Ha Alonso is lággyal kezd,akkor már lehet első etapban nem Ő vezet. Két oldala van az érmének.
Kezd 2010hez hasonlítani az év, Webber magára talál, Vettel hol kiesik vezető helyről, hol hoz egy dobogót. Alonso hol kap egy első helyet, mellette biztos, és erős pontszerzések + erős autó, amivel már kb minden pályán reális esélye lesz dobogóra, akár első helyekre is.
Persze 2010ben a végjátéknál volt,hogy Webber közel volt Alonsohoz, Vettel meg lemaradva, de kb utolsó 4ből 4et nyert volna technikai hiba nélkül, remélem most is elkezdi a győzelmeket, RB tempója úgy tűnik megvan, de a Ferrari is nagyon szorosan ott van.
Lotus meg meglepne ha egyszer sem találna be az évben, pedig ma pl Grosjean ment nagyot, első helyért is beleszólhatott volna.
+ biztos,h még a Meki is villanni fog.
Továbbra is várom Alo első igazi pechjét (értsd 0ázását) az évben, hogy minden kerek legyen
Schumi 7.helye reális, egy talicska ez a kocsi száraz körülmények között, kihozta a maxot.
Ismerve a visszatérése óta jellemző sorozatát, kb reménytelen,h összejöjjön neki egy győzelem, azért még az feltenné az I-re a pontot, ha mondjuk Brazíliában egy kis esővel megszerezné
