Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 20:35:27

Stalkyard írta:Hogy hogy a Tv2 adja a meccset? A jövő héten a mi meccsünket is ők adják majd?
Az elődöntőktől a Tv2-őn lesznek a meccsek.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.04.17. 20:34:03

Hogy hogy a Tv2 adja a meccset? A jövő héten a mi meccsünket is ők adják majd?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 20:32:45

Sanama írta:
Tdavid írta:"A Bayern München - Real Madrid mérkőzés előtti percekben HAT pár cipőt loptak el a spanyolok öltözőjéből: közülük három Ronaldóé, kettő Benzemáé és egy Özilé volt, valamint a játékosok mezeit is elvitték. A klub hivatalos panaszt tesz az UEFA-nak."

Az szép. :lol: :lol:
ez komoly? :D
Ficcbukkon olvastam.De a madridistán is írták. :lol:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.17. 20:30:00

Tdavid írta:"A Bayern München - Real Madrid mérkőzés előtti percekben HAT pár cipőt loptak el a spanyolok öltözőjéből: közülük három Ronaldóé, kettő Benzemáé és egy Özilé volt, valamint a játékosok mezeit is elvitték. A klub hivatalos panaszt tesz az UEFA-nak."

Az szép. :lol: :lol:
ez komoly? :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.17. 20:29:29

Tdavid írta:Az szép. :lol: :lol:
Di María táskájában nézték már?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 20:27:42

"A Bayern München - Real Madrid mérkőzés előtti percekben HAT pár cipőt loptak el a spanyolok öltözőjéből: közülük három Ronaldóé, kettő Benzemáé és egy Özilé volt, valamint a játékosok mezeit is elvitték. A klub hivatalos panaszt tesz az UEFA-nak."

Az szép. :lol: :lol:
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.04.17. 20:06:09

Most elnézve a Bayern kezdőjét, rá kell hogy jöjjek nem annyira gyengék a bajorok.
Az a két belső védő érdekes. Eleve én úgy tudom, hogy Boateng szélső védő, ez már meglep és a társa se egy életbiztosítás.

A kp. elég masszív. Schweinsteiger-Luis Gustavo tengely nem rossz, és a támadóalakzat is elég jónak mondható Robbennel, Ribéry-vel, meg Gómez-zel, aki ugyan a világ legügyetlenebb csatárai között van, viszont szerintem nincs mostanra olyan testrésze amivel ne szerzett volna gólt.

Madridban talán Arbeloa oldala lehet problémás, illetve középen az igencsak fáradt Xabi mellett a "villámgyors" Khedira se épp megnyugtató a Real fanoknak szerintem.

Remélem legalább kettőt rúgnak a németek, és nem kapnak egyet se, mert ha mégis akkor nagy grízben lesznek.

off: amúgy milyen jó hogy szóba állok anyámmal.
megyek ki a konyhába valami flamóért, erre megszólal "hogy nézed a tvbe a meccset?" mondom neki nem mert nincs olyan adónk amin lehet.
erre rávágja hogy "8:25től a kettesen kezdődik"
Fákjee! :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.17. 20:00:47

a bayrn nem merte bevállalni h luis gustavo helyett kroos, az ő helyén meg müller játszon... így egy kicsit deffenzivebbek lehetnek mint kellene, de gondolom nekik is az a legfontosabb h ne kapjanak golt...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.17. 19:52:12

Banquillo del Bayern: Butt, Rafinha, Contento, Pranjic, Tymoshchuk, Olic, Müller.

Banquillo del Madrid: Adán, Marcelo, Albiol, Varane, Kaká, Granero e Higuaín.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2012.04.17. 19:50:54

Gareth Tello írta:Y tampoco hay novedades en el once del Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Schweinsteiger, Luis Gustavo; Robben, Kroos, Ribéry; Mario Gómez.

Por parte del Real Madrid, lo previsto: Iker; Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao; Khedira, Xabi; Di María, Özil, Cristiano; y Benzema.

