Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.25. 14:02:57

Ez a kis Elton Szerb kezd olyan lenni mint az a retek Portugál.
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.25. 13:57:18

Xanthor írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl ... cs-2078972
Jajj, de szánalmas ez, látszik, hogy ez a tuskó csak a meccsre koncentrál...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2011.05.25. 13:43:26

méghozzá nem is milyen bombázóval :D (bár nekem a neje jobban tetszik :D)[/quote]
Bizony szemre való teremtés. :D De azért én csalódtam benne, két gyerek, meg Giggs tényleg igazi példakép, erre kitudódik egy ilyen dolog...[/quote]

Azert csalodtal benne mert kitudodott? :)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.25. 12:47:18

Hehe :) ez jó :)

legalább van kémünk :P
KépKép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.25. 12:35:31

Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.25. 12:25:36

érdekes statisztikák, összehasonlítások a közelgő meccsről :)

http://www.youtube.com/watch?v=m8LKt0IMpcA
KépKép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.25. 10:50:16

Xanthor írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl ... cs-2078972
Jajj, de szánalmas ez, látszik, hogy ez a tuskó csak a meccsre koncentrál...
Őt se az eszéért szerettük soha :lol: Azt ugye elfelejti, hogy az egész hercehurca a klasszikusok körül egyedül Jo5é miatt volt.
Ő pofázott mindig minden ordenáré baromságot, ráadásul az ilyen pepe féle hentesek megfékezésére nem volt más mód.

Szóval remélem szombaton a tényleges játéktudás fog dönteni, akkor meg nem kérdés, hogy ki nyer :)
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.05.25. 10:48:01

Nagyon várom már!!!!!Megérzés,de a MOM:Villa.Mindenki Messi,Xavi,Iniesta hármasra fog figyelni,aztán stikában Villa,Pedro megoldja a gondjainkat! :lol:
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2011.05.25. 10:36:34

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl ... cs-2078972
Jajj, de szánalmas ez, látszik, hogy ez a tuskó csak a meccsre koncentrál...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.05.25. 08:41:33

Pár nap van még csak hátra. Telefonon keresztül fogom követni az eseményeket. Remélem győzelem lesz a vége :)
"And my heart will leave you never."
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.05.25. 00:41:24

gergo9 írta:Azért ennyire nem kell parázni :) MU-nak az összes rangadóját láttam kb, nem igazán működött egyszer sem ez agresszív letámadásos taktika amivel megleptek minket 2éve.
Rendre a komolyabb csapatok könnyedén átjátszották a középpályát inkább a védelem beton. De jóval sebezhetőbb ez a középpálya mint az elmúlt években bármikor. Jóval könnyebb az idei MU-t presszing alatt tartani.
SAF-nak ez nem jött 09-ben sem nem kockáztatja meg megint. Akkor volt benne ráció két szélső hátvéd hiányzott akik ugye a labdakihozatalokban elég fontos szerepet játszanak, meg védelem tengelyében sem egy vkp lesz.
Busqetsnek ez lett a hatalmas erőssége az idei évre ahogy segít a védelemnek kihozni a lasztit csak emlékezzünk vissza tavalyi évre amikor rengeteg olyan szitu volt hogy az ellen letámadott aztán nyugis helyzetből életveszélyes lett és fel kellet szabadítani.
Ez az idei évre megszűnt.
Egy gyengébb Barca ellen egy erősebb MU-nak sem jött össze SAF nem fog kockáztatni ebben biztos vagyok mivel egy Barca vezetésnél nagyon-nagyon minimális esélyt a MU-nak.
Én nem parázok különösebben, igen a MU (is) gyengébb, de a 2009-es Barca megállíthatatlan volt 8) eez...kiderül szombat :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.05.25. 00:16:29

Azért ennyire nem kell parázni :) MU-nak az összes rangadóját láttam kb, nem igazán működött egyszer sem ez agresszív letámadásos taktika amivel megleptek minket 2éve.
Rendre a komolyabb csapatok könnyedén átjátszották a középpályát inkább a védelem beton. De jóval sebezhetőbb ez a középpálya mint az elmúlt években bármikor. Jóval könnyebb az idei MU-t presszing alatt tartani.
SAF-nak ez nem jött 09-ben sem nem kockáztatja meg megint. Akkor volt benne ráció két szélső hátvéd hiányzott akik ugye a labdakihozatalokban elég fontos szerepet játszanak, meg védelem tengelyében sem egy vkp lesz.
Busqetsnek ez lett a hatalmas erőssége az idei évre ahogy segít a védelemnek kihozni a lasztit csak emlékezzünk vissza tavalyi évre amikor rengeteg olyan szitu volt hogy az ellen letámadott aztán nyugis helyzetből életveszélyes lett és fel kellet szabadítani.
Ez az idei évre megszűnt.
Egy gyengébb Barca ellen egy erősebb MU-nak sem jött össze SAF nem fog kockáztatni ebben biztos vagyok mivel egy Barca vezetésnél nagyon-nagyon minimális esélyt a MU-nak.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.24. 23:57:36

shawn írta:
Szerintem Anderson azért kevés ahhoz h Xavitól sokszor elvegye a labdát :-k ..Védő téren télleg nem lehet tudni h fogunk (helyt) állni, az igaz, de ha a csapat és Messi magához képest simán jó formába lesz nem lesz gond sztem
Ha mindig ott lesz a sarkában, akkor nem kell tőle elvenni mert nem fognak Xavi-nak passzolni :) Ez volt a hsz-em lényege, hogy azt kell megakadályozni hogy Xavi labdát kapjon, tehát követő emberfogást kell alkalmazni rajta. És ne legyen igazam, de kétszer-háromszor aláver Xavi alá, az akárki akármit mond, hiába hozzá vannak szokva, meg profik, meg mittudomén, de igenis számít. Ott van tudat alatt, nem úgy veszi át a labdát, nem úgy mozdul, stb.
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.05.24. 23:52:11

Mihu írta:
Messi-Ini írta:
Az írásod nagy részével egyetértek,de a végével nem...az igaz hogy nálunk "csak egy Messi" van,de náluk meg csak egy Chicharito,mert Rooney egyáltalán nincs formában,kb. úgy mint Villa,Pedro meg az elmúlt pár meccsen nemjátszott,nem lehet tudni hogy most mit fog nyújtani!!!
meg ha azért megnézzük,nálunk a középpályán van egy Iniesta meg egy Xavi,ami simán egensúlyozhatja azt ha esetleg tényleg "csak egy Messink" lesz a csatársorban,mert a többieknek esetleg nem fog menni!
Igazából egy formán kívül lévő Rooney számomra még mindig sokkal veszélyesebb, mint egy formán kívül játszó Villa. A "mi fiunk" olyan dolgokra "képes" hogy az agyam eldobom. Rengeteg olyan helyzetet hagyott ki ebben az idényben, még akkor is amikor jó formában volt, amikor 1vs1 a kapussal szemben, és belerúgta, jött egy védő, mellérúgta, stb. Rooney-nál a formán kívüliség azt jelenti hogy nem rúg gólt, de ez magával hordozza azt, hogy nem kerül helyzetbe. Viszont ha ajtó-ablak helyzetben van, akkor neki teljesen mindegy hogy formán kívül vagy belül van, kegyetlenül beveri.

Abban igazad van hogy nekünk van egy Xavi-Iniesta duónk a középpályán. Viszont a Copa del Rey fináléban is volt. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha bejön a jóslatom, és a Manchester úgy fog játszani mint a Real a döntőben, akkor egyikőjük sem fog sok levegőhöz jutni, nem fogják tudni átvenni a labdát, megfordulni, nézni hogy ki merre van és passzolni. Véleményem szerint Xavi-ra követő emberfogás lenne a jó megoldás, mert Ő nem olyan cselgép mint Iniesta, nem olyan fürge, sokkal könnyebben le lehet védekezni, és tavaly valamelyik kiscsapat ellen, talán a Gijón volt az, láthattuk, hogy egyáltalán nem ízlik neki ha valaki ott van a s.ggében. Erre a szerepkörre simán el tudok képzelni egy Anderson-. Inire felesleges követő emberfogó, kb annyit érnek el vele mintha Messire állítanának: semmit. Viszont ha egy emberünket kivették a középpályáról, akkor máris ugyan ott vagyunk ahol a part szakad: A támadásépítésünk körülményes lesz, igazából olyan mintha egy emberrel kevesebben lennénk, ami a középpályás labdakihozatalban nagyon nagy hátrány. Mi nem ívelgetünk, nem hosszú labdákkal játszunk mint az MU, így egy ember mínusz a középpályáról, nekünk sokkal több hátrányt jelent.
Szerintem Anderson azért kevés ahhoz h Xavitól sokszor elvegye a labdát :-k ..Védő téren télleg nem lehet tudni h fogunk (helyt) állni, az igaz, de ha a csapat és Messi magához képest simán jó formába lesz nem lesz gond sztem
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.24. 23:20:36

Ezekre számítok szombaton:

Folyamatos nyomás alatt tartottak minket, emiatt a szélső védőink nem tudtak előre menni, a középső védők, főleg Piqué nem tudta a szokásos labdakihozatalos játékot játszani, mert mindig hátul kellett maradni a csatárral:

http://imageshack.us/photo/my-images/13 ... oleny.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/689/6a10bol.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/839/8a10bol.jpg/

MU kirúgás. Látható hogy a csatárok a védők vonalában helyezkednek el, 3-an is vannak, plusz a jobb szélen ott van kicsit hátrébb Park.

http://imageshack.us/photo/my-images/814/felpalya.jpg/

Ebből a kirúgásból meg is szerezték a labdát, és mivel 4-en voltak fent eleve, rögtön van alternatíva a passzolásra, nem beszélve arról, hogy a középpályások abban a pillanatban ahogy a csapattárs megszerezte a lasztit, rögtön jönnek felfele, mivel nem kell senkivel hátul maradni, a legtöbb barcás a saját térfelén van.


Kispályán mikor játszottam, akkor az én csapatom előszeretettel alkalmazta ezt a módszert, és rajtunk kívül a 10 csapatból 2en. Nem is értettük hogy a többiek miért nem csinálták ezt, mert így ugye kigurítani nem tudja a kapus a védőknek, nem kezdődhet meg az építkezés, ami ugye főleg a Barcánál a védelemből kezdődik a labdafelhozatallal majdnem a félpályáig. A kirúgással meg az alacsony középpályások és Messi nem nagyon tud mit kezdeni a magas MU játékosok között. Egy labda se lett a miénk...

http://imageshack.us/photo/my-images/715/kirugas.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/801/kirugas2.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/69/kirugas3.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/836/kirugas4.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/837/kirugas5.jpg/

A manchester-es csatárok egyszer sem mentek hátrébb a félpályánál, sőt mi több, a mi térfelünk közepénél is csak ritkán. És itt mint ahogy látható, 3-an is ott ólálkodnak elől. Egyszerűen megölik a játékunkat. Nincs kinek passzolni és ugye mi ha előre nem lehet, akkor előszeretettl játszunk hátra a védőkhöz. Így ezt is kizárták.

http://imageshack.us/photo/my-images/10 ... adas2.jpg/


Valami ilyesmi taktika az, amivel rendkívül eredményesen lehet a Barca ellen játszani, és így is kell játszani ellenünk. Ez az amire egy rossz szava sem lehet a futballt szerető közönségnek, nem úgy mint gusztustalan Special 5 csapatainál. Lám-lám így is lehet játszani a Barca ellen, nem csak úgy hogy beállnak 40 méterre a kapujuk elé, és várják hogy mi menjünk előre, ők meg majdcsak rúgnak valahogy egy gólt, és 1-0-ra nyernek. Ugye emlékszik mindenki, hogy a 9.-percben 5-0 volt a lövések száma? És nem nekünk. A labdabirtoklást nem mutatták, de valami 70-30 lehetett az MU-nak így szemre. Ez ellen kell kitalálni valamit, de mint ahogy ismerjük Pep-et, nem nagyon fog...megint reménykedhetünk abban, hogy az első helyzetünkből gólt szerzünk.
monyo69
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.12.06. 21:40:14
Tartózkodási hely: Sopron

2011.05.24. 23:09:27

Szerintem mióta footballvilág a világ, ilyen kétesélyes bl-döntő még nem volt. Nagy igazságokat írtok mindannyian. Pepnek is igaza van, az fog itt nyerni, aki fejben jobban rendben van. S hogy ezek mi leszünk-e, az nem 100%. Ez a MU egy bivaly. Szerintem voltak már jobbak, de ennél masszívabbak még soha. Mi meg sajnos a tavaszunkra nem igazán lehetünk büszkék. Tudom, szoros volt, de a MU-nak is az volt. Azért hogy felépültünk hátul, az bíztató. De azért gondoljunk csak bele, hogy Puyol mennyit játszott az utóbbi időben, Abidallal mi a helyzet, Adriano határeset, Militot meg hagyjuk is ki ebből. Mascherano az utóbbi időben jól játszott hátul, talán jobb lenne Abidal vagy Puyol helyett, de hát kinek van szíve "ezt a kettőt" kihagyni? EZ MÁR NEM CSAK ÉSZKÉRDÉS. Busi jó lesz középen, csak ne játssza el a nagy halált, mert ez a Wembley-ben nem lesz szimpatikus senkinek. Elöl meg bízzunk Villaban mag Pedroban! Meg fogják oldani! Messi észrevétlen lesz önmagához képest. Csak leköt majd egy-két manchesterit, ad egy-két gólpasszt okosban, aztán ennyi. Villa bizonyít, Pedro szintén. Aztán ha majd nagy a baj, jön Ini. Ennyi a meccs. Győzünk 3:1-re. Na az írás kezedete óta "hangulatba keveredtem" a rozétól ezért a "Hurrá", de ha nyerünk ha nem a miénk a legnagyobb csapat. Több mint egy club, na csákány!
monyo69
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.05.24. 22:37:17

Nem tudom hogy hogy megyek ki mert péntek estére van repjegyem!
Rosszul leszek ha mégse indul a gép tehát lehet hogy pénteken felülök egy vonatra!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.05.24. 22:17:15

Az biztos, hogy a Mu gyors kontrákat fog vezetni, remélhetőleg kevés sikerrel. Azért a szélső hátvédeknek észnél kell lenni, mert a helyükön megiramodhatnak az angolok. Ami még várható, hogy ők 20 méterről már lövöldözni fognak, tehát a blokkokra figyelnünk kell, és az esetleges kipattanókra is.
Ami jó hír, hogy eléggé izgatott vagyok már most. Általában ilyenkor nyer a csapat! Remélem most is! :-)
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2011.05.24. 22:02:11

azt lehet tudni h mikor dől el ki lessz a spuri szombaton?
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.24. 21:13:49

Messi-Ini írta:
Az írásod nagy részével egyetértek,de a végével nem...az igaz hogy nálunk "csak egy Messi" van,de náluk meg csak egy Chicharito,mert Rooney egyáltalán nincs formában,kb. úgy mint Villa,Pedro meg az elmúlt pár meccsen nemjátszott,nem lehet tudni hogy most mit fog nyújtani!!!
meg ha azért megnézzük,nálunk a középpályán van egy Iniesta meg egy Xavi,ami simán egensúlyozhatja azt ha esetleg tényleg "csak egy Messink" lesz a csatársorban,mert a többieknek esetleg nem fog menni!
Igazából egy formán kívül lévő Rooney számomra még mindig sokkal veszélyesebb, mint egy formán kívül játszó Villa. A "mi fiunk" olyan dolgokra "képes" hogy az agyam eldobom. Rengeteg olyan helyzetet hagyott ki ebben az idényben, még akkor is amikor jó formában volt, amikor 1vs1 a kapussal szemben, és belerúgta, jött egy védő, mellérúgta, stb. Rooney-nál a formán kívüliség azt jelenti hogy nem rúg gólt, de ez magával hordozza azt, hogy nem kerül helyzetbe. Viszont ha ajtó-ablak helyzetben van, akkor neki teljesen mindegy hogy formán kívül vagy belül van, kegyetlenül beveri.

Abban igazad van hogy nekünk van egy Xavi-Iniesta duónk a középpályán. Viszont a Copa del Rey fináléban is volt. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha bejön a jóslatom, és a Manchester úgy fog játszani mint a Real a döntőben, akkor egyikőjük sem fog sok levegőhöz jutni, nem fogják tudni átvenni a labdát, megfordulni, nézni hogy ki merre van és passzolni. Véleményem szerint Xavi-ra követő emberfogás lenne a jó megoldás, mert Ő nem olyan cselgép mint Iniesta, nem olyan fürge, sokkal könnyebben le lehet védekezni, és tavaly valamelyik kiscsapat ellen, talán a Gijón volt az, láthattuk, hogy egyáltalán nem ízlik neki ha valaki ott van a s.ggében. Erre a szerepkörre simán el tudok képzelni egy Anderson-. Inire felesleges követő emberfogó, kb annyit érnek el vele mintha Messire állítanának: semmit. Viszont ha egy emberünket kivették a középpályáról, akkor máris ugyan ott vagyunk ahol a part szakad: A támadásépítésünk körülményes lesz, igazából olyan mintha egy emberrel kevesebben lennénk, ami a középpályás labdakihozatalban nagyon nagy hátrány. Mi nem ívelgetünk, nem hosszú labdákkal játszunk mint az MU, így egy ember mínusz a középpályáról, nekünk sokkal több hátrányt jelent.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.05.24. 20:56:18

Mihu írta:Véleményem szerint olyan játékot láthatunk majd szombaton, mint amilyen volt a Spanyol Kupa döntőjében. Magasan fent fog védekezni az MU, agresszív letámadással. Minden erejükkel azon lesznek hogy megfojtsák a játékunkat, és gyors lerohanásokkal helyzetbe kerüljenek. Biztos hogy a pontrúgásokra is építeni fognak. Jól fejelő játékosaik vannak, több mint nekünk, így ezekre nagyon oda kell majd figyelni. Mivel többet lőnek kapura mint mi, így szerintem a szögleteket úgyse lehet majd kivédeni, lesz belőlük egy pár. Azok nagyon veszélyesek lesznek. Ha gyorsan gólt tudunk szerezni, mint 2009-ben, akkor azzal óriási előnybe juthatunk. Nagyon nagyon kiegyenlített csata lesz, érzésem szerint most Manchester győzelemmel. Angliában lesz a meccs, eddig mindig ha visszavágóra került sor, akkor az első meccsen vesztes nyerte a visszavágót, nincs olyan csatárunk Messin kívül aki komoly veszélyt jelentene a kapura, nekik viszont van egy Chicharito-juk, meg egy Rooney-juk. Valencia-ról nem is beszélve.
Az írásod nagy részével egyetértek,de a végével nem...az igaz hogy nálunk "csak egy Messi" van,de náluk meg csak egy Chicharito,mert Rooney egyáltalán nincs formában,kb. úgy mint Villa,Pedro meg az elmúlt pár meccsen nemjátszott,nem lehet tudni hogy most mit fog nyújtani!!!
meg ha azért megnézzük,nálunk a középpályán van egy Iniesta meg egy Xavi,ami simán egensúlyozhatja azt ha esetleg tényleg "csak egy Messink" lesz a csatársorban,mert a többieknek esetleg nem fog menni!
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.24. 20:54:49

visca el barca írta:
ab1daL írta:Ma nem edzett Giggs, feltehetően a magánügyi problémái miatt (megcsalta az asszonyt).
méghozzá nem is milyen bombázóval :D (bár nekem a neje jobban tetszik :D)
Bizony szemre való teremtés. :D De azért én csalódtam benne, két gyerek, meg Giggs tényleg igazi példakép, erre kitudódik egy ilyen dolog...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.24. 20:50:57

ab1daL írta:Ma nem edzett Giggs, feltehetően a magánügyi problémái miatt (megcsalta az asszonyt).
méghozzá nem is milyen bombázóval :D (bár nekem a neje jobban tetszik :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.24. 20:49:48

Ma nem edzett Giggs, feltehetően a magánügyi problémái miatt (megcsalta az asszonyt).
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.24. 20:43:49

Mihu írta:Véleményem szerint olyan játékot láthatunk majd szombaton, mint amilyen volt a Spanyol Kupa döntőjében. Magasan fent fog védekezni az MU, agresszív letámadással. Minden erejükkel azon lesznek hogy megfojtsák a játékunkat, és gyors lerohanásokkal helyzetbe kerüljenek. Biztos hogy a pontrúgásokra is építeni fognak. Jól fejelő játékosaik vannak, több mint nekünk, így ezekre nagyon oda kell majd figyelni. Mivel többet lőnek kapura mint mi, így szerintem a szögleteket úgyse lehet majd kivédeni, lesz belőlük egy pár. Azok nagyon veszélyesek lesznek. Ha gyorsan gólt tudunk szerezni, mