Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.11.02. 09:01:21

Léfe írta:Messi jó-jó de a régi már nem
soha nem lesz, talán el kellene adni. Több mint egy éve kedvetlen, alig rug golt, nem hajt,
cselei sem jönnek be. Ez már nem formaingadozás.
Azért én az idei Messire egyáltalán nem mondanám azt, hogy kedvtelen. Volt egy rossz meccse a Real ellen és a tegnapin se jött be neki minden, de azért egyáltalán nem hasonlít a tavalyi Leora.
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.11.02. 08:54:01

Persze a sok kihagyott helyzetre rá lehet fogni mindent, mert lehetett volna sok-1 ide. De a fő gond az amit még nem láttam kifogásolni : nincs középpályánk. Nincs szürés, de semmi, átfutottak rajtunk. De az előre játék szervezése se ment. Ha mentünk előre akkor lassan és pontatlanul. Minden lepattanó az övék lett. Az 1-1 párharcokat is elvesztetttük. Rugtak egy golt hát aztán, kellett volna rugni nekik 5-öt, de nem. Nem bizom - többször iram már - az elkövetkező pár évben. Nagyobb csere kellett volna, csak a támadósor oké, még ez után is.
Bizom a három támadóban, szervezőt, irányitót kellene szerezni. Xavi és Iniesta szintü spiler a világon nincs. Sajnos Rakitics bár nem rossz, többiekkel együtt, de nem az a szint. Szétesett a
Xavi-Ini-Messi hármas. Lehet, hogy ugy van -ettől én is tarok, Messi jó-jó de a régi már nem
soha nem lesz, talán el kellene adni. Több mint egy éve kedvetlen, alig rug golt, nem hajt,
cselei sem jönnek be. Ez már nem formaingadozás.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.02. 08:50:29

Nagyon vártuk Súarez, hogy végre játszhasson, de valahogy azóta lett gyengédebb a játék. Maga Súarez jól mozog, DE vele 3 ember, aki nem védekezik és ott a jobb szélen a beadogatásaival súlytalan. Neki elől és középen lenne a helye, igazi vérbeli 9-es. Alexissel pont emiatt előrébb lennénk a jobb oldalon. A középpályán meg Busi szerepeltetése a teljesen érthetetlen kategória! Vkp poszton Javiert kell erőltetni, a legjobb a poszton. A védelemben meg tk mindegy, mert Piqué formán kívül, Matyi sz@r, Vermalen állandóan sérült... maradt Bartra, aki még nem is játszott idén.... Szóval érdekes....
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.11.02. 03:23:12

Nem szeretném hosszan kommentálni a meccset. Mindenkikedvence Busquets még mindig trágya,és szerintem nem is lesz jobb. Alves hozza a szokásosat,Alba meg teljesen formán kivül van. Mielőtt valamelyik Messi fan lehurrogna, már 1 éve mondom,hogy Messi belefársult ebbe a játékba,el kéne adni. Neki is több esélye lenne az aranylasztira,nekünk is a bajnokságra. Egyszerüen már nem nyújt neki semmi újat ez a közeg. Pedro hozta az átlagos teljesitményét,a semmi extrát. Neymar a tipikus brazil játékos,ha megy,akkor a semmiből rúg 3 gólt,ha meg nem,akkor meg felbukik a labdában-lásd ma.Lehet,hogy kicsit elfogult vagyok Suarezzel,de ma is jól mozgott, a váratlant is meg tudja húzni, egyszerüen csak a gól hiányzik belőle-meg a 500+ játékperc. Jelen pillanatban egyetlen egy játékosunk van,aki bármely ligában megállná a helyét,az meg nem más,mint Mascherano. Ha kell védő,ha kell középpályás,egyszerüen zseniális a pali. Nincs itt nagy baj,csak a csapatnak formába kell lendülnie,szerintem Lucho túlságosan rotál a posztokon,igy nem tud egyetlen egy játékosunk se formába lendülni. Majd kialakul az egész,egyelőre tetszik az elképzelés,amit a csapat szeretne játszani-egyedül Ininek nincs posztja,de majd megtalálják azt is.

Más : Egyedüli aggályom a tridentével kapcsolatban,hogy ez igy kevés lesz védekezésben. Egyik sem elég agressziv ahhoz,hogy visszaszerezzük a labdát a támadóharmadban,ezáltal nagyobb a teher a középpályán,illetve a hátvédeken. Suarez meglepően sokat segit hátra,de a másik kettő jóllakott sztárocska nagyon idegesitett a mai nap. Személy szerint mindkettőt lecseréltem volna, akinek nincs kedve játszani,annak nem muszáj. Nagyon remélem,hogy utoljára volt Messin a csapatkapitányi karszalag,mert egyáltalán nem érdemli meg! Aki ilyen flegma,sétálgatós,... az max a padot érdemli,nem a karszalagot!
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.02. 01:29:53

Én sem igazán értem. Tetszik a játék, csak éppen játszhatunk reggelig, akkor se lesz gól. Akkor... ez most tetszik...? Nekem egyébként nem csak a helyzetkihasználás nem tetszett. Rengeteg apró hiba, pontatlanság a játékban, sok egyéni, olykor technikai hiba, ami korábban nem volt jellemző. Alap passzok, átadások nem sikerülnek, ziccerek előtt, döntő pillanatokban hibázunk.

Izgalmas szezon elé nézünk, kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.11.02. 01:24:36

gránit írta:palesz, elég, ha egyszer leírod :D De konkrétumot ám, mert ha általánosságokat látok, makacs, nagyon makacs tudok ám lenni :D Jobb csapatvédekezés. Igen, ezt láttuk a gólnál is, aki a környéken volt, töketlenkedett. Sajnos semmivel nem léptünk előre a tavalyi évhez képest, sőt, ha összehasonlítjuk a tavaly novemberi és a jelenlegi helyzetünket a tabellákon, rosszabbul állunk.
Akkor két hete még pont ugyanolyan jók voltunk, mint tavaly. :wink:
Amúgy a két csere után csak én vettem észre, hogy 3 védővel játszottunk?
3-3-1-3-féleség volt. Masch fellépett Busi helyére, mellette volt Xavi és Rakitic, előttük Messi, előtte pedig a 3 támadó. :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.11.02. 01:23:55

Jol jatszottunk persze...Csak eppen kozeppalyank nem volt. Rakiticre alig emlekszem, Buszkecc akar popcornt is zabalhatott volna. Rafinha probalt valamit, de keves, es tole tobb egyelore nem is varhato el. Kb megint volt vedosor, meg csatarsor es ennyi.(Aztan csodalkozik mindenki, hogy a Kozeppalyan ugy megy at barki, mint egy vonat) Ment ugyanaz a futkoraszas mint a Real ellen, aztan oda lett adva a csataroknak hogy kezdjenek vele valamit.
Vagyis hat, kinek mi a "jo jatek". Nekem ez nem. Hiaba van rakat kapuraloves, semmi tudatossag nincs benne, semmi jo beindulas, inditas, kiugratas, tudatos haromszog. Oda van dobva Neymar Messi Suarez harmasnak es kezdjetek vele valamit.
Ennyi erovel jatszhatnank 7 vedovel meg 3 csatarral, aztan verhetjuk majd a mellunket, hogy Bravo megint nem kap golt 10 ezer percig, csak eppen egy latvanyos kiugratas-ziccer-golunk nincs.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.02. 01:20:36

palesz, elég, ha egyszer leírod :D De konkrétumot ám, mert ha általánosságokat látok, makacs, nagyon makacs tudok ám lenni :D Jobb csapatvédekezés. Igen, ezt láttuk a gólnál is, aki a környéken volt, töketlenkedett. Sajnos semmivel nem léptünk előre a tavalyi évhez képest, sőt, ha összehasonlítjuk a tavaly novemberi és a jelenlegi helyzetünket a tabellákon, rosszabbul állunk.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.11.02. 00:45:37

Ha Bravo nem ilyen jó, több gólos vereség is lehetett volna.
:mrgreen:
Jah, vagy ha a 8 helyzetből belövünk 2-t, nyerünk. #-o
A cél most már az első négy.
Ezeknek meg mi értelme?

