Ettől nem fognak megkedvelni a Realosok, de íme egy kis elemzés:
A Real szoksá szerint egy undorító, alattomos csapat volt. Khedira egyetlen szabálytalanságra volt a kiállítástól, Marcelo kiérdemelne egy többmeccses eltiltást(azért hasba rúgni valakit ugrás közben

, a Fabregas-dolog csak a hab volt a tortán), Mourinho meg annyi pofát vágott, hogy legszívesebben átnyúltam volna a TV-n és addig ütöttem volna, ameddig mozog(meg még egy kicsit tovább). Ezek miatt a Real jelenleg egy undorító csapat. Ott van nálunk Alves és Busquets, akit néha a pokolba kívánok, de a színeszkedés mégse említhető egy lapon a Real sorozatos tömegmészárlásával. Már a másik meccsen is nyugodt szívvel el lehetett volna küldeni zuhanyozni mind2 vkp-jüket. Szégyen! Ha annyira a világ legjobb csapatának képzelik magukat, akkor hogy folyamodhatnak ilyenekhez?!
Nah de a szórakoztatóbb dolgokról:
A Clasico ezúttal nem bunkerfocit hozott, igen szórakoztató meccs volt. Mi voltunk a jobb csapat. Több helyzetünk volt, tovbbá a Real mind2 gólja kidolgozatlan, talált gól volt. Az első gól könnyen lehetett les(Ramos mintha hozzáért volna), a 2 meg röhejesen nagy szerencse volt. Öröm volt amúgy nézni Ronaldo szerencsétlenkedését. A tavalyi kupa(ahol állítólag nem volt hülye, sajnos nem volt lehetőségem megnézni a meccset) csak a kivétel volt, ami erőíti a szabályt. Jó döntést tán csak a nagyon erős lövésénél hozott, amúgy Alves hülyét csinált belőle. Egyszerűen több volt benne a kár, mint a haszon. A góljánál csak jókor volt jó helyen.
Győzőtt a jobbik csapat, mindezt úgy, hogy fáradtak voltunk, kevesebb edzés állt a hátunk mögött, továbbá az ellenfél szokásos "kedvességeihez" is folyamodott mind2 meccsen!
Ez volt a legnagyobb esélye Mourinhonak. Ennél rosszabb állapotban nem találja meg a csapatunkat és még így is kevés volt ő is meg a csapata is.
Nem erősebb ez a Real mint tavaly semmivel. Nem kell tőlük tartani. Ennél csak könnyebb dolgunk lesz velük, ráadásul mi talán többet erősödtünk mint ők, hiszen míg Coentrao csak abban tűnt ki h hányszor csinálnak belőle majmot, addig Sanchezre az előző meccs 2. félidejében már 2 ember vigyázott sikertelenül, míg Cesc 10 perc alatt is döntően befolyásota a meccset. Nagyon felpörögtünk a bejövetelével, részt vett a győztes támadásban is.