Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.02. 22:57:55

CsacsMate írta:Nekem jobb képem van :D
Bocsi, de én no hablá inglés.
Mi van a képre írva?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.02. 22:57:33

Hogy lehetnek ezek ennyire kétarcúak: szerda<->ma?!
Motivációs különbség?
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.02.02. 22:44:53

Most látom hogy vezet a Granada, méghozzá Ronaldo öngóljával! Dupla öröm! Meg kell néznem a félidei visszajátszást :)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 22:43:57

ferninho írta:
Mezner2 írta:
Egyébként meg ki lehet röhögni Khedirát,de 2013-ban ő a Real legjobban teljesítő középpályása,Modric nagyon beleszürkült a csapatba !
hát én inkább azt látom, hogy Modric próbálja keresni a lyukat és szervezni a játékot, csak hát egyedül ez nem igen megy, ha semmi mozgás nincs elől... nagyon nincs játszótársa Modricnak...

képességileg elképesztő, amit tud, de sajnos nagyon nem illik ebbe a Mourinho-féle játékba...
nálatok lazán félisten lenne Modric, ebben biztos vagyok, nagyon passzolna a gépezetbe.
Odaát meg láttam,hogy Tello örvend némi nemű elismerésnek.

Modric <-->Tello deal?? :D

Modric nagyon jó játékos,de nem látom benne valahogy azt,hogy kulcsfontosságú szitukban (akár egy-egy meccsen belül is) ő jelentené a csapatok között a különbséget!
Nagyon elfogultak vagytok szerintem az ő képességeit illetően ! Bár hozzáteszem,hogy nagyon jó játékos,de akkor is ezt érzem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mezner2 2013.02.02. 22:46:32-kor.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.02.02. 22:43:44

Nekem jobb képem van :D

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsacsMate 2013.02.02. 22:45:54-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.02. 22:40:41

Kép
KépKép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.02.02. 22:39:25

Mezner2 írta:
Egyébként meg ki lehet röhögni Khedirát,de 2013-ban ő a Real legjobban teljesítő középpályása,Modric nagyon beleszürkült a csapatba !
hát én inkább azt látom, hogy Modric próbálja keresni a lyukat és szervezni a játékot, csak hát egyedül ez nem igen megy, ha semmi mozgás nincs elől... nagyon nincs játszótársa Modricnak...

képességileg elképesztő, amit tud, de sajnos nagyon nem illik ebbe a Mourinho-féle játékba...
nálatok lazán félisten lenne Modric, ebben biztos vagyok, nagyon passzolna a gépezetbe.
madridista
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 22:30:08

CsacsMate írta:\:D/ Granada \:D/
\:D/ Ronaldo \:D/
Szerintem a Marca ezt is hozzáadja a góljaihoz,esetleg még levonnak emiatt Leo-tól 2-t és akkor már csak 10-el veri Messi :D

Egyébként amíg 0-0 a meccs állása,addig akármelyik spanyol elsőosztályú csapat hasonló esélyekkel vág neki a meccsnek,mint a Madrid!
Amíg nem kell kinyílnia az ellennek,hogy támadjon,addig ez a Real egy nagy semmi,egy 00,ötlet és kreativitás nélküli hulladék,és mi ezeket nem ütöttük ki Szerdán,mikor bőven megvolt rá az esélyünk,a fejem verem a falba emiatt !

Ez a CR7-ezés meg annyira idegesítő a Horváth Feritől :D

Egyébként meg ki lehet röhögni Khedirát,de 2013-ban ő a Real legjobban teljesítő középpályása,Modric nagyon beleszürkült a csapatba !
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.02. 22:26:12

Na, Roncikának úgy látom mindegy, csak gólt rúgjon. Vagy fejeljen.
Vajon az év végén ezt is beszámolják neki? :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.02.02. 22:24:35

\:D/ Granada \:D/
\:D/ Ronaldo \:D/
Wade-Fan
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013.01.26. 22:34:32

2013.02.02. 20:50:18

Tudom én hogy nem szabad ilyeneket idemásolni (Vállalom a büntimet ha lesz) De ez lett a Madridi nyilatkozatok meg honlapjaik generálta feszkóból! És még mi patkánykodunk! A belem kifordul de tényleg!
Nem hinném, hogy a Madridi nyilatkozatok, meg a honlapjaik generálta feszkó lenne, mindig is voltak "érdekes emberek", akiket nem is neveznék szurkolóknak, akik csak annyit tudnak, hogy Rinyáldó, meg Lessi, stb..
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 19:41:51

Most nézem azért a Deportivot sem kímélik piros lapokat tekintve. 3 meccsen kaptak 4 pirosat. Most is a Getafe ellen. Madridban meg sírnak itt a sok piroslap miatt amik közül mindegyik jogos volt szerintem. Megint csak a sajtó fújja fel hogy a bírok mennyit tévednek a javukra. Ugyanúgy más csapat is kap annyi pirosat mint ők aztán még csak megemlítve sincsenek.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 18:47:05

jelwaz írta: Pique is az anyja izéjért kezdi játszani az agyát az öngyújtóval, nevetséges.
A hozzászólásoddal egyetértek,leszámítva ezt a nem kis apróságot !
Egy olyan kicsi tárgy rohadt nagy sérülést tud okozni jó magasról az emberhez vágva,teljesen jogos,hogy figyelmeztette a sporit,hogy miket csinálnak/dobálnak a bohócok!

Más: most komolyan azért veszik elő Messit mert köpött ? :D melyik játékos nem köpköd a pályán? :D annyira,de annyira szánalmasak,hogy arra szavak nincsenek, nehezen megy a feldolgozása annak,hogy az utóbbi időben lekerült róluk az a bizonyos masszív ...álarc ! Bár így is az elmúlt 5év közel 20meccséből 2-t nyertek ellenünk,plusz a kupát,így nem nagyon értem mire fel ez a stílus !
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.02. 18:29:23

Na most olvasom, hogy Cristiano barátunk sérülten játszott ellenünk. Igazi őrült ez a pali pozitív és negatív értelemben értve, de maximális respect neki. Igazi sportember.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.02. 16:18:44

jelwaz írta:De könyörgöm, erről csak mi tehetünk! Húzzuk be a classicokat 3-0-ra mindig, ne dobáljuk fel magunkat, és ne nyilatkozzunk hülyeséget (Alves rasszizmusozása pl.), és akkor azt találnak ki, amit akarnak, senki nem hisz nekik. Rengetegen látják a frusztráltságukat, és nem használ a hírnevüknek sem. De ezeknek a senkiházi bunkóknak (mindenegyes focista, már nagyon idegesítenek) ehhez nincs agyuk. Pique is az anyja izéjért kezdi játszani az agyát az öngyújtóval, nevetséges. Rengeteg alapot adunk nekik, és aztán meg nem fogjuk be a szájukat, pedig lenne rá lehetőség. Aztán pofázhatnának. Ha valaki focit akar nézni, akkor Barca meccset fog nézni. A Real drukkerek is azért figyelik árgus szemmel a mi meccseinket, mert kell valami értékes a szemüknek a saját meccsük után.
Amellett, hogy teljesen igazad van, nehéz lehet ezeket elviselni ennyi ideje...Ott kötnek belénk ahol tudnak, holott az utóbbi 20 meccsből jó ha 4-en partiban voltak.
Elég nekem néha Alves patkányságait eltűrnöm, nem kell ide Ibra.ahogy írtad, meg kell mutatni ki az úr a háznál.mert simán jobbak vagyunk mint a mourinho-bábok:D
Forca Barca
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2013.02.02. 16:15:16

De könyörgöm, erről csak mi tehetünk! Húzzuk be a classicokat 3-0-ra mindig, ne dobáljuk fel magunkat, és ne nyilatkozzunk hülyeséget (Alves rasszizmusozása pl.), és akkor azt találnak ki, amit akarnak, senki nem hisz nekik. Rengetegen látják a frusztráltságukat, és nem használ a hírnevüknek sem. De ezeknek a senkiházi bunkóknak (mindenegyes focista, már nagyon idegesítenek) ehhez nincs agyuk. Pique is az anyja izéjért kezdi játszani az agyát az öngyújtóval, nevetséges. Rengeteg alapot adunk nekik, és aztán meg nem fogjuk be a szájukat, pedig lenne rá lehetőség. Aztán pofázhatnának. Ha valaki focit akar nézni, akkor Barca meccset fog nézni. A Real drukkerek is azért figyelik árgus szemmel a mi meccseinket, mert kell valami értékes a szemüknek a saját meccsük után.

szerk: ezért (is) jó lett volna, ha Ibra csapatban marad, mert ő aztán megtette volna a magáét. Némely hófehérkére (madrid játékos) ráférne egy izmos taekwando rúgás, másrészt szájalni is nemesebben tud, mint a mieink.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jelwaz 2013.02.02. 16:19:08-kor.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 15:50:21

Az imént az egyik ismerősöm mondott egy jó nagy igazságot:
"szurkoló az aki biztatja a csapatát, aki csak addig jut el, hogy másét gyalázza az csak csürhe."
szerintem ezt a Madridi oldalon valaki megoszthatná. :)
Meg a mi táborunkban is :) (már akinek)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.02. 15:32:32

Castiel írta: Nem csak ott, (bár ott nem voltam) az összes site-on ez megy: "Messi egy kis Kö...g görény, egy kis álszent gnóm, ezt most is bizonyította!"
úgyhogy lassan a világsajtó minden oldalán van valami olyan cikk ami ehhez az esethez köthető, s az aktuális országok, Madrid-Barca szinpatizánsai egymásnak feszülnek! Micsoda kéj lehet ez a sajtónak :D
Inkább az a csoda (hogy HA igaz,) hogy csak most kelt ki magából...Nettó 3 éve rugdossák, direktbe, de nem ám csak úgy...és én nehezen hiszem el, hogy egy madrid szurkoló ezt nem látja.Az a Xabi Alonso akit a posztján az egyik legjobbnak tartottam(tartok még most is)mikor a Barca ellen játszik mintha egy hentes lenne.néha mikor nézem azon gondolkozom, ez nem-e Jo5e álruhában.És akkor a többi szimpatikus focistáról nem is beszéltem.

És az a gond, hogy én szégyellek Barca szurkoló lenni, mert hiába mondja minden madridi, hogy minket nyal mindenki, épp miattunk legalább annyira fikázva is vagyunk.Bár írták előttem, rossz lehet, hogy csak fellángolások vannak ellenünk és ha elérnek A BERNABEUBAN egy X-et már SIKERKÉNT könyvelik el, és mi vagyunk a "nagy Barca" tessék megmutatta a Madrid, hogy kell ezt csinálni.

De mindenhol így így van, emlékezzünk csak Schumit mennyien és mennyire utálták mikor sorba nyerte a VB címeket.

a lényeg.a Nou Campba nem szabad kegyelmezni, helyre kell tenni őket.igazán megérdemlik.ettől az egy bajnoki címtől "jobbak" mint mi, nem is tudom mi lenne fordított helyzetben.
Forca Barca
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.02.02. 15:22:57

S.Agüero írta:Annyira szánalmas...
Az egész madridi sajtó a Barca bemocskolásán erőlködik...
Kielemzik a köpést, stb... Nevetséges.
Ahelyett, hogy inkább a saját háza táján söprögetnének, van elég mocsok ott is.
Ugyan. Ki veszi őket komolyan?
Csak rá kell nézni bármelyik fórumon a hsz-ekre. Egyszerűen remegnek, hogy legalább egy kis revánst vehessenek végre valamiért.
Messi köpött egyet a pályán ez az ÁÁÁÁ. Most keressünk egy olyan kamera állást amin úgy néz ki mintha a kispadra köpne. Aztán pár perc múlva már azon sírnak, hogy nem foglalkozik vele eleget a média, nem kapják fel az áll sztorit rendesen, rajtuk kívül igazából senkit nem érdekel csak aki mocskolódni akar pár percet.
Már annak örülnek, hogy 5 napig legalább nem a saját szennyesükkel foglalkoznak aztán pár nap múlva úgy is kezdődik a madridi szennyes kiteregetése.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 15:10:16

Stalkyard írta:Közben beleolvastam a kommentekbe a túloldalon, és kiderült számomra, hogy mi patkánykodunk a sajtóban! Meg provokáljuk őket! Miket nem tud meg az ember... :lol:
Nem csak ott, (bár ott nem voltam) az összes site-on ez megy: "Messi egy kis Kö...g görény, egy kis álszent gnóm, ezt most is bizonyította!"
úgyhogy lassan a világsajtó minden oldalán van valami olyan cikk ami ehhez az esethez köthető, s az aktuális országok, Madrid-Barca szinpatizánsai egymásnak feszülnek! Micsoda kéj lehet ez a sajtónak :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 15:05:17

Közben beleolvastam a kommentekbe a túloldalon, és kiderült számomra, hogy mi patkánykodunk a sajtóban! Meg provokáljuk őket! Miket nem tud meg az ember... :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.02.02. 15:00:26

visca el barca írta:
connor írta:Addig biztosan nem lesz a két klub között újra jó viszony, ameddig a portugál ül a madridi kispadon.
sztem meg majd akkor lesz jó viszony, ha nekik is lesz egy olyan csapatuk, akik tartósan sikeresek lesznek. néha leesik egy-két kupa, de a jelenlegi kerettel edzővel, nem hinném h sorra fognak halmozni bármit is. addig amíg ilyen frusztráltak ez lesz... 27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.

Szerintem a békesség érdekében induljanak az EL-ben, és akkor talán nyerhetnek kupát minden évben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.02. 14:53:53

REMY írta:
recrea írta: Fura ám, ha 50 évig mindenki neked nyal, aztán ez megváltozik. Meg az is, h a 21. század legjobb csapata a 22. században a kanyarban sincs, ráadásul a lenézett Barca a legjobb 6 éve.
azért ennyire ne haladjunk előre :D jó az 20. századnak és a jelenlegi 21.-nek :D
A lényegen nem változtat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 14:53:49

REMY írta:
khm.. és ha ti estek ki?? :wink:
Szerinted az UEFA, az UNICEF és a NASA engedni fogja? :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.02. 14:32:17

Annyira szánalmas...
Az egész madridi sajtó a Barca bemocskolásán erőlködik...
Kielemzik a köpést, stb... Nevetséges.
Ahelyett, hogy inkább a saját háza táján söprögetnének, van elég mocsok ott is.
Válasz küldése