Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.15. 19:17:52

Cristiano vs Atletico, kicsit másképp. :
https://www.youtube.com/watch?v=RdJU1p3kyQU#t=33" target="_blank

:^o
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.09.15. 15:09:36

PCsabi írta:
MOM:
KATT

Azon a meccsen számomra inkább Blind volt a MOM. A pali mintha csak a Barca stílusra termett volna (legalábbis azok alapján amit idén láttam tőle). 2 év múlva nagyon szívesen megnézném a Barca-ban.
Rixmond
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013.08.24. 20:25:50

2014.09.15. 14:36:05

Kash írta:
Egyébként ha kiesnek az 1.osztályból akkor jövőre nem is lesz El Classico?
Ebbe tényleg fura belegondolni, hogy milenne akkor, ha kiesnének az 1. osztályból :mrgreen:
Természetesen nem fognak, de 3 forduló után a 13. helyen állni, kicsit égő a Real Madridra nézve. Pedig a szezon előtt, mikor vették Jamest, Kroost, mi meg egy Rakitic-et és egy Mathieu-t, röhögtek a markukba. Hát, ha mi kezdtük volna így a bajnokságot, ahogy a Real, én már temetném a csapatot idénre. :D
Ők is temetik, de van olyan elvetemült is aki elhiszi, hogy Hámesz és Kroos is megtanul védekezni :D
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.09.15. 14:24:13

mess2009 írta:
visca el barca írta:
mess2009 írta:Bale viszont klasszis!
:lol: :lol: :lol:

az a pali olyan buta a labbdarúgáshoz h rossz nézni. klasszis? megtolom, futok, belerúgok egy nagyot. 3-4 meccsenként talál egy gólt és ennyi. összjátékban, játékintelligenciában olyan egyszerű mint egy faék. semmi keresnivalója egy real szintu csapatban.
szó se róla , sajátos értékelés ! az a futás mondjuk elmegy a leggyorsabbnak a világ foci pályáin, az a bal láb pedig nem is olyan rossz... de nem akarlak rá beszélni.
Hát régen volt egy bal-bunkó elnevezés, ami maximálisan jellemzi Bale-t (igaz ezt balbekkre mondták, sztem nem kell magyaráznom, h 4-4-2-ben honnan is jött ez:D), kétségkívül, amit csinál, abban tökéletesen megállja a helyét, sőt képességei alapján talán a legjobb, csak ez a foci egy angol középcsapatban elmegy (bár már ott sem), máshol azért összetettebb feladatokat kellene ellátni egy játékosnak.
Sajnos Madridban is mindaddig kevés lesz ez, amíg támadólag szeretnének fellépni és nem állnak be kontrázni ( márpedig Mou is többek között a reaktív felfogás miatt lett elküldve).
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.15. 11:32:21

mess2009 írta:de nem akarlak rá beszélni.
helyes! imádom mikor valaki a saját csapatának játékosait orrvérzésig fikázza, az ellenfél játékosait meg az egekbe emeli... pont erre a fórumra való...

cr, messi, ibrahimovic, yaya, iniesta klasszis, bale egy jó játékos akinek van egy-két igen kiemelkedő erénye de semmi több. attól h valakiért 90 milliot fizetnek és fut mint a hülye nem lesz klasszis.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2014.09.15. 10:21:09

Szó se róla, a Real eléggé benyelte ezt az AtMa meccset, de szerény véleményem szerint a mi védő spílereink is is ugyan azzal a lendülettel szívták volna be, azt a kimondottan szép labdaátlépős megtévesztést ami után Arda tüzelt. Személy szerint örülök, a saját fiatalok játékperceinek mert LE látja bennük a potenciált, ami kimondottan építő lehet a csapat számára. Pár forduló és Pedro csak pisloghat, hogy Munir és Sandro mennyivel előtte lehet! Persze ez se készpénz, de benne van a pakliban. A Real pedig ha túl tud azon lépni, hogy csak Cé képest gólt lőni, még jók is lehetnek, Bale-nek nem a sprintjeivel van a gond, hanem az időzítésekkel, ha ugyan ezeket arra fordítaná, hogy játékosokat indítson be a megtolt labdával vagy legalább a felét beadná, még lehet értékelhető is lenne a pályán. Kroos-Modric-Isco-James nagyon szép nevek meg minden, de kéne oda a forumon csak csúcsfekának emlegetett szűrő mint anno Makalele volt. Ám Varane-t lehet többet kéne PEPE helyén játszatni, hátha ő kevésbé ideggyenge. 3 forduló pedig még semmire nem elég, a Guardiola éra sem az első perctől volt kiforrott ezt nem szabad elfelejteni, meglátjuk az idényben mire mennek még. De egyelőre a PSG nagyobb gond ott a csoportban mint hogy a Real 6 ponttal van lemaradva.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.15. 10:16:24

Kroosnak eddik kb az összes negatívuma kijött, miközben Rakitic kb az összes pozitívumát megmutatta. Nem kell leírni a Realt, de öröm nézni a szenvedésüket. Remélem még jó sokáig kitart. :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.09.15. 10:05:06

Egyébként ha kiesnek az 1.osztályból akkor jövőre nem is lesz El Classico?
Ebbe tényleg fura belegondolni, hogy milenne akkor, ha kiesnének az 1. osztályból :mrgreen:
Természetesen nem fognak, de 3 forduló után a 13. helyen állni, kicsit égő a Real Madridra nézve. Pedig a szezon előtt, mikor vették Jamest, Kroost, mi meg egy Rakitic-et és egy Mathieu-t, röhögtek a markukba. Hát, ha mi kezdtük volna így a bajnokságot, ahogy a Real, én már temetném a csapatot idénre. :D
Kép
Avatar
lahertitty
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.08.07. 11:33:36
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

2014.09.15. 02:25:45

Leon írta: A Realnál még nincs veszve semmi de ha mi is megruházzuk őket októberben akkor asszem a bajnokságról lemondhatnak.
Jelenleg egyébként a nagyon szép 13. helyen tanyáznak és az Elchével és Espanyollal együtt a legtöbb gólt kapták eddig azaz 3 meccs alatt 6ot. :D
Egyébként ha kiesnek az 1.osztályból akkor jövőre nem is lesz El Classico? :mrgreen:
Dehogynem: FC Barcelona B vs. Real Madrid :twisted:
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.15. 01:11:11

Bale jó játékos de nem klasszis és 50nél többet nem is ér,de ez legyen a Real gondja.Az,hogy meg a kupában le tudott futni egy sérült Bartrát - aki a szokás szerint fentragadt Alves helyett kellet volna megállítania - nem nagy dolog.
A Realnál még nincs veszve semmi de ha mi is megruházzuk őket októberben akkor asszem a bajnokságról lemondhatnak.
Jelenleg egyébként a nagyon szép 13. helyen tanyáznak és az Elchével és Espanyollal együtt a legtöbb gólt kapták eddig azaz 3 meccs alatt 6ot. :D
Egyébként ha kiesnek az 1.osztályból akkor jövőre nem is lesz El Classico? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.14. 22:11:15

mess2009 írta:szó se róla , sajátos értékelés ! az a futás mondjuk elmegy a leggyorsabbnak a világ foci pályáin, az a bal láb pedig nem is olyan rossz... de nem akarlak rá beszélni.
Ami egy kontracsapatba tökéletes is lenne, de a Real elkezdte a labdatartós focit játszani, ami még CR-nek sem annyira fekszik, csak ő van akkora klasszis, hogy így is jól játsszon - tegnap is ő volt egyedül aki komoly veszélyt jelentett a kapura -, Bale viszont nincs, legalábbis jelenleg - szerintem nem is lesz. Tegnap is annyit csinált, hogy vagy megtolta, és megpróbálta lefutni az emberét - ami tegnap kb 0-szor jött be -, vagy visszafordult és odatette egy középpályásnak.

Érezhetően nem fekszik neki a Spanyol foci annyira. Odaát szokták írni, hogy a Bl-ben legalább jó, ami lehet hogy igaz is, de azért egy 90 milliós igazolástól ennél többet várnék a helyükben..
(Persze nem mindenki vélekedik így, sokan elégedetlenek vele, amit én meg is értek..)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.09.14. 21:59:46

visca el barca írta:
mess2009 írta:Bale viszont klasszis!
:lol: :lol: :lol:

az a pali olyan buta a labbdarúgáshoz h rossz nézni. klasszis? megtolom, futok, belerúgok egy nagyot. 3-4 meccsenként talál egy gólt és ennyi. összjátékban, játékintelligenciában olyan egyszerű mint egy faék. semmi keresnivalója egy real szintu csapatban.
szó se róla , sajátos értékelés ! az a futás mondjuk elmegy a leggyorsabbnak a világ foci pályáin, az a bal láb pedig nem is olyan rossz... de nem akarlak rá beszélni.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.09.14. 21:13:32

bence-barca írta:
Sanama írta:
Amúgy, a Sociedad-ATm duótól mi is a simán megéghetünk, de a pontvesztés bőven benne van, szóval messzemenő következtetést nem szabad levonni.
Elég csak abba belegondolni, h tavaly hány meccsen sikerült megverni az Atmát vagy amióta a Sociaded visszajutott hányszor sikerült az otthonukba nyerni.
Mert a válasz mindkettőre 'egyszer se'.

Viszont szerintem a Sociedad gyengült idén. Azon a meccsen nem volt nehéz bepakolni a Realnak 4-et. 0 védekezése volt akkor a csapatnak , viszont a Real is simán pakolt nekik 2 őt. Nem tudom , de szerintem gyengültek. Atma. meg majd kiderül , erre még nem lehet mondani semmi biztosat , hogy gyengültek e vagy sem.
Amúgy meg a Reálnak is ott lesz a Bilbao , velük tavaly X-eltek. Villarealt úgyszintén nem lesz könnyű megverni. Messze menő következtetéseket tényleg nem lehet levonni ebből , viszont ami ott zajlik azt nem fogják rendbe rakni 1-2 forduló alatt , szóval addig nekünk szépen kell gyűjtögetni a pontokat.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.14. 19:45:29

Eközben Di Maria...
http://youtu.be/chrCZ6PncW0" target="_blank

MOM:
KATT
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19641
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.09.14. 19:25:17

Így van, messzemenő következtetést nem szabad levonni 35!!!! forduló van még, még kimondani is borzasztó sok. Atletico meg nem hiszem, hogy gyengült volna, Moya mindig is egy jó kis kapusnak számított, most megtalálhatja az otthonát. Griezmann, Siqueira remek igazolások. Mandzukic szintén, Cerci is hasznos lehet majd, Koke-Gabi maradt és a mostani talán legjobb védőpáros Miranda-Godín is. Ez a csapat nem hogy gyengült volna hanem erősödött véleményem szerint. Persze lehet mondani, hogy szerencséjük volt tegnap stb. Voltak lehetőségeik bőven a Realnak (összefoglaló alapján), de az Atletico ilyen csapat, hogy rohadt nehéz gólt rúgni nekik ők meg a "semmiből" kotornak be. Nagyon egyben vannak, szervezettek megint veszélyesek lehetnek bárkire.

Az meg teljesen igaz, hogy a Real két nehéz meccset bukott el, ráadásul az Anoetaban 2:0ról, de ez velünk ugyanúgy előfordulhat. Ugyanazt a szélsőséges gondolkodást érzem mint szezon előtt, csak akkor meg nagyon jónak mondta őket mindenki most meg gyengének. Ahogy mi se szabad elszálljunk a 9 ponttól úgy ott sem szabad kriptahangulatnak lennie. Hosszú a szezon, mi magunkra kell figyeljünk és ahogy eddig is, szépen csipegetni a pontokat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.09.14. 18:32:11

bence-barca írta:
Sanama írta:
Amúgy, a Sociedad-ATm duótól mi is a simán megéghetünk, de a pontvesztés bőven benne van, szóval messzemenő következtetést nem szabad levonni.
Elég csak abba belegondolni, h tavaly hány meccsen sikerült megverni az Atmát vagy amióta a Sociaded visszajutott hányszor sikerült az otthonukba nyerni.
Mert a válasz mindkettőre 'egyszer se'.
Ez jogos, de viszont az AtMa bárki bármit mond szerintem gyengült, erősek, de gyengültek tavalyhoz képest, a Sociedad is gyengült mivel elment a legjobbjuk, éppen az AtMa-hoz. Szerintem koncentrációval és jó játékkal elverjük mind a 2-t idén.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.14. 18:26:26

Sanama írta:
Amúgy, a Sociedad-ATm duótól mi is a simán megéghetünk, de a pontvesztés bőven benne van, szóval messzemenő következtetést nem szabad levonni.
Elég csak abba belegondolni, h tavaly hány meccsen sikerült megverni az Atmát vagy amióta a Sociaded visszajutott hányszor sikerült az otthonukba nyerni.
Mert a válasz mindkettőre 'egyszer se'.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.14. 18:21:34

visca el barca írta:
mess2009 írta:Bale viszont klasszis!
:lol: :lol: :lol:

az a pali olyan buta a labbdarúgáshoz h rossz nézni. klasszis? megtolom, futok, belerúgok egy nagyot. 3-4 meccsenként talál egy gólt és ennyi. összjátékban, játékintelligenciában olyan egyszerű mint egy faék. semmi keresnivalója egy real szintu csapatban.
Miért, egy spanyol első osztályban 13. helyen álló csapatba nem pont jó?! :mrgreen:

Amúgy, a Sociedad-ATm duótól mi is a simán megéghetünk, de a pontvesztés bőven benne van, szóval messzemenő következtetést nem szabad levonni.

Az azért örömöt okoz, hogy a Real láthatóan szenved DM és Alonso nélkül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.14. 18:11:25

mess2009 írta:Bale viszont klasszis!
:lol: :lol: :lol:

az a pali olyan buta a labbdarúgáshoz h rossz nézni. klasszis? megtolom, futok, belerúgok egy nagyot. 3-4 meccsenként talál egy gólt és ennyi. összjátékban, játékintelligenciában olyan egyszerű mint egy faék. semmi keresnivalója egy real szintu csapatban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.09.14. 17:43:49

azért azt ne felejtsétek el, hogy az első félidőben a Real nyomasztó fölényben játszott és ezuttal valóban szerencséje volt a matracosoknak, hogy nem kaptak 2-3 gólt. a másodikra valami történt, mintha az öltözőben összevesztek volna...
azzal én is egyetértek, hogy a nyári igazolásaik befuccsolni látszanak ezek közül Di Maria eladása máris nyilvánvaló ballépés, a James gyerek szerintem egy felfújt lufi volt ami egyelőre ki is pukkant(remélem úgy is marad) Xabi A. távozásával eggyel kevesebb hentes van a Ligában, Kroos és Bale viszont teljesen rendben van mindkettő klasszis! nem is értem azokat akik fikázzák őket.
szóval,örüljünk a zakójuknak de azért csak lassan a testtel .... a szerencse forgandó
még csak annyit, a tegnapihoz, hogy az a büntető inkább volt CR, színészi teljesítménye mint jogos ítélet.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.09.14. 15:14:08

visca el barca írta:
Boixos írta:Nem tudom, h a cé meddig bírja azt, h a meccsek 95%ában azon múlik a bugi, h ő mennyit teljesít, mert a többi csilliárdos gyerek eltöketlenkedik mindent amit lehet. Sztem rövid időn belül elkezdi "intézni" a megfelelő légkört a lepattanásához. Ezt a szitut egy nála lényegesen jámborabb ember is nehezen viselné.
viszont minden adva van ahhoz, hogy az összes statot tekintve a legnagyobb madridista legyen ( nem lesz) és mivel köztudottan sokkal fontosabbak nekik az egyéni elismerések mint a csapat maradni fog.
Igaz, az önimádat faktort kihagytam a szituból. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.09.14. 14:49:22

Nem tudom megérteni azokat a barca drukkereket,akik nem örülnek a tegnapi eredménynek(egyesek szerint az x jobb lett volna nekünk). Mindig is a Real lesz a legnagyobb vetélytársunk a ligában,ezt egy bajnoki szezon,de még 5 se fogja megváltoztatni. Az Atletico a nagycsapatok ellen van kihegyezve, ők rendre szenvednek a kicsik ellen,ahol nekik kell kidolgozni a helyzeteket,szóval véleményem szerint nem fognak odaérni,hogy ránk veszélyt jelentsenek, míg a Realnál ha januárban vesznek egy bantu négert, már sokkal inkább tapadhatnak majd ránk.

Ha valaki nem hisz nekem,visszaolvashat ebben a topicban,én már a Sevilla elleni meccs után mondtam,hogy ez igy nem müködik. Nem állhat fel egy csapat védekező adottság nélküli kpval. Egyetlen csapat jut eszembe,aki erre képes volt, nem egy szezonon keresztül... Pep féle Barcája.De azokon a meccseken kb 15percet volt az ellenfélnél a labda, úgy meg majdhogynem felesleges is volt abba a játékrendszerbe. Direkt focihoz,amit a Real,meg amit mi is próbálunk játszani,elengedhetetlen minimum 1 ember,aki ütközik,labdát szerez,és lefut meccsenként 14km. Ezen sokat gondolkoztam már, hogy ebben a rendszerben Xavi is elfér simán,ha a mi oldalunkat nézzük, mert van mellette egy ember(Rakitic), aki felszántja a pályát. A túloldalon ott kezdődnek a bajok,hogy kit rak ki az edző a kezdőből,ha egy középpályás védekező feladatokat lát el? Azt érzem jelen helyzetben,hogy a Kroos-Modric kettősből kellene valakinek a padra ülni, mert kioltják egymást."Túl nagy stabilitást" adnak ketten a kpra, támadásépités terén. Csak ehhez a felálláshoz fel kell nőnie Jamesnek is,mert akkor ő a csatár mögött játszhatna kicsit kevesebb védekező feladattal, de így nagymértékben részt kellene venni a labda felhozatalában. Vagy van a másik verzió, vkp-Modric-Kroos, s Hámesz a padon. Ez ugye hosszútávon nem járható út(80milla a benchre nem valami kellemes opció),a másik,hogy igy a játékuk kevésbé lenne direkt,többet kell az első hármasnak is melózni egy akció kidolgozásához. Szóval nem tudom mi lenne a tökéletes megoldás. Igazából nincs beleszólásom az egész dologba,ami ott folyik, hálistennek, de próbáltam "kivülállóként" elgondolkozni az egészen,és minden rosszindulat nélkül mondhatom, hogy nagyon nagy bélsár van a palacsintában, amit szerintem nem lehet pár forduló alatt helyrehozni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.14. 14:29:11

Boixos írta:Nem tudom, h a cé meddig bírja azt, h a meccsek 95%ában azon múlik a bugi, h ő mennyit teljesít, mert a többi csilliárdos gyerek eltöketlenkedik mindent amit lehet. Sztem rövid időn belül elkezdi "intézni" a megfelelő légkört a lepattanásához. Ezt a szitut egy nála lényegesen jámborabb ember is nehezen viselné.
viszont minden adva van ahhoz, hogy az összes statot tekintve a legnagyobb madridista legyen ( nem lesz) és mivel köztudottan sokkal fontosabbak nekik az egyéni elismerések mint a csapat maradni fog.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.09.14. 14:18:30

Nem tudom, h a cé meddig bírja azt, h a meccsek 95%ában azon múlik a bugi, h ő mennyit teljesít, mert a többi csilliárdos gyerek eltöketlenkedik mindent amit lehet. Sztem rövid időn belül elkezdi "intézni" a megfelelő légkört a lepattanásához. Ezt a szitut egy nála lényegesen jámborabb ember is nehezen viselné.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.14. 13:25:28

visca el barca írta:nah, közben már tényleg kiderült h csak azért nem szereztek pontot, mert az a gonosz bíró csak 2 percet hosszabbított :lol: ritka egy szánalmas társaság. =D>
Majd az Elche ellen megint megkapják szokásos 7perces hosszabbítást a kamu tizijükkel együtt! :lol:
Amúgy a Daily Mail információ szerint Ronaldo heti(!) fél millió fontos fizetésért a MU-ba igazolna jövő nyáron!Erős a gyanúm,hogy CR megint összeszomorkodik magának egy kis fizuemelést a Realban.
Perez papa jobban tette volna ha a James-re elvert 80 millát inkább Roncinak adja nehogy éhen haljon! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése