
-
Kerdes akkor ;1. mit keres ott elől ? Ez viszont egyértelműen edzői taktikai utasítás .....baj ott van ami mögötte marad ! Lásd pl. Juanfran....szinten be játssza az egész oldalt meg se kapnak ennyi gólt az oldalán es nem azert mert a jó öreg Jüan 3 s alatt futja a 100 t , hanem mert a helyen olyan játékosok zárnak vissza mint Koke vagy Miranda ehhez képest nálunk meg van az életében nem ütközött Xavi es a nagyanyám is megkerüli Pique ! Ez óriási különbség ....ezt Tatanak látnia kellett volna ....vagy akkor azt mondani h Dani fiam felpalya es nem tovább !Plane Reál szintű ellenfelek ellen......( anno Alves Xavi Messi jobboson nem sok balhátvéd ugrált es meg Cr re se nagyon tudott meglogni )
Ezért is örülök h LE szemmel láthatóan kozeppalyankat piszkálja ... ez kulcsfontosságú h az a 3(4) ember ott tökéletesen el tudja látni mind a támadó mind védekező szerepeket , mert jelenleg a Xavi Busquets Iniesta 3 ás ehhez ma mar kevés !
-
Szerintem Alvesnek igazából egy gyengéje van védekezésben ( mert 1 vs 1 , sebességben, technikában pl. meg mindig nagyon jó ) amikor a másik oldalról jönnek ívelesek a hosszúra , 10 ből jó ha 1 fejbarbajt tud megnyerni...dehát nőni mar ő sem fog !:)
-
En úgy látom most , h rághatjuk a dolgot de nem igazán van nála egyértelműen jobb jelenleg a piacon.....