Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
A meccs nem tizenegyesekkel dőlt el, innentől kezdve pedig STATISZTIKAILAG is 1-0-ás Real győzelemként lesz elkönyvelve. Fölösleges ezt kozmetikázni, ilyen esetekben a teljes 120 percet tekintik rendes játékidőnek.Mezner2 írta:A kupa döntő a rendes játékidőben X lett,így a históriás könyvekbe,statisztikailag X-nek vonul be !
Pont egyik nap néztem én is a statisztikákatshutterisland írta:ha jól számoltam, 24x találkozott eddig mourinho a barcával.
ha ezt is jól számoltam, akkor 6 győzelem, 8 döntetlen, 10 vereség a mérlege, 32-41-es gólarány.




Ennyi erővel a BL visszavágót is beírhatnánk nekünk győzelemre 2011-ből,mivel azzal jutottunk tovább (pont ugyanaz a szitu ) így egyáltalán nem jogos győzelemnek feltüntetni,statisztikailag semmiképpenshutterisland írta:jó, hát én a cdr döntőt oda írtam, jogos is (hiszen végül is megnyerték a meccset) meg nem is (mert rendes játékidő remi).
És itt sem javítod,agyam eldobomshutterisland írta:ha jól számoltam, 24x találkozott eddig mourinho a barcával.
ha ezt is jól számoltam, akkor 6 győzelem, 8 döntetlen, 10 vereség a mérlege, 32-41-es gólarány.
Ugye Casillas kéztörés, Ramos piros lap, Di maria piros lap, coentrao piros lap. Marcello valószínűleg nem fog játszani mint pepe sem valószínű hogy játszani fog, és ugye Cr7-nek ugye 2 sárgája van és lehet hogy idegenben nem fog játszani ha ha otthon összeszed egy sárgát.vlxe írta:Valaki össze tudná akkor foglalni, hogy holnap a Madrid csapatában kik nem léphetnek pályára?
Hm? Itt a március 3.-i bajnoki mérkőzésről van szó. Azt szeretnék szombatról PÉNTEKRE átenni! De a Barcelona még hivatalos papírokat erről nem kapott. Vagy mihez van túl késő?Deus írta:Most akkor mi a helyzet? Hogyan döntött a szövetség? Mert holnap már meccs van... Nem hiszem, hogy már elfogadják, mert már ahhoz túl késő.
Tehát, gondolom visszadobták a kérelmüket.

Akkor jól emlékeztem, hogy volt valamilyen mizéria csak fordított előjelekkel. Nem is értem, hogy ezek után hogy van képük ilyet kérni (na nem mintha meglepne, csak nem értem!), vagy ott volt a tavalyi kupadöntő kérdés is. Évek óta van ez a ritmus, volt már másnak is hasonlóan kedvezőtlen sorsolása (akár a Barçára, akár angol csapatokra gondolunk), mégsem volt ekkora sírás-rívás. Jó hogy nem meccset akarnak halasztani, mint ahogy az az NB1-ben szokás, ha véletlen nem bírnak már az első előtti selejtezőkörben kiesni bármilyen európai kupából.salas9 írta:ám azt mindenképp megemlítik az LFP-nek, hogy anno a Manchester elleni BL döntőnknél megkértük őket játszhassunk pénteken a pihenés/felkészülés miatt ám nem engedélyezték.

Egy azaz egy ésszerű döntés van, ami nem részrehajló egyik csapat felé sem. Hogy hagyják így, ahogy van. Igaz, hogy ez nem kedvez a Madridnak, de ez az alapfelállás, amit a szezon elején kitaláltak. Tehát ez nem részrehajló döntés. Viszont, ha megváltoztatják, tudva, hogy ezzel nekünk keresztbe tesznek, méghozzá a Madrid kérésére, na az lenne a részrehajlás, mert akkor az egyik csapatnak kedveznek, a saját kérésére, méghozzá úgy, hogy közben keresztbe tesznek a riválisnak. Ennyi a sztori.Castiel írta:Nem értem én sem ezt.
Újat nem tudok mondani, csak azt ami már elhangzott. Ez a szövetség szempontjából(főleg) elég kényes döntés lesz. ugyanis nem kedvezhetnek egyik csapatnak a másik kárára.
Kíváncsi vagyok mi lesz belőle!
