Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.12.13. 14:13:49

epping írta:
Leon írta:Ezt ugy mondod, mintha ti nem Neymart, meg Suazert vettetek volna 80 millioert hatved helyett. :)
Igaz, de üres posztra érkeztek mindketten.

Szóval tényleg nem értem hogyan szorítanak helyet a németnek.

Ez már tényleg a Pérez féle galaktikus megalománia ha ezt meglépik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
epping
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.12.13. 13:38:12

2014.12.13. 14:00:04

Leon írta:
visca el barca írta:casillas-pogba-vidal-kroos-reus-modric-isco-james-cr-benzema-bale és kész is csapat. problem? :mrgreen:
Ha már itt tartunk akkor igazán visszavásárolhatnák Di Mariat egy százasért meg elől elférne még náluk a Rooney+ Falcao kettős is! 8)
Ezt ugy mondod, mintha ti nem Neymart, meg Suazert vettetek volna 80 millioert hatved helyett. :)
epping
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.12.13. 13:38:12

2014.12.13. 13:57:51

Petr írta:
epping írta:Egy reszt ez meg kozel sem teny, ilyen szintu hirt nem lehet hitelesnek tekinteni. Mas reszt ha igy lesz, akkor Bale valszeg megy vissza a PL- be. En orulnek ennek a cserenek az biztos. :-)
Amugy hozzatok ugyanugy nem ferne be, ezert nem a cinikus megjegyzeseket.
Van rá esély, hogy elmegy? Nincs az a csapat, aki kiadna érte annyi pénzt.
Másrészt senki sem mondta, hogy a Barcába beférne, a cinikus megjegyzés pedig nem a hiteles vagy a nem hiteles forrásnak, hanem magának az elképzelésnek szól, ami valljuk be, tényleg elég eszement.
En ugy gondolom, ha abszolut nem eszement dolog a leigazolasa, ha lesz tavozo. Ha valaki lep, az Bale, v Jese lesz a szelsok kozul. Jeset mindenki imadja, sajatneveles, jo a sajtoja, es jol megy neki a jatek. ( marmint a serulese elott jol ment, ugy nez ki, vissza tud majd razodni, es nyilvan meg nem CRhez van hasonlitva) Vele hosszabbitani akarnak.
Csak Bale marad, akit a MU, esetleg a City boldogan elvinne allitolag (roluk tobb hir volt, az egy hires csapatokkal felesleges szamolni), kerdes, h Perez felvallalja-e az eladasat. Ez ugye a presztizsrol is szol. A szurkolok globalisan nezve szeretik, itthon a facebookos tomegek szinten, a hardcore-abb forumokon kevesbe.
Szerintem van realitasa, de csak akkor, ha hozni akarjak Reust, de ennei a hirnek a hitelessegere en egy 5ezrest sem tennek. Ha esetleg surusodnek ezek a hirek, akkor lesz erdemes visszaterni ra.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.13. 13:57:24

visca el barca írta:casillas-pogba-vidal-kroos-reus-modric-isco-james-cr-benzema-bale és kész is csapat. problem? :mrgreen:
Ha már itt tartunk akkor igazán visszavásárolhatnák Di Mariat egy százasért meg elől elférne még náluk a Rooney+ Falcao kettős is! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.13. 13:49:11

Én csak azt nem szeretném, ha Münchenbe igazolna.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.13. 13:47:26

epping írta:Egy reszt ez meg kozel sem teny, ilyen szintu hirt nem lehet hitelesnek tekinteni. Mas reszt ha igy lesz, akkor Bale valszeg megy vissza a PL- be. En orulnek ennek a cserenek az biztos. :-)
Amugy hozzatok ugyanugy nem ferne be, ezert nem a cinikus megjegyzeseket.
Van rá esély, hogy elmegy? Szerintem nincs az a csapat, aki kiadna érte annyi pénzt.
Másrészt senki sem mondta, hogy a Barcába beférne, a cinikus megjegyzés pedig nem a hiteles vagy a nem hiteles forrásnak, hanem magának az elképzelésnek szól, ami valljuk be, tényleg elég eszement.
epping
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.12.13. 13:38:12

2014.12.13. 13:44:00

Egy reszt ez meg kozel sem teny, ilyen szintu hirt nem lehet hitelesnek tekinteni. Mas reszt ha igy lesz, akkor Bale valszeg megy vissza a PL- be. En orulnek ennek a cserenek az biztos. :-)
Amugy hozzatok ugyanugy nem ferne be, ezert nem a cinikus megjegyzeseket.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.13. 13:42:33

Ha csak a walesi antifocista nem teszi át a székhelyét Angliába, nem látom értelmét, hogy leigazolják. Egyébként Gallardo szavahihetősége 0, ha mégis bejelentik, nagyot fognak bukni vele. Állandóan megsérül, és nem 21 éves már.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.13. 13:38:08

casillas-pogba-vidal-kroos-reus-modric-isco-james-cr-benzema-bale és kész is csapat. problem? :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.13. 13:36:03

Leon írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2382405

=D>

És majd ki fog padozni a Realnal?A 80 millás Hamesz?A majd felgyógyult Modric?A világbajnok/világklasszis Kroos?

Bár az éjszakában még várják Pogbát és Vidalt is! :mrgreen:
Nem úgy volt , hogy hozzánk akar jönni vagy ennyire besértődött , hogy nem őt hoztuk el télen ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.13. 13:29:09

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2382405" target="_blank

=D>

És majd ki fog padozni a Realnal?A 80 millás Hamesz?A majd felgyógyult Modric?A világbajnok/világklasszis Kroos?

Bár az éjszakában még várják Pogbát és Vidalt is! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.13. 13:05:05

persze hogy leírom hisz idegesít. mindig minket neveznek színészbrigádnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.13. 12:33:14

visca el barca írta:focizni azt tud, de amugy egy hisztis kislány az egész ember.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... on-2382381" target="_blank
Mindig leírod ezt, ha ilyen van, de most mellélőttél, bolhából elefánt. Semmi különös nem volt a szituban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.13. 12:27:55

visca el barca írta:focizni azt tud, de amugy egy hisztis kislány az egész ember.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... on-2382381" target="_blank
mondjuk joggal hisztizett most. Eddig befújták neki az ilyeneket, most nem. Joggal várta el,hogy szól a síp...






:mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.13. 12:19:19

focizni azt tud, de amugy egy hisztis kislány az egész ember.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... on-2382381" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.12. 18:43:08

S.Agüero írta:VB, Müller, khm... :mrgreen:
Jó, megfogtál, de gondolom klubcsapatra vonatkozott.. :D De az se olyan volt, mint a régi hentelései, Neymar pont 2 hete csinált egy full ugyan olyat, pedig ő aztán nem egy vadállat.. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.12.12. 18:39:07

2011. december 17-e óta nem kapott piros lapot.
VB, Müller, khm... :mrgreen:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2014.12.12. 18:34:23

Minden sztárfocista adakozik kb. valakit nagyobb dobra vernek, valakit nem, a pályán való megítélése nem ettől fog változni. Az más kérdés, hogy az utóbbi időben ott is összeszedte magát, közel sem az a hentes már aki korábban volt.

Egyébként pedig le a kalappal, szép gesztus.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.12. 18:34:16

Petr írta:Bár az életet figyelembe véve nem gerinctelen, mint a pályán - lehet, hogy beskatulyáztam, de okkal -, számomra mindig unszimpatikus marad. A focit szeretem, a bulvár és az egyéb hozzávalók nem érdekelnek. Emberileg persze szimpatikusabb lett, de a pályán történő gerinctelen viselkedése miatt ugyanúgy elítélem, mint eddig.
Mondjuk ehhez apró érdekesség, hogy annak ellenére, hogy hentesnek hívja mindenki - a múltja alapján teljes joggal -, 2011. december 17-e óta nem kapott piros lapot. Nem azt mondom, hogy egy Bartra stílusú védő, de manapság már azért nem olyan durva, mint anno, gondolom benőtt a feje lágya, vagy pszichológushoz küldték. De az utóbbi iődében kb annyira hentes, mint amennyire színész Busi. Bár aztán lehet csak én látom így.. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.12.12. 18:36:26-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.12.12. 18:29:10

PCsabi írta:Pepe has bought 9,000 kg of food for poor family's in Madrid so they don't have a Christmas without food.
Szép-szép tényleg, le a kalappal, de ez kb olyan, mint amikor van nálam 10 Ft és odaadom egy szimpatikus hajléktalannak. Na kb neki is ennyit érhet az a pénz, de tényleg le a kalappal előtte.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.12. 18:14:59

PCsabi írta:Pepe has bought 9,000 kg of food for poor family's in Madrid so they don't have a Christmas without food.
Bár az életet figyelembe véve nem gerinctelen, mint a pályán - lehet, hogy beskatulyáztam, de okkal -, számomra mindig unszimpatikus marad. A focit szeretem, a bulvár és az egyéb hozzávalók nem érdekelnek. Emberileg persze szimpatikusabb lett, de a pályán történő gerinctelen viselkedése miatt ugyanúgy elítélem, mint eddig.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.12.12. 17:54:09

Pepe has bought 9,000 kg of food for poor family's in Madrid so they don't have a Christmas without food.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.12.11. 18:11:27

daffy írta: Nem tudom,hogy lehet-e párhuzamot vonni,de ez a fórum akkor sokkal "használhatóbb" volt,amikor ment a csapatnak(és amikor regisztráltam). Most fordítva látom,a túloldal van előnyben mindkét téren. Hogy van-e összefüggés vagy én változtam azt nem tudom. A foci sokkal kisebb szerepet játszik az életemben,mint 5 évvel ezelőtt,közrejátszik? Nem tudom.
Én meg pont azt látom, hogy az itteni fórum most sokkal normálisabb, mint amikor mindent megnyertünk. Pár Real gyűlölő emberke maradt, akik egyszerűen semmit sem tudnak objektíven nézni a Madriddal kapcsolatban. Viszont a másik oldalon meg a 10. sok embernél végleg betette a kaput. Régebben még írogattam oda (nem mondom, hogy zökkenőmentesen ment a kommunikáció) de most már elég olvasni is. Nálunk is vannak, akik lenéznek mindenkit, de ott a BL győzelem után a visszafogottabb szurkolók egy része is elvesztette a tiszteletet mindenki iránt. Azt meg már többször is leírtam, hogy ott a legnagyobb baj, hogy a legnagyobb hangadóknak komoly hatalma van az oldalon. Pont akiknek lenne lehetőségük visszafogni a gyűlölködést, azok szítják legjobban a tüzet, majd osztják ezt az oldalt. :?

Mindegy, sosem fogunk dűlőre jutni ezekben a témákban. Ide is írogatnak korrekt madridisták, oda is barcások, csak mindig jön valaki, aztán borítja az egészet. :D Én normálisan nagyon szívesen beszélgetek a rivális szurkolóival, csak ezt nagyon nehéz megvalósítani.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.12.11. 17:21:35

hajnesz írta: És senki ne várja el a liláktól,hogy a fradisták majd tapsolnak,ahogy dicsőitik a csapatukat a rivális fórumon. No offense, de ha valaki ide ir a madridisták közül,az legyen 100%ig biztos a mondandója hitelességében, ellenkező esetben mindenki tudja mi várja itt. Meglátásom szerint sokan azért regelnek most át,mert a Real látványosabban játszik,és csakazértismegmutatomhogykiajobb szintü csodabogarak átregelnek ide. Aki átregel madridistára,a saját szive joga, de szerintem mindenkinek megvan a saját ólja,hogy hova piszkitson.
Nem tudom,hogy lehet-e párhuzamot vonni,de ez a fórum akkor sokkal "használhatóbb" volt,amikor ment a csapatnak(és amikor regisztráltam). Most fordítva látom,a túloldal van előnyben mindkét téren. Hogy van-e összefüggés vagy én változtam azt nem tudom. A foci sokkal kisebb szerepet játszik az életemben,mint 5 évvel ezelőtt,közrejátszik? Nem tudom.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.11. 17:15:38

Rivaldo11 írta:Nem állom meg: A madridisták előszeretettel hangztatják, hogy a digisport bezzeg mennyire objektív... :lol: A nyíltan reálos sallói "csalódott", hogy nem megy kettővel a psg, meg hogy nem reagált a Barca játékára.
Ez a madridisták objektív, és korrekt csatornája. :lol:

digisport lehet korrekt,vagy mittomén, de Sallói meg a másik beszédhibás Bánki Dodi a legalja a sporttévéknek. Reálosok,ezért istenítik őket az ellenoldalon,amúgy ugyanolyan sültbolondok,mint Puhl, vagy Várhidi, Vincze Ottó,stb...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése