Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Mert?salas9 írta:Az a gond, hogy ez a győzelem majd -szerintem- feldobja a madridot, és lehet beindulnak tőle...
Valami iszonyat gyenge csapat, nem érdemelnek ezek itt semmit, nemhogy pontot. Nagyot küzd a Real, viszi őket a dac. Nem baj, fáradjanak csak.salas9 írta:Amúgy botrány amit a Sociedad védekezés címszó alatt előadInitom írta:óóóó istenem. Tipikus.
áhh elnézést. most kellett volna írnom hogy tipikus. fájdalom,hogy milyen gólokat lőttek 2-2 után. Az utóbbi 3 évben ,szerintem ez az 5 szabad amit a kapusok beengednek zselének.BritishKnight írta:Zselés belőtte. Egyébként miért ilyen barna?
És itt a másik.
Jó, most láttam, hogy adta volna Ikernek de ő mutatta, hogy maradjon.salas9 írta:Amúgy Hiszti -ha meccs közben nem is- a félidőben miért nem adta oda Casillasnak a kapitányi szalagot? Ezt a realosoktól kérdezem, pusztán kíváncsiságból.


Legyen száműzött vagy klublegenda cséká, sztem Mounak teljesen mindegy. Ha szembeszáll vele szankcionálja. Nem hiszem, h nagyon érdekli, nem az az ember, aki ad a kritikákra.socio66 írta: de hát pont egy csapatkapitány-klublegendával csinálni ezt nagyon nem okos dolog, márpedig mou nem hülye.
nem egyszerű az élet odaát.
Viccelsz?? Élmény nézni ezt a Real MadridotVaratrix írta:
Murinho takarodj Spanyolországból!