Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 17:33:00

Fuentealbilla írta:
Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Ezt teljesen komolyan gondolta , nem jött le ?
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.10.23. 17:15:14

Leon írta:Egyébként :
-Messi adócsalás...

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Ilyen gyenge humorod van vagy ez tényleg mind komoly Leon? :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 17:02:19

bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
én már titkon régóta reménykedtem benne h ezt is kitalálják.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 17:00:14

Egyébként :
-Messi adócsalás meg Arbeola fenyegetése miatt nem játszhat,ráadásul múltkor Varane már az öltöző folyosón szerelte Leot ami miatt az argentinnek amúgy is elment a kedve az egésztől
-Neymar 22évesen 40 gólt lőtt a brazil válogatottban,ennyit nem szabad ennyi idősen így ő is tiltva van
-Xavi túlkoros,nem léphet pályára.
-Rakitic horvát,ezért a ban
-Iniesta túl későn lőtte a 2010es VB-n a győztes gól a spanyoloknak így nem léphet be Madridba
-Alba ballábas és szerencsétlenséget hozna a realosoknak,neki is off
-Matyiő gólt felejt a Valencia játékosaként a Madridnak,így ő bár pályára léphet de a fejét és a lábait nem használhatja a labda kezelésében;a kezezésért továbbra is sárga és piros jár
-Bravo:nem kapott gólt még 11esből sem,így ő se játszhat ugyanis nem ronthatja el Ronaldo kedvét
-Businak ezúttal nincs színházbérlete,ő is kimarad
-Ter Stegen ortodox így nem léphet a Barbenau szent gyepére

A játék engedélyezve van Alvesnek,Oldalrobinak és Pedronak valamint a Mascheranonak de csak is szigorúan ha kh-t játszik.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.23. 16:41:45

én csak akkor játszanék 4 középpályással ha egyrészt Suárez nincs elég jó kondiban ahhoz hogy kezdjen, mert nálam egy Clásicon nem tényező sem Pedro sem Munir sem Sandro, másrészt a plusz ember a kp-ra Busquets/Mascherano lenne. Mascherano-Busquets-Rakitic-Iniesta kp-s négyes, nyilván Iniesta feljebb tolva, közelebb Neymarhoz és Messihez, ők ketten elől szabadon.
aztán a második félidőben leszedni a láncról és rájuk ereszteni Suárezt.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 16:39:23

bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Ja akkor tegyük át a meccset vasárnapra,Ronaldo úgy is sírt,hogy kéne neki még egy pihenőnap! :mrgreen:

Csak is ezek miatt kezdetném szombaton Suarezt,mert már a nevétől is összetojták magukat! :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 16:35:24

Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 16:18:03

visca el barca írta:
idén nibcs olyan h szélső. neymar meg pedro/munir is bentebb játszik. iniesta azon a poszton meghal.
Ezért írtam idézőjelben, meg ő alapból beljebb van mindig. Szerintem egyáltalán nem halna meg. Tökéletesen feküdne neki, hogy kicsit előrébb és beljebb a védőfal előtt illetve visszajátszva a középpályára tudjon létszámfölényt és labdabiztos játékot hozni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 16:11:09

Jó, de akkor melyik csapattal és mikor?
a loki elleni 3:0 alkalmával még a 2005-2006-os szezoban.
5.20
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2014.10.23. 16:18:45-kor.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 16:07:04

Barcaman1993 írta: Igen csak a futball statisztikáit a futballszövetségek vezetik, amibe az UEFA is beletartozik. A Marca meg a helyi Blikk a maga részrehajlásával, azt írnak, amit akarnak (nyilván sokat túloztam is ezzel). Csak tényleg gyanús, hogy hirtelen a semmiből lett plusz egy gólja, mikor az UEFA már hosszú évekre visszamenőleg nem csak a gólokat, hanem a szokásos statisztikákat is vezeti. Ezek alapján nem tudom, hogy az az 1 gól hogy "tűnhetett korábban el", vagy épp most hogy került elő. Kicsit "fantomstatisztika" szaga van.
Ezt tudom, csak furcsa, az előző, vagy az azelőtti szezonban is volt ilyen, csak akkor Crnek számoltak 1-el több gólt, most meg már egy hivatalos "intézmény" is kezdi a félreszámolgatást :?
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 15:59:25

Daweed írta:
Alfa írta:http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
Láttam ezeket a meccseket, de így visszanévze is elképesztő durva belépők meg balhék voltak, és kemény hogy sárgával meg pirossal megúszták az ilyeneket.. épeszű ember eltiltaná az ilyen belépők tetteseit hónapokra..
Remélem szombaton kapnak vagy 6-ot amiből vagy 4-et Messi lő :D

Barcaman1993: Tényleg furcsa a dolog, én is azt hittem hogy Cica 70 gólos, Messi meg 69, viszont Raulnak 71 van, vagyis így emlékeztem..
Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Az az érdekes , hogy egy csomó belépő nem maradt meg nekem pedig ezek között szinte az összes brutális volt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.23. 15:58:05

Daweed írta:Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Igen csak a futball statisztikáit a futballszövetségek vezetik, amibe az UEFA is beletartozik. A Marca meg a helyi Blikk a maga részrehajlásával, azt írnak, amit akarnak (nyilván sokat túloztam is ezzel). Csak tényleg gyanús, hogy hirtelen a semmiből lett plusz egy gólja, mikor az UEFA már hosszú évekre visszamenőleg nem csak a gólokat, hanem a szokásos statisztikákat is vezeti. Ezek alapján nem tudom, hogy az az 1 gól hogy "tűnhetett korábban el", vagy épp most hogy került elő. Kicsit "fantomstatisztika" szaga van.
shutterisland írta: bl selejtezőben is rúgott gólt, bár az elvileg nem kellene, hogy számítson ebben a listában, másnál sem számít, csak az, amit a főtáblán rúgnak.
Jó, de akkor melyik csapattal és mikor? Illetve a selejtező miért számít? Ez erős lesz amit mondok, de ezek alapján vki nyugodtan vezethetné úgy a BL góllövőlistáját, hogy egyetlen egy meccsen sem játszott a BL főtáblán. Nyilván ez a valóságban megvalósíthatatlan, de statisztikailag kivitelezhető. Nem értem a logikát.
Akkor most 70 vagy 71 gólos?
Vagy akkor ez a hír csak annyit jelent, hogy 71 gólt lőtt és ebből 70-et számolnak bele a góllövőlistába? Talán ez tűnik a legésszerűbbnek.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.10.23. 16:10:37-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 15:54:02

Barcaman1993 írta:Srácok, mi van ezzel a a BL góllövőlistával? Tudtommal Ronaldo 69 gólos volt a forduló előtt, Messi 68. Ugye most mindketten 1-1 gólt lőttek, ami szerény számításaim szerint 70 gólt jelent Ronaldo esetében, Messiében 69-et. Akkor miért van az, hogy számos portál arról számol, hogy Ronaldo egalizálta Raúl rekordját (köztük az UEFA honlapja is). Gondolkodtam rajta, hátha beleszámolhatták-e, hogy a Sportingban még esetleg lőtt vhol gólt, de a fentebb említett honlap szerint csak Manchesterben és Madridban lőtt gólt. Akkor most ki nem tud számolni? Hirtelen találtak egy gólt, vagy mi van?
bl selejtezőben is rúgott gólt, bár az elvileg nem kellene, hogy számítson ebben a listában, másnál sem számít, csak az, amit a főtáblán rúgnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 15:52:59

Bob_Marley írta:
visca el barca írta: =D>

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Tavaly is Iniesta játéka volt a kulcs, s akkor is "szélső" volt.

idén nibcs olyan h szélső. neymar meg pedro/munir is bentebb játszik. iniesta azon a poszton meghal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 15:52:05

Alfa írta:http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
Láttam ezeket a meccseket, de így visszanévze is elképesztő durva belépők meg balhék voltak, és kemény hogy sárgával meg pirossal megúszták az ilyeneket.. épeszű ember eltiltaná az ilyen belépők tetteseit hónapokra..
Remélem szombaton kapnak vagy 6-ot amiből vagy 4-et Messi lő :D

Barcaman1993: Tényleg furcsa a dolog, én is azt hittem hogy Cica 70 gólos, Messi meg 69, viszont Raulnak 71 van, vagyis így emlékeztem..
Bár ha azt nézed, hogy Messinek is "eltűnt" egy gólja a Marca statisztikájában, bármi előfordulhat :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.23. 15:46:07

Srácok, mi van ezzel a a BL góllövőlistával? Tudtommal Ronaldo 69 gólos volt a forduló előtt, Messi 68. Ugye most mindketten 1-1 gólt lőttek, ami szerény számításaim szerint 70 gólt jelent Ronaldo esetében, Messiében 69-et. Akkor miért van az, hogy számos portál arról számol, hogy Ronaldo egalizálta Raúl rekordját (köztük az UEFA honlapja is). Gondolkodtam rajta, hátha beleszámolhatták-e, hogy a Sportingban még esetleg lőtt vhol gólt, de a fentebb említett honlap szerint csak Manchesterben és Madridban lőtt gólt. Akkor most ki nem tud számolni? Hirtelen találtak egy gólt, vagy mi van?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.23. 15:42:48

visca el barca írta: =D>

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Tavaly is Iniesta játéka volt a kulcs, s akkor is "szélső" volt. Én már egy másik topikban írtam, szerintem a lehető legjobb megoldás a B felállás lenne. De ez is csak papíron, mert Iniesta szépen elvegyülne a támadók és a középpálya között.

Nekem jó előérzetem van, mint már ezt is írtam arrébb, kíváncsi vagyok tanultunk-e a hibákból. De úgy gondolom hogy a csapat képes lehet arra, hogy mindhárom pontot elhozza, de hogy pontot szerezzen arra mindenképp. De ehhez nagyon koncentráltnak kell lenni, a RM valóban jó formában, viszont pont a nagy elánjukat kellene kihasználni és ebben is jó lenne a "labdatartós" középpálya, jönnének mint a bolondok, aztán 1-1 döféssel lelehetne törni a szarvukat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.10.23. 15:34:49

http://www.youtube.com/watch?v=Ryb2SpgkpCQ elég kemény dolgok mentek itt :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.10.23. 15:27:37

nálam :

kapus : ha eddig bravot nyomattuk, és nem okoz csalódást, nyilván ne most változtassunk, ő alap.
balhátvéd : alba, egyértelműen...mathieu lassú lenne oda szélre a kontrák ellen, adriano meg azt sem tudom, hogy hadra fogható e.
középhátvédek : szerintem mathieu rászolgált arra, hogy játsszon ott, meg hátba bólint egyet a realnak, mint tavaly, mellé személy szerint bartrát raknám.
jobbhátvéd : ne most dobjuk be montoyát, ha eddig nem tettük, akkor inkább maradjon alves, és reménykedjünk, hogy a 10 meccsre jutó 1 jó teljesítményét most lövi el.
középső hármas : nálam mascherano-iniesta-rakitic, ez a lehető legkomplexebb hármas jelenleg.
ami miatt kicsit para, hogy még vajmi keveset játszottak így együtt, viszont kelleni fog masch szíve és melója szerintem, a másik két pali nem kérdés.
xavit semmiképp sem kezdetném, de a második félidőben könnyen lehet, hogy kelleni fog, akár egy támadó helyett is.
támadók : messi és neymar helye nem lehet kérdéses, és egyelőre pedrot tolnám fel jobb szélre, suarez lehet, hogy inkább a második félidőben bedobva tudna pluszt adni.
munir és sandro nálam nem tényezők, mint kezdőcsapat tagjai egy klasszikuson.

bravo - alba,mathieu,bartra,alves - masch,ini,rakitic - messi,pedro,ney
pad : mats,pique,adriano,montoya,busquets,xavi,suarez
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.23. 15:04:23

palesz77 írta:Kép

A 'Sport' szerint a lehetséges felállások hétvégére. Ha Bale nem játszik, és Hámesz lesz a helyén, akkor támogatom ezt a Mathieu a balhátvéd dolgot, viszont ha a walesi gyorsvonat mégis valahogy felépül, akkor kicsit neccesnek érzem. [/size]
Ezt az "A" felállást én úgy ahogy van elvetném. Raakiticet semmiképp nem szabad a bal oldalra átküldeni. Alves így is folyamatosan fent fog ragadni, nem kellene Cr-nek piros szőnyeget fektetni a kapuig. A horvát képes leütközni, szerelni, beállni a passzsávba, ha ezt Xavira bízzuk már borítékolhatunk 2 Cr gólt. Amellett nem egyszer bebizonyosodott, hogy Ini szélső támadóként katasztrofális megoldás. Ne lépjünk már bele sokadjára is ugyanabba a pocsolyába. Amúgy is most kezd visszatérni az igazi Ini, ezt engedni kellene.
Busquets nálam elég kérdéses. Még ha felépül is, sokat kihagyott, nem biztos, hogy a Real ellen kellene megkezdenie a visszatérést. Masch tanárian lehozta ezt a két meccset a helyén, nem kellene bolygatni.

A "Bale-faktor" szerintem nem lesz számottevő. Amúgy sincs nagy formában a wales-i, felépülni meg ahogy hallani lehetett, legjobb esetben is csak péntek körül fog, és akkor is kérdéses mennyire egészséges. Szerintem csak csereként fog beállni a fáradt védelem ellen.

Lehet, hogy sokan nem értenek velem egyet, de ha Busi játszik én Masch-ot szívesen látnám a védelemben. Nem magas ezt aláírom, viszont a magabiztossága nagyon sokat fog számítani, plusz ha a helyén egy csigalassú Piqué-nek kell kisegíteni Alvest abból semmi jó nem származik.

Egy 4-4-2 nem hangzik rosszul, de két dolog is ellene szól. 1. Még nem nagyon próbáltuk ezt a formációt. Ha edzésen gyakorolták is, egy meccs nem ugyanaz. Túl kockázatos.
2. Neymar és Messi nem tudom mennyire tudnák ketten megbontani a védelmet. Hiába gyökkettő Pedro teljesítménye, azért figyelni kell rá. Persze lehet úgy gondolkodni, hogy menjünk biztos ami biztosra egy ideig aztán jöjjön Suarez.

Nagyon sok minden fog múlni azon, hogy mennyire működik majd a letámadásunk. Korábban szinte mindig az volt a kulcs a Real elleni győzelmeknél. Ha megzavarjuk őket labdakihozatalban, indításban jó esélyünk van.
Eddig a madridiak általában arra mentek, hogy rúgjunk többet, mint amennyit kapunk. Kérdés, hogy most is működni fog-e és persze, hogy mennyire értékesíti majd a helyzeteit ha oda kerül.
Mindent gondoltam volna szezon elején, csak azt nem, hogy Neymar lesz a gyilkosabb támadónk, míg Messi mostanában kb. 3 ziccerből szerez egy gólt. Talán nagy gólokat akar lőni, mert inkább izomból fölévágja őket. Remélem állít majd egy kicsit a lábán, mert nagyon fontos lesz, hogy nagy százalékban értékesítsük a lehetőségeinket.
Forca Barca!!!!
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.10.23. 14:48:43

Daweed írta:
hank1ee írta:CR nyilatkozata a Clásico előtt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... do-2371675" target="_blank
Ez nem igaz már.. :D Pont ma reggel jutott eszembe, hogy a Madridnak egy nappal kevesebb pihenője van, és semmiféle balhé nem volt ebből, míg tavaly ezen csámcsogtak a fehérek 2 napig. Erre most olvasom hogy hercegnő már szomizik is miatta :cry:
Lehet hercegnő, de jó formában van, szerintem van okotok félni tőle...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.23. 14:32:42

visca el barca írta:abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Ezt őszintén kétlem, látható, hogy nála a támadók kapuhoz közel játszanak, és tényleg támadók, az eddigiek alapján előbb tenné be csatárnak Sandrot mint Iniestat. Ha 4 középpályás lesz, akkor mind a 4-en a középpályást is fognak játszani szerintem.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.23. 14:28:40

MessiNeymarSuarez írta:LOL
Iniesta a konferencián:
"Cristiano crying about calendar? Calendar is what it is... We also have played games with fewer days of rest, you have to adapt."

ha tényleg crying-gal fogalmazott, akkor a trolldetektorom kapást észlelt :mrgreen: =D>
az újságíró fogalmazott így.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.23. 14:26:29

"Luis Enrique másik kérdése az lehet, hogy ki legyen a támadósor harmadik tagja. Maradjon Pedro, kezdjen Suárez, esetleg Iniesta lépjen fel harmadiknak. Ez utóbbi lehetőség elsősorban akkor lehet téma, hogy ha Xavit el szeretné helyezni a kezdőben a tréner, mert így a középpálya Busquets-cel, Xavival és Rakiticcsel állna fel, Iniesta pedig előrelépne Messiék mellé. "

abban a pillanatban kikapcsolom a tévét amint meglátom a baloson iniestát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.23. 14:11:38

hank1ee írta:CR nyilatkozata a Clásico előtt:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... do-2371675" target="_blank
Ez nem igaz már.. :D Pont ma reggel jutott eszembe, hogy a Madridnak egy nappal kevesebb pihenője van, és semmiféle balhé nem volt ebből, míg tavaly ezen csámcsogtak a fehérek 2 napig. Erre most olvasom hogy hercegnő már szomizik is miatta :cry:
Válasz küldése