Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
tomabence
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2008.07.06. 21:53:15
Tartózkodási hely: Csongrád

2012.05.04. 21:11:40

fanbarca írta:http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
Ezt így, gondolom a Real elleni 2 meccs alapján szűrted le :D ?!?!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.04. 20:40:23

http://www.hatharom.hu/article/7b3ccf-a ... rcelonaban

Bárcsak! :D Bocsi, ha már linkelte valaki. Nagyon örülnék az osztrák kissrácnak. Tényleg. Nagyon nagy játékos válhat belőle, gyors, technikus és precíz. :D
més que un club
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.04. 17:43:21

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/04 ... hoz_igazol

Vertonghen vagy David Luiz kellene sztem a védelem közepére.A balvédő posztra pedig J.Alba és hátul megvagyunk. 8) Csatárnak meg Neymar vagy Cavani közül jöhetne valaki, és akkor készen is lennénk a következő idényre. :lol: :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.04. 17:04:10

maister6000cm3 írta:
On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Sztem erről szó sincs, nincs baj a szisztémánkkal, ebben a szezonban is simán megvolt mindenre az esélyünk, apróságokon múlott csupán nagyobb változások nem kellenek. Én pont, h inkább 1-2 igazolásban látom a megoldást. Szvsz a legnagyobb érvágás Abidal kiesése. Ő vele egy világklasszis középső és balhátvédet vesztettünk. Úgy gondolom, h őt egy személlyel nem lehet pótolni, kell egy középső, és egy balhátvéd is. Sokan azt mondjátok, h nem kell középső védő, pedig idén épp ott voltak nagy problémák a kritikus meccseken. Pique az elmúlt 2 szezonban szinte csak keresi önmagát, Puyol nagyszerű még mindig, de azért fiatalabb már nem lesz, ráadásul elég sokat volt sérült is az utóbbi időben. Masch. jól megoldja a poszton általában, de néha azért meglátszódik, h nem az az eredeti posztja.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.05.04. 15:58:22

a nyáron szabadúszó leszek, úgyhogy lehet engem is felkeresnek. :)
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.05.04. 15:56:31

Off:
Kezdődik, kezdődik... :D
Egyébként csatár így csatár úgy, nehogy még a végén befigyeljen Torres 50milla+Pedrito+Messi bal nagylábujjkörméért... :D

Vicc of category :D

On:
Simán nem kell senki ide, csak a szisztémán kell változtatni. Kötöttebb alakzat, több labda nélküli mozgás, kevés passzos gyors támadásvezetés stb... Még a 4-3-3 vagy 3-4-3-on se nagyon kell változtatni. Szimplán csak lejárt a totális futball ideje... Sajnos :/
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.04. 15:44:01

albicelesteX írta:Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Ez így van, és bizony még augusztus vége elég messze van, szóval addig még egy 20-30 név felmerül biztos. :lol: Főleg, h még egy EB is lesz...
Remélem a valós helyzet az, h Titoék már pontosan eldöntötték, h kire/kikre van szükségük, és nagyon gyorsan meg is szerezzük őket, utána hátra lehet dőlni.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.04. 15:34:32

barca99 írta:
Bestbarca írta:Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
Nem tudom, hogy milyen alternatív univerzumban élsz, mióta a felnőtt keret tagja, egyszer fordult elő, hogy két egymást követő bajnokin ne játsszon, amikor még tétje van a dolognak (mert mondjuk tavaly sem játszott az utolsó két bajnokin, de akkor már bajnok volt a csapat). Szóval négy év alatt még nem volt komoly sérülése (kopp-kopp), átlagban játszik 30 bajnokin, nem értem a problémádat.
A fő problémám nem ott van,hogy hányszor nem elérhető...A baj ott van,hogy sokszor ott van,de látszik rajta,hogy nem 100%os,és pont ezért nem játszik jól...Az utóbbi években mindíg játszania kellett,sokszor mint védő is ugye,úgy alakultak a sérülések, a keret...Nagyon sokszor lehozta a sport,meg az elmundo,hogy nem biztos játszani fog,külön edzett,nem 100%os,végül mindíg ott volt de sokszor ez látszott rajta...Nem volt lehetőség hogy normálisan kipihenje a sérüléseit,mindíg jtászani kellett...Ezért mondom,hogy azért tuti jópár meccsen nem lesz 100%os állapotban,és olyankor jobb lenne ha tud pihenni és lenne helyett vki aki tudja pótolni...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.04. 15:31:42

albicelesteX írta:Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Persze, főleg hogy most nem mi nyertünk mindent, és edzőposzton is változás volt...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.05.04. 15:26:42

