Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
24
52%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 46
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.16. 15:52:15

ab1daL írta:Elvileg van Persie a MU-ban 235,000 fontot fog keresni hetente, ami évi 12,2 millió font. :lol: De elvileg a City, és még a Juventus nagyobb fizut adott volna neki, ha lehet hinni az infónak..
:shock: :o

Én még 200.000-et olvastam.

Lehet, hogy nagyobb fizut ajánlott volna, de (fura kimondani) Van Persie a UNITEDBE AKART IGAZOLNI. Nem véletlenül lett nagyon gyorsan kilőve a City meg a Juve is a lehetőségek közül.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.16. 15:10:26

Elvileg van Persie a MU-ban 235,000 fontot fog keresni hetente, ami évi 12,2 millió font. :lol: De elvileg a City, és még a Juventus nagyobb fizut adott volna neki, ha lehet hinni az infónak..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.16. 15:10:15

Pont most akartam írni, tovább erősödik a Newcastle, elhozták Anitát az Ajaxból. A védelem két szélén és a középpályá közepén is bevethető, és holland minőség. :D Jó igazolás, egész jó keret van Pardew kezében, kíváncsi vagyok, hogy Debouchy-t megszerzik-e még. Nagy harc lesz ott a mezőny elején.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.16. 15:06:58

sjay írta:Az tudható már, ki lesz a CSK az Arsenalban következő szezonban? Egy arra méltót sem tudnék sajnos kiemelni.. régen imádtam az Ágyusokat, sajnálom őket kicsit. :?
Vermaelen gondolom. Vagyis neki kéne adni.
A MU viszont elég komolyan megerősödött, A Rooney-Van Persie páros mögöttük egy dortmundi formát hozó Kagawával gyilkos lehet.
Ne is mondd...

Pláne, ha Cleverley és Anderson nem lesz egyfolytában sérült, Carrick a tavalyi formáját hozza, Nani és Valencia közül legalább az egyikük formában lesz... akkor tényleg elég durva lehet a csapat. A védelemben megint összeáll Vidic és Rio, De Gea megszokta Angliát.

Nekem a két legnagyobb félelmem még mindig a két szélsővédő, tehát Rafael és Evra.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.16. 15:03:31

socio66 írta:olvasgatom az arsenal szurkolók hozzászólásait, hát természetesen megint nem a vezetőség a hibás a többségnél, hanem a játékos a mocsok, az áruló, mert elmegy.
Már volt olyan kép is, ahol a mezét égetik... :lol:

Más: Vurnon Anita / Ajax :arrow: Newcastle United
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
socio66

2012.08.16. 12:58:15

olvasgatom az arsenal szurkolók hozzászólásait, hát természetesen megint nem a vezetőség a hibás a többségnél, hanem a játékos a mocsok, az áruló, mert elmegy.
rvp másik utat választott, mint az általában szokás, nem hülyítette az embereket, nem a háttérben meghúzódva nézte az eseményeket, hanem kiállt, és világosan elmondta a szándékait.
úgy látszik ez sem jó, pedig olyan érveket mondott, amik abszolút valósak, érthetők, évek óta világos, hogy a mostani vezetőség felfogása nem perspektíva a klasszisoknak.
egyébként az is vicces, hogy rvp egy 'majdnem legenda', ugyanakkor csomóan írják, hogy tulajdonképpen a nyolc évéből egyetlen egy volt kiemelkedő, ez kicsit paradox dolog.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.16. 12:49:53

Érdekes döntés Van Persie részéről. Az nagyon benne volt a levegőben, hogy távozik, de hogy pont a MU-t választotta...Nem lehet túl jó érzés az ágyúsoknak.

Tavaly is leírták az Arsenalt Fabregas távozása után, és csak befutottak a 3. helyre. Idén is elment egy újabb kulcsember, viszont egész jól erősítettek. Bár még a "Song-ügy" függőben van. Idén azért nehezebb lesz a 3. hely, mert nem hiszem hogy a Chelsea a tavalyihoz hasonló pocsék szezont produkál, és remélhetőleg a Liverpool is elkezd éledezni végre.

A MU viszont elég komolyan megerősödött, A Rooney-Van Persie páros mögöttük egy dortmundi formát hozó Kagawával gyilkos lehet.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.16. 10:04:42

sjay írta:Az tudható már, ki lesz a CSK az Arsenalban következő szezonban? Egy arra méltót sem tudnék sajnos kiemelni.. régen imádtam az Ágyusokat, sajnálom őket kicsit. :?
Frimpong :lol: :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.16. 09:49:34

Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.15. 22:19:00

Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.15. 22:17:12

Kép
"And my heart will leave you never."
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.08.15. 21:52:26

Az kemény :shock:
Annyira nem örülök neki felhőtlenül én sem, nem igazán csipázom RVP-t.
De remélem a MU is visszatér az attraktívabb vonalra tavalyit, tavalyelőttit pár kivételtől eltekintve fájdalom volt nézni.

Annak ellenére hogy jócskán a vezetőség és Wenger sara a hogy menekül minden játékos onnan de RvP esetében azt hiszem azért lett volna más opció mint a MANU.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 21:50:53

sjay írta:Az tudható már, ki lesz a CSK az Arsenalban következő szezonban? Egy arra méltót sem tudnék sajnos kiemelni.. régen imádtam az Ágyusokat, sajnálom őket kicsit. :?
Nem tudom ki lesz, talán Vermaelen, de akárki is lesz, az jövőre eligazol. :twisted:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2012.08.15. 21:49:56

Az tudható már, ki lesz a CSK az Arsenalban következő szezonban? Egy arra méltót sem tudnék sajnos kiemelni.. régen imádtam az Ágyusokat, sajnálom őket kicsit. :?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 21:41:16

socio66 írta:
matador írta: Együtt érzek az Arsenalosokkal, annak ellenére, hogy jó játékost veszünk, nekem is kicsit kellemetlen, hogy a rivális csapatkapitányát visszük el.
én is így voltam amikor tavaly elhoztuk fabregas-t, de hát ez van, minden épkézláb játékos menekül onnan, nyilván nem véletlenül.
kíváncsi leszek kap-e majd mocskolódást a szurkolóktól, vagy belátják végre hogy a vezetés nem tud megfelelő perspektívát kínálni a klasszisainak.
Ezektől csak azt kap, tisztelet a kivételnek. Borzalom milyen ágyúsok vannak (élen jár ebben az Útwenger) tavaly Cesc volt az utolsó semmire kellő. Persie lett az új csk, mindenki mondta: na ő az igazi kapitány!! Most már is egy utolsó szemét... :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
socio66

2012.08.15. 20:55:12

matador írta: Együtt érzek az Arsenalosokkal, annak ellenére, hogy jó játékost veszünk, nekem is kicsit kellemetlen, hogy a rivális csapatkapitányát visszük el.
én is így voltam amikor tavaly elhoztuk fabregas-t, de hát ez van, minden épkézláb játékos menekül onnan, nyilván nem véletlenül.
kíváncsi leszek kap-e majd mocskolódást a szurkolóktól, vagy belátják végre hogy a vezetés nem tud megfelelő perspektívát kínálni a klasszisainak.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.15. 20:43:12

ab1daL írta:Hivatalos: Robin van Persie a Manchester Unitedhez igazolt!
Hát még csak az hivatalos, hogy az Arsenal elfogadta az ajánlatot, még hátravan a fizu megbeszélése meg az orvosi.

Együtt érzek az Arsenalosokkal, annak ellenére, hogy jó játékost veszünk, nekem is kicsit kellemetlen, hogy a rivális csapatkapitányát visszük el.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.15. 20:40:55

ab1daL írta:Hivatalos: Robin van Persie a Manchester Unitedhez igazolt!
Akkor az MU-nek erős csatársora lesz.Ronney-Persie azért sterintem termelni fogja rendesen a gólokat.Remélem a Cityt beelőzik majd,de talán a Chelseavel is harcba kell szállniuk a bajnoki címért.Szurkolok a Unitednek!A Barca után az egyetlen csapat akivel szimpatizálok!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.15. 20:35:38

Hivatalos: Robin van Persie a Manchester Unitedhez igazolt!
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.15. 18:50:23

barca99 írta:
Én egyébként nem látom ezt az alibi középpályát, Song és Arteta is jó, illetve Wilshere-t sem lehet leírni.
Songot kivenném, mert nem az ő feladata irányítani. Itt most a Rosicky-Arteta duóra gondoltam, mint alibi. Nincs karmestere az Arsenalnak. Ott volt Cesc és Nasri, de most senki. Egyébként ugyanilyen irányító problémát érzek a MU-nál is,d e ott a szélsők rengeteget hozzátesznek, míg az Arsenalnál nem igazán. Én legalábbis mindenképp hoznék egy irányítót, mert középen gyengék. Wilshere meg már ember emlékezet óta nem játszott...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.15. 18:33:51

Sajnos egyre kevesebb az esély, hogy Sahin az Arsenalnal kössön ki, pedig nagy fogás lett volna.

Én egyébként nem látom ezt az alibi középpályát, Song és Arteta is jó, illetve Wilshere-t sem lehet leírni. Persze ki tudja már mikor, hogyan fog visszatérni, de a két évvel ezelőtti játéka a PL-legjobb középső középpályásaival vetekszik, pedig alig múlt húsz. Song ugye kérdés, de M'Vila állítólag nem drága (ahogy képest, hogy már felkapott játékos), és ha lehet választani, hogy stabil hely a Spursben vagy stabil az Arsenalban, talán meggondolja magát.

Megint a sérülések száma lesz a kulcs az Arsenalnal, és az eddigi szezonjaikból kiindulva ebből ismét nem fognak jól kijönni, de ne legyen így. Egy Vermaelen - Koscielny duó simán a legjobb páros között van, már csak az a kérdés, mennyit tudnak így játszani.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.15. 17:10:12

Game90 írta: Ill. látom, hogy Torres gólt lőtt. Már párszor leírtam, szerintem 15+ gólos PL szezont fog tolni.

Arsenal most játszott egy felkészülési meccset a Köln ellen 4-0. Podolski dupla, Cazorla már most látszik, hogy nagyon jó lesz ide, Giroud is jó volt, remélem nem lesz belőle Chamakh 2.0., viszont a védelem lehetne jobb is. Nem jelent semmit, de RvP is játszott, sőt, még csk is volt...
Torres amilyen játéktudással rendelkezik egy jó csapatban, jó formában 30 gól körül kéne termelnie. Emlékszem arra a bizonyos 2 szezonra, amikor a csúcson volt, nálam Rooney előtt van bőven (csak ugye jó formában). Azt az egyet sajnálom, hogy ebbe az undormányba ment, mint a Chelsea... Így azért nem tudok neki szurkolni, pedig mindig is bírtam ezt a palit.

Jól erősített az Arsenal, de ez még kevés. Jól megerősítették a támadóalakzatukat, de eddig sem igazán a kreativitással volt a probléma. Nálam egy irányító középpályás és egy stabil védő még simán elférne.
Szceshny-Sagna, Koscielny, Vermaelen, André Santos-Rosicky, Song?, Arteta-Cazorla, RvP?/Giroud, Podolski
Nem olyan rossz ez a csapat egyáltalán, de címekre még mindig kevés. A középpálya nagyon alibi szagú, míg ez a védelem szökőévente, ha összejön. A helyükben eladnám Walcottot jó pénzért (pedig sztem egyáltalán nem nagy szám, csak vannak akik sok pénzt adnának érte) és vennék egy kreatív embert a kp-ra. Konkrétan Sneijderre gondoltam, de erre nem hinném nagy realitás van, pedig hozzá hasonló kéne az Ágyúsoknak. Sztem a 3. hely körül megint jók lesznek.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.08.15. 16:18:47

Fabrice Muamba hivatalosan bejelentette, hogy fel hagy a profi labdarúgással. Bármennyire is fájó döntést kellett meghoznia, úgy gondolom, hogy a lehető legjobb döntést hozta meg az egészsége szempontjából...

Sok sikert kívánok neki a civil élethez.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2012.08.15. 12:14:39

Gareth Tello írta: 2. Gastón Ramírezt (csatár) egyelőre nem sikerült elhozni a Bolognától.
Pedig jól jönne egy gólerős támadó.
Kár, hogy nem is csatár és nem is gólerős...

Ramirez belső középpályás. Támadó szellemű, de nem jobban mint mondjuk Modric. Valszeg az ő helyére nézik amúgy is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.14. 22:03:25

Azt olvastam, h M'Vila 18-ért megy a Spursbe.
Válasz küldése