Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.04. 22:14:09

visca el barca írta:se ronaldo se di maria nem játszik szombaton. ancelotti beáldozná a bajnokságot a bl-ért? :roll:
Ugyan... Azért nem játszanak, mert Madridban már tudják, hogy az RFEF nekünk adja a ligát. Mi ebben a furcsa?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.04. 22:00:39

ferninho írta:1. megkérdeztem nálunk, lehet már olvastad:
Egyik forrás pofont ír, másik fülhúzást. Poénnak szánta, semmi komoly.
2. Igen, volt videó is, rálépett Pepe fejére, ez tény, de nem volt szándékos, ebben biztos vagyok, bár azt nem értem, hogy Busquets miért nyilatkozta, hogy ő hozzá se ért Pepéhez, lehet tényleg nem vette észre, de mint írtam nem volt szándékos sztem.
Oké, köszi! :) Újra néztem a videókat, a fotók alapján, hogy mikor, és melyik lábbal, de amiket találtam, ott pont elvált mindig a kamera az ominózus eset előtt. Nekem 1 szempontból volt furcsa, hogy Pepe nem pattant fel, és ölte meg ott a helyszínen. :D Mert előtte ugye szimulált, és anno még Arbeloának is nekiugrott egy ilyen eset után, mert azt hitte az ellenfél akarja felhúzni, és azért az más, mint amikor a fejedre taposnak. :lol:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.04.04. 21:40:44

AS-en így van fordítva angolra: "Busquets' stamp on Pepe: "The image speaks for itself. Pepe has the full backing of the whole side. I'm not going to go into more detail. It was a heated moment. Busquets, from my point of view, behaved poorly. When I see Busquets I'll give him a clip on the ears".
Ez kb annyit jelent hogy kap egy taslit, kap egy fülest..
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.04. 21:39:47

1. megkérdeztem nálunk, lehet már olvastad:
Egyik forrás pofont ír, másik fülhúzást. Poénnak szánta, semmi komoly.
2. Igen, volt videó is, rálépett Pepe fejére, ez tény, de nem volt szándékos, ebben biztos vagyok, bár azt nem értem, hogy Busquets miért nyilatkozta, hogy ő hozzá se ért Pepéhez, lehet tényleg nem vette észre, de mint írtam nem volt szándékos sztem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.04.04. 21:40:51-kor.
madridista
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.04. 21:15:21

Ferni, be sem írtam volna, ha nem a ti oldalatokon hozzák le így. És én is meglepőnek tartom, de Ikernek is volt már régebben pár finomabb odaszólogatós nyilatkozata, meg most alapból sem lehet a legboldogabb. Xavi az egyik legjobb barátja, az ő nyilatkozatait meg ismerjük... :D

De ha már itt vagy, te láttál erre valós videós bizonyítékot? Tényleg madridista cimborámmal is csak a képet láttuk. Ha van, nyugodtan linkeld, mert amik itt-ott fent vannak, azon sehol sem látszik. Továbbra sem tagadom, hogy megtörtént. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.04. 21:07:33

biztos, hogy nem úgy értette, ez valami fordítási dolog lehet, kétlem ,hogy szószerint így értette, ez elképzelhetetlen számomra.
Inkább valami taslicskára gondolnék vagy rosszul fogalmazott, de kétlem ,hogy szó szerint úgy kell elképzelni, hogy a Kupa döntőn majd felpofozza Busquetset :lol: pont Ikertől sántít ez egy kicsit, mikor pont ő volt, aki békét akart Mourinho alatt is.
Aztán majd kiderül, hogy értette pontosan, de kétlem, hogy úgy, ahogy az elsőnek lejön.
madridista
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.04.04. 20:42:42

Általában mindkét oldalra beírom a véleményem, ha valami átfogó dologról van szó. Ezt most oda nem írom, mert nem óhajtok vitát kirobbantani. Azért Ikertől kicsit erős ez a felpofozza Busit ha találkozik vele dolog. Pepét és Ramost is felpofozta, mikor a válogatott csapattársait rúgták szét?

Amúgy videón látta bárki, hogy rátaposott? A képen kívül bármit néztem, én nem láttam. Amúgy félreértés ne essék, elhiszem, hogy megtörtént, de egy madridista cimborám ugyanezt mondta.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.04. 20:03:28

Szerintem ha a további meccseken pontokat fog hullajtani a Real az nem a Sociedad ellen lesz. nehéz terep az Anoeta, de túlságosan ettől a meccstől várják a Madrid botlását, ilyenkor szokott egy kiütés lenni. Cr nélkül pedig annyira nem gyengébbek mint azt sokan gondolják. Ha nem megy a csapatnak, akkor nagy fék tud lenni. Lövöldözi el 40-ről a labdákat, hisztizik stb.
Persze pont ilyenkor hiányozhatnak olyan villanások amiket tőle várnak a szurkolók és meccseket, dönt el,de nem emiatt lesz kisebb sansza az RS-nek. Ezzel nem azt mondom hogy Cr nélkül jobb a Real, persze hogy húzóember és rengeteg meccset neki köszönhetnek, viszont nem fog jobban hiányozni a csapatból szerintem mint egy jelenlegi Di Maria
Forca Barca!!!!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2014.04.04. 19:54:40

visca el barca írta:se ronaldo se di maria nem játszik szombaton. ancelotti beáldozná a bajnokságot a bl-ért? :roll:
Nem értem mit kéne beáldozni egy laza 3-0 után a bl-ben, a hétvégi meccs sokkal fontosabb,és itt a realról van szó-de teljesen mindegy melyik csapatról lenne szó.....
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.04. 16:10:56

Ancelotti lenyilatkozta,hogy biztos nem játszik Holnap CR és nélküle jó eséllyel bukni fog a Madrid (A Sociedadnál gyengébb Sevillat még vele se verték meg) és akkor nekik a bajnokságnak vége! :D
A Sociedad amúgy is pihent hét közbe,ráadásul ők a BL selejtezős helyért is hajtanak így megvan az extra motivációjuk. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.04. 13:51:21

szerintem nélkülük is megverik a Sociedadot, másik meg hova áldozná be mikor BL-be jobban állnak mint a bajnokságban, már zsebben az elődöntő, nem kell pihentetni keddre. Max arra, hogy Ronaldónak meglegyen a rekord.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.04. 13:41:35

visca el barca írta:se ronaldo se di maria nem játszik szombaton. ancelotti beáldozná a bajnokságot a bl-ért? :roll:
Ronaldot le kellett cserélni a BLben, de az AS már azt írta ma, hogy játszhat, aztán majd kiderül.
Illetve DM gondolom még mindig beteg... azért játszott Isco a helyén a BLben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2014.04.04. 14:08:47-kor.
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.04. 13:34:14

se ronaldo se di maria nem játszik szombaton. ancelotti beáldozná a bajnokságot a bl-ért? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.02. 12:15:52

Szerintem is tök sima lesz Realnak. Már az odavágón fog eldőlni a továbbjutás.
KépKép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.02. 00:34:55

shutterisland írta:
Andris írta:A német csapatokat sosem szabad alábecsülni. Ráadásul a madrid lelkileg sebzett, mert szépet koppantak rajtunk és azóta.
a schalke-nek is rúgtak vagy tízet, a rayo elleni gálával meg szerintem erőre kaptak.
legyen igazatok, de a legsimább párharcnak tűnik, főleg így, hogy a mu kiharcolt egy döntetlent.

Ez sajnos így van. Klopp ide vagy oda, német mentalitás ide vagy oda,nagyon sokat gyengült ez a Dortmund a tavalyihoz képest, ráadásul az igazi veszélyforrásuk pont az idegenbeli meccsen hiányzik + ennyi alapembert lehetetlen pótolni.
Tavaly is nagyrészt azért kapott akkora zakót mert nagypofával mentek ki a pályára, nem számítottak egy ilyen ellenfélre. Az odavágón el fog dőlni a továbbjutás, a visszavágó miatt nem kell majd tartalékolniuk a bajnokságban. :(
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.01. 23:45:54

Andris írta:A német csapatokat sosem szabad alábecsülni. Ráadásul a madrid lelkileg sebzett, mert szépet koppantak rajtunk és azóta.
a schalke-nek is rúgtak vagy tízet, a rayo elleni gálával meg szerintem erőre kaptak.
legyen igazatok, de a legsimább párharcnak tűnik, főleg így, hogy a mu kiharcolt egy döntetlent.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.01. 23:44:07

Andris írta:Én mindenesetre láttam több olyan (nem)sárgás esetet, ami sokkal megkérdőjelezhetőbb, mint a két büntetőnk a clasicon.
A sokévnyi agymosás a fránya média által bizony ezt eredményezi, mi csak képzelgünk. Ki lett mosva az agyunk, sajnos ez van! :-"
Viccet félre téve, számomra nagy kérdés, hogy Arda hogy maradhatott végig a pályán?? [-X
Az Atletico hentelt rendesen, mentek a faultok meg az alattomos sz@rságok, tördelték a játékot, beparkolták a buszt ahogyan azt kell. Olykor mintha Mourinho szeretnivaló Madridját láttam volna... :evil:
A Calderonban az első félidőben mindenképpen be kellene találni, különben pokolian nehéz lesz. Ez az egy biztos.

Dortmund nem hiszem, hogy bármilyen szinten is meg tudja szorongatni a Madridot. Ez most sajons simának tűnik. (Aztán persze bármi megtörténhet, Ramos öngól, Pepe piros. :mrgreen: )
Visca el BARCA!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.01. 23:42:37

A Dortmund tavaly is elhasalt Madridban ráadásul fullos kerettel,nagyon közel voltak ahhoz,hogy a 4-1es hazai sikerről is elbukjanak.
A Real holnap széttépi őket,nálam is áll 3 gól közte. Otthon lehet esélyük egy szoros győzelemre(Lewa is játszik) de sajnos akkor is a Madrid megy tovább jó eséllyel. :(
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.01. 23:34:42

Én mindenesetre láttam több olyan (nem)sárgás esetet, ami sokkal megkérdőjelezhetőbb, mint a két büntetőnk a clasicon.

De ez már mindegy, mivel gólkényszerben vagyunk, szerencsére harapni megyünk madridba, nem igazán aggódok most. Ma is meglehetett volna akár, a játék alapján.

Ami a madridot illeti, holnap meglátjuk, én akárhogy is, de bízok a dortmundban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.01. 23:29:29

Petr írta:
Andris írta:Kérdésem volna: (Pálinkát mérnek-e már?)

Ma (feltételezve, hogy legtöbben a két legjobb spanyol csapatot nézték a madridisták közül), senki nem szeretne tiltakozni a bíráskodás ellen? Megjegyezni, hogy valószínű a bíró miatt nem nyertünk?
Szerintem legalább 3 második sárgalap volt ebben a meccsben vendég oldalon.
Volt, de sajnos akármennyire szeretném nem tudom okolni. Volt 3 eset, amikor útban volt, Messi szóvá is tette, de bármennyire fáj jól vezette a meccset.
Hozzátetszem, Gabit kiszórtam volna, de lehet csak azért, mert Barca-szimpatizáns vagyok.
én is így látom, mondjuk már inkább csak utólag, mert meccs közbe elküldtem néha a sporit a rokonaihoz.
látszott, hogy készült a meccsre, tudta, hogy rugdosás lesz, azt követően meg reklamálás, de összességében jól kezelte. az elfogultság miatt nyilván jól esett volna a lelkemnek egy kiállítás, de objektíven nézve nem volt olyan tiszta eset, ami megérte volna a második sárgát, és ezzel a meccsbe való belenyúlást. sajnos nagyon jól belőtték az atleticosok, hogy milyen odarúgás, lökés stb. fér még pont bele.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.01. 23:25:18

shutterisland írta:3 lesz közte, a dortmund fél kezdője sérült, ráadásul lewa is eltiltott.
Tehát 1-4 a Dortmundnak?? :mrgreen:
Visca el BARCA!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.01. 23:24:42

Andris írta:A német csapatokat sosem szabad alábecsülni. Ráadásul a madrid lelkileg sebzett, mert szépet koppantak rajtunk és azóta.

Szerintem épp ezért szedik össze magukat, és törlik fel a Dormunddal a padlót. Dormund szimpatizáns vagyok, nem örülnék neki, de ennyi sérülttel esélye nincs a Dormundnak véleményem szerint. Sajnos. Az pedig eldől, hogy mit hoz a gyakorlat.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.01. 23:14:59

A német csapatokat sosem szabad alábecsülni. Ráadásul a madrid lelkileg sebzett, mert szépet koppantak rajtunk és azóta.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.01. 23:12:37

Andris írta:Kérdésem volna: (Pálinkát mérnek-e már?)

Ma (feltételezve, hogy legtöbben a két legjobb spanyol csapatot nézték a madridisták közül), senki nem szeretne tiltakozni a bíráskodás ellen? Megjegyezni, hogy valószínű a bíró miatt nem nyertünk?
Szerintem legalább 3 második sárgalap volt ebben a meccsben vendég oldalon.
Volt, de sajnos akármennyire szeretném nem tudom okolni. Volt 3 eset, amikor útban volt, Messi szóvá is tette, de bármennyire fáj jól vezette a meccset.
Hozzátetszem, Gabit kiszórtam volna, de lehet csak azért, mert Barca-szimpatizáns vagyok.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.04.01. 23:11:14

3 lesz közte, a dortmund fél kezdője sérült, ráadásul lewa is eltiltott.
Válasz küldése