Unom már,hogy aki egy egyenest tud rúgni a bőrbe azt leigazolja a Barca...Gyakorlatilag mindenkivel összehozzák a csapatot,már előre félek a nyártól,mert még a szezon véget sem ért az igazolási időszak el sem kezdődött és gyakorlatilag mindenhonnan ez folyik... :?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.04. 15:23:24

Hát azért Busi akármennyit fetreng, meg akármennyire vékonydongájú, rá nem lehet mondani hogy sérülékeny szerintem. Én nem vennék kp-ra senkit külön. Max Romeu az, akiért pénzt adnék, ha ő nem akkor JDS. Keita úgysem játszott sokat idén. Rajta kívül Jordi Alba aztán jónapot kivánok.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.04. 15:22:50

Bestbarca írta:Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
Nem tudom, hogy milyen alternatív univerzumban élsz, mióta a felnőtt keret tagja, egyszer fordult elő, hogy két egymást követő bajnokin ne játsszon, amikor még tétje van a dolognak (mert mondjuk tavaly sem játszott az utolsó két bajnokin, de akkor már bajnok volt a csapat). Szóval négy év alatt még nem volt komoly sérülése (kopp-kopp), átlagban játszik 30 bajnokin, nem értem a problémádat.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.04. 15:22:29

Hát nemtudom...rengetek hír repked a csapat igazolásaival kapcsolatban,aminek minimum a fele kacsa,de kitudja h melyik az és melyik nem az??? Jordi Alba jönni fog,ez szinte biztos.Annyi helyen írtak már róla,hogyelképzelni nemtudomhogy ő ne jöjjön...Neki nem örülök annyira,mert saját nevelés,meg fiatal,meg törpe meg stb...de mégis,szerintem ő nem megoldás mint balhátvéd...mindenképp kell venni legalább egy balhátvédet,de szerintem nem Albat...inkább hoznám Alabat,mert lehet h ezért sokan megköveznek,de szerintem a jövő egyik legtehetségesebb playere...Univerzális,mert tökéletesen játszik a középpálya közepén,és a védelem bal oldalán is...minimum 2 tüdeje van a gyereknek,de az is lehet h több...idegileg ott van a toppon,legalábbis látva h a Real ellen hogy verte be az első tizit,milyen magabiztossággal,esélyt sem adva Casillasnak...és még csak 19-20 éves körül van a srác...
középre is kéne valaki,oda Silvat emlegetik,és neki maximálisan örülnék is,hisz nálam jelenleg a világ legjobb hátvédje!viszont van egy olyan érzésem,hogy rá nincs esély...

na és a talán legtöbb vitát kiváltó téma:a csatárkérdés...
sokan aztmondják hogy előre nem kell ember mert megvagyunk meg stb...de miért is??? nézzük meg egyenként.:
Messi:no comment...
Pedro:kb. másfél éve nem találja magát...miért hiszitek hogy jövőre majd tutira visszakapjuk a régi Pedrot??? 50-50,maximum...
Villa:Sérülése elött kb.fél évig folyamatosan csak belebotlott a labdákba,lassította a támadásokat,és kihagyta a kihagyhatatlant...most volt egy nagyon súlyos sérülése,ami miatt fél évet kihagyott...mire alapozzátok h Villa jövőre jólesz?
Tello-Cucu: nálam ők is no comment,szerintem nem ütik meg az elvárt szintet,egyikük sem...Cucu okos,és nem rossz plyer,de ide kevés...Tello gyors,de ő sem elég ide,legalábbis stabil kezdőnek semmikép...
Afellay: nem rossz játékos,képességei alapján szerintem lenne helye a csapatban,de a stílusa miatt ugyancsk nem illik a képbe...
Sanchez:rá lehet alapozni,jólesz jövőre!
De ez még mindig csak2 ember...
ha érkezik valaki,akkor én legjobban Adrian-nak,Neymar-nak,vagy esetleg Hulk-nak tudnék örülni...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.04. 15:12:41

barca99 írta:
Bestbarca írta:pláne ha azt nézzük,hogy Busquets üvegbokájú,szal sokszor nem lehet rá számítani
Ezt mire alapozod?
Hát azért elég sokszor volt sérült ha visszagondolunk,és mellette nem egyszer úgy volt pályán,hogy játszik,de nem 100%os...Okés lehet kicsit erős az üvegbokájú kifejezés,de azért számíthatunk rá,hogy nem egyszer lesz sérült,vagy nem 100%os formában...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.04. 15:08:55

Bestbarca írta:pláne ha azt nézzük,hogy Busquets üvegbokájú,szal sokszor nem lehet rá számítani
Ezt mire alapozod?
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.04. 14:58:54

No most persze megint megindulnka az átigazolási pletykák,tele kamuval...Pláne hogy most nem nyertük magunkat halálra,ténylegesen kell is egykét ember,nem csak kiegészítőnek,és 100millió euró lesz igazolni arról beszélnek....

Sztem Bale-t felejtsük el,jó játékos,de túl sokért lehetne elhozni,a city is akarja,innetől 50alatt nem adják oda,szal esélytelen...

Jordi Alba balon sztem tökéletes megoldás lenne,saját nevelés,spanyol bajnokságban ráadásul a Valenciában bizonyított,nem nagyon lehet befürödni vele...És 15 körül oda is adják ha igazak a hírek,az reális ár is...

Középső védő,sokan mondják minek,de kell...Egyrszéről az a klubb koncepciója már elég régen,hogy minden posztra 2 ember...Ami kell is figyelembe véve a sérüléseket,meghogy Puyol sztem kb egy fél szezont tud hozni,sajnos nem fatalodik már,tuti lesznek vele gondok...Ezért is gondolkodnak egy középső védőben is...Amúgy meg idén kb azon ment el a bajnokság meg a bl is hogy Pique sérült volt sokszor,Puyolal is sok baj volt,és a védelmünk össze vissza játszott,nem volt elég stabil a fontos meccseken,ami nem is csoda...A játékunk majdnem mindíg megvolt,csak hátul nagymeccseken,rendre bekaptuk a gólokat kontrából ugye...

Ezen a poszton a legtökéletesebb Thiago Silva lenne...Rutinos,gyors,erős,jól fejel...És mellette elég fiatal is...Ha mgy Keita,ami elég valószínű,akkor emberi áron el is lehet hozni,kb25körül...Kérdésa Milan engedi e,megjegyzem főleg az a kérdés hogy akar e jönni a játékos,ha akar,akkor nem lesz választásuk...

David Luis,hát nem tudom,láttam jól játsznai,meg nagyokat hibázni is...Ő az a fellopakodós fajta védő,aki előrébb is tud kreatív lenni,de nem tudom,nekünk sztem sokkal inkább kellene,egy fix pont hátra,mint egy "gerillaharcos" védő...De persze ha taktikailag fegyelmezetten hátul amrad nagyobb részt,nyerhetünk vele...A problémám csak ott vna vele,hogy drágább lenne sztem mint Thiago Silva,aki sztem a világ egyik legjobb középső védője jelenleg,szal botrány amit az az ember művel,elképszteőn jó...Nálam Silva az első ha arról van szó kit igazoljunk védőnek...

Középpálya,hát ha megy Keita,ami elég valószínű,és sztem nem is baj,mert enm fiatal,most még jó pnzt elhet érte kapni,szal nem hülyeség,bár azért sokan szidták,meg sokaknak nem tetzett hogy Pep minek játszatta egyszer kétszer,de tény,hogyha ő pályán volt,stabilabb volt a védekezésünk...Okés a támadójátékunk meg rosszabb,dehát neki nem a szervezés a feladata,és nem is a góllövés,bár voltak jó szériái,de pl egy 2-0nál ha behozzták cserének,akkor tuti megvan a győzelem...Nehéz lesz oylan ebmert találn aki tűri a padot,és ekkora rutinnal rendelkezik,meg stabilitást tud adni...

Capoue,hát nem tudom,ezt ilyen elgyen vki féle megoldának érzem,sztem kevés ő,pláne ha azt nézzük,hogy Busquets üvegbokájú,szal sokszor nem lehet rá számítani,bár igaz ott van Mascherano,aki tökéletesen be tdja játszani a vkp posztot ugye Pep kényszerből csinált belőle védőt,de ha lenne pl egy Thiago Silva pluszba,sztem nem sokszor játszana hátul inkáb előrébb...Megjegyzem ez lehet az egyik nagy fegyverünk,ha nem kell neki vdőt játszani,azért Masche,amilyen labdákat tud néh adni,jól lát a pályán,ugynaakkor sokkal fegyelmezettebb mint Busi,rajta tuti nem mennek át,meg nem fogja elszórni a labdákat...Busi kreatívabb tény,de ő biztosabb,a meccsek jellegétől függően rotálva őket,vkp poszton,sztem erősebbek lennénk...Viszont Capouet én ilyen van még vki embernek érezném,pláne az előző két emberhez képest...Tömegemberekkel nem megyünk sokra,de persze lehet jön,és rámcáfol a fazon,biztos van benne vmi ha kinézték,csakhát a Barcába nem vmi hanem sok kell...Megannyi játékos jó jó volt,aztán idekerült és ide kevés...

Igazából nem tudom kivel lehetne Keitát pótolni,sztem ez a forgatókönyv,hogy Mascherano visszakerülne vkp posztra,ha ugye lenne a védelemben plusz ember,lenne a legjobb...És 3. embernek meg lehetne próbálni egy fiatalt,kupa meg kis meccseken,és ha nagy sérüléshullám van,azért van kit bevetni középpályán bő a keret...

Csatársor hát problémás nagyon...Jó velünk van isten,évi 70góllal,ez "kisebb" előny... :D :D :D De igazából kell még mellé nyílván ember,mertha más nem rőgja be,úgy járunk mint idén...Alexissel semmi baj,pengés jó játékos,jövőre pláne jobban fogja érezni a gamet,csakhát üvegbokájú...Igaz ideén sérüléssel kezdett,és mindíg játszani kellett,nem tudott soha rendesen felépülni,és ezért is elhetett sorozatosan sérült...Jövőre ha normális körülmények közt,lehet enm lesz vele baj e téren...Eddig okés...Node a nehezebb kérdés...

David Villa idén kiesett,láthattuk hogy hiányzott azért,kellett volna nem egyszer egy igazi befejező csatár mint ő...31éves lesz decemberben,egy ilyen súlyos sérülés után,nem tudom hogy helyre fog tudni e állni...Nekünk nagyon jó lenne,ha elvinnék EBre és játszana is minél többet,láthatnánk,hogy mire képes még,képes e formába lendülni újra...Sztem lehet el kéne adni,de mindenképp lutri...Egyrészről jelenleg sokat senki enm kínálna érte,szal nagy bukó lenne anyagilag,viszont ha marad lehet nagy bukó hogy évi 9 milliáért padozni fog...Nem tudom...Pótolni nagyon drága lenne,egyenlőre nem vételen nem is nagoyn vannak erről hírek,40milla alatt kb nem lehetne venni hasonló minőséget...Márpedig kelleen egy jó befejező csatár mindenképp...Hát nem tudom majd elválik,nyíláv látni fgojá amjd mire képes még,hogyan tud visszarázódni...

Csatár poszton továbbá Pedro sztem távozni fog,kicsit fásultnak érzem,jobb is ha megy...Tello is sztem menni fog,a kezdeti fellángoláson kívül hát nem látok benne sokat meg kell hogy valjam...Cuenca marad remélem,tökéletes csereember,egyenlőre,a jövő nagy játékosa lehet nálunk...Affelay fene tudja lehet emgy,ha marad se baj,nem nagyon láthattuk még igazán mit tud,ugye a sérülési miatt...És még persze jöhet meg annyi fiatal mint csere ember,de sztem a Villa ügy itt a kérdéses,a többi részlet,elég erős a keret azért elől is...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 10:59:41

Igen, mivel borzalmasan nehéz a társaság jó részéne a felfogása, ésvagy gyenge az emlékezete, lezárjuk a topikot egy egész napra, hogy mindenki ebbe a hozzászólásba ütközzön.

Figyelmetekbe ajánlanánk a Felhívások topikban található összes hozzászólást, amelyek a fórum szabályzatát képzik.

Ezen felül figyelmetekbe ajánlanánk kiemelten a szintén ott található TILTOTT OLDALAK LISTÁJÁT, ahonnan tilos idézni, tilos linkelni.

Híreket és idézeteket, bármilyen személyes véleménytől eltérő információt csak és kizárólag pontosan megjelölt forrással szíveskedjetek betenni ide.

Természetesen az összes többi szabály is érvényes, és ezt a topikot fokozottan figyeljük.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.03. 10:06:43

Piquenbauer írta:Nagy vonalakban...
Köszi, köszi :wink:
Piquenbauer írta:Egyébként a Touluse-nak 10 millió eurós ajánlatot tettünk Capoue szolgálataiért cserébe. (Forrás: MundoDeportivo.com)
Hmmm... Kíváncsi vagyok mi lesz. Már írtam róla a topicban nem tűnik ügyetlennek -bár videót bárkiről lehet jót...- én őt amolyan vészmegoldásnak tartanám. Ha nem jönne a T.Silva-J.Martinez-O.Romeu hármasból egyik sem -már ha Keita megy- akkor hoznám csak őt. Addig felesleges.
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.05.03. 09:45:10

salas9 írta:Most ezt a cikket olvasva, "nyers" fordításban azt vettem ki, hogy baloldalra Bale ( :o ) az első számú kiszemelt, és ha őt nem lehet jó áron elhozni akkor jönne Jordi Alba (15 millio). Ezen felül Telloról is írnak, hogy az Atletico Madridból jöhetne Adrian, és adnánk érte Tellot. Meg, hogy 18 millio a kivásárlási ára a spanyolnak(Adrian). Mert a Tello iránt érdeklődik az Atletico, Valencia és a Liverpool.

Valaki aki kicsit pörfikt spanyolban az leírhatná nekem, pontosan mi is ez a cikk. Gracias :!: :D
Nagy vonalakban: szeretnénk a nyáron megszerezni Balet, azonban ő túl drága, így minden bizonnyal Jordi Alba fog érkezni (akit 15 millióért engedne el a valencia). Adrian Lópeznek 18 millió euró az elengedési záradéka, és annál olcsóbban nem akarja elengedni az Atlético Madrid.

Mi pedig szeretnénk spórolni valamelyik transzferen, ezért bevonnánk azt a Cristian Tellót valamelyik transzferbe, akiért az Atlético Madrid és a Valencia is érdeklődik...

Egyébként a Touluse-nak 10 millió eurós ajánlatot tettünk Capoue szolgálataiért cserébe. (Forrás: MundoDeportivo.com)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.03. 09:33:40

Most ezt a cikket olvasva, "nyers" fordításban azt vettem ki, hogy baloldalra Bale ( :o ) az első számú kiszemelt, és ha őt nem lehet jó áron elhozni akkor jönne Jordi Alba (15 millio). Ezen felül Telloról is írnak, hogy az Atletico Madridból jöhetne Adrian, és adnánk érte Tellot. Meg, hogy 18 millio a kivásárlási ára a spanyolnak(Adrian). Mert a Tello iránt érdeklődik az Atletico, Valencia és a Liverpool.

Valaki aki kicsit pörfikt spanyolban az leírhatná nekem, pontosan mi is ez a cikk. Gracias :!: :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 19:43:44

Én nem nagyon látom értelmét T. Silvanak...
Amíg van 3 világklasszis védőnk középen mindek egy negyedik? Ha majd Puyol elkezd látványosan romlani ill. Pique sem lendül vissza a játékba akkor kell hozni. De egyenlőre úgy tűnik, hogy nincs sok értelme...
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.02. 19:39:15

Andris írta:
MessiBarca10 írta:Eszerint eladjuk Alvest és Keitát és 100 milla lesz igazolásokra...

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-1 ... okra-62393
http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=389

eszerint pedig a sporthirado.hu rajta van a tiltott oldalak listáján (mint látjuk, nem ok nélkül), amit mindenkinek a figyelmébe ajánlok a jövőre való tekintettel.
Rendben ,bár eddig nem feltételeztem róluk,hogy ilyen kacsahírado :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 19:31:19

MessiBarca10 írta:Eszerint eladjuk Alvest és Keitát és 100 milla lesz igazolásokra...

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-1 ... okra-62393
http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=389

eszerint pedig a sporthirado.hu rajta van a tiltott oldalak listáján (mint látjuk, nem ok nélkül), amit mindenkinek a figyelmébe ajánlok a jövőre való tekintettel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.02. 19:20:10

TÖRÖLVE
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiBarca10 2012.05.02. 19:38:25-kor.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 19:06:42

Hát ebbe látok realitást, lehet csak kacsa, de ha így van akkor tényleg kell Thiago Silva

http://www.hatharom.hu/article/6092ce-f ... edhez?eb=2
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Válasz küldése