Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.05.02. 23:08:23

Bokke írta:Mér van olyan érzésem, hogy Cr-nek fontosabb a gólkirlyi cím mint a bajnokság! Magamban gondolkodok! Gratulálok a Madridnak !
Zárkózik...
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 23:04:53

Mér van olyan érzésem, hogy Cr-nek fontosabb a gólkirlyi cím mint a bajnokság! Magamban gondolkodok! Gratulálok a Madridnak !
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.02. 22:59:52

MessiFan írta:Azt hiszem ezzel le is zárta a Real a bajnokságot.
Gratulálok nekik és a szurkolóinak, remek évet zárnak.
Ronaldo meg furcsa hogy megint kihagyott 1 büntetőt. Nem szokása.
Ha jól emlékszem, a BL elődöntő előtt volt egy elég nagy sorozata hibátlan büntetőkből. De jött a tét, és hibázott. És most megint, most talán Messi helyezhetett rá nyomást a mesterhármasával(mert ahogy én ismerem CR-t igenis fontos neki a gólkirályi cím + az Aranycipő. Még két kihagyott 11-s ugrik be tőle kapásból, az egyik ellenünk a 2007-s elődöntőn, a másik ugyanebben az ében a BL döntőn. Hatalmas játékos, de nyomás alatt könnyen meginog.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.02. 22:52:38

Azt hiszem ezzel le is zárta a Real a bajnokságot.
Gratulálok nekik és a szurkolóinak, remek évet zárnak.
Ronaldo meg furcsa hogy megint kihagyott 1 büntetőt. Nem szokása.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.02. 22:27:13

Azért hozzá kell tenni, h a kihagyott 11-s ellenére nagyon jól játszik, Özilnek is kiváló gólpasszt adott.

Amúgy kiváló meccs, a Bilbao 2-0 után sem adta fel, talán még egy kicsit megnehezithetik a Real utolsó lépését a bajnoki címhez.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.02. 22:17:40

Épp azon gondolkoztam a Messi-gólok után, hogy a portugált jó párszor megzavarhatta a Messi-gólok híre - sminkelés közben. De úgy látom, ezzel elkészült a meccsre...ám az idegesség valszeg még a fehér balett öltözőben maradt.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 22:14:46

G.Gabe írta:na, a nagy CR átmentette a formáját a BL-ből :-D

Ramosból meg kitört az állat.
sírok a röhögéstől ahogy rugdalózik a kihagyott tizije után mint egy újszülött... :D
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
PlayMaker
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.01. 21:40:19
Tartózkodási hely: London, UK

2012.05.02. 22:14:40

Brühahaha Roncika... XD XD XD
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.02. 22:14:00

na, a nagy CR átmentette a formáját a BL-ből :-D

Ramosból meg kitört az állat.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.05.01. 01:03:28

Boixos írta:sztem jobban be kell osztani az erőinket (már ha hagyják), és vmit variálni kell a repertoárunkon, mert ezt a mostani buginkat nagyjából tudják már.
és persze nagyobb szerencse is kell majd.
de miért ne lehetne?
Több átlövés esetleg?
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.05.01. 00:02:29

Nem gyenge ez a kommentátor! :D Még szerencse, hogy nem kap szívinfarktust már attól, ha a félpályán túlra hozzák a labdát... :lol:

Az első gól után meg olyan pötyögés hallatszik, hogy az ember azt hinné, hogy most rendelték meg a légicsapást... :lol:

szerk.: nem csak az elsőnél... :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2012.04.30. 23:57:55

Szerintem amit Mourinho mutat magából, az csak a "demo verzió". Iszonyatosan öntörvényű és nagyképű, de a játékosai istenítik, mert minden terhet levesz a vállukról. Harcba küldi őket és ezzel a Madridnál lehet, hogy hosszú távon öngólt lő, mert a spanyol válogatott madridi és barcelonai tagjai országos cimborák.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.04.30. 23:39:01

csabooo írta:kommentár nincs ? :(
3:30-tól van. Nem bonyolult ám erre rájönni, egy kis beletekeréssel, vagy a fentről 2. hsz elolvasásával. :D

Megnéztem a 3 gólt. Ahogy Dinhot a 2. gólja után megtapsolják, azt soha nem feledem. Mekkora meccs volt ez is. 8)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.04.30. 23:35:38

kommentár nincs ? :(
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.30. 23:24:37

Ejj mit találtam, felejthetetlen:
http://www.youtube.com/watch?v=jCK2Hfsv ... re=related
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2012.04.28. 09:51:03

Sziasztok!