Csak a Bayern!
Arbeloa a jobboson, Mou nagyon bátor... :D

Jók ezek a kezdők, remélem jó meccs lesz, ha már zh-ra tanulás helyett ezt nézem. :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.17. 19:49:47

Gareth Tello írta:Y tampoco hay novedades en el once del Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Schweinsteiger, Luis Gustavo; Robben, Kroos, Ribéry; Mario Gómez.

Por parte del Real Madrid, lo previsto: Iker; Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao; Khedira, Xabi; Di María, Özil, Cristiano; y Benzema.

Csak a Bayern!
Már most látom a Bayern gyenge pontját. Alabát hülyíteni fogja a Di Maria-Özil duó. Bár azt is remélem, hogy Robbery is ugyanezt teszi meg. Arbeloát érzem a gyengéjüknek. Egyébként ez a 22 ember várható volt. Csak a Bayern!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.17. 19:47:01

Y tampoco hay novedades en el once del Bayern: Neuer; Lahm, Boateng, Badstuber, Alaba; Schweinsteiger, Luis Gustavo; Robben, Kroos, Ribéry; Mario Gómez.

Por parte del Real Madrid, lo previsto: Iker; Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao; Khedira, Xabi; Di María, Özil, Cristiano; y Benzema.

(marca.com)

Csak a Bayern!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2012.04.17. 19:50:28-kor.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 18:57:32

Sanama írta: Nem hinném,hogy a kinti bérletes emberek erre utaznának :)
Este kiderül. :)
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.17. 18:55:26

Tdavid írta:
Sanama írta: És a szurkolói felfogásnak mi köze a csapat felfogásához? :D
Ha meg nem jutnak döntőbe az lesz a baj
Hát mondjuk ha a kinti szurkolók is így állnak a dolgokhoz akkor az csak kihat valamennyire a csapatra.
De igazából nem nagyon veséztük ki ezt a témát a többiekkel. :)
Nem hinném,hogy a kinti bérletes emberek erre utaznának :)
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 18:53:55

Sanama írta: És a szurkolói felfogásnak mi köze a csapat felfogásához? :D
Ha meg nem jutnak döntőbe az lesz a baj
Mondjuk ha a kinti szurkolók is így állnak a dolgokhoz akkor az csak kihat valamennyire a csapatra.
De igazából nem nagyon veséztük ki ezt a témát a többiekkel. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tdavid 2012.04.17. 18:55:38-kor.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.17. 18:49:01

Tdavid írta:egyre kevésbé reménykedek már a Bayernben.

Néhány Bayern szurkolótól hallottam olyat is hogy nem lenne jó ha a döntőbe jutnának, mert elég valószínű hogy a Barca lenne az ellenfél, és hogy az milyen vérciki lenne ha megint olyan döntőt kellene lejátszaniuk ahol szinte semmi esélyük.
Ilyen szurkolói felfogás mellet és úgy az egészet figyelembe véve szerintem bucira fogja verni idegenben is a Madrid a bajorokat.

Viszont én személy szerint paráznék egy Real-Barca döntőtől.Az tényleg igaz hogy mekkora királyság lenne ellenük címet védeni, de ha neadjisten a Real behúzná...azt aztán hallgathatnánk jó pár évig. :roll:

Úgyhogy pff. :?
És a szurkolói felfogásnak mi köze a csapat felfogásához? :D
Ha meg nem jutnak döntőbe az lesz a baj
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.17. 18:42:57

egyre kevésbé reménykedek már a Bayernben.

Néhány Bayern szurkolótól hallottam olyat is hogy nem lenne jó ha a döntőbe jutnának, mert elég valószínű hogy a Barca lenne az ellenfél, és hogy az milyen vérciki lenne ha megint olyan döntőt kellene lejátszaniuk ahol szinte semmi esélyük.
Ilyen szurkolói felfogás mellet és úgy az egészet figyelembe véve szerintem bucira fogja verni idegenben is a Madrid a bajorokat.