Nekem tetszett a mai játékunk, Alvesen kívül. Egy szerencsésebb napon nyertünk volna 3-1-re.
Szerintem jól játszottunk, csak ugye nem ment be semmi, tipikus példája a reggelig játszunk, se lövünk gólt.
Egyszerűen szerencsétlenek voltunk, máskor kitömtük volna őket.

Csak ugye nincs ha, meg volna. :)

Asszem szerdán sem lesz könnyű meccsünk. :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.02. 00:44:20

gránit írta:Azt volna jó igazából tudni, hogy mi az, amit Luis Enrique hozott ebbe a csapatba, akár csak Martinóhoz képest. Mert szerintem semmit.
Ezeket minden vereség után le kell majd írni..? :roll:
Erxy LE topicjában ugyanerre a kérdésre írta: a szélsők eltüntetése (ez szembemegy Cruyff alapelvével), a középpályások helyezkedése (mélyebben helyezkednek és közelebb a vonalhoz) illetve a szélsővédők helyzete (gyakorlatilag ők a szélsők)
ez három, szívesen.
Pluszban még jön a jobb csapatvédekezés is csak úgy semmiségként.. Ez már minden posztra egy változás, plusz csapatszinten is van - a csatárok nagyobb szabadságát meg már meg sem említem.

Egyáltalán nem Tata "örökségéből" él Lucho, az más kérdés, hogy egyelőre nem minden húzása jött be, de legalább próbálkozik folyamatosan a megújítással - pl Espanyol ellen is a második félidőben próbálgatta a felállásokat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.11.02. 00:47:20-kor.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.11.02. 00:07:40

Mióta Suarez játszik, egy gólt lőttünk, aztán majdnem 180 percig semmi. Hát nem erre vártunk négy hónapja. Ez szakmai csőd. Persze, ma nem volt szerencsénk. De az nem szerencse kérdése, hogy Messi az égbe lövi a szabadrúgást, a két szélsőhátvéd képtelen egy jó beadásra, és nem a középpálya indítja a támadásokat, hanem a két középső hátvéd próbálkozik meg ezzel. Ha Bravo nem ilyen jó, több gólos vereség is lehetett volna. Két vereség, és a legnehezebb meccsek még hátra vannak. Irigylem azokat, akik optimisták a szezont illetően, és ezt a vereséget csak az ellenfél jó kapusának számlájára írják.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 23:54:56

Azt volna jó igazából tudni, hogy mi az, amit Luis Enrique hozott ebbe a csapatba, akár csak Martinóhoz képest. Mert szerintem semmit. Ugyanazokkal a régi sémákkal akarja hozni a meccseket, mint az elmúlt évek Barcelonái, nem is várok tőle megújulást. Egyáltalán nem lett volna gáz a Real ellen például két vkp-val kiállni, és akkor nem lett volna átjáróház a középpályánk. De ő ugyanazokhoz a régi felállásokhoz, beidegződésekhez köti magát, semmi, de semmi újat nem tudott hozni magával.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.11.01. 23:51:03

