Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.14. 14:28:08

Azért az nem gyenge, hogy pár napja még arról beszéltünk, hogy egy spanyol csapat sem juthat be a legjobb 8 közé a BL-be, erre 3-an is bent vannak. Respect Malagá!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.03.14. 14:07:48

Le a kalappal a Málaga előtt. Tényleg, pár éve még a fene sem gondolta volna hogy az akkor még kiscsapat Málaga benne lesz a legjobb 8-ba.
Nekik jót tett hogy felvásárolta a klubot egy arab. Nem költekeztek túlságosan drága játékosokra, csak okosan igazoltak. És meg is van az eredménye. Ha nem a Barcával kerül össze, szurkolok hogy továbbjussanak.
Kép

Titi - The Legend!
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.03.14. 12:53:42

CsacsMate írta:Én úgy gondolom csak a Juve, Real lenne nehezebb falat.
A németek nem okozhatnak gondot. A többiek meg még úgyse.
A Juve is lutri, hogy mit tud ellenünk.
Másik dolog, hogy a Real sincs überbrutál formában, csak szerencséjük volt mostanában a BL-ben.
Szvsz Bayern,Real-t kerülném el nagyon! Juvéba nem érzek akkor veszélyt, mint az említett két csapatba. Galatasaray is kemény lehet törökországba, de őket simán verni kell. Dortmund is veszélyes lehet, ha csak a Real elleni teljesítményükből indulunk ki , és a védekezésünkből idén...: D PSG-t , Malaga-t nem tartom veszélyes ellenfélnek, de mondom ez csak az én szerény véleményem. : D
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.03.14. 12:28:47

Én úgy gondolom csak a Juve, Real lenne nehezebb falat.
A németek nem okozhatnak gondot. A többiek meg még úgyse.
A Juve is lutri, hogy mit tud ellenünk.
Másik dolog, hogy a Real sincs überbrutál formában, csak szerencséjük volt mostanában a BL-ben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.14. 12:09:51

herlius írta:
recrea írta:Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Ha jól tudom idén már nem sorsolnak ágakat, a negyeddöntők után újabb sorsolás következik.
Lehet, h jól tudod, mert ezt már más fórumon is olvastam, de nem vettem komolyan. Mi lehet a változtatás oka?! Ettől még lehet irányított sorsolás, találkozzunk velük a Wembley-ben és májusban lezárhatjuk a vitát az ide évre, h ki a jobb csapat.
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.03.14. 12:08:07

tibor1158 írta:hát kíváncsi leszek a holnapi sorsolásra. gyanús hogy lehet készülni egy újabb El Classicóra.
Mindenki jöhet , Madrid - Dortmundon kívül , kedves barcás barátaim elég volt ez a 2 hét szenvedés nekünk erre az évre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.14. 12:06:41

herlius írta:
recrea írta:Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Ha jól tudom idén már nem sorsolnak ágakat, a negyeddöntők után újabb sorsolás következik.
így van idén először, a spekulációkat elkerülve végig sorsolnak a az elődöntőkig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2013.03.14. 11:56:28

hát kíváncsi leszek a holnapi sorsolásra. gyanús hogy lehet készülni egy újabb El Classicóra.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.14. 11:41:29

recrea írta:Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Ha jól tudom idén már nem sorsolnak ágakat, a negyeddöntők után újabb sorsolás következik.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.03.14. 11:33:47

startland írta:
pitta19 írta:Én ezt tippelem péntekre:
Barca-Malaga
Real-Juventus
Dortmund-Galata
Psg-Bayern
De imádom az ilyen hozzászólásokat, ettől kopik ki a görgő az egeremben... :evil:
Mi vagy te, asztrológus, vagy jós?? :roll: :P
Egyik sem. Bocs, hogy a lelki nyugalmad megzavartam.
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2013.03.14. 10:49:43

pitta19 írta:Én ezt tippelem péntekre:
Barca-Malaga
Real-Juventus
Dortmund-Galata
Psg-Bayern
De imádom az ilyen hozzászólásokat, ettől kopik ki a görgő az egeremben... :evil:
Mi vagy te, asztrológus, vagy jós?? :roll: :P
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.03.14. 08:42:19

Én ezt tippelem péntekre:
Barca-Malaga
Real-Juventus
Dortmund-Galata
Psg-Bayern
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.03.14. 08:29:04

valjuk be : a pont az í-re a Madrid kiverése lenne!!! lehet, hogy olyan játék (Barca:Milan 4:0)nem mindenap terem, de ha teremne akkor nem félnék!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.14. 08:16:12

Angolmentes negyeddöntő! nem tudom de nagyon nem volt mostanában ilyen. Én remélem egy erősebb csapatot kapunk, mert akkor tarthatjuk a szinvonalat fejben is, és a pályán is. Spanyolt nem szeretnék kapni.
Mondjuk 3 Spanyol(2 spanyol+1 katalán :twisted: ) a 4 között óriási odavágás lenne az Európai futballnak, és a Ligát lenéző, a "csak2csapatosbajnokság" elméletet vallóknak, fricska. Éppen ezért kár 1 kicsit az AtMad. kiesése.
Mert az el-ben is szerettem volna minél tovább, minél több hispán csapatot.
Bezony "spanyolhonban gazdasági gyengeség a sportban is jelentkezik" fanyalgóinak pedig ez kicsit fájó lehet(ne). :D
Én a két germán közül kapnék valakit!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.14. 08:02:47

Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.14. 07:39:20

Barcaman1993 írta:Nálam teljesen adja ugyanez magát. Amióta továbbmentünk, vhogy érzem, hogy hogy a PSG-t kapjuk, a Real meg szokás szerint vagy nagyon erőset, vagy nagyon gyengét. Előbbinek jobban örülnék. A Juve-Dortmund BL-döntő ismétlés is nagyon adná magát. Én örülnék ennek a sorsolásnak. Az idei BL a Pep korszak óta szerintem a legkiegyenlítettebb az erőviszonyokat tekintve.
Nekem is ez PSG dolog volt a látomásom.
Amúgy közhelyeket félretéve, először gondolom úgy hogy bárki bárkit kiverhet most. Igazából minden csapatnak sikerült bebizonyítania hogy verhető.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.14. 07:11:27

sörvirsli írta:Látom nagy az egyetértés,hogy többségünk a Malagát szeretné ellenünk és a Realt a legkevésbé (túl sok volt az a 2egymás utáni zakó tőlük és ezért tele van a mindenem már ez el classicókkal), én is így vagyok vele de ha az őszi igen erősen bunda szagú sorsolást nézem akkor kizárt számunkra a Malagá!
Szerintem ez lesz vagyis a tévétársaságok ennek örülnének a legjobban:
Barca - PSG
Real - Bayern
Malagá - Galata
Juve -Dortmund
Ennél jobb párosítás összeségében nem tudnék kitalálni.
Vélemény?
Nálam teljesen adja ugyanez magát. Amióta továbbmentünk, vhogy érzem, hogy hogy a PSG-t kapjuk, a Real meg szokás szerint vagy nagyon erőset, vagy nagyon gyengét. Előbbinek jobban örülnék. A Juve-Dortmund BL-döntő ismétlés is nagyon adná magát. Én örülnék ennek a sorsolásnak. Az idei BL a Pep korszak óta szerintem a legkiegyenlítettebb az erőviszonyokat tekintve.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.14. 01:31:05

Látom nagy az egyetértés,hogy többségünk a Malagát szeretné ellenünk és a Realt a legkevésbé (túl sok volt az a 2egymás utáni zakó tőlük és ezért tele van a mindenem már ez el classicókkal), én is így vagyok vele de ha az őszi igen erősen bunda szagú sorsolást nézem akkor kizárt számunkra a Malagá!
Szerintem ez lesz vagyis a tévétársaságok ennek örülnének a legjobban:
Barca - PSG
Real - Bayern
Malagá - Galata
Juve -Dortmund
Ennél jobb párosítás összeségében nem tudnék kitalálni.
Vélemény?
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.13. 23:26:39

argyelan írta:a baj az, hogy nem is engedték hogy legyen ott angol. lásd Nani kiállítását majd most a hiba amikor Walcottott megllították Face to face-be a kapussal. ;)
Messit meg lesen engedték el a második gólnál, a ManCitynek meg mind a 6 csoportmeccsét elfújták, nem? :D
Azért én még emlékszem olyanokra, amikor a bírói döntésekről Liverpool-Chelsea színtéren mentek a szájkaraték, csak hát ugye akkor még nem két angol csapat kvalifikálta magát a csoportkörből összesen...Tényleg csak egy kicsi hiányzott, h ők dominálják a mezőnyt...

Amúgy én a Malagát szívesen látnám ellenfélként, sztem velük nem lenne sok probléma, meg akkor talán az UEFAnak már nem lenne képe a Reallal összebundázni minket az elődöntőbe. De a PSG is jól hangzik, legalább még egy olajcsapat helyre lenne téve.
argyelan
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2011.09.08. 14:24:05

2013.03.13. 23:19:04

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:

Amúgy aki nézte a meccset, a statisztikák alapján ez egy meddő Bayern fölényes meccsnek tűnt, olyan is volt? Vagy ennyire futotta a bajoroktól egy Arsenal ellen, mint amit az eredmény is mutat?
a baj az, hogy nem is engedték hogy legyen ott angol. lásd Nani kiállítását majd most a hiba amikor Walcottott megllították Face to face-be a kapussal. ;)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.13. 23:18:15

pénteken sorsolás, remelem megkapjuk a galatát. de a szívem mélyén a psg-t várom, jó lenne enne elkenni a száját annak a mocsadék bandának. duplán tudnék örülni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.13. 23:00:19

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:
Azért ehhez a Málaga továbbjutáshoz a sorsolás is kellett. Egy MU vagy Bayern ellen jó eséllyel kizuhantak volna, de ez a mostani Porto teljesen fogalmatlan csapat, két teljes meccs alatt sem tudtak szabályos gólt lőni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.13. 22:58:08

sjd írta:Ezt is megértük, a világ legjobb bajnoksága kőkemény 0 csapatot delegál a legjobb 8 közé. 8) A kétcsapatos spanyol bajnokság meg 3-at. :D
Azért erre szívesen visszatérnék azokkal az arcokkal, akik még ősszel meg akartak győzni a PL felsőbbrendűségéről. :wink:
Oké, de a Fulham biztosan megverné az Osasunát. :lol:

Én sem értettem sosem. Azon kívül, amit írsz, meg lehet nézni, miket nyert a spanyol válogatott, meg azt is, h mennyi játékost adott a válogatottba a La Liga. Esetleg azt, h mostanában mely liga csapatai nyertek több európai trófeát, ill. h mely liga játékosai vannak ott az aranylabda szavazás végén.

Ékes bizonyíték a mostani BL szezon is, mégha nem sokon múlt a spanyolok kiaesése, bár a Vale továbbjutása sem volt elképzelhetetlen. Szeretem a spanyol focit, na. Főleg a Real Madridot.

:mrgreen:
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.03.13. 22:55:21

shutterisland írta:a malagát szeretém elsősorban, de egy pokoli hangulatú török meccs is adná, na meg a milliárdosék ellen is oda lehetne csapni ibrának :D

a realt mindenképp el szeretném MÉG kerülni, tartósan fel kell javulni ahhoz, hogy le tudjuk őket győzni.
Szerintem itt már akárkit is kapunk, nem lehet könnyű meccsekre számítani.
A Realt én is mindenképpen elkerülném. Azért még el kell telnie pár mérkőzésnek, hogy kiderüljön, a Milan elleni formát tudják-e állandósítani, vagy esetleg megközelíteni + válogatott szereplések is jönnek. Leginkább én is Malagát választanám.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.13. 22:48:24

a malagát szeretém elsősorban, de egy pokoli hangulatú török meccs is adná, na meg a milliárdosék ellen is oda lehetne csapni ibrának :D

a realt mindenképp el szeretném MÉG kerülni, tartósan fel kell javulni ahhoz, hogy le tudjuk őket győzni.
Válasz küldése