Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.29. 18:47:46

Üdv mindenkinek,

kicsit off, de remélem nem túl zavaró a hozzászólásom, arról szeretnék érdeklődni, hogy hol tudnám megnézni a holnapi Barca meccset Budapesten? Úgy tudom h a MOM-ban lévő Paulaner már régóta nincs nyitva, de ha jól tudom van a Bazilikánál is. Az nyitva van, voltatok már ott, érdemes ott nézni vagy esetleg tudtok ajánlani más helyet?
Előre is köszönöm a válaszaitokat
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.09.29. 16:32:48

Jobb lett volna, ha mindhárom játszik, úgy nagyobb értéke lenne a győzelemnek.
Ibra amúgy sem alakított túl sokat ellenünk eddig, ha játszana is, Matyi levenné a pályáról őt.

Remélem "pénzeszsákékat" helyretesszük holnap este.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.29. 15:58:52

visca el barca írta:
Leon írta:A PSG hétfői közleménye szerint Ibra nem épült még fel teljesen lábsérüléséből és ezért nem játszik a Barca ellen kedden. – írja a Reuters.
mintahogy silva és lavezzi sem. így pláne verni kell őket.
Most újra lehet majd mondani, ha nyerünk, ne adj' Isten nem kapunk gólt, hogy nem volt Silva, Lavezzi meg Ibra, így ez sem mérvadó, nem találkoztunk erős csapattal. #-o
Komolyan már előre látom. Ha pedig X-elünk vagy kikapunk lesz itt olyan gyászhangulat, károgás meg kétségbeesés, mint a Malaga után sem volt. Jön majd, hogy a Realtól kapunk egy ötöst stb.

Ha most elkapjuk őket nagy lépést teszünk a továbbjutás, de akár a csoportelsőség felé. Elvileg ez lesz a legnehezebb meccsünk a csoportban. Ha odatesszük magunkat nem lehet baj. Nagyon kíváncsi leszek a kezdőre, habár Pedro kezdetése 100% sajnos és inkább csak a kapus személye a kérdéses. Ha Lucho nem húz váratlant szerintem valami hasonló lesz:

Mats-Alves-Masch-Mathieu-Alba-Busi-Ini-Rakitic-Messi-Neymar-Pedro

Mondjuk egy Bartra-Mathieu belső védő párosnak jobban örülnék. Hiába nem lesz Ibra, kelleni fog a magasság és Bartra a francia mellett szerintem van olyan magabiztos, mint Masch.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.29. 15:53:22

Leon írta:A PSG hétfői közleménye szerint Ibra nem épült még fel teljesen lábsérüléséből és ezért nem játszik a Barca ellen kedden. – írja a Reuters.
Nem megtévesztés ez?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.09.29. 15:47:34

Engem az izgat, hogy holnap melyik arcát mutatja a csapat. A Szombatit, vagy a múlt Szerdait. Engem még aggaszt ez a kontraszt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.09.29. 15:37:16

Leon írta:A PSG hétfői közleménye szerint Ibra nem épült még fel teljesen lábsérüléséből és ezért nem játszik a Barca ellen kedden. – írja a Reuters.
Pedig jobb lenne ha jatszana,hogy egy kicsit dolgoztassa meg a Barca vedoket .
Barca Barca Baaarca
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.29. 15:36:15

Leon írta:A PSG hétfői közleménye szerint Ibra nem épült még fel teljesen lábsérüléséből és ezért nem játszik a Barca ellen kedden. – írja a Reuters.
mintahogy silva és lavezzi sem. így pláne verni kell őket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.29. 15:34:17

A PSG hétfői közleménye szerint Ibra nem épült még fel teljesen lábsérüléséből és ezért nem játszik a Barca ellen kedden. – írja a Reuters.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.09.29. 12:13:25

MOF írta:
soadroli írta:Ibra akkor nem játszhat?
Még nem lehet tudni. Elvileg a ma késő délutáni PSG edzés után döntik el.
Csak nyugodtan pihengessen :lol:, nehogy rásérüljön még a végén.... :twisted:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.29. 11:56:52

Montoya bekerült a hnapi meccskeretbe, miután Douglas megsérült.
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.09.29. 11:14:59

soadroli írta:Ibra akkor nem játszhat?
Még nem lehet tudni. Elvileg a ma késő délutáni PSG edzés után döntik el.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.09.29. 10:24:48

Ibra akkor nem játszhat?
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.09.29. 10:14:24

visca el barca írta:a kezdőt illetően igazából két lényegi kérdés lesz. ter stegen játszik e (ha igen, akkor sztem megkapja a bl-t), és ki lesz matyiő párja. a többi poszt teljesen adott.
Szerintem is Ter Stegene lesz a Bl de lehet,hogy nem lesz eleg neki en a Kupaban is ot vedetnem egy ket meccsen esetleg Masipot. :)
Barca Barca Baaarca
Avatar
MOF
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.06.21. 22:08:55

2014.09.29. 09:58:45

Douglas összeszedett valami kisebb sérülést, így Montoya utazik helyette Párizsba.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.28. 13:58:59

a kezdőt illetően igazából két lényegi kérdés lesz. ter stegen játszik e (ha igen, akkor sztem megkapja a bl-t), és ki lesz matyiő párja. a többi poszt teljesen adott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.28. 13:10:23

már most keretet hirdetett Lucho a PSG ellen. 20 játékos utazik, Vermaelen és Montoya edzői döntés értelmében nem, míg Rafinha és Masip sérülés miatt.
Ter Stegen, Bravo, Alves, Douglas, Pique, Mascherano, Bartra, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Pedro, Munir, Messi, Sandro, Neymar

kíváncsi vagyok, hogy ki fog kezdeni a kapuban, megint ter Stegen, vagy inkább berakja Bravot.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.21. 00:28:10

Telliho írta:
gránit írta:...
...
Egyetértek mindkettőtökkel, sőt.

A tavalyi szezont is gyengén kezdte a Madrid, nehezen jöttek a meccseik, kikaptak az Atletico-tól is meg tőlünk is, de mégis BL+ Kupa lett a vége, nekünk meg semmi.
A Martino-s példa pedig nagyon is találó. Itt tulajdonképpen még féltávnál is korai örülni, csak nagyon extrém esetekben lehet szinte biztosra menni, mint pl. Tito szezonjában, ahol eléggé nekünk állt a zászló már féltávnál is. Most viszont még a 4. bajnokinkat sem játszottuk le, a BL-ben is egy sokad rangú csapattal szemben izzadtunk meg. Illetve azt sem szabadna elfelejteni, hogy bár győztünk, de a Bilbao és a Villareal ellen is izzadt a csapat rendesen. Nincs olyan "hú de nagy" játék... Persze, Suárez hiányzik (pedig még nem is játszott), de ez azért annyira nem mentség. Rosszul sem játszunk, való igaz, de a támadásépítésünk még mindig nem elég dinamikus, Messi továbbra is a kp-sok nyakára jár, Rakitic sokszor jobbhátvédet játszik Alves miatt, stb. És akkor Mathieu sem akkora király ám... A Villareal legalább 2 gólt köszönhetett volna Matyinak, ha értékesítik a helyzeteket. Egy Elche ellen pedig még szép, hogy kiegyensúlyozott volt. Kb. mintha Pedro-t a kupában, másodosztályú ellenfelek ellen szerzett góljai után félistenként emlegetnénk... Ugyan már.
Reménykedni kell, mert jól kezdtünk újfent, de könnyen lehet ebből egy 2010/11-hez hasonló, de egy tavalyihoz hasonló év is.

Mára egyébként Messi-Neymar műsort és 2 gólos győzelmet várok a csapattól, de tartok is a meccstől, tavaly itt kezdtük meg a mélyrepülésünket...(Levante otthonában)
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.09.20. 23:41:09

gránit írta: ...
vastag +1...
Falnak tudok menni,amikor valaki 3-4 meccs után leírja, hogy mi lesz a szezonban, és ,hogy mit kellene tuti máshogy csinálni, mi az ami zsákutca...
Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy hogyan kezdtünk 08/09-ben... 2 forduló után 1 pont, olyanokat írogattak, hogy "Hát én egyébként sem bíztam Guardiolában, jobban örültem volna, hogyha Mourinho jön..." azt meg gondolom nem kell elmondani, hogy mi lett a vége...
A másik véglet, meg tavaly volt, Martino az első 7 bajnokiját megnyerte, a Klasszikus behúzása után meg már istenítették, hogy megszüntette a messi-függőséget, hogy kitette a szélre [Messit], hogy micsoda ötlet a 4 középpályás játszatása... Aztán kiderült, hogy rangadókra ez az egyetlen terve, és ,hogy mégsem megy annyira gördülékenyen a játék Messi nélkül...
Kábé október eleje-november vége az az időpont amikor (szerintem...) reális képet lehet kapni az erőviszonyokról, de persze az is bármikor megváltozhat, nyerhet májusban olyan csapat, amire senki nem fogadott volna október-novemberben (lásd a tavalyit).
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2621
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.09.20. 21:28:00

Nem győzöm hangsúlyozni, a tavalyi szezont is rendkívül lendületesen kezdtük, és akkor több gólt is rúgtunk. Senki nem gondolta, hogy a szezon végére olyasmik hangzanak majd el Messiről meg az egész csapatról, amik. Egyedül Alexis Sanchezen láttam, hogy szemfényvesztés, amit csinál, és ami két évig kipattant neki, az most bepattan, de a következő szezonra már biztosan ki lesz téve a csapatból. Senki nem számított egy ilyen gyenge tavaszra, az első kör után, 19 meccs után egészen kiválóan álltunk a tabellán. Ezt azért nem árt nem elfelejteni. Az idő fogja eldönteni, mit tud ez a csapat. Magabiztosak a kapusaink? Miből derült ez ki? De most komolyan kérdezem. Miből derült ez ki? Semmiből. Alig-alig találkoztak a labdával, hála az égnek persze, teszem hozzá. Amit talán meg merek előlegezni - majd az idő fogja igazolni vagy cáfolni -, hogy a védelemmel kevesebb bajunk lesz. Ennek ellenére fő téma volt Mathieu bizonytalankodása a Villareal ellen, én elől sokkal nagyobb határozatlanságot, töketlenséget láttam néhány embertől, valahogy mégis a védelmi kérdések állnak az epicentrumban. Suarez remélhetőleg beválik, kíváncsian várom. Mert azért elől nem látom annyira derűsen a jelenlegi helyzetet, mint néhányan, ellenben eddig nem kaptunk gólt, remélhetőleg ez nem csak a kevés lejátszott meccs miatt van így.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.09.19. 19:48:21

Igenis látszik változás a csapaton. Hajtanak pörögnek mennek előre. Most az Apoel ellen az addigiakhoz képest agyonforgatott mondhatni nagyban B keret játszott,nem mérvadó.

Rakitic marhára bejött rendre a legjobbunk úgy néz ki marha jó igazolás.

Xavi kifújt sztem.

Neymar magabitosabb viszont,lő,és ha ott a ziccer higgadt.

Messi hajt küzdd szervezi a játékot kb minden golunk tőle indul.

Mathieu a végén még beválik,nem olyan rossz ő nem Thiago Silva de mindíg is mondtam azért ez a szapulása alaptalan.

Vermaalen majd elválik de Piquehez képest visszalépés nem lehet.

Alba remekel.

Alves halott de jöhet Montoya vagy Douglas. Kijebb nem leszünk mint tavaly.

Ini nekem még langyos de Rakitic jót tesz neki. Ahogy Busquetsnek is.

A kapusaink jók,biztosak.

Elől megoldjuk eddig bebábozódott Pedroval meg ifikkel.

Munirban meg van vmi plusz. Ahogy Sandroban is.

És elől még várjuk az utóbbi évek egyik legjobb támadóját aki zseni kb mindenben.

Az edzőnk meg rekord rajtal nyitott megnyertünk minden meccset,még gólt se kaptunk...Húhhh na akkor sírjunk.

Az meg hogy mire elég kérdés hova fejlődünk tavaszra,hány sérültünk lesz...Mint minden évben,most is ez a kérdés,tavasszal osszák a trófeákat. Nyílván jók vagyunk,nagyon rosszak nem lehetünk egy ilyen kerettel,kérdés a tavaszi forma. De a lehetőség adott,a jelek bíztatóak. Jó előérzetem van. A kérdésre meg hogy mindössze ennyi változással megverjük majd európát?! Igen. Ha azt játszuk mint 2009ben bármikor bárkit megverünk,továbbra is tartom. Az A foci. Kérdés képesek vagyunk e újra olyan szinten játszani. Nem a taktika járt le csak mi nem tudjuk már olyan szinten játszani. Ennyi. A játékosmozgásokkal új impulzusokkal,új arcokkal a régi rutinosak közé, simán mehet ez...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.09.19. 19:31:26

Amit a Munir (19 éves) és Pedro eddig kihagyott abbol remélem Suarez golkirály lesz(-:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.09.19. 19:22:42

P.G.D. írta:Na látom sokan kiakadtatok azért amit írtam. Szeretném tisztázni, hogy nem az volt a célom, hogy szítsam a feszültséget. Több hsz-re válaszolok most.
1. Az olyan védekezésű csapatokkal szemben, mint az Apoel mindig megszenvedünk? Hazai pályán? Egy Apoel ellen? :lol: #-o . Ehhez több hozzá fűzni valóm nincs.
2.Pont azért megy a rotálás mert úgy se ők játszanak a komolyabb meccseken. Ez eddig oké, de valaki azt írta, hogy LE-nél ezért nem érezhetik magukat biztos kezdőnek a nagy sztárocska emberkék. Itt van leírva, hogy ez nem igaz.
3. A kh poszton Piqué és Vermaelen papíron a legjobb képességűek. Nyilván valóan várható rotálás, de ahogy írtam ettől nem biztos hogy jobb lesz a védelem. Aztán majd meglátjuk. Eddig nem kaptunk gólt. A villarreal otthonában ez inkább a jóistennek volt köszönhető, az Elche meg az Apoel ellen meg otthon alapelvárás, hogy ne kapjunk gólt.A bilbao ellen jó volt a csapat, ezt aláírom. Egyébként a kóros rotálás közben Barta meg Xavi epizódszerephez is alig jutottak eddig idén.
4. Messi: 4 meccs 2 gól, 3 meccse gól képtelen. Lehet csűrni-csavarni, meg mondani hogy jobban játszik mint fél éve, de attól még elvárható lenne tőle, hogy több gólt rúgjon. Mert ezt láttuk eddig tőle az elmúlt években.
5. Taktikai újítások. Melyik hogy Rakitic besegít Alvesnek meg hogy letámadunk? Ezek a nagy taktikai újítások amivel majd végigverjük Európát?
6. Az ifik jók de nem nekik kéne a csapatot kihúzni a kakiból mikor ott van Neymar-Messi-Pedro.
Egyébként meg felőlem nyugodtam bontsunk pezsgőt ahogy tavaly ilyenkor is tettük,mondjuk el százszor hogy Messi olyan mint régen, hogy Ney milyen remek formában van, hogy nekünk van a világon a legjobb védelmünk, meg hogy mekkora eredmény hogy fel tudtuk törni az Apoel védekezését a Camp Nouban. Éljen a hurráoptimizmus. Azt meg csak mellékesem tenném hozzá, hogy mi milyen jók vagyunk akkor tessék csak megnézni a Chelseat.Na ők tényleg jó mi egyszerűen csak behúztuk a négy meccset, ennyi. A játék (is pl szerdán az eredmény is) messze alulmúlja a Barca-szintet. Egyenlőre.
Nem csak mi szenvedünk ilyen csapatokkal szemben. Nézz már rá az eredményekre. Volt egy pár meglepi. Az Apoel sem új a BL-ben és hidd el ugyan ezzel a taktikával mást is nehéz helyzetbe fog hozni, hozzátéve, hogy azért abban teljesen igazad van, hogy a helyzeteket, még ha nem is volt túl sok be kellene lőni.
Hagyjuk már az Atleticot, azért nézzük már meg, hogy egy Olimpiakos ellen csak futott az eredmény után. Az sem egy Real Madrid volt. Vagy a Liverpool otthon a Razgrad ellen szerencsével tudott nyerni. Az ilyen "kis csapatok" bizony egyszer-egyszer kellemetlenséget tudnak okozni.
Amit hiányoltam az az átlövés volt, de ehhez is nyilván játékosok kellenének, azok meg a kispadon ültek. Az elejétől kezdve nem éreztem, hogy "ütne" a csapat, mentek hajtottak, de rengeteg hibával játszottak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2014.09.19. 18:35:10

P.G.D. írta:Akar a halál Mounak szurkolni :D . Az a gond, hogy ezek csak kisebb változások. Egyébként Messi a pepes korszakához képest nem segít jobban a csapatnak de mindegy. Az meg hogy az ellenfeleknek nem volt helyzetük, te nézted a Vilalrreal elleni meccset? :lol: #-o . Az apoel meg egy elche ellen megúsztuk helyzet nélkül. Ügyesek vagyunk.
http://m.cdn.blog.hu/ke/kepkomment/post ... 846153.jpg" target="_blank
A szurkolást csak viccnek szántam....ki szurkolna egy "tolmácsnak"
A Vilareal meccsen Mathie rugot mentés közben egy saját kapufát Utána szerintem megzavarodott volt két rövid mentése.Kidolgozott akciojuk nem volt nekik sem
Nem ide tartozik de annyira követem a BARCÁT hogy évente 6-7 mérközést nézek kint élöben
Legutobb a Bilbao meccset
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.09.19. 18:26:06

Akar a halál Mounak szurkolni :D . Az a gond, hogy ezek csak kisebb változások. Egyébként Messi a pepes korszakához képest nem segít jobban a csapatnak de mindegy. Az meg hogy az ellenfeleknek nem volt helyzetük, te nézted a Vilalrreal elleni meccset? :lol: #-o . Az apoel meg egy elche ellen megúsztuk helyzet nélkül. Ügyesek vagyunk.
http://m.cdn.blog.hu/ke/kepkomment/post ... 846153.jpg" target="_blank
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.09.19. 18:24:59

visca el barca írta:kitalálsz vmi tök alaptalan dolgot és próbálod bizonygatni. miért ne vernénk meg őket?
Ne csűrjük-csavarjuk, jó?! :wink: Akkor az örömittas szurkolóktól kérdezem, hogy jelen pillanatban miért tudnánk az Atleticot megverni? Mivel vagyunk jobbak, mint tavaly? Nem várok választ a kérdésekre.

Ezzel az Atleticos dologgal továbbra is a szurkolói hangulatra próbálok célozni, de úgy látom nem érthető. Úgy gondolom, hogy a jelenlegi helyzetben képtelenek lettünk volna felülmúlni az Atletit. Ha meg ez történik, akkor a fél fórum gyászba borul. Csupán a sorsolás és a tavalyi "sikereinknek köszönhető, hogy nem futottunk velük ismét össze". Hurráoptimuzmus vs. gyászhangulat

És azt sokadjára ismétlem, amit már kismilliószor megtettem, próbálom reálisan nézni a dolgokat. Tavaly májusban teljes mellszélességgel kiálltam a csapat mellett, mikor már mindenki temette, ill. most kritikákat fogalmazok meg felé, ha vmivel elégedetlen vagyok, ellentétben a fórum 80%-val, akik már most piedesztára emelnék a csapatot a problémákat besöpörve a szőnyeg alá.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.09.19. 18:31:33-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése