Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
De ha látják, hogy nem megy neki (tegyük fel csak itt nem megy neki már) akkor csak beajánlkoznak egy kisebb összeggel. Én erre gondoltam, vagy ennyire "buták" a sejkek?kanty írta:A posztján még mindig a top játékosok között van számon tartva. Ha eladásra kerül a sor, akkor 25-30 milliót szerintem is kaphatunk érte.
És szerintetek kapunk is érte annyit? :S Nem hinném sajnos egy áron aluli transfer lesz ebből is mint olysokszor már .lui1698 írta:Beállítjuk a pénzt a kapuba?visca el barca írta:el kell adni a psg-nek 30 milláért és máris meg van oldva a kapuskérdés...![]()
![]()
Amúgy szerintem valami ilyesmi lesz a dologból. Mármint City vagy PSG, esetleg valami ruszki csapat.
Beállítjuk a pénzt a kapuba?visca el barca írta:el kell adni a psg-nek 30 milláért és máris meg van oldva a kapuskérdés...
Előtte is volt egy szitu, hogy oldalt ott volt a labda, felpattant, ő meg csak beletette a lábát és be középre, természetesen barca játékos 5méteres körzetben sehol.lui1698 írta:Annyira jellemző volt egy jelenet itt a vége felé:
megkapta a labdát kb. 16-os sarkánál, fel se néz csak belebikáz egyet. Meglepő módon a 16-oson belül csak hazai játékosok voltak, de még nekik se volt jó és szép átszállt a fejük fölött és a túloldalon pottyant le, pont úgy hogy lehessen is azért belőle indítani egy kontrát.
Hátul gyenge, elöl meg támadások halnak el miatta.
Ott van a keretben Montoya meg Adriano, szóval tessék őket pakolgatni a csapatba.
Igazad van. Remélem Valdes után ő is menni fog.Tdavid írta:Nyáron remélem ő lesz az első akit el tudunk adni a rákba.
A mai teljesítményével végleg betelt nálam a pohár. Remélem ezek után bérelt helye lesz a padon....
Teljesen egyetértel, de Pedro is nagyon nagy alibi volt, jobb oldalunk egy nulla volt ma.Sanama írta:ezt a csavot rossz nezni. az a szenvedes ami csinal vedekezesben az hihetetlen, tamadasban meg 10bol 2megmodzulasa ertekelheto.
adriano sokkal jobb nem ertem miert nem o jatszik
regen amennyire neki koszonhetoen a jobb oldal volt a jobb, most annyival a bal jobb, es ehhez semmi koze messi poziciojanak, marmint alves egyeni teljesitmenyehez.
ugyanez. a rövid passzos játékot a kényszerítőkkel rendre megoldja, jól helyezkedik, sokszor megjátszható, de azok az ívelések... teljesen homály. már azt sem értem, miért ível egyáltalán, egy szélső védőnknek sem szokása, mert nem ez a játékunk, Alba és Abidal is anno nagyon jól centereztek laposan. Ezt kéne, laposan begurítani, de Alves még ha néha meg is próbálja nem elvágni a csába, akkor is pontatlanul ad be, laposan is. Nem értem, hogy Tito miért nem beszéli le ezekről.shutterisland írta:még elviselhető lenne, ha abbahagyná a beadásait.
viszont így már nagyon felidegel.