Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Szerintem még messze vannak! Ferguson évről évre építi a csapatot, eközben mindig van egy mag ami köré építkezik. És ez évről évre eredményes is. A Citynek tegnap kijött a lépés ezt aláírom. De hosszútávon pl a bajnokságban, továbbra is a MU-t tartom sokkal esélyesebbnek, egyszerűen mert jobb csapat, előrébb tartanak. Én pedig hozzátenném hogy elvetemült City-ellendrukker vagyokkanty írta: Leszögezem, nem vagyok City drukker. DE miért is vannak messze a MUtól? Ez kb. olyan, mintha az 5-0 után a reálosok azt mondanák, h a Barca messze van a Madritól.

Leszögezem, nem vagyok City drukker. DE miért is vannak messze a MUtól? Ez kb. olyan, mintha az 5-0 után a reálosok azt mondanák, h a Barca messze van a Madritól.Barcaman14 írta:Egyébként a tegnapi fölényes győzelem érdemben túl sokat nem változtat. Jár az elismerés a City-nek, bárki megirigyelheti azt hogy 6-ot rúgva nyertek a MU otthonában, de továbbra is messze vannak tőlük. Csapatként sokkal jobbak a vörösök, továbbra is ők Manchester első számú csapata. (leszögezném hogy nem vagyok Mu drukker!)

lluisllach89 írta:Mint *** net után kiscsákók a pornófilmnek, kb úgy örülnek a ZÁRZENÁLOSOK az 1-6-nak
Guess what! 8-2! Grat a City pénzének.
Ja és ezt úgy, hogy nem drukkolok senkinek. Pussz.

szerintem a barcának (a realnak meg főleg) az a jó, ha az ellenfél nem áll be sünbe, hanem próbál jönni, így van terület ellenük.Barcaforever írta:Azt azért ne feledjük el, h én még egy angol kiscsapatot se láttam még beállni 10 emberrel védekezni akármelyik nagy csapat ellen és látom bennük a 3 pontra való törekvést, nem pedig a húzzuk ki max 2 kapott góllal vagy x-re.Mindenki győzni akar és ebben az esetben teljesen más egy mérkőzés képe, ha nem csak 20x30 méteren zajlik a játék.

de tényleg, még idegesítőbb feje van ígygergo9 írta:komoly észérvekshutterisland írta: meg rooney (főleg a hajbeültetés óta) valamiért zavaró hatással van a bioritmusomra.![]()
![]()
láthattuk tavaly a spurs-realt a bl-ben, vagy az arsenal elleni oda-visszavágón (nem az eredmény, a játék képe!) vagy a mu elleni bl döntőn, hogy a barca-real kettős közül bármely fő esélyes lenne a pl-ben.én meg azt nem hinném, hogy a Barcelona Real kettős, kisujjból kicsinálná az Evertont, Tottenhamet,Liverpoolt,newcastlet,Stoke-t.
viszont ha a kiscsapatokat rakjuk egymás mellé, félek, hogy a spanyol liga vesztesen jönne ki nagyon csúnyán.
komoly észérvekshutterisland írta: meg rooney (főleg a hajbeültetés óta) valamiért zavaró hatással van a bioritmusomra.
én meg azt nem hinném, hogy a Barcelona Real kettős, kisujjból kicsinálná az Evertont, Tottenhamet,Liverpoolt,newcastlet,Stoke-t.shutterisland írta:az, hogy ebben a "kétcsapatos ligában" 90%-ra veszem, hogy bármely angol csapat csak a dobogó legalsó fokáért küzdhetne...és azt is, hogy nem rúgnának szinte folyamatosan 4-5-6 vagy több gólokat a kicsiknek sem.argyelan írta:what'S the problem?mindig lehúzza a barcát, hogy 2 csapatos ligában könnyű villogni, meg ilyenek.
meg úgy azt sem hiszem, hogy a jelenlegi arsenal vagy pool csak úgy kisujjból lenyomna egy sevillát, valenciát vagy mondjuk atletico madridot.
az, hogy ebben a "kétcsapatos ligában" 90%-ra veszem, hogy bármely angol csapat csak a dobogó legalsó fokáért küzdhetne...és azt is, hogy nem rúgnának szinte folyamatosan 4-5-6 vagy több gólokat a kicsiknek sem.argyelan írta:what'S the problem?mindig lehúzza a barcát, hogy 2 csapatos ligában könnyű villogni, meg ilyenek.
what'S the problem?mindig lehúzza a barcát, hogy 2 csapatos ligában könnyű villogni, meg ilyenek.
Ez rendben is van.Én is tudok örülni egy esetleges madrid botlásnak,shutterisland írta:nem tudom..én is olyan kárörvendő tudok lenni, de nekem ez személyes dolog, mivel van legalább 30 mu-s haverom, akinek a fele nagyképű, és mindig lehúzza a barcát, hogy 2 csapatos ligában könnyű villogni, meg ilyenek.
meg rooney (főleg a hajbeültetés óta) valamiért zavaró hatással van a bioritmusomra.
nem tudom..én is olyan kárörvendő tudok lenni, de nekem ez személyes dolog, mivel van legalább 30 mu-s haverom, akinek a fele nagyképű, és mindig lehúzza a barcát, hogy 2 csapatos ligában könnyű villogni, meg ilyenek.elbandi írta: Hirtelen milyen sok Mu ellenes lett.Érdekes
Nagyon nagy meccs volt.Szép akciók,szép gólok.ozsimiki írta:Gratulálok a Citynek a győzelemhez! Megérdemelten nyertek, az arány az emberhátrány miatt sem volt benne,de még is ennyi lett, ez van.
Aki régebbi City drukker (pl elbandi),nekik is gratula, jó csapatuk van nagyon.
A divatmajmok pedig legalább örömködhettek most egyet. Akinek nem inge...
GO M.U.!