Viszont én személy szerint paráznék egy Real-Barca döntőtől.Az tényleg igaz hogy mekkora királyság lenne ellenük címet védeni, de ha neadjisten a Real behúzná...azt aztán hallgathatnánk jó pár évig. :roll:

Úgyhogy pff. :?
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.17. 18:30:18

Ma kivételt teszek és szurkolok a Bayernnek, ennek is eljött az ideje. :) Továbbra sem szeretném ha összejönne egy klasszikus a BL döntőben, úgyhogy ha továbbjutunk várjon ránk a Bayern.

Eszetlenül egyik csapat sem fog neki menni a másiknak ez biztos. Viszont nem lesz könnyű dolga a Realnak. A Bayernnek a salátástál elúszott, olyan pedig régen volt hogy ez egymás után kétszer is megtörténjen. Ennek hatására különösen fontos nekik most már a BL, az idényt megmenthetik méghozzá egy Müncheni döntőben. Ha ez nem lenne elég német csapat, úgyhogy biztos vagyok benne hogy a végsőkig nyílt párharc lesz ez, amiben nüanszokon, egyéni hibákon múlhat a továbbjutás. Meglátjuk, mindenesetre hogy közzétegyem az igen jó megérzéseimet :D: ha a Bayern előnnyel várja majd a visszavágót továbbjut! Akár egy 1 gólos előnnyel is.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.17. 16:34:25

Bob_Marley írta:...
szörnyű formában a csapat,a játék akadozik,a védelem trágya. arbeloa-marcelo-khedira-özil a tragikushoz közeli formát mutat,ehhez jön egy gyengus kaka,egy sorozatosan rosszul helyezkedő és ideggyenge pepe,egy fáradt(remélhetőleg a kis pihenő segít neki) és alibiző xabi és egy,a sérülése óta ismét kőbuta dimaria. szóval ha ramos,iker,ronaldo vagy benzema nem vállal emberfelettit,esetleg a többiek közül TÖBBEN nem mutatnak ugrásszerű formajavulást,akkor a győzelmi reményeket el is temetném. bírom abban,hogy ez bl,majd itt más lesz,de nem őszintén. tökéletesen elegendő lenne,ha beállna a real kontrákra és a kinyíló bayern leggyengébb része a védelem ki lenne szolgáltatva a gyors ronaldo-dm által vezetett kontráknak. és ebben az esetben robben és ribery gyorsasága máris kevesebbet ér,mert minek fussanak 50m-es sprinteket,ha folyton ők támadnak?
izgalommal várom az eredményt,de mint írtam előbb,meglepne a vendég siker. a bajoroknak nincs más esélyük,ha ma nem nyernek,akkor elhullanak
Daffy te jobban ismered a csapatodat, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Mournho és csapata 3at nyeljen be!
én el tudom képzelni :) az a védelem fog annyi lehetőséget adni a bm-nek,hogy kijöjjön a 3,főleg ha belövik a helyzeteket
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.04.17. 16:27:20

Köszi, valahogy egyáltalán nem ugrott be. Most jön egy kis múltidézés a youtube segítségével :)
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2012.04.17. 16:26:18

Bob_Marley írta:
daffy írta:...
Daffy te jobban ismered a csapatodat, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Mournho és csapata 3at nyeljen be!
Persze bármi megtörténhet, kiállítás az első percben 11es stb...
Egy 0:0 vagy 1:1 tökéletes eredmény idegenben a RM-nak illetve 1 gól +- és biztos vagyok benne, hogy pont az általad is felvázolt problémákra Mourinho megerősíti a csapatát!És felesleges is lenne idegenben kockáztatni egy oda-visszavágó első meccsén!És erről is ismeretes a portugál szakember, hogy nagy stratéga, egy árva "ronda" gólt fognak lőni!
Ezért lesz rendkívül érdekes meccs, én személy szerint óriási sakkjátszmát várok!
De jöjjön be a te tipped a 3-1 :D Ez a hétvégére is komoly lélektani előnyt jelenthetne nekünk :D De nem tudom elképzelni, hogy a világ egyik legjobb edzője, úgy eltaktikázzon egy meccset, hogy 3at kapjanak!Az egy dolog, hogy ezt szeretnénk, de a realitás nem ez szerintem!

