Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Nem tudom mi lenne a legjobb... ha a Real egyből megkapnánk vagy csak a döntőben... mondjuk egy El CLassico a döntőben elég dúrva lenne...salas9 írta:Igen, és ha jól tudom ott már az ágakat is kisorsolják a végéig.tri_campeones írta:Kicsikét lemaradtam de a Leverkusen után megint sorsolás lesz kieséses szakaszban?
És tényleg. Én egy tv által bemutatott statisztikát írtam, de tényleg 7 van neki. Valamit nem számítottak be ezek szerint neki.Stalkyard írta:Én úgy tudom, hogy ez volt a 7. gólja.Lionel85 írta:Alvés gólpasszánál megijedtem. Azt hittem ellövi, erre olyan erővel adta be Messinek, azt hittem kilövő a stadionból.Nagyon kellett már ez a gól Leónak, talán ezzel beindul a gépezet! 6 meccsből 6 gól az idei mérlege a BL-ben!
Persze lehet, hogy tévedek.



Én úgy tudom, hogy ez volt a 7. gólja.Lionel85 írta:Alvés gólpasszánál megijedtem. Azt hittem ellövi, erre olyan erővel adta be Messinek, azt hittem kilövő a stadionból.Nagyon kellett már ez a gól Leónak, talán ezzel beindul a gépezet! 6 meccsből 6 gól az idei mérlege a BL-ben!
Akkor legyen porszem.messideco írta:Ez félreérthetőPavel írta:Önbizalom növelőnek jó volt, de még mindig homok van a gépezetben.![]()
2-1-nél még ideges voltam, most már nem.
Nem kutyaütő csapat a Bayer, vannak jó kis zsugások benne.
Alves teljesítménye külön öröm volt számomra.
Csak így tovább előre fiúk! Visca el Barca!
szerk: Adler sérült, vagy kikerült a kezdőből?



Ez félreérthetőPavel írta:Önbizalom növelőnek jó volt, de még mindig homok van a gépezetben.




Mondhatni Kalahári!Pavel írta:Önbizalom növelőnek jó volt, de még mindig homok van a gépezetben.


