Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.07. 22:36:22

Tim írta:...E-cigi...
Pár éve jött be, viszont tavaly az áprilisi 1-jei törvény (buszmegállókban tilos a dohányzás, etc...) után tért át rá pár ismerősöm, és eléggé tetszett nekik, viszont akkor még nem igazán lehetett találni kimondottan jó, és ahhoz képest egész olcsó kis masinát. Viszont, most már vannak elég pöpecek, mindenféle ízesítésű kis löttyök, francia pipástól kezdve az epresig, sőt mojitos, és ehhez hasonló finomságok is vannak.
Hatalmas előnye, hogy bárhol lehet szívni, egyetemi előadások alatt, hivatalokban, sőt múlt héten a Kékgolyó utcabeli onkológián is láttam egy öregúr kezében. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.07. 22:32:21

nikotinos rágót meg ezeket tolja/tolta itt valaki?

mára ez az egy szenvedélyem maradt, de most emelték megint kb 20%-kal és ez már így kb nagyon sok :roll:

nem szívok olyan nagyon sokat de azért elég régóta tolom, lehet abba kellene hagyni :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.08.07. 22:26:22

Tim írta:Klassz kis találmány,ha úgy akarsz dohányozni hogy nem akarsz cigizni :lol:
Javítanék: ha úgy akarsz cigizni, hogy nem akarsz dohányozni.

A dohány még mindíg a növény, én például sodrom a cigarettát, így egy ismerősöm aki szintén, mindíg kikéri magának hogy ő nem cigizik, hanem dohányzik. Mert ügye ott tényleg a dohányt veszed meg.

E- cigi?
Röhelyes a betiltása. A nemzeti dohányboltra való tekintettel kelett betiltani. Na nehogymár leszokjanak az emberek a dohányzásról!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.08.07. 22:14:45

lui1698 írta: Mi az az e-cigi? (tudom, gugli, de ha már elindult egy másik téma félé terelődés akkor inkább tőled kérdem, mint hivatalos felhasználót) Mail-ben küldenek egy képet, egy doboz szofiról? :D
Klassz kis találmány,ha úgy akarsz dohányozni hogy nem akarsz cigizni :lol:
Nincs káros égéstermék,kátrány, stb..Füst van,helyesebben gőz,és teljes az illúzió. Én a hagyományos cigiről tértem át,ezerszer jobb,és jelenleg nem ismert káros mellékhatása. Egy szépséghibája hogy az egész világon csak nálunk van betiltva a nikotin tartalmú utántöltő,mivel gyógyszernek minősül.
A hagyományos cigiben lévő viszont nem..Egy kicsit olyan mint a vízipipáznál.

Felhasználók
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.08.07. 21:57:01

Tim írta:Az a baj ezzel a dögletes meleggel,hogy rettenetesen sok büdös emberrel kell együtt utaznom,és nagyon nehezen viselem. Az izzadtság kb. 24 óra után kezd lebomlani,és szaglani. Ezek a népek tehát legalább egy napja nem fürdenek,és dezodort vagy stiftet sem használnak.
Valahol olvastam nemrég, hogy a 21. században már alapvető dolognak kellene lennie, hogy ne legyen minden egyes tömegközlekedésen eltöltött út merénylet az ember szaglószerve ellen.
Van amúgy (saját tapasztalat is), hogy ugye az ember dolgozik, és annak azért nem kell 1 nap, hogy olyan büdös legyen, hogy saját magát is nehezen viselje el. Bár sejtem, hogy ezek az emberek a munka szó hallatán erősen kérdőn néznének vissza.

Mi az az e-cigi? (tudom, gugli, de ha már elindult egy másik téma félé terelődés akkor inkább tőled kérdem, mint hivatalos felhasználót) Mail-ben küldenek egy képet, egy doboz szofiról? :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.07. 21:55:59

shutterisland írta:
Bob leírta a véleményét,ti meg cseszegetitek érte,még szép ,hogy nem hagyja magát
jah, nehogy már ő legyen a kis hős.
ő kritizált, mi reflektáltunk a kritikákra.
persze régen hagyni kellett volna, ebben mi is hibások vagyunk.
na részemről is off, bár úgyis jönni fog még.
.
Neeem. Nem hős. Én megértem mindkét oldalt :) Bobot is :)
Részemről be is fejezve...


Tim !

Ezt én is tapasztalom...
De hidd el ,ha nem lesz eső,nagyobb bajokkal kell törődnünk...apa mezőgazdasággal foglalkozik,átlátom a helyzetet. :?

MINDEN HÉTEN EGY MILLIÁRD TONNÁVAL LESZ KEVESEBB A KUKORICA !
Abi & Tito
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2013.08.07. 21:52:51

Tim írta:
Initom írta: Viszont az már nagyon vicces,hogy ez a helyesírás dolog századszorra kerül elő :roll:
Sajnos nem az.

Az a baj ezzel a dögletes meleggel,hogy rettenetesen sok büdös emberrel kell együtt utaznom,és nagyon nehezen viselem. Az izzadtság kb. 24 óra után kezd lebomlani,és szaglani. Ezek a népek tehát legalább egy napja nem fürdenek,és dezodort vagy stiftet sem használnak.

Más téma. E-cigit használ valaki rajtam kívül?
Ez igen. :lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.08.07. 21:50:39

Initom írta: Viszont az már nagyon vicces,hogy ez a helyesírás dolog századszorra kerül elő :roll:
Sajnos nem az.

Az a baj ezzel a dögletes meleggel,hogy rettenetesen sok büdös emberrel kell együtt utaznom,és nagyon nehezen viselem. Az izzadtság kb. 24 óra után kezd lebomlani,és szaglani. Ezek a népek tehát legalább egy napja nem fürdenek,és dezodort vagy stiftet sem használnak.

Más téma. E-cigit használ valaki rajtam kívül?
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.07. 21:49:32

Bob leírta a véleményét,ti meg cseszegetitek érte,még szép ,hogy nem hagyja magát
jah, nehogy már ő legyen a kis hős.
ő kritizált, mi reflektáltunk a kritikákra.
persze régen hagyni kellett volna, ebben mi is hibások vagyunk.
na részemről is off, bár úgyis jönni fog még.
mennyire van nálatok meleg?
nem lehet bírni.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.08.07. 21:43:46

kanty írta:Jöjjön egy újabb mentőtéma: mennyire van nálatok meleg? Mi még a szalonnát is szívószállal isszuk.
8-kor már úgy izzadtunk, mint a tudjuk ki, a tudjuk hol. :lol:
Viszont cserébe mindennek lesz olyan ára, hogy belerohadunk esmen.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.07. 21:43:29

kanty írta:Hagyjátok az egészet. Úgyse fogtok megegyezni, értelmetlen és már tényleg zavaró az egész.
Jöjjön egy újabb mentőtéma: mennyire van nálatok meleg? Mi még a szalonnát is szívószállal isszuk.
42 fok napon Vas megyében :) Kukoricák égnek el sorra...így bajok lesznek ,nem kicsik :)
Abi & Tito
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.08.07. 21:38:06

Hagyjátok az egészet. Úgyse fogtok megegyezni, értelmetlen és már tényleg zavaró az egész.
Jöjjön egy újabb mentőtéma: mennyire van nálatok meleg? Mi még a szalonnát is szívószállal isszuk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.08.07. 21:37:01

lui1698 írta:Bob le van köpködve,mert lovagol egy témán, de érdekes, hogy ti se állátok meg, hogy ne reagáljatok századszorra is.
Gyakorlatilag semmi értelme ennek a topicnak, hála ennek a moha szintű vitának, mert ha valaki linkel egy másik témát, akkor az elveszik itt a gyönyörűen kifejtett, és szépen becsomagolt anyázásban.
Valahol itt az igazság.

Bob leírta a véleményét,ti meg cseszegetitek érte,még szép ,hogy nem hagyja magát :)
Viszont az már nagyon vicces,hogy ez a helyesírás dolog századszorra kerül elő :roll:
Abi & Tito
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.08.07. 21:14:47

Bob le van köpködve,mert lovagol egy témán, de érdekes, hogy ti se állátok meg, hogy ne reagáljatok századszorra is.
Gyakorlatilag semmi értelme ennek a topicnak, hála ennek a moha szintű vitának, mert ha valaki linkel egy másik témát, akkor az elveszik itt a gyönyörűen kifejtett, és szépen becsomagolt anyázásban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.07. 20:48:31

az is lefektetetten szabályzott, hogy az autópályán nem mehetünk többel 130-cal... had ne mondjam hányan mennek ennél többen, szólj rájuk is, hogy tartsák be a szabályokat
te csak ne biztasd ilyenre, képes rá. :lol:
egy hivatalos levélben ez egy lefektetett szabály, de ezen a fórumon, amin írunk itt nem
ez a lényege az egésznek.

ez a fórum (vagy akármelyik másik is) egy sima netes felület, olyan, mint a facebook, a facebook csoportok, a kommentek blogokon, a chat, vagy a korábban az msn.
laza, kötetlen.

kíváncsiságból megnéztem, az eurobarcás facebook csoportunkban szinte minden második komment kisbetűvel van írva.

na már most annyi a különbség azok az emberek között, és köztem, hogy ugyanazok az emberek itt a fórumon nagybetűvel kezdik, én pedig a fórumot is egy kalap alá veszem a többi ilyen felülettel, és ezért nem.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.07. 20:31:10

Bob_Marley írta: A legszebb, hogy kiakadtál a sorozatok topikban, miközben ez logikailag ugyanaz a szitu.
persze, ugyanaz lelőni előre a poént másoknak és elrontani valamelyest a sorozat okozta élményt, mint kisbetűvel kezdeni a mondatot... :lol:
Igénytelen az egész,
szerinted és még 1-2 ember szerint igénytelen.
s még én vagyok a hibás egy olyan dologban, ami teljesen egyértelmű.
miben lennél hibás? egyedül az a bajunk, hogy folyamatosan szajkózod az álláspontodat, amivel semmit nem érsz el.
felfogtuk, megértettük, elfogadtuk az álláspontodat, az itt a baj, hogy mindig valahogy odaböksz ezzel, de mint írtam teljesen hasztalanul.
Én nem akarok senkit megváltoztatni, én leírtam mi erről a véleményem,
ha nem akarsz senkit megváltoztatni, akkor minek írod le 30szor a véleményedet, amit már mindenki kívülről fúj....?
te azzal érvelsz, hogy így szoktad meg, ez nem érv.
hosszú évek fórumozása során alakult ki nálam, ahogy telik az idő, az ember próbál mindenben hatékonyabb lenni, nálam ez mondat eleji Caps Lock hanyagolását jelentette, ezzel sokkal hatékonyabban tudok írni és kb 5 éve már biztos így írok, de lehet már régebb óta.
Olyan dologról beszélünk, ami le van írva, hogy kell csinálni, pont.
igen, le van írva, hogy egy iskolában például, hogy kell megírni az érettségit, de az nincs megszabva, hogy egy fórumon kötelező-e a mondateleji nagybetű használata, tehát ez nem igaz, ha kivetítjük erre a fórumra.
ez egy fórum, nem egy iskola, ahol 100%-ban helyesen kell írni és például az általad vázolt probléma is ezek közé tartozik, amelyeket nem vagyok köteles betartani, tehát ebben a pontban nincs igazad.
Engem zavar, mást is zavar, nem az a megoldás, hogy úgy állsz hozzá nem érdekel, vagy már csak azért se.
akkor mi a megoldás? kezdjek el nagybetűvel írni vagy ha ezt nem teszem meg, akkor szerinted nincs erre megoldás?
Példák meg azért rosszak, mert szubjektív választás. Az hogy én szeretem az almát te meg a körtét ez van. De olyan dologban, ami "lefektetetten" szabályzott, abban nem lehet olyat mondani, hogy ez van én így szeretem, ezt én nem tudom elfogadni.
az is lefektetetten szabályzott, hogy az autópályán nem mehetünk többel 130-cal... had ne mondjam hányan mennek ennél többen, szólj rájuk is, hogy tartsák be a szabályokat, de hogy folytassam a gondolatot, ez csak a magyar autópályákra igaz, a németre már nem.
ugyanez igaz a Szabályodra, egy hivatalos levélben ez egy lefektetett szabály, de ezen a fórumon, amin írunk itt nem az és ezt kéne már végre elfogadnod!
madridista
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.08.07. 20:30:37

shutterisland írta:
Engem zavar, mást is zavar
mégis csak te sírsz érte.
Ettől még engem is zavar...helyesírásról szóló beszélgetésbe nem megyek bele olyannal, aki kisbetűvel kezdi a mondatot, függetlenül a személytől. Azt is elfogadom, ha valaki így akar kitűnni a tömegből, én másképp, viszont - finoman fogalmazva - nem jelent frusztrációt, és kisebb problémám is nagyobb, mint ezen lovagolni.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.07. 19:30:03

Engem zavar, mást is zavar
mégis csak te sírsz érte.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.07. 18:43:26

ferninho írta: akkor ne fogadd el, csak ezt ne nyilvánítsd ki mindig pls...
nekem például sokszor nem tetszik, hogy szidják a csapatomat és sok hülyeséget írnak a Realról, de néha még a Barcás dolgoknál is fogom a fejemet, mégse nyilvánítom ki a véleményemet mindig.
néha le kell nyelni a békát és kész.
én is írok, amikor már tényleg kicsit erős, ami itt megy, de közel sem mindig.
küzdhetnék én is úgy mint te egy teljes esélytelen és reménytelen vitában minden egyes adandó alkalommal, de nem teszem...
sokszor még a kommenteket is megírom, de végül nem küldöm el, mert egyszerűbb, ha lenyelem a békát és nem keltem a feszültséget.
persze valamikor én se bírom ki, de ha minden egyes adandó alkalommal beírnék tegyük fel a Barca vs Real topikba, mert sztem hülyeség az adott felhasználó véleménye, akkor már lenne vagy 3000 kommentem...

nagyjából annyi esélyed van ebben a témában, mint nekem meggyőzni az embereket egy itten felmerülő Barca vs Real témában... nekem még nem sokszor sikerült, pedig itt vagyok már egy ideje :lol:

most te komolyan azért küzdesz, hogy olyan emberek, akiket nem is ismersz megváltoztassák a több éve gyakorolt szokásukat, azért mert te folyamatosan előjössz ezzel? ez most komoly? ennyi erővel menj oda egy Ferencváros szurkolóhoz, aki már 10 éve fradista, hogy az Újpest mennyire jó és szurkoljon nekik... ne viccelj már, gondold már át, hogy mi ellen küzdesz... egyszerűen vicc, amit te elakarsz érni.
itt mindig is lesznek olyanok, akik kisbetűvel fogják kezdeni a mondatot, ez ellen te nem tehetsz semmit és az már téged jellemez, hogy ezt te nem bírod felfogni és elfogadni, hogy nem lehet mindig mindenben igazad, főleg egy olyan témában, ahol már az elején se volt semmi esélyed... egyszerűen nonszensz, amit te el akarsz érni.

megpróbáltad, ezzel nincs is semmi baj, de miután kitiltottak emiatt, nem is értem miért próbálkozol még... mégis mit hiszel? egyszer csak mindenki megtérül és mindenki nagybetűvel kezdi a mondatait és belekerül a Szabályzatba, hogy aki nem így teszi kitiltják fél évre?
A legszebb, hogy kiakadtál a sorozatok topikban, miközben ez logikailag ugyanaz a szitu. Igénytelen az egész, s még én vagyok a hibás egy olyan dologban, ami teljesen egyértelmű. Én nem akarok senkit megváltoztatni, én leírtam mi erről a véleményem, te azzal érvelsz, hogy így szoktad meg, ez nem érv. Olyan dologról beszélünk, ami le van írva, hogy kell csinálni, pont. Engem zavar, mást is zavar, nem az a megoldás, hogy úgy állsz hozzá nem érdekel, vagy már csak azért se.

Példák meg azért rosszak, mert szubjektív választás. Az hogy én szeretem az almát te meg a körtét ez van. De olyan dologban, ami "lefektetetten" szabályzott, abban nem lehet olyat mondani, hogy ez van én így szeretem, ezt én nem tudom elfogadni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.07. 08:39:59

Nem rossz. PErsze van egy kis előnye: Az utca embere ellen harcol. Egyébként még ő maga is beismeri, hogy a kissrác baromi gyors :lol:
Lehet, utána levitte edzésre
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.08.06. 20:16:03

Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.05. 19:13:32

Tényleg nem tudhatjuk, hogy mi volt, lehet tényleg megvágták a videót, mert aki bármilyen harcművészetet / küzdősportot csinál annak kb. minden edzésen elmondják, hogy nem szabad eszetlenül verekedni mindenkivel stb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2013.08.05. 19:13:12

The guy with the cap, harasses the girl and then beats her (He and the other guy in blue jacket are MMA fighters). She called friends and then the fight begins inside the gas station, and goes to the outside, the guy with the cap has minor injuries, but his friend is still in critical condition in Hospital
Szoval a sapkas MMA-snek a haverjat rugdostak a foldon.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.08.05. 18:50:37

kicsit értelmezhetetlen az egész ki kivel van , piros kapucnis is a béke szigetén van a shop-ban majd következő képen már faléccel kergeti az ellent.
:D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.05. 18:33:18

Igen..... az igazságot nem tudjuk, bárhogyan magyarázhatjuk :) A mai lányokat ismerve, ez sem lehetetlen szituáció. Who knows? :wink:
Kép
Válasz küldése