Nem mondom, hogy nem csalódtam, amikor kiestünk mi is a BL-ből, de jobban belegondolva nem érdemeltük volna meg most a címet. A Bayerntől eleve féltem amikor összekerültünk, úgy gondoltam, a Chelsea könnyebb lett volna nekünk. megérdemelték a továbbjutást a németek, jobban, mint az angolok, akik bár hősiesen küzdöttek, csak amiatt juthattak tovább, hogy a Barca játékosai a fáradtság miatt dekoncentráltak voltak. A Madridnál más volt a helyzet, szerintem Mourinho megint eltaktikázta magát. Úgy érzem sokkal több volna ebben a csapatban egy másik edzővel. Tudom, mindenki -kivéve ezen az oldalon...- istenití Mourinhot, én azonban kifejezetten nem szeretem. Problémám van az emberrel, és a játékstílusával is. nem való egyik sem Madridba. Csak azért lett volna jó nyerni, hogy mielőbb elmenjen innen, és jöjjön valaki más, mondjuk J. Löw, aki legalább szép focit játszat a németekkel.
Sajnálom, hogy Guardiola elhagyja a Barcát, de legalább kiderül, hogy másik csapattal mit tud felmutatni majd. Mennyi szerepe volt neki ezekben a sikerekben, és menyi a szinte tökéletes, hibátlan keretnek, amit máshol nem fog ilyen szinten megkapni.
A bajnoki címet, most, hogy végre egyszer le tudtuk győzni a Barcát mindenképp megérdemeljük. Ha ez nem sikerült volna legalább egyszer, akkor nem lenne mire fel büszkélkedni. A mutatott játék már más kérdés, mert ebben a csapatban (Madrid) a hiányos kerete ellenére is több van szerintem, mint amit most mutat. Amikor bátor, támadó játékkal állunk fel, és úgy bukunk el, az rendben van, de ezzel a bekkelő focival az őrületbe tudnak kergetni, amit a komolyabb ellenfelek ellen játszat Mourinho.
Most szerintem jó, hogy nem lesz Classico a BL döntőben, legalább jövőre újra éhesebb lesz a két csapat, és megmutatjuk megint a világnak, hogy a spanyol foci a legjobb.
Az EL-ben pedig hajrá Bilbao.
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.04.27. 16:50:07

Mihu írta:Si el día de mañana me toca tirarlo de nuevo, lo tiraría sin dudarlo, porque cuando estás con un buen nivel de confianza quieres aportar al equipo. Es mucha presión pero yo siempre la he sabido llevar bien. Te vas a casa jodido y molesto porque tras el trabajo de toda la temporada te vas a casa...


Ezt le tudná fordítani valaki? A google fordító elég értelmetlen baromságot hoz ki, úgyhogy jobb szeretném valami spanyolul tudó verzióját olvasni :D Egyébként Ramos tette ki a hivatalos fb oldalára.
Hogyha holnap újra rúghatnám, kétségek nélkül megtenném újra, mert amikor az önbizalom ilyen magas szintjén állsz segiteni akarsz a csapatodnak. Ez nagyon nagy nyomás, de én mindig jól tudtam kezelni. Zavartan és nyomorultan(?) mész haza, mert az egész évi munka után haza kell menned...

Hát kb ezt jelenti, de nagyon nagyon tükörforditás. Értem minden szavát, de magyarra soha nem tudtam forditani.
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.27. 16:29:39

Halfkey írta:
Mi ebben a meglepő? Mikor tudtak ezek sportszerűen viselkedni egy vesztes meccs után?
madridistáról: "Perez biztosította támogatásáról a csapatot és Mourinhót. Elmondta, hogy ha van edző aki meg tudja szerezni a Tizediket a Real Madridnak, akkor az Mourinho. Tette mindezt a Bayern elleni kiesést követően, ezután pedig személyesen gratulált a München vezetőinek. Mourinho a mérkőzés után átment a bajorok öltözőjébe, ahol minden játékossal és az edzővel is kezet fogott és sok sikert kívánt Nekik."

Igen, mocskos Real, meg főleg mocskos Mourinho....
Ezt , csak a sajtó miatt csinálta :D
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.04.27. 16:29:36

Halfkey írta:
Mi ebben a meglepő? Mikor tudtak ezek sportszerűen viselkedni egy vesztes meccs után?
madridistáról: "Perez biztosította támogatásáról a csapatot és Mourinhót. Elmondta, hogy ha van edző aki meg tudja szerezni a Tizediket a Real Madridnak, akkor az Mourinho. Tette mindezt a Bayern elleni kiesést követően, ezután pedig személyesen gratulált a München vezetőinek. Mourinho a mérkőzés után átment a bajorok öltözőjébe, ahol minden játékossal és az edzővel is kezet fogott és sok sikert kívánt Nekik."

Igen, mocskos Real, meg főleg mocskos Mourinho....
Micsoda jó emberek ezek ketten , a perec meg a tolmács....
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.04.27. 16:23:12

Mi ebben a meglepő? Mikor tudtak ezek sportszerűen viselkedni egy vesztes meccs után?
madridistáról: "Perez biztosította támogatásáról a csapatot és Mourinhót. Elmondta, hogy ha van edző aki meg tudja szerezni a Tizediket a Real Madridnak, akkor az Mourinho. Tette mindezt a Bayern elleni kiesést követően, ezután pedig személyesen gratulált a München vezetőinek. Mourinho a mérkőzés után átment a bajorok öltözőjébe, ahol minden játékossal és az edzővel is kezet fogott és sok sikert kívánt Nekik."

Igen, mocskos Real, meg főleg mocskos Mourinho....
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.26. 18:58:27

Mihu írta:Si el día de mañana me toca tirarlo de nuevo, lo tiraría sin dudarlo, porque cuando estás con un buen nivel de confianza quieres aportar al equipo. Es mucha presión pero yo siempre la he sabido llevar bien. Te vas a casa jodido y molesto porque tras el trabajo de toda la temporada te vas a casa...


Ezt le tudná fordítani valaki? A google fordító elég értelmetlen baromságot hoz ki, úgyhogy jobb szeretném valami spanyolul tudó verzióját olvasni :D Egyébként Ramos tette ki a hivatalos fb oldalára.
Ha annak idején nem csak a spanyolóráim negyedére jártam volna be, most nyilván le tudnám fordítani neked.
Így viszont csak annyit tudok, hogy nagyjából azt mondja, hogy ha holnap újra odaállhatna rúgni, újra megtenné, mert hisz magában. Vagy valami ilyesmi...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.26. 18:52:15

torotam írta:
Kash írta:Ez a Barcelona jövőre megveri a Real-t, és nem csak őket, hanem egész európát, érzem. A nyáron frissitésne megy majd át a keret, remélhetőleg 3 abszolút kezdő érkezik. Hajrá Barcelona, még a Kupa a miénk lehet!
Ki lenne az a 3 abszolút kezdő játékos?
Jordi Alba (Bal hátvéd), RVP/Neymar (utóbbi bárhol bevethető). Persze ez csak 2, elszámitottam magam, de lassan egy Középpályást is kell igazolni, mivel Xavi már nem fiatal, Cesc pedig nem villog. De nem szükséges még feltétlenül.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.04.26. 18:48:21

Si el día de mañana me toca tirarlo de nuevo, lo tiraría sin dudarlo, porque cuando estás con un buen nivel de confianza quieres aportar al equipo. Es mucha presión pero yo siempre la he sabido llevar bien. Te vas a casa jodido y molesto porque tras el trabajo de toda la temporada te vas a casa...


Ezt le tudná fordítani valaki? A google fordító elég értelmetlen baromságot hoz ki, úgyhogy jobb szeretném valami spanyolul tudó verzióját olvasni :D Egyébként Ramos tette ki a hivatalos fb oldalára.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.04.26. 16:43:38

MQuC írta:Értem, Barcami.

LG, szerintem ne mlehet rámondani, hogy kiégett. Nagyon kevesett játszott szerintem Madridban ahhoz, hogy ezt rá lehessen mondani. Ráadásul Milanban nagyjából rá hárult a támadásépítés. Ezzel szemben itt Özil cseréje. És ez egy elég nehéz dolog, mert most hatalmasat játszik a töröknémet:D

De tegnap énis ezen gondolkoztam épp, hogy hová kéne igazolnia. Még az is jó lenne, ha a MU meg tudná szerezni szerintem, mert oda pont kellene egy szervező kp, és nem lenne oly drága megszerezni szerintem.
Sztem már a Milanban sem volt a régi, az Aranylabdája óta szvsz már nem az igazi, pedig azt nem ma kapta... Igaz, nála talán nem a hozzáállásával van a gond, mint a legtöbb brazillal, de rengeteget volt sérült az elmúlt években, és ezek egyértelműen nem múltak el nyom nélkül. Sztem top csapatba állandó kezdőnek ő már kevés.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.26. 14:53:12

JM a versenynaptárra fogja a kiesést :) "Azt akarják hogy meghaljanak?"...Ők 8 nap alatt játszottak 3 meccset, ami normális ezen a szinten, mi 6 nap alatt 3-at...Az már tényleg beteg. Eggyel többet pihenhettek a klasszikus előtt, és a BL elődöntő visszavágó előtt is...Annyira szánalmas ez az ember...

http://sportgeza.hu/futball/2012/04/26/ ... k_nyaralt/
Válasz küldése