üdv. hát ez a mai meccs nagy csalódás volt számomra, minimum 5 gólt kellett volna rúgnunk a kihagyott helyzetek alapján, nagyon pontatlanok voltak a srácok. a góljuknál hatalmasat hibázott a védelem, de főleg Sergio akinek lett volna alkalma tisztázni, de csak töketlenkedett. továbbra sem értem azt h Montoyát miért nem játszatja LE, Alves harmat gyenge volt megint (haragudhat rá vagy mi lehet a gond?), ha így folytatja akkor a nyáron el fog igazolni szegény (vagy még lehet a télen) mert nem hinném h szívesen ül a padon vagy még ott se, főleg azt látva h az a Carvajal aki a korosztályos válogatottban évekig mögötte volt a sorban most a Real kezdő jobbhátvédje, szerintem a tehetsége alapján már Montoyának is annak kéne lennie (főleg így h a brazil már évek óta egy nagy rakás sz.r). Suárezt meg nem kell bántani, könyörgöm ez még csak a 2. meccse volt és mind a kettőn jól játszott, nehogy azt gondoljátok már h 4 hónap eltiltás után egy teljesen új csapatban egyből úgy össze lesz szokva a társakkal mintha már évek óta együtt játszanának, emlékezzetek csak rá h Neymarnak mennyi időbe került összeszoknia Messivel, jó lesz itt Luis csak bele kell lendülnie és inkább neki kéne középen játszania Messinek meg jobbról v Luis mögül kéne indulnia.
mvik
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.11.01. 23:33:38

Ajjajj...

Én attól tartok, lassan elkezdünk a 3-4 évvel ezelőtti reálra hasonlítani. Nézzük csak:
- a Malaga ellen fizikálisan nem voltunk ott...
- PSG jó napot fogott ki . . .
- Reál ellen eltaktikáztuk, meg Leo bokaficammal játszott . . .
- Celta ellen csak pechünk volt . . .

Az elmúlt 2 év fényében nekem ez már egy picit kifogás-keresésnek, magyarázkodásnak tűnik. tűnik. Mi jön még ezután? Aacsony volt a fű, túllocsolták a pályát...ja még a sporit nem vettük idén elő...

Bajok vannak ebben a csapatban, egyértelműen látható.

A támadásaink gyakorlatilag grundfoci-jellegűek voltak, ahol a zsenik ösztönösen csinálták, amit csináltak, de nem látom L.E. keze nyomát! Ugyanaz ez, mint tavaly. Kínszenvedés nézni, hogy egyetlen kontrát sem tudunk megcsinálni. Suarez pedig szépen beállt a "passzoljuk Leonak" sorba. A kis bolhán már akkora a nyomás minden oldalról (rekord megdöntése, sajtó, CR elképesztő formája), hogy egyszerűen nem bírja pszichikailag. A védelem már régen átlépte a nevetségesség határát, most már középpályás védekezésünk sincs hozzá... Szuper, holnap estére már 5-ek leszünk!

Optimista típus vagyok, jövőbe tekintő, de be kell látni: ha itt nem lesznek gyökeres változások, ebből semmi nem lesz. A nagy baj pedig az, hogy mostanra már azért össze kellett volna érnie az "új" Barcának... Mert a legnagyobb riválisunk már bizony nagyon egyben van... Még egy-két ilyen meccs, és elment a szezon - mármint a bajnoki tuti.
Szuszimester
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2014.11.01. 23:29:18

Nagy bukta lesz ez a történet. Neymar, Messi, Suarez nem való egy csapatba. Suarezzel eddig 2ből semmi. Mindenki várta,mint a megváltót. Megváltás helyett jött a pofára esés. LE nek lefőtt a kávé. Ezt az évet talán kihúzza, aztán mehet. Ez a 3as nem tud együtt játszani, de a nevük miatt muszáj lesz, a közvélemény elvárja, így viszont borul az eddig működő szerkezet. Kemény időszak lesz,mert nem nyerünk semmit. Laporta már fészkelődik.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.01. 23:27:18

gránit írta:... És ezzel most hová jutottunk...? Voltak védései, ez tény. De volt több fejes, Neymar és Suarez részéről is, amik konkrétan a kezei közé érkeztek. Értem én, hogy csak be kellett volna lőni a helyzeteinket. De nem lőttük be, pont ez a gond. A problémával magyarázni a problémát...? Klassz volt a kapus, de ez hozható lett volna tőle függetlenül is.
Messi is fejelhetett volna egy gólt egyébként, de emlékeim szerint a lelátót választotta. Mindegy, szerintem a kapus tényleg fantasztikus volt!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 23:18:44

... És ezzel most hová jutottunk...? Voltak védései, ez tény. De volt több fejes, Neymar és Suarez részéről is, amik konkrétan a kezei közé érkeztek. Értem én, hogy csak be kellett volna lőni a helyzeteinket. De nem lőttük be, pont ez a gond. A problémával magyarázni a problémát...? Klassz volt a kapus, de ez hozható lett volna tőle függetlenül is.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.01. 23:15:08

gránit írta:+ Az is egy jókora bullsh.t, hogy a kapus élete meccsét játszotta. A francokat, több fejest is a keze közé adtunk, meg sem kellett mozdulnia. Ez mindig kérdés, hogy a kapus véd jól, vagy a támadók teszik naggyá, a vitathatatlan bravúrjai mellett többször bizony mi emeltünk a renoméján.
Ne mondd már, az a srác annyira akart ma és úgy lehúzta a rolót, hogy szinte érezhető volt a mai clean sheetje. Kb. mint a vb-n Ochoa, hogy egy példát mondjak, kivédte a szemünket, szerintem a kapufára, meg Suárez fejéről a kezébe is ő szugerálta a labdákat. :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 22:53:03

+ Az is egy jókora bullsh.t, hogy a kapus élete meccsét játszotta. A francokat, több fejest is a keze közé adtunk, meg sem kellett mozdulnia. Ez mindig kérdés, hogy a kapus véd jól, vagy a támadók teszik naggyá, a vitathatatlan bravúrjai mellett többször bizony mi emeltünk a renoméján.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.11.01. 22:52:19

Lego írta:Sajnálom, de nem tudom megérteni a sok károgót. Ez egy olyan meccs volt ahol domináltunk, ahol semmi sem jött össze. Lucho erről mit tehet szegény? Ha Masch játszik Busi helyén megnyerjük?
Ha nem játszik Alves Messi beveri...nem. Persze kaptunk egy gólt (ahol kb 4-en állták körül a Celtásokat, már ezért nem értem miért kell egy emberre kenni az egészet ==> és ezzel nem azt mondom, hogy nem hibázott). Néha az az érzésem, hogyha ezek ketten nem is játszanának egy meccsen és kikapnánk, akkor is előszedné őket vki.
Itt ma mindenki király lenne, ha a helyzeteinknek csak a felét beverjük...

A PSG ellen ki-ki meccs volt, ahol a franciák nem kis meccset játszottak (úgy pörögtek mintha egyenesen a döntőt játszanák).
A lényeget le is írtad ezzel. Guardiola irányítása alatt , tényleg úgy játszottunk minden meccset , mint az őrültek. 5-0 NO! Rúgtok még egyet!!! Lett 6-0.
A támadásaink nagy részre anno a középpályáról indult , mert szervezett középpályánk volt , és már ott meg tudtuk fogni az ellenfél támadását. Jelenleg Busi ilyen téren már semmit nem ér , így az esetek 90 % - ban , hátulról indulunk. Mikor Busi megkapja a labdát az egyik védőtől , eszméletlenül lassítja a játékot. 3 szor körbenéz , jobbrafordul , jön felé egy támadó , akkor balrafordul , mire elpasszolja a labdát , az ellenfél védelme feláll. És akkor jön a tili-toli a 16-os körül.
Mascherano pont nem a körülményességéről híres. Leütköz , passzol , és mehet a támadás.
Így Rakitic is tudna Xavi szerepében játszani , és neki sem kéne Businak besegíteni.
Nem véletlenül volt nagyon fontos szerepe a Guardiola érában Businak , itt meg Mascheranonak lenne fontos szerepe , csak ezt épp nem veszik észre.

Ettől függetlenül ez egy nyerhető meccs lett volna , nem mentek be a helyzetek ennyi.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.01. 22:51:13

azért van különbség pontvesztés és pontvesztés között, még akkor is, ha statisztikailag nincsen.
a malaga elleni 0-0 során ugyan szereztünk egy pontot, de sokkal csalódottabb voltam, mert még kapura sem lőttünk, szánalmas volt az egész.
ellenben itt inkább az a bosszantó, hogy sok helyzet kimaradt és hogy semmi szerencsénk nem volt.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.01. 22:49:13

A nyár legrosszabb döntései eddig LE kinevezése, Alves Busquets maradása, Douglas igazolása ami csak arra volt jó, h elmondhassuk, h jött egy jobbhátvéd de nem vagyok benne biztos, h a B-be se lenne kevés, esetleg még lehet Song kölcsönadását is annak mondani. Ma is úgy futottak át a középpályánkon mintha nem is lett volna. Ezt Mascherano v Song féle sokkal keményebb vkp-ssal el lehetne kerülni de ezt nem akarja meglátni LE. Jobboldalt ma is akkora területek voltak, h oda egy Airbus A380-is le tudott volna szállni. Alves játéka mostmár az egész csapatra nagyon negatívan hat. A többieknek kell(ene) helyette védekezni és nem tudnak a tényleges feladatukra koncentrálni. Meg a csapat nem bírja el azt, h összesen van 5 védekező játékos (2 kv, Alba, mert visszaér, kvp és Rakitics) a többiek kevésbé védekező felfogásuak. Meg azt, h mindkét szélső védő felfutó, el kéne azt fogadni, h csak az egyik mehet fel aki jelen pillanatban Alba mellé meg Montoya lenne a védekező.

Ha nem lesznek a kezdőben komoly változások akkor örülhetünk ha a BL-ben bejutunk a 8-közé a bajnokságban meg harmadikak leszünk.

Mostani kerettel a legerősebb kezdő szerintem ez: Bravo Montoya-Bartra-Mathieu(de csak azért, mert Vermaelen még kérdés)-Alba Rakitic-Mascherani-Iniesta-Messi Suarez-Neymar
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2622
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.01. 22:46:13

Akkor kétféle teória áll fenn, bár szerintem nem kérdés, hogy melyikről van szó: vagy egy elszigetelt meccs volt, ahol semmi nem jött össze, de amúgy minden kafa, vagy ennél az egy meccsnél azért jóval túlmutatnak a dolgok. Szerintem utóbbiról van szó, a rengeteg kihagyott helyzet téma már hosszú-hosszú bajnokik óta, és rengeteg a pontatlanság, figyelmetlenség. De úgy is fel lehet fogni, hogy csak ez az egy meccs sikerült ilyenre, legyen így, én azt mondom.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 22:41:11

nem értem némelyik embert. úgy csináltok, mintha csak a győzelem létezne, aztán ha ez nem sikerül, jön a letargia.

minden csapatnál/játékosnál vannak olyan meccsek, ahol egyszerűen nem jön össze semmi.

ez egy ilyen nap volt, semmit nem jelent. menni kell tovább, és nyerni a következőt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.11.01. 22:38:08

Félreértés ne essék, nekem nagy bajom nincs LEvel, a körülményekhez képest nem teljesít rosszul. Ez egy teljesen beszűkült lehetőségű keret,kevés variációs lehetőséggel,ezt el kell,fogadni...rengeteg a haszonélvező a keretben.

LE ott hibázott hogy valószínűleg nem kért vagy kapott teljhatalmat. Mert nyáron alakítani kellett volna a keretet,minőségi javulással. Ez a két legkevésbé rászoruló soron történt meg, a két romokban heverő sorunk stagnál vagy gyengült.
De hát ez van,menni tovább dolgozni, mert ez a mai inkább egy peches meccs volt, mint olyan,ami miatt panaszkodni kell nagyon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése