
Leírom már a véleményem, mert rohadtul sok a szabadidőm éppen...
Szóval, attól, hogy nekem személy szerint Busquets nem szimpatikus, sőt ki nem állhatom, amikor próbál CR-hez felnőni színészi alakításban. Most akkor én nem vagy Barca drukker, vagy mi?


Attól, hogy valaki nem szimpatikus egy csapatban, vagy valakik, nem szurkolhatok nekik?
Fabregast meg azért nem szeretném ha ideigazolna, mert ingyen távozott és van pofája kiállni, hogy ő visszavágyik meg mit tudom én? Amikor meg cselekedni is kéne, nem csak a nagy szánkat jártatni, akkor máris jó volt neki a helyén az Arsenalba..



Na meg ott van az a pár ezer IGAZI szurkoló, akik azt mondják, hogy nem kell ide Fabregas, ők mindannyian hozzá nem értő idióták..
Hozzászólva a többi igazoláshoz, egy védő mindenképpen szükséges, bevallom őszintén Sanchez-t még csak FM-be láttam játszani, ott nagy zsugás a srác.


Ja, és óriási a színvonal feljebb tolódása ebben a topicban, régebben ömlött a szhar, most már csak csordogál.

Barcaman1993: Nem érted a lényeget! Nem azért fütyülik ki, és vetik meg Fabregast, mert nem itt lett híres, hanem mert lelépett ingyen, az egyszerűbb utat választotta, most meg a jövő egyik legnagyobb tehetsége, felveheti a szo.póálarcot, mert neki olyan kedve van, hogy vissza akar térni a legjobb csapathoz.

Mellesleg, ha jól olvasom itt a kommenteket, Te kezdtél el bunkózni, meg személyeskedni, kicsit lejjebb vehetnéd a fokozatot, bár bocsánatot kérek mindenkitől, én nem szólok bele semmibe a 15 évemmel!