A mi meccsünkkel teljesen egyet értek, én már egy sima 1:1el tökéletesen elégedett lennék (de a legyen a te 1:2d :D), illetve a legfontosabb lőjünk idegenben gólt, onnantól kezdve a visszavágón megtudjuk oldani!
Mostanában a Madridi védelem nagyon gyenge, alig volt olyan meccs amit kapott gól nélkül hoztak le, ráadásul ezt olyan csapatok ellen, ahol közel sem Ribery-Robben-Gomez 3as van elöl. A 3 gól bőven benne van a levegőben, de szerintem 2-2 lesz a mai meccs, mert a Madrid jobb csapat elöl és egálra ki tudja hozni a meccset.
94:39 6 - 1
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.17. 16:23:59

Hunter91 írta:Lehet hogy OFFolok, de remélem nem.

A rövid hírek közt megnyitható egy Chelsea vs. Barca képgaléria. Arra lennék kíváncsi, hogy a 7es képen ki az a szőke hosszú hajú játékos? Az istenért nem jövök rá :(

Valaki elmondaná ki Ő?
Maxi Lopez.
A 2005ös Barca-Chelsea odavágón állt be csereként,majd gól+gólpasszt jegyzett.
Most épp a Milanban van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.17. 16:22:56

Hunter91 írta:Lehet hogy OFFolok, de remélem nem.

A rövid hírek közt megnyitható egy Chelsea vs. Barca képgaléria. Arra lennék kíváncsi, hogy a 7es képen ki az a szőke hosszú hajú játékos? Az istenért nem jövök rá :(

Valaki elmondaná ki Ő?
Maxi Lopez?
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2012.04.17. 16:21:04

Lehet hogy OFFolok, de remélem nem.

A rövid hírek közt megnyitható egy Chelsea vs. Barca képgaléria. Arra lennék kíváncsi, hogy a 7es képen ki az a szőke hosszú hajú játékos? Az istenért nem jövök rá :(

Valaki elmondaná ki Ő?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.17. 16:14:30

daffy írta:...
Daffy te jobban ismered a csapatodat, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Mournho és csapata 3at nyeljen be!
Persze bármi megtörténhet, kiállítás az első percben 11es stb...
Egy 0:0 vagy 1:1 tökéletes eredmény idegenben a RM-nak illetve 1 gól +- és biztos vagyok benne, hogy pont az általad is felvázolt problémákra Mourinho megerősíti a csapatát!És felesleges is lenne idegenben kockáztatni egy oda-visszavágó első meccsén!És erről is ismeretes a portugál szakember, hogy nagy stratéga, egy árva "ronda" gólt fognak lőni!
Ezért lesz rendkívül érdekes meccs, én személy szerint óriási sakkjátszmát várok!
De jöjjön be a te tipped a 3-1 :D Ez a hétvégére is komoly lélektani előnyt jelenthetne nekünk :D De nem tudom elképzelni, hogy a világ egyik legjobb edzője, úgy eltaktikázzon egy meccset, hogy 3at kapjanak!Az egy dolog, hogy ezt szeretnénk, de a realitás nem ez szerintem!

A mi meccsünkkel teljesen egyet értek, én már egy sima 1:1el tökéletesen elégedett lennék (de a legyen a te 1:2d :D), illetve a legfontosabb lőjünk idegenben gólt, onnantól kezdve a visszavágón megtudjuk oldani!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése