont a nagyokkal edzett, remélem gyakrabban is lesz ilyen.
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.01.26. 18:42:59

Petr írta:Miért vagyok biztos benne, hogy jó játékkal be fogja húzni a B? Annyira tipikus lenne..
ha tényleg van ilyen ultimátum (ha jól tudom akkor az ARA szellőztette meg a hírt, szóval simán lehet) és a játékosok is tudnak róla akkor simán edzőbuktatás lesz.
ők is tudják, érzik hogy egy inkompetens, 0 edzőjük van
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.26. 17:04:39

Gareth Tello írta:
Miért vagyok biztos benne, hogy jó játékkal be fogja húzni a B? Annyira tipikus lenne..
Mindent meg fogok tenni a Sabadell győzelméért - bármilyen csúnya dolog is -, ezért a meccsen a B csapatra fogok tenni. Én nem szoktam nyerni. Soha.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.26. 16:59:44

Remélem, igazak ezek a hírek:
Three FC Barcelona board members (Silvio Elías, Javier Bordas, Albert Soler) had a meeting. Ultimatum has been set for Eusebio.

Ultimatum states that Eusebio needs a positive result against Sabadell, Saturday.


Könnyen lehet, hogy 90 percre nagy Sabadell-drukker leszek majd...

Szerdán egyébként a Beijing Guoan ellen játszik majd egy barátságos meccset a B csapat az edzőközpontban. Hogy lesz-e stream, arról még nem tudok semmit.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.26. 16:03:42

Iszonyatosan felhúzott Eusebio. Egy nyerhető meccset buktunk el. Legalábbis a helyzetek és a második félidő alapján mindenképp. Mondjuk ez nem is meglepő, mivel már ott volt Adama, a többiekről nem is beszélve. Sandro, de főleg Dongou hozta a formáját. Ezek ketten amilyen ziccereket kihagytak. Már meg sem lepődtem. Az utóbbi is azért van ennyire középpontban mert egy fekete, kameruni, középcsatár, ergo automatikusan Eto'o utódja. A szezon elején volt néhány jó meccset, felcsillant valami remény, de azóta egyre mélyebbre süllyed. Persze ő is szent tehén.

Most komolyan egy Gumbau-Camara-Joan Roman kp-sorral Eusebio mit várt! Főleg, hogy Dongou is dupla 0 volt, ráadásul jobbszélen. Csóró Munirt sajnáltam komolyan. Rendszeresen hátrament labdákért, de szinte csak Edgar-al(!) tudott az ellenfél térfelén veszélyt kialakítani, úgy, hogy Costat kellett hátrahagyni. Ezt így nem lehet. Ezzel a kezdővel nem lehet kiállni egy Osasuna ellen.
Eusebio tanulni nem fog ez 100%.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.25. 19:39:03

Stalkyard írta:Micsoda?? Dongou ilyen mélyre süllyedt? Nemrég még embertelen nagy tehetség volt...
Sajnos amióta Graham Hunter kijelentette, hogy jobb játékos, mint Messi volt ebben a korban (ez pár éve volt), azóta semmit sem fejlődött, sőt, inkább visszaesett. Most ott tart, hogy utóbbi 13 bajnokiján szerzett összesen 1 gólt, és meccsenként legalább 2-3 százszázalékos ziccert elront. Emellett mezőnyben is iszonyatosan gyenge. Kár érte...

Gumbauról inkább nem is írnék semmit, nagyon felidegesített ma... Eusebio dettó, az már csak a hab volt a tortán, hogy Halilovic végig a padon csücsült.

Más: a RAC1 szerint a Stoke vinné kölcsönbe Sandrót és/vagy Adamát. Az angol klub képviselői a helyszínen tekintették meg a mai bajnokit.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.01.25. 19:31:36

Micsoda?? Dongou ilyen mélyre süllyedt? Nemrég még embertelen nagy tehetség volt...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.25. 18:57:12

Én nem szoktam ifi meccseket nézni, de Dongout akár hányszor látom játszani mindig csak azt bizonyítja nekem, hogy még a B-be se kéne beférnie, most meg még itt volt ez a Gumbau csávó is, akiből annyi maradt meg az utolsó 15 percből, hogy elesett a saját lábában labdavezetés közben, és mellélőtt egy labdát. De Halilovic, akiben van potenciál, ő végigpadozza a meccset.. Megfektette az edző lányát, vagy mi van vele, hogy ennyire nem játszik?

Amúgy 1-0-ra kikapott a B csapat az Osasunatól, ezt annak mondom aki nem követte.. :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.25. 18:25:04

Gareth Tello írta:Eusebiónak megint jár a pacsi, már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek azon, amit művel. Kíváncsi leszek, ezúttal milyen magyarázattal fog szolgálni Samper, Halilovic és Adama padoztatására. =D> Hihetetlen, hogy még mindig van munkája nálunk. Persze, tudom, nem az eredmények számítanak, engem sem az érdekel, de a legnagyobb tehetségeinkre elég rossz hatással van edzőként, és azért jó lenne, ha nem esnénk ki a másodosztályból...
Nem pacsi, hanem azonnal elküldeni a jó büdös francba!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.25. 18:03:31

Nem hiszem el egyszerűen Eusebiot. Bagnack helyett Costa, Samper helyett Gumbau, Halilovic helyett Camara, Adama helyett Dongou. #-o

Így mit várt? Főleg, hogy Dongou ott van Adama helyén szélen (mondjuk ettől függetlenül egy sima ziccert is képes volt a kapusba lőni).
Ez nem csak azért gáz mert kiesőhelyre viszi a csapatot, hanem azokat a játékosokat jegeli, akiknek idővel az első csapatba kellene kerülni. Mert Gumbau lesz a jövő Barcajanak oszlopa. =D>
Munirt sajnálom, mert jól játszik, két emberen is könnyedén átviszi, de abszolut nincs társa. Ráadásul neki is vissza kell lépnie a kezdőkörbe, ha labdát akar kapni.
Eddig úgy-ahogy Eusebio mellett álltam, de már én is azt mondom nincs itt helye. Jóval gyengébb játékosanyaggal sikereket értünk el az utóbbi években, most pedig csak szenvedünk, mert a padon ülnek azok, akikkel meccseket lehet nyerni.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.25. 17:41:50

Eusebiónak megint jár a pacsi, már nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek azon, amit művel. Kíváncsi leszek, ezúttal milyen magyarázattal fog szolgálni Samper, Halilovic és Adama padoztatására. =D> Hihetetlen, hogy még mindig van munkája nálunk. Persze, tudom, nem az eredmények számítanak, engem sem az érdekel, de a legnagyobb tehetségeinkre elég rossz hatással van edzőként, és azért jó lenne, ha nem esnénk ki a másodosztályból...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.25. 17:07:18

Samper írta:
Jobbhátvédben is variálni kellene, mert Patric alkalmatlan a feljebb lépésre. Ki kéne ott próbálni Diagnét.
Játszott már ott, sőt tavaly Edgar is nem egyszer. Hiába nem az a posztjuk, de köröket vertek Patric-ra. Mondjuk nem hiszem hogy a csk-t leültetnék a padra.

Tajti pedig tegnap meglőtte első gólját az u17-ben.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.25. 13:02:03

Gareth Tello írta: Ortolá, Suárez, Patric, Juste, Ié, Diagne, Costa, Grimaldo, Gumbau, Samper, Bicho, Cámara, Halilovic, Joan Román, Adama, Munir, Sandro, Dongou.

Valamikor a közeljövőben szívesen megnézném Sampert kicsit támadóbb szerepkörben, mondjuk úgy, hogy mögötte ott van még a középpályán Gumbau. Akár egy szokásos 4-3-3-ban, akár mondjuk így:
-------------------Ortolá--------------------
--------Patric-----Diagne--------Ié--------
-Adama--Samper---Gumbau---Grimaldo-
------Halilovic---Munir-----Sandro--------
Jobbhátvédben is variálni kellene, mert Patric alkalmatlan a feljebb lépésre. Ki kéne ott próbálni Diagnét.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.25. 12:59:21

Vinyals sajnos megint nem áll a helyzet magaslatán... :roll: És jellemző, hogy megint egy szögletből lőtt gólt az ellenfél...

De Aitor gólja tényleg szép volt, az előző augusztusi budapesti Kocsis-emléktornán is volt két fantasztikus találata, és idén a bajnokságban is fűződik már a nevéhez pár golazo.

Na reménykedjünk egy jobb második félidőben.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.25. 12:53:49

Gareth Tello írta:Ma öttől játszik a B, otthon az Osasuna ellen, ez sem lesz egy sétagalopp... Munir ismét a keretben, kíváncsi vagyok, ezúttal milyen poszton fog lehetőséget kapni.

Ortolá, Suárez, Patric, Juste, Ié, Diagne, Costa, Grimaldo, Gumbau, Samper, Bicho, Cámara, Halilovic, Joan Román, Adama, Munir, Sandro, Dongou.

Valamikor a közeljövőben szívesen megnézném Sampert kicsit támadóbb szerepkörben, mondjuk úgy, hogy mögötte ott van még a középpályán Gumbau. Akár egy szokásos 4-3-3-ban, akár mondjuk így:
-------------------Ortolá--------------------
--------Patric-----Diagne--------Ié--------
-Adama--Samper---Gumbau---Grimaldo-
------Halilovic---Munir-----Sandro--------

Na mindegy, ma nem számítok különösebb meglepetésre, szerintem az előző hétvégével ellentétben Halilovic és Adama is kezdeni fog.

Stream majd itt: http://www.lfp.es/barcelona-b_osasuna/directo/laligatv" target="_blank

Déltől pedig Juvenil A - Badalona, megint van hivatalos stream youtube-on, ha érdekel valakit:
http://www.youtube.com/watch?v=DPWE_6A6uU0" target="_blank

Most jött ki a kezdő, ez a középpálya több mint ígéretes!
Andreu - Palencia, Juanma, Tarín, Quinti - AYOUB, Ros, ENGUENE - Aitor, Padilla, Moha.
Padon: Lara, Ferran Sarsanedas, Amir, Corredera és Chendri.

Ayoubék miatt megéri belenézni a meccsbe. 8)
Gyenge kis foci, de Aitor kapásgólja szép volt.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.25. 11:38:36

Ma öttől játszik a B, otthon az Osasuna ellen, ez sem lesz egy sétagalopp... Munir ismét a keretben, kíváncsi vagyok, ezúttal milyen poszton fog lehetőséget kapni.

Ortolá, Suárez, Patric, Juste, Ié, Diagne, Costa, Grimaldo, Gumbau, Samper, Bicho, Cámara, Halilovic, Joan Román, Adama, Munir, Sandro, Dongou.

Valamikor a közeljövőben szívesen megnézném Sampert kicsit támadóbb szerepkörben, mondjuk úgy, hogy mögötte ott van még a középpályán Gumbau. Akár egy szokásos 4-3-3-ban, akár mondjuk így:
-------------------Ortolá--------------------
--------Patric-----Diagne--------Ié--------
-Adama--Samper---Gumbau---Grimaldo-
------Halilovic---Munir-----Sandro--------

Na mindegy, ma nem számítok különösebb meglepetésre, szerintem az előző hétvégével ellentétben Halilovic és Adama is kezdeni fog.

Stream majd itt: http://www.lfp.es/barcelona-b_osasuna/directo/laligatv" target="_blank

Déltől pedig Juvenil A - Badalona, megint van hivatalos stream youtube-on, ha érdekel valakit:
http://www.youtube.com/watch?v=DPWE_6A6uU0" target="_blank

Most jött ki a kezdő, ez a középpálya több mint ígéretes!
Andreu - Palencia, Juanma, Tarín, Quinti - AYOUB, Ros, ENGUENE - Aitor, Padilla, Moha.
Padon: Lara, Ferran Sarsanedas, Amir, Corredera és Chendri.

Ayoubék miatt megéri belenézni a meccsbe. 8)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.22. 20:50:16

StickyFingaz a Barca vs Real topicban írta:mi meg addig sutyiba Halilovicből topos kp-st faragunk
Remélem nem gond, hogy áthoztam ide.
Ahhoz, hogy egyáltalán esélye legyen top középpályássá válni játszania kéne, ami idén elég elvétve jön össze. Sokkal többre képes, mint amennyit játszik. Remélem amikor lehetőséghez jut rendszeresen nem fogja túlizgulni, mert az isteni Eusebio barátunk megbosszulja.
Persze a folyamatos játék után is sok mindennek kell összejönnie, de az az alap.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2015.01.20. 20:08:03

Most megy a Mali-Kamerun AFK mérkőzés, és a vendégek kapuját a Barcelona 19 éves kapusa védi, Frabrice Ondoa személyében. Hajrá :!:
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.19. 23:30:32

Találtam egy videót Tajti játékáról:

https://www.youtube.com/watch?v=ybHhnWSlNKo" target="_blank

Mátyásunk 1:13:20-nál áll be 18-as számmal, meg lehet nézni, hogy mozog.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Válasz küldése