Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
szerintem csak mustáros volt a szája és megtörölteGame90 írta:Utoljára talán Fabregas-t láttam Wilshere-ön kívül Arsenal címert csókolgatni, mondjuk Fab-nak nem hittem el, de ebből a srácból simán kinézem, hogy a Senal az élete. Mostani csapatból kb. senkit sem sajnálnék, ha eladnánk, de Wilshere-ért fájna a szívem.

Pár éven belül olyan szinten meg fog ritkulni az a jelenség, hogy az Arsenal előrébb áll, mint a Spurs, hogy el fogják törölni ezt az ünnepet.Game90 írta:Ettől függetlenül St. Totteringham's Day ebben a szezonban is lesz![]()
Akkor lesz csak igazán arsenalos, ha eligazol valahova, és első Arsenal elleni meccsén mesterhármast vág.Game90 írta:Most kezd beérni a srác, aztán szenvedünk a hosszabbításával. Igazi Arsenal-os munka.
Wenger: "We are delighted that these five young players have all signed new long-term contracts.Game90 írta:De 5 brit már hosszabbított, örültem volna, ha Walcott a 6. Bár Ramsey nem érdemli meg a hosszabbítást.
Utoljára talán Fabregas-t láttam Wilshere-ön kívül Arsenal címert csókolgatni, mondjuk Fab-nak nem hittem el, de ebből a srácból simán kinézem, hogy a Senal az élete. Mostani csapatból kb. senkit sem sajnálnék, ha eladnánk, de Wilshere-ért fájna a szívem.
Ettől függetlenül St. Totteringham's Day ebben a szezonban is leszGareth Tello írta: Háhá, előttetek vagyunk.![]()
Most kezd beérni a srác, aztán szenvedünk a hosszabbításával. Igazi Arsenal-os munka.Gareth Tello írta: Theo Walcott has scored (10) or assisted (7) 17 goals for Arsenal this season in all comps; more than any other player.


The two games between Reading and Arsenal this season have produced 19 goals, at an average of one every 11 minutes.Game90 írta:Úgy látszik a Reading-gel csak gólgazdag meccset tudunk játszani![]()
Háhá, előttetek vagyunk.Game90 írta:És már 5. vagyunk.
"A hírek arról szólnak, hogy az Arsenalnak kell még egy csatár, és ismerik a kivásárlási áramat is. Az Arsenal az egyik olyan csapat, amely sokaknak az álma."Game90 írta:Pont ma (tegnap?) nyalt be az Arsenal-nakMeg állítólag a szerződésében van egy 7,5 millió fontos záradék, ennyiért már vihető lenne.
What a surpriseGame90 írta:7 - Luiz Suárez 13 sárga lapjából hetet reklamálásért kapott a PL-ben (kettőt faultért, kettőt kezezésért, kettőt szimulálásért).
Én már jó néhány meccset láttam vele (BL, PL), tényleg kiemelkedik a többiek közül e téren, élvezet volt hallgatni.Game90 írta:Ja, tegnap elfelejtettem írni, hogy hiába adta a Digi a meccset, inkább egy Sky Sports-os stream-et választottam. Gary Neville-t utáltam, mint játékos, viszont szakkommentátorként imádom, szerintem jelenleg ő az egyik legjobb, nagyon jól látja a dolgokat.

Nekem nincs Digim, úgyhogy választani se tudnék, de abszolút igazad van, jól látja a dolgokat, ráadásul érthetően beszél, s meccsek közben is legfőképpen a taktikát elemzi, s nem hülyeségekről beszélnek, meg statisztikáról, meg melyik játékos éppen kivel van együtt....Hanem a valós játékról, meg a taktikáról.Én játékosként is szerettem, kommentátornak is remek.Game90 írta: Ja, tegnap elfelejtettem írni, hogy hiába adta a Digi a meccset, inkább egy Sky Sports-os stream-et választottam. Gary Neville-t utáltam, mint játékos, viszont szakkommentátorként imádom, szerintem jelenleg ő az egyik legjobb, nagyon jól látja a dolgokat. Ilyen kütyüt meg el tudnék viselni a magyar sportcsatornáknál is...
http://www.youtube.com/watch?v=FAsYAB-kD6w
Walcott for presidentGame90 írta: Wilshere is komolyan beszél, de Walcott kegyetlen ezzel a 25 db "you know"-val:
https://www.youtube.com/watch?v=1uaSXNpSeaQ



Pont ma (tegnap?) nyalt be az Arsenal-nakGareth Tello írta: Ba nem hiszem, hogy reális, jól érzi magát a Newcastle-nél, jól is megy neki, szóval szerintem az ő ágyússá válására van a legkisebb esély.
Szerintem ha jön egy DM, akkor Cazorla kimegy a szélre és már meg is van oda a klasszisunkmatador írta: Az Arsenalba egy klasszis szélső is nagyon elférne, középen egész jól vannak (Arteta, Wilshere, Cazorla), mögéjük kéne valaki aki elvégezné a piszkos munkát, de szélen is csak Walcott van, aki gyors, de nem egy kreatív, kiemelkedő szélső így se.

Pedig elvileg az.salas9 írta:Pabloval amúgy mi van? Miért nincs a keretben? Nem írják, hogy sérült lenne...
Jó kis mérkőzésnek néz ki, kíváncsi vagyok Michura. Pabloval amúgy mi van? Miért nincs a keretben? Nem írják, hogy sérült lenne...Gareth Tello írta: ...

Nemrég nyilatkozta Vertonghen, hogy épp azért nem igazolt az Arsenalba, mert Wenger védekező középpályásként akarta volna játszatni, ezt pedig nagyon nem akarta a belga.- egy univerzális védő (Vertonghen lett volna a legjobb, most már esélytelen...)
Év elején nem tolta rosszul, aztán jött egy sérülés október elején, ha jól emlékszem, azóta gyógyulgat, de visszatérésének ideje elvileg rohamosan közeleg.recrea írta:Ha már így belejöttem: Kagawaval mi a helyzet? Játszik egyáltalán, hogyan, év elején többet hallottam róla, azóta semmi.
- Ja igen, Vertonghen a miénk, remélem, soha nem engedjük el innenGame90 írta:Ami kéne:
- egy univerzális védő (Vertonghen lett volna a legjobb, most már esélytelen...)
- DM (M'Vila, Capoué, Strootman, Diamé?)
- ST (Huntelaar, Ba, Llorente?)
Így van. Minél több Gervinhót!Game90 írta:Giroud helyére meg több játékos is fel tud lépni. Például Gervinho![]()
Ja, láttam, nem rossz a srác.Game90 írta:Ja, Wenger most ebbe a srácba szerelmes, valahol 10 millió font körül van az ára, ManUnited-del versenyzünk majd érte:
http://www.youtube.com/watch?v=9YwHqagTKis
Miyaichire kíváncsi leszek, a Boltonban megvillant tavaly jó néhányszor, a tehetsége vitathatatlanul megvan ahhoz, hogy rendszeresen lehetőséget kapjon majd a Senalban.Game90 írta:Fiatalok között van pár tehetség (Gnabry, Miyaichi), de rájuk majd max. 2 év múlva lehet számítani.
Ami kéne:Gareth Tello írta: Szóval a DM mellett kéne egy támadóbb szellemű játékos is, nem? Gondolok itt egy támadó középpályásra, vagy egy szélsőre, aki adott esetben fel tud lépni Giroud helyére. Erről mit gondolsz?
Láttam, hogy Huntelaar neve felmerült, én nem hiszem, hogy már most télen el tudná vinni a Senal, max nyáron.
Vagy van olyan fiatal, akit lehetne rendszeresen játszatni?
Vékápéra van sok lehetőségetek, csak ne vigyétek el Sandrót vagy Dembélét!Nem mintha ez olyan valószínű lenne.
M'Vila?
Havi teljesítménye: 5 gól, 1 gólpassz.messideco írta:Fellaini november hónap játékosa
Én biztos vagyok benne, hogy igen, olyannyira képzett technikailag és taktikailag, hogy a világ bármelyik csapatába beférne, akár a Madridba is, ha már szóba került. Bár én személy szerint azt gondolom, hogy a PL-b e tökéletes az ő stílusa, a La Ligában talán nem villogna. A szigetországban viszont tényleg bárhova beférne, United, Chelsea, City, satöbbi. Örülnék, ha hozzánk jönne, kár, hogy ennek a realitása igen kicsi.recrea írta:Nem nézek sűrűn Everton meccset, de ha mégis, ez a gyerek jól játszik, nagyon bírom a stílusát, játékát. Szerintetek beférne nagyobb csapatba is? Akár Angliában, akár máshol?
Szóval a DM mellett kéne egy támadóbb szellemű játékos is, nem? Gondolok itt egy támadó középpályásra, vagy egy szélsőre, aki adott esetben fel tud lépni Giroud helyére. Erről mit gondolsz?Game90 írta:De Poldi-nál van rosszabb is és az a baj, hogy bőven lehet sorolni a játékosokat: Squillaci, Santos, Ramsey, Gervinho, Chamakh...
Podolski még a kisebbik rossz. Mondjuk én többet vártam tőle, védekezésben szépen visszazár, viszont támadásban észrevehetetlen, a 60-65. perc környékén pedig alig kap már levegőt.Capon írta: Mikor nyáron már odáig jutott Wenger (plusz a szurkolók többsége), hogy Podolski! valóban erősítést vagy legalább is valami minőséget fog jelenteni a csapat számára, na akkor már veszve volt minden, a BL-t érő helyekkel együtt.
És ez kit érdekel? Messi, Iniesta, Xavi, Puyol mind szarok, mert csak a Barcaban bizonyítottak. Néhány Madridos szurkolánál, az aki nem kur...kodik a foci világában, már nem is lehet nagy játkékos/edző. Persze érthető egy olyan csapatnál, ami szinte már csak ilyen emebrekből áll, és csak az ilyeneket becsülik meg.StickyFingaz írta: Addig senki sem fogja elismerni a Barcásokon kívül,amíg nem bizonyít másik csapatnál.
Ugyanazt, amit a forrás oldal nevéhez... De ettől még lehet igaz. Egyébként én vagyok az egyetlen, aki nem akarja Pep-et soha más csapatnál látni? Persze lehet, hogy önzőség, és úgysem rajtam múlik, de nekem Ő örökre a "mi" edzőnk marad.StickyFingaz írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-g ... enal-69259
Ehhez mit szóltok?