Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Abban igazad van, hogy ugyanannyi esélye van annak, hogy kamu, mint az ellenkező hírnek, de ezt a nem eladó dolgot nem igazán vágom. A legjobb, legértékesebb játékosuk, szerintem simán lehet, hogy nem akarják eladni.Tocy írta:Ez meg ugyanúgy kamu, mert mi az a baromság, hogy nem eladó?Stalkyard írta:Úgy tűnik szerencsére nem igaz a hír: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/ ... _barcanak/
Ez meg ugyanúgy kamu, mert mi az a baromság, hogy nem eladó?Stalkyard írta:Úgy tűnik szerencsére nem igaz a hír: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/ ... _barcanak/
Nagyon remélem, hogy semmi! Én is olvastam már több helyen, nem hiszem, hogy igaz, semmi szükségünk egy ilyen gyökérre, és ha Alexis+Cesc árán is vitáztunk több hetet pár millión, akkor érte miért adnánk ennyit?Kardi írta:Erről cikkeznek mindenhol, kiváncsi vagyok mi igaz belőle: http://www.lanchidradio.hu/sport/megis_ ... a_20110904
Bocs ha értetlen vagyok de ezt nem értem.sura írta:Az Ibrahimovics - igazolás negatív és az idei igazolások pozitiv példája mutatja, hogy csak olyanokat szabad igazolni, akik könnyen beilleszkednek a Barca fociba. A szabályt erősítő kivétek Masche, aki más stílusú volt és mégis hamar és kitűnően beilleszkedett.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 6840.shtmlTocy írta:Dalmaut, az ifi csapat hátvédjét vinné a Valencia, a Vilarreal és az Atléticó is. Dalmau is menne, valószínűleg a Valencia lesz a nyerő.
Afellay az ötödik, plusz visszahozhatjuk majd Bojant, és 2-3 év múlva beérik Deulofeu is. Nem kell csatárra pénzt költeni, esetleg ha Afellay elmegy majd, de akkor se egy ilyen majom kell, hanem egy értelmes játékos, aki képes felfogni mit is játszunk.Capon írta:Értem én hogy csatárt keres a klub mert 4-en vannak a keretünkben ami a 3 csatáros rendszerünkben elég kevés csak ne ezt a kis Orkot légyszi!
Odaátra való Cuncihoz, együtt tudnának menni sminkelni meg gyantáztatni.
Ebből nem lesz semmi, maximum jövőre.Tocy írta:Barcelona is trying with final attempts to overcome Real Madrid to secure the services of brazilian star, Neymar.
Sport indicates that the delegate of Barcelona, Jordi Melero is in Brazil to reach any agreement to transfer Neymar.
Melero will be today in Brazil to watch Neymar although the brazilian is seen as the main objective of Real Madrid.
forrás:culedelbarca.com
Még a végén tényleg le akarjuk igazolni? Bár Pep egy szót sem ejtett róla, de egész nyáron cikkeznek erről is...nagyon remélem, hogy csak az árfelhúzás miatt van az egész
Maradt a Bocában, gondolom helyette van Rodri...kakasugynok007 írta:Araújoval mivan?Úgyvolt,hogy a B-be megy.Nem?
Ez meg bullshit...Tocy írta:Barcelona is trying with final attempts to overcome Real Madrid to secure the services of brazilian star, Neymar.
Különben csatár sem kell. Messi-Pedro-Alexis fiatalok, esetleg Villa az, aki mjuk 2-3 év múlva kiválik, de addigra beérik Deulofeu, plusz visszajön Bojan, ( ha jól teljesít ) és még itt van Afellay is.messideco írta:A Bl-ben semmiképp nem játszhatna, van három balhátvédünk. Szélsőnk is van elég. Egyéb kérdés?
Most olvastam egy costa ricai gyerekről, hogy figyeli a Barca, 17 éves csatár.