Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.12. 21:55:51

ha szerdán kikapunk (simán ki fogunk) 1 hét alatt mind a 3 trófeát elbuktuk.
a többiért kitiltást kapnák, ha most megfogalmaznám, amit érzek...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.12. 21:54:57

Szépbvolt,hozzuk vissza a realt! Oda vissza cumiztattuk őket,erre leadjuk a nehezen megszerzett előnyt.

Tatanak mennie kell,mert olyan mélységekbe süllyed vele a játékunk,amilyen nagyom régen nem fordult elő. És tudom,a romlás természetes folyamat,blablabla,de nem ilyen szinten,nem ilyen kutyaütő csapatokkal kéne szenvedni.
Ez vicc. És martinonak vállalnia kell a felelősséget ezért,mert valakinek kell,az egész csapatot elküldeni nem lehet.
3 nap alatt buktuk a bajnokságot és a bl-t,én felállnék a helyében,mert ezzel okozna jót.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.12. 21:54:44

ez már egy szétesett, fej nélküli brancs minden részletében edzőstől és vezérkarostól ahogy van.
semmit nem fognak nyerni ez az év elszállt, remélem Martínóval együtt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.12. 21:53:49

az milyen gáz lesz, hogy az utolsó meccset le kell adni az atleticonak, hogy ne a real legyen a bajnok :lol:

lúúúúúúúzer társaság egy lúúúúúúúúúzer edzővel, ennyit tudtak idénre. remélem még szerdám is kikapunk, hogy kerek legyen a történet :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.12. 21:53:25

jó. lehet itt fogadkozni, döntőzni, mittudomén, de ez egy ugyanolyan erőtlen fos volt, mint az atletiko ellen. igaz, most a brutális, világverő granada volt az ellenfél.
lesz hova fejlődni a nyáron.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.12. 21:53:10

Durva ilyet kijelenteni, de az utolsó fordulóban az Atletico-nak fogok drukkolni...
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.12. 21:52:04

Egy hét alatt mindent elvesztünk.
Köszönjük fiúk!
Köszönjük Tata!
Köszönjük elnökség!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.12. 21:51:55

De milyen szép is lesz majd ha szerdán is kikapunk a margittól mert akkor elmondható, hogy 1 hét alatt elbuktuk mind a 3 versenyt:) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁH
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.04.12. 21:51:02

ez van. legalább hajtottak. ma már ezt is meg kell becsülni.:)

Pedig reménykedtem az xben... így újból a többiek eredményeitől függünk. Pinto fiú zseniálisan fogta a rövidet a góljuknál... Montoya teljesen betakarta a hosszút, az indián meg eszetlenül kirohant felkínálva a rövid sarkot.

Mascherano szerződését én fogom széttépni, ha nem húz el a francba...nagy szerencsénk volt, hogy a sspori nem fújta be a 11est, amikor alárúgott a csatárnak, és nem kerültünk 2 gólos hátrányba 25 perc után.

Ha az kell, hogy kirúgják martinot és az egész vezetőséget, drukkolni fogok, hogy ne nyerjünk semmit a szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2014.04.12. 22:02:57-kor.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.12. 21:30:38

csababarca írta:Ez már mindennek a legalja. Egy granada. Granada. Uramisten.
A baj ott kezdődik, hogy volt már idén egy Valladolid, egy Levante, egy hazai Valencia... :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.12. 21:19:41

Ez már mindennek a legalja. Egy granada. Granada. Uramisten.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.12. 20:53:45

Hát mit ne mondjak egy szégyenteljes BL-kiesés után nem pont így kellene játszani. Ezzel a csapattal sajnos egy az egyben baj van. Rossz a védelmünk, igen, ez egy dolog, most pedig hiányos is, de a csatársor egy fikarcnyival sem jobb. Messi és Fabregás teljesítményével pedig szinte emberhátrányban vagyunk. Szánalomra méltó, ahogy próbálkozunk távoli lövésekkel: kevésszer és pocsékul. Mennyei megyeiben jobban lőnek távolról, mint Iniesta.
A győzni akarást pedig kb egyedül Neymar-on lehet látni.
Az is elég durva, hogy az Osasuna hazai letarolása óta szinte (Celta kivételével) képtelenek vagyunk 11-es nélkül meccset nyerni. Real Madrid, Espanyol, Betis... az ilyen teljesítmények veszik el a szurkolók kedvét - nem az eredmények, a teljesítmények. :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.12. 19:45:58

Song vagy Busquets helyett Adrianót favorizálnám a védelem közepén mind a Granada, mind a jövő heti kupadöntőn a Real ellen. Védekezni jól tud, ráadásul gyors, így a labdakihozataloknál előnyben lenne a két középpályással szemben. Busquetsnek annyi előnye lenne a védelemben, hogy jól fejel és jól passzol. Song fizikailag venné fel a harcot, de mégis Adrianót látnám ott szívesebben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.12. 19:05:33

íme a mai kínálat

Pinto; Montoya, Mascherano, Busquets, Adriano; Song, Cesc, Iniesta; Pedro, Messi, Neymar.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.12. 18:30:09

Chino írta:De a legtökéletesebben két igazolással tudnánk megoldani a problémákat, amivel akár egy Bayern szintet is megüthetnénk. Az első egy formában lévő Messi, ami nem elképzelhetetlen. A másik pedig egy olyan 4 évvel fiatalabb Puyol. Sajnos ez utóbbi megoldhatatlan, ezért kell valami olyan alternatívát keresni, amihez ez áll a legközelebb.
Sokat fejlődhetnénk, de itt alapos változtatásokkal is nagyon nehéz lenne a Bayern szintjére eljutni, anélkül meg végképp. Az egy dolog, hogy Messi nem megy úgy, mint korábban, meg a védelem olyan amilyen, de a játékunk motorja, a középpálya nem lesz már olyan, mint a Bayernnél. Ők most vannak a csúcson, a mieink már túl vannak a zeniten. Oda pedig nem fogunk 2-3 embert hozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.12. 18:19:55

Vakmacska írta: A védelembe vásárolnék tapasztalt védőket. Nem kell feltétlenül, hogy egy klasszis legyen. Nekünk már az is jó lenne, ha megfelelően helyezkedik, és kivágja a labdákat.

Na itt a baj. Azzal nem vagyunk beljebb, ha igazolunk két olyan védőt, amit Te leírtál. Egy is elég, ha az megfelelő. Itt van Piqué, aki világklasszis szintet tud produkálni , és mostanában jófelé is indult el, akivel egy rutinos, ugyanakkor nagyon jó képességű védő tökéletes párt alkothat. És a rutinon nem feltétlenül azt értem, hogy egy középcsapatban lehúzott kétezer meccset.

Én továbbra is egy Hummelsben vagy Vertonghengben, de legalábbis hasonló kaliberben, látom a megoldást. Ha csak egy jönne, de az megfelelő nem lenne gond.

De a legtökéletesebben két igazolással tudnánk megoldani a problémákat, amivel akár egy Bayern szintet is megüthetnénk. Az első egy formában lévő Messi, ami nem elképzelhetetlen. A másik pedig egy olyan 4 évvel fiatalabb Puyol. Sajnos ez utóbbi megoldhatatlan, ezért kell valami olyan alternatívát keresni, amihez ez áll a legközelebb.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2014.04.12. 16:01:55

Emberek, úgyis igazolhatunk majd, nem kell parázni. Van 90 nap tisztázni, nem kell aggódni, szerintem. Bár lehet csak én veszem lazán.
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.04.12. 15:46:43

Mivel idén úgysem igazolhatunk...így az idei átigazolásokra szánt pénzt el kell tenni és jövőre dupla pénzünk lesz vagy akár le is lehetne kötni egész jó kamatok vannak a tak.szövbe.

Ez a vezetés megbukott...Zubistól Bartomeustó Rossellestől...Már azt várom, hogy elhúzzon az összes a búsba.

Nem véletlen, hogy a kinti szurkolók véleménye micsoda...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.04.12. 15:22:04

Azt tudni lehetett, hogy Puyol abba fogja hagyni, két éve nemhogy nem alapember, de még cserepadra sem kerül. Két éve sz@rik a vezetőség a védő-problémára, azt hitték azzal, hogy Thiago után futkosnak, az bőven elég lesz. Én a vezetőség helyében hoznék két KH-t, egy kapust, az mindenképpen kell. A kölcsönjátékosok meg hazatérhetnek, ha akarnak.

A védelembe vásárolnék tapasztalt védőket. Nem kell feltétlenül, hogy egy klasszis legyen. Nekünk már az is jó lenne, ha megfelelően helyezkedik, és kivágja a labdákat. Engem megvallom sokszor kiidegel, mikor a tizin nekiállnak 3-4 játékos között passzolgatni. És bizony sokszor sikerül el is adni a lasztit. Erre készülnek már az ellenfelek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.12. 13:19:59

Yokozuna írta:Ha már egy Bartra kiesése is gondot okoz, akkor tényleg nagy bajban vagyunk. A B csapatot meg felejtsük el, mire való az első keret, ha ezt nem lehet abból megoldani. A vezetőségen kívül Puyol felelőssége is, hogy nem jött középső védő, már tavaly el kellett volna köszönnie. Bartra képességeiről már a Bayern ellen meggyőződhettünk, őt kölcsön kellett volna adni, egyelőre még tartaléknak se megfelelő a Barca szintjén.
Bartra kiesése nem feltétlenül önmagában okoz gondot, hanem hogy mellette még két középső védő is kiesett. Amúgy ahányszor játszott Masch-nál szinte mindig jobb volt, az pedig hogy 0 km-esen berakták a Bayern ellen egy BL-elődöntőben nem mérvadó, ráadásul a körülmények ellenére jól hozta le a meccset, nem rajta múlt a meccs.
Puyol felelőssége? Ez nagyon új. :D
Ha ő visszavonul vagy elmegy még eggyel kevesebb védőnk lett volna, mert anyagilag nem fért be egy másik védő. Azt nem lehetett előre tudni, hogy ennyi sérüléssel fog küszködni. Ha pedig hoztunk volna 10-20 millióért egy közepes szintet alig ütő meg játékost, akkor az menne, hogy csak pénzkidobás, azt Bagnack is lehozza.
Ami pedig őt illeti még a B csapatban sem stabil kezdő. Nehogy már ő oldja meg a problémát. Én nagyon elfogult vagyok a fiatalokkal kapcsolatban, de ugyanakkor nyitott szemmel nézem a dolgokat és egy 18 éves védőt betenni 0 rutinnal öngyilkosság. Az előszezon nem mérvadó. Ott SR is kiemelkedett a csapatból meccsről-meccsre, de voltak még egy páran, arra nem lehet alapozni ilyen szempontból.

A legnagyobb "tapasztalata" vészmegoldásnak kh poszton talán Adrianonak van, ugyanakkor Busival valamivel stabilabb lehetne és levegőben is erősebbek lennénk, ráadásul Alba is pihenhetne. De Songot is el tudom képzelni. Kíváncsi leszek hogyan oldja meg Tata, de akárhogy is lesz előre látom, hogy it pozitív visszhangja nem lesz.
Forca Barca!!!!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.04.11. 23:43:57

Ha már egy Bartra kiesése is gondot okoz, akkor tényleg nagy bajban vagyunk. A B csapatot meg felejtsük el, mire való az első keret, ha ezt nem lehet abból megoldani. A vezetőségen kívül Puyol felelőssége is, hogy nem jött középső védő, már tavaly el kellett volna köszönnie. Bartra képességeiről már a Bayern ellen meggyőződhettünk, őt kölcsön kellett volna adni, egyelőre még tartaléknak se megfelelő a Barca szintjén.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.11. 16:26:24

BarcafanTomee írta:nem hiszem el, hogy Bartra is kiesett, ebben a szezonban tényleg minden de miiiiinden ellenünk dolgozik..
Én jobban örülnék neki, ha pl. a Real ellen Adriano játszana középen. Sergioval is elégedett lennénk... Ugyanez vonatkozik a hétvégére is.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.04.11. 16:12:38

Gareth Tello írta:
visca el barca írta:érdekes h ki játszhat helyette, song semmiképp, inkább busira tippelnék és song mehetne kp-ra. bár ha emlékeim nem csalnak, 1x-2x adriano is tolta középen.
Szerintem Busquets pihenjen, kezdjen Song és Adriano középen, Mascheranót pedig próbáljuk ki ismét szűrőként. [-o<
Végülis veszteni valónk nincs.
De tényleg nem értem, hogy miért nem nyúl Tata a B-csapathoz. Én megpróbálnám.
Ha úgysem hosszabítok, akkor nem tök mindegy hogy mit csinálok? Legalább megpróbáltam valamit.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.11. 14:31:33

visca el barca írta:érdekes h ki játszhat helyette, song semmiképp, inkább busira tippelnék és song mehetne kp-ra. bár ha emlékeim nem csalnak, 1x-2x adriano is tolta középen.
Szerintem Busquets pihenjen, kezdjen Song és Adriano középen, Mascheranót pedig próbáljuk ki ismét szűrőként. [-o<
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.11. 14:25:53

Védelem ide vagy oda holnap kötelezőnek kell lennie a győzelemnek. Lehet rossz a védelmünk, kaphatunk 1-2 gólt, de ennek a csatársornak NORMÁLIS esetben legalább 3 gólt rúgnia kellene egy ilyen gyenge csapat ellen. Persze ha Messike megint csak a mezét és a nagy arcát viszi ki a pályára akkor szinte vert helyzetből indulunk. Én már csak nevelő célzattal is simán a padra ültetném az argentint. Kezdjen csak egy Pedro-Neymar-Sánchez hármas, Neymarral középen. Messi meg üljön oda, ahova az elmúlt 2 meccsen mutatott teljesítménye alapján való. Ha pedig csereként pályára lép és hajt, akkor újra el lehet gondolkodni hogy kezdjen.
Hívhatnak valakit Ronaldinho-nak vagy Messi-nek teljesen mindegy, ha teljesen érdektelen számára egy meccs, akkor csak hátra húzza a csapatot. Ennél pedig egy szerényebb képességű, de motiváltabb játékos is többet ér. Más kérdés, hogy Martino soha az életben nem ültetné a padra a honfitársát, barátját... itt kezdődik a probléma.
Válasz küldése
cron