Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 19:10:48

Nem vacakolnék ma, 3 középső védő, egy szűrő kp plusz Alves.
-------------Valdes------------
---Piqué----Masch----Puyol--
--Alves----Xavi----Busquets-

Itt most kivételesen fontos hogy Piqué legyen Alves oldalán, mert ilyenkor ott vagyunk a legsebezhetőbbek, és ha sárgás megmozdulás kell, ne a veszélyeztetettek legyenek ott. Masch pedig kellőképp gyors hogy utolsó ember legyen, még véletlen se a lomha piqué vagy az öregedő capitano legyen ott.

Alves értelemszerűen feljebb tolva, így nem kell a szélső Cuenca személyében.
----Messi-----Cesc----Iniesta--
-------------Alexis---------------
egyértelmű, a maradék így. Pedrot nem kell indokolni, Cuenca mint írtam most feleslegesebb, Tellot pedig nem erőltetném a Clasico után.

Pedro, Cuenca és Tello a cserék, ha fogy az idő és nincsenek góloK!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.24. 19:02:00

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... nk-2127329

http://www.hatharom.hu/gallery/837362b0 ... ra_640.jpg
kb erre számítunk!:D:D

Ok ok sorry! keresek 1 másikat, csak elég nehéz méretben megfelelőt találni!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2012.04.24. 18:58:24

Nem arról volt szó korábban, hogy sárgalapos eltiltás nem lesz érvényes a döntőre csak a piros?
Ha jól emlékszem akkor a sárgalapos veszély max a jövő szezonra lehet érvényes az idei már nem.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.24. 18:36:24

Nem kérünk sima összeállításokat,tiltott már egy jó ideje.Mellesleg az aláírásképedet gyorsan cseréld le,mert kicsit mintha nagy lenne :) m.
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.24. 18:02:20

Az én kezdőm: VV - Puyol-Pique-Masch - Busi - Xavi-Thiago-Ini - Messi-Alexis-?. :D

Felesleges a 4 védő, mert ha kb az utolsó emberünk adja el, teljesen mindegy hányan próbálnak visszaérni.Alves és Fabre fásultak és gyengék mostanában.A 3. csatár egyszerűen nem tudom ki lehetne.Afi kiesik még, Pedro nagyon gyenge, Cuencát nem erőltetném.Tellót akarnám, de sajnos látszott, hogy nagy meccsen még nem tudja hozni a szintet.

Amit viszont biztos hogy kipróbálnék: párszor a meccsen Messi jobbról indulna.Ha oda is követné szépen 3-4 védő, meg lehetne nyitni a védelmüket.

Ha fejben megint nem leszünk ott, Xavi megint nem tudja hozni a saját szintjét, Messi meg a saját térfelünkről, ráadásul középről próbál indulni, akkor nem sok jót jósolok.

Pörögni kell, gyorsan járatni a labdát, és ha nem állunk jól, akkor hagyni a tili-tolit.Ha véletlenül egyszer kinyílnak, vagy szögletüknél megszerezzük a labdát, akkor nem 20 passzal kell előrejutni a kapujukhoz.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.24. 17:44:32

Továbbra is azt mondom hogy szerintem nem befolyásolja döntően a csapat mentális állapotát a hétvégi vereség. Számtalanszor bizonyított már ez a csapat éles helyzetekben, talpra álltak, és a sikeréhség ugyanúgy megvan. Úgyhogy ilyen téren nem hinném hogy gondok lennének, mindent meg fognak tenni a továbbjutásért!

Iszonyatosan fontos lenne ha már félidőben vezetnénk. Nagyon tartok attól hogy a vége felé, egy esetleges kedvezőtlen állásnál görcsössé válik a játékunk. Különösen hogy a Chelsea minden pillanatot meg fog ragadni már az 1. perctől kezdve hogy ne legyen folyamatos játék. Ma tényleg csak egy 100% közeli teljesítmény lesz elég, mert embertelenül szívós ellenféllel van dolgunk. Nagyon izgulok mert ez a csapat nem érdemelné meg hogy 2 -3 meccs miatt egy elbukott szezonnak titulálják az ideit. Ezenfelül pedig teljesen egyértelmű hogy ennek a Chelsea-nek nincs helye a döntőben, egy ilyen párharcot egyszerűen nem dönthet el a szerencse, ami nekik megvolt az odavágón, de reméljük hogy ezúttal otthon hagyták!

Tippem: 3-0, meglesz a továbbjutás! De azt is aláírnám ha legvégén Iniesta továbblőne minket! :)

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2012.04.24. 17:35:49

Szemezgetés az NSO-s cikkből...

...Roberto Di Matteo azonban kijelentette, nem állnak be védekezni, megpróbálnak gólt szerezni a Camp Nouban...

Jah,nem hát,a hazai meccsen mit csináltak?Egyszer jöttek át a felezőn, azt be is fejezték,és erre még van aki dícséri őket...gusztustalan...

Jó lenne ma ledolgozni a hátrányt,bízom benne h a fiúk rendbe szedik magukat,ahogyan abban is bízom hogy Adriano-t többé nem látom Barcelona-mezben szaladgálni,max. edzésen...
Akkor inkább már Keita legyen a balbunkó,vele stabilabb lenne a védekezés.
Vagy lehetne próbálni a 3-4-3-nál vmivel stabilabb 3-2-3-2-t is vhogy így:

----------------------------------VV----------------------------------

-----------Puyol--------------Piqué---------------Masch------------

--------------------Busquets---------Keita--------------------------

----------Xavi----------------Cesc------------Iniesta---------------

----------------Messi-----------------Alexis-------------------------

Így lehet h lemondanánk a klasszikus szélsőkről,viszont a védekezés stabilabb lehetne,mert mindenekelőtt a legfontosabb h ne kapjunk gólt hátul....
Ha egyet is engedünk,vége a dalnak....
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 17:24:33

Én egy dolgot szeretnék ma látni...

Azt,hogy ha 60perc tologatás után sincs semmi eredmény, akkor azért utána elkezdünk más eszközökhöz nyúlni(nem beadásokra gondolok), hanem elsősorban arra,hogy 16-20m távolságból lőjük már rá a fenébe.

Az én szememben Pep egyik nagy hibája ez, hogy 1taktikát tud alkalmazni a csapat, azt viszont nagyon. De ha ez ellen jön egy jól felkészült csapat(Inter,Chelsea, vagy akár hétvégi Real) akkor megállt a tudomány, és még akkor is ez a taktika, ha esélytelen. Értem én, hogy Barca filozófia, de egy idő után már rá kéne jönni, hogy nem csak ez létezik, és illene kihasználni azt,hogy milyen rúgóteknikája van a csapat 80%-nak

Ennek ellenére gondolom a tili toli fog menni végig. Bízva abban,hogy a Chelsea hibázik.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.04.24. 17:22:01

Piquenbauer írta:Az is igaz, a Bayern ellen még várna egy döntő...
Tetszik az optimizmusod! :D
Én csak eggyet szeretnék a mai meccsel kapcsolatban: hajtsák ki a belüket pályán, akarjanak játszani, és akkor igazából nem lehet gond.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.24. 17:20:35

Én a védelemben játszatnám Puyolt, Piquét és Masc-ot! Ez a hármas megoldja a védekezést, szükség esetén Busi visszaáll egy sorral hátrébb. Alves szerepe érdekes, mert mostanában tényleg nem sokat tett hozzá a meccseinkhez, ráadásul benne van a pakliban, hogy elveszíti a fejét! Szóval ha 4 védővel állunk föl, akkor csinálja a jobb szélt, de ha 3-mal, akkor szerintem van a keretben olyan, aki jobban tud támadni, mint ő! Szóval én nem feltétlenül kezdetném! Nálam valami ilyesmi lenne a felállás, ha Pep újat akar húzni:
Valdez - Puyol, Piqué, Masc - Busi - Iniesta, Xavi, Cesc - Alexis, Messi, Pedro
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.24. 17:14:26

Varatrix írta:
Piquenbauer írta:Gyakorlatilag ezen a meccsen áll v bukik a szezonunk
Azért utána még van egy döntő amit meg kéne nyerni...
Az is igaz, a Bayern ellen még várna egy döntő...
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.24. 17:13:52

Nem tudom hogy milyen taktikával "újítottak" a kékek, de jó lenne ha felosztanánk a meccset, mondjuk 3 részre! 0-30 percig kéne 1 gól minimum. Aztán a 60 minutumig még egy, és a hátralévő időben, (ha ez összejönne) biztos jönne a 3. mert a Chelsea kénytelen lenne kitámadni... persze a cserék minősége befolyásolhatja a mérkőzést!
mondjuk ha belevesszük azt is, mi a 2. félidő első 15 percében kritikus időszakokat szoktunk megélni, hát... de megint másrészről ez a Chelsea nem fog ránk rontani az biztos! állandó nyomás kell, és akkor valaki hibázni fog... ez törvény szerű. Csak a Barca mindörökre!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.04.24. 17:11:04

Piquenbauer írta:Gyakorlatilag ezen a meccsen áll v bukik a szezonunk
Azért utána még van egy döntő amit meg kéne nyerni...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.04.24. 17:06:07

Gyakorlatilag ezen a meccsen áll v bukik a szezonunk, így szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy sikerül majd kiharcolnunk a továbbjutást. Reményeim szerint már a rendes játékidőben lezárjuk majd a meccset. Az első félidőben kulcsfontosságú lesz, h betaláljunk...

És egy valamit remélek, ha teszem azt 2-0-ra megyünk, akkor nem fogunk leállni, hanem lezárjuk egy harmadik rúgott góllal a meccset, mert egy bekapott idegenbeli góllal könnyen repülhetnénk...
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2012.04.24. 16:02:43

Nálam a legjobb kezdő:
Valdés - Puyol, Piqué, Adriano - Iniesta, Mascherano, Busquets, Xavi - Messi, Alexis, Cesc

Puyol annyira mint Dani tudná segíteni a támadásokat, védekezésben Busquets visszaléphetne középre, esetleg Mach. kihúzódhatna az öreg helyére, ha már nem ér vissza. Ráadásul elkezdett az argentin védőnk olyan keresztlabdákat adni, mint anno Rafa és talán még a támadásokat is segíthetné, így megmaradna a védekezés stabilitása. Ráadásul Dani akitől már hónapok óta kivagyok, egy fűszálat nem tesz keresztbe, hétvégén is az ő képességeivel simán be kellett volna forgatnia Coentraot, ehelyett végig csak tökölődött.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.24. 15:35:39

Azt meg nagyon remélni tudom, hogy ha a Chelsea játékosai színészkednek (amit biztosan csinálni fognak, vagyis 5-10 perccel rövidebb lesz a meccs), akkor nyomban fölrángatjuk őket, mert ez piszkosul idegesítő, hogy semmi bajuk nincs, erre fájdalmas fejjel ütik a földet, majd fél percre rá jobban vannak, mint a meccs előtt... Ha pedig megszerezzük a labdát és lent marad vki tőlük, akkor sem szabad megállni, mert azzal magunkat hozzuk kellemetlen helyzetbe, mert az idő megy és megy. Kicsit úgy érzem túl sportszerűek vagyunk ebben a szituációban.
Vmi ilyesmit szeretnék: http://www.youtube.com/watch?v=ItireutRRQI
A taposás nem kell, de felrángatni annál is inkább. vagy ha nem áll fel 2-3 ember megfogja, aztán vigyük le. Már rendkívül unom ezeket a színművészeti alakításokat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 15:28:09

Pedro! Először is szerintem mindannyian gratulálunk a trónörököshöz :):) Sok boldogságok és egészséget neki.

ON: TÉnyleg sokat hibázott még így is a Chelsea védelem, de ezuttal kötelező értékesíteni a helyzeteinket, mert különben nagyon megégethetjük magunkat.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.24. 15:26:40

Bob_Marley írta:Véleményem szerint itt nagy tömött zsákról szó sincs!
A Chelsea azért tett érte, hogy szerencséje legyen az odavágón, Terry-Cahill óriásit játszott, s pl Ramires is, Drogba meg pl valóban nem volt szimpatikus, de ez biztos vagyok ma is a taktika része lesz!
Le kell lassítsanak minket, ugyanúgy el fog esni, hogy álljon a játék!
Ezért írtam, hogy itt teljesen mindegy hogyan tovább kell menni!Persze benne lehet egy nagyarányú győzelem részünkről, de ne felejtsük el, azért ez a meccs kicsit másabb lesz mint a Londonban rendezett meccs, főleg mert nekünk persze támadni kell, viszont nem szabad fejetlenül tenni!És az angolok se most vannak először ilyen éles meccsen!És azért nem hiszem hogy nagyon összeesnének akár csak 1 vagy 2 bekapott góltól!
Szinte biztos vagyok benne, hogy óriási taktikai csata lesz, küzdéssel minden labdáért, s hatalmas érzelmekkel!
És megint azt tudom mondani a legfontosabb az ilyen kiélezett meccseken a higgadtság, s akkor megint leírom Pedrot szívesen látnám, mert ő ilyen nagy meccseken jégemberként rugdossa a gólokat!

A lényeg jussunk tovább!Viszont egyáltalán nem várok könnyű meccsre, sőt véleményem szerint nehezebb lesz a dolgunk mint Londonban, s nem lesz annyi helyzetünk!Ez nem károgás mielőtt valaki ezeket írná, mert nem kell 100%os helyzetet csinálni egy gólhoz, s biztos vagyok benne be fogunk találni!De nem szabad pánikolni ha mondjuk a 70ik percben is 0:0 az eredmény!Kis lépcsők kellenek, mert pokoli nehéz lesz ez a visszavágó!Első lépés berámolni valahogy 1et második kapott gól nélkül lehozni a meccset harmadik, amikor rohadt fáradt mindenki bevésni a továbbjutást érő gólt!

Hangsúlyozom a koncentráció a döntő elől hátul, ha olyan hibák jönnek elő, mint akár a Real ellen hátul vagy kihagyunk 1-1 létfontosságú helyzetet nem lesz meg a továbbjutás,! s ebből a szempontból a Chelsea az első meccsen bőven főlénk nőtt, 1/1 a kapunk elől, s hátul Terryék az utolsó mpig türelmesen kivártak, majd beleléptek blokkolni a löváseket!Ebben kell megtörni őket!
Nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek róla, de nem biztos, hogy rossz húzás lenne, ha csak padról is, de Afellay beállna. Szélvész gyors és talán vmivel higgadtabb, mint mondjuk Tello volt legutóbb. Adriano helyett Piqué, Alves szépen rohangálhatna, ahogy szokta. Fabregas helyett, pedig Thiago, vagy Pedro. A többi sztem egyértelmű. Én ennek örülnék a legjobban. Bár lehet az se lenne hülyeség, ha már a legelején azzal kezdenénk, hogy Piqué rendre érkezne a kapu elé, mint amikor vész esetén szokott. Legalább annyival előrébb lennénk, hogy 1 embert biztos lekötne, mint hogy hátul ácsorogjon.[/quote]
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.04.24. 15:30:06-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.24. 15:20:38

Véleményem szerint itt nagy tömött zsákról szó sincs!
A Chelsea azért tett érte, hogy szerencséje legyen az odavágón, Terry-Cahill óriásit játszott, s pl Ramires is, Drogba meg pl valóban nem volt szimpatikus, de ez biztos vagyok ma is a taktika része lesz!
Le kell lassítsanak minket, ugyanúgy el fog esni, hogy álljon a játék!
Ezért írtam, hogy itt teljesen mindegy hogyan tovább kell menni!Persze benne lehet egy nagyarányú győzelem részünkről, de ne felejtsük el, azért ez a meccs kicsit másabb lesz mint a Londonban rendezett meccs, főleg mert nekünk persze támadni kell, viszont nem szabad fejetlenül tenni!És az angolok se most vannak először ilyen éles meccsen!És azért nem hiszem hogy nagyon összeesnének akár csak 1 vagy 2 bekapott góltól!
Szinte biztos vagyok benne, hogy óriási taktikai csata lesz, küzdéssel minden labdáért, s hatalmas érzelmekkel!
És megint azt tudom mondani a legfontosabb az ilyen kiélezett meccseken a higgadtság, s akkor megint leírom Pedrot szívesen látnám, mert ő ilyen nagy meccseken jégemberként rugdossa a gólokat!

A lényeg jussunk tovább!Viszont egyáltalán nem várok könnyű meccsre, sőt véleményem szerint nehezebb lesz a dolgunk mint Londonban, s nem lesz annyi helyzetünk!Ez nem károgás mielőtt valaki ezeket írná, mert nem kell 100%os helyzetet csinálni egy gólhoz, s biztos vagyok benne be fogunk találni!De nem szabad pánikolni ha mondjuk a 70ik percben is 0:0 az eredmény!Kis lépcsők kellenek, mert pokoli nehéz lesz ez a visszavágó!Első lépés berámolni valahogy 1et második kapott gól nélkül lehozni a meccset harmadik, amikor rohadt fáradt mindenki bevésni a továbbjutást érő gólt!

Hangsúlyozom a koncentráció a döntő elől hátul, ha olyan hibák jönnek elő, mint akár a Real ellen hátul vagy kihagyunk 1-1 létfontosságú helyzetet nem lesz meg a továbbjutás,! s ebből a szempontból a Chelsea az első meccsen bőven főlénk nőtt, 1/1 a kapunk elől, s hátul Terryék az utolsó mpig türelmesen kivártak, majd beleléptek blokkolni a löváseket!Ebben kell megtörni őket!
HAJRÁ
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.24. 14:52:24

Egyre közelebb az este. Ez egy olyan nap lesz, amire remélem úgy fogunk legalább emlékezni, mint a legutóbbi párharcunkra. Klasszisokkal jobb a csapatunk náluk, már idegenben is 4-5 góllal verni kellett volna őket a helyzetek alapján. Ha a futball igazságos lesz velünk, simán továbbjutunk. Azt meg csak remélni tudom, hogy zsinórban 3 meccsen nem leszünk impotensek a kapu előtt. Ha továbbmegyünk ma, akkor a futball diadalmaskodni fog, és nem ezt az ótvar gyenge 11 emberrel bekkelős Chelseat kell látnom a döntőben. Pep nem szokott ilyeneket mondani, hogy meglesz. Bízom benne, hogy ez így is lesz. A szavam továbbra is tartom. Ha Messi jól játszik továbbmegyünk. Még annyi helyzetet sem várok a Chelseatől, mint amennyi legutóbb volt nekik (1). Fontos lesz, hogy az egész meccsen komoly nyomás alatt tartsuk őket és a 2. félidőből, ne csak az utolsó 5 percre emlékezzünk utólag. Ha folyamatosan pressingelünk, akkor nem lehet gond. 2 féle kimenetelre számítók. Vagy szenvedünk és akkor bármi lehet, vagy összeszedjük magunkat és egy tömött zsákkal küldjük haza őket. Meg kell csinálni :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.24. 14:52:23

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Miután az idény legfontosabb meccsét, s címét elbukta a csapat sajnos, itt a lehetőség javítani!
sztem elbukni csak azt lehet, ami már a miénk... semmi nem garantalta volna a bajonki aranyat, ha verjük a madridot...
Jelenleg az aktuális bajnoki arany a miénk, a BL trófea a miénk...ergo az elsőt vélhetően elvesztettük. Ha ma kikapunk, akkor utóbbit is elbukjuk, szerintem helyes a megfogalmazás.

Nem is tudom, mire számítsak a mai meccstől. Ha van igazság, akkor a sors nem engedi ezt a Chelseat továbbjutni. Kell a gól az első félidőben. Ha ott nem jön, küzdelmes másodikra számíthatunk. Nem beszélve arról, h kapni tilos, úgyh remélem nem a szombati formát mentették át a srácok.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.04.24. 14:48:21

Továbbra is bizakodó vagyok és 4-0-át tippelek.
Hajrá Barca!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 14:00:55

Nagyon bízok a srácokban, és érzem, hogy továbbjutunk, hiszen ez egy gyönyörű nap: ma született meg a kisfiam, és ezt Messiéknek is értékelnie kell :)

Nem mellesleg ez a csapat semmivel (tán csak néhány ember sikeréhségével) sem lett rosszabb, ráadásul a gerinc még mindig szemtelenül fiatal, meg fogják ezt mutatni! Az egész idényben érződött, hogy bár nem sz@rnak azért látványosan bele a bajnokságba, de azért a fő motiv. erő a BL-címvédés a számukra. És ha vki képes erre, akkor az a Barcelona, az egyetlen csapat, amelynek nem kell (igaz, nem is nagyon tudja) megváltoztatnia a stílusát, nem kell megalkudnia senki ellen sem. És ez csakis a legnagyobbak ismérve.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.24. 13:49:49

Nem garantálta volna semmi, viszont a lehetőséget megadta volna, hogy megnyerjük a ligát!
Ergo a legfontosabb meccs volt, s nem jött össze, ezzel elbuktuk annak a lehetőségét is, hogy megnyerjük!De lehet az elbuktuk kifejezés nem volt helyén való, akkor úgy fogalmazok Miután szombaton az idény legfontosabb meccsén nem úgy teljesítettünk, ahogy szerettük volna ezzel elveszítve az egész idényben legjobban várt mérkőzést s a vereséggel elveszítve a lehetőséget zsinór 4ik Liga győzelemnek!

És soha nem tudjuk meg, mi lett volna ha, az biztos sok szempontból kritikus meccs volt a szombati!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.04.24. 14:54:24-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 13:40:07

Bob_Marley írta:Miután az idény legfontosabb meccsét, s címét elbukta a csapat sajnos, itt a lehetőség javítani!
sztem elbukni csak azt lehet, ami már a miénk... semmi nem garantalta volna a bajonki aranyat, ha verjük a madridot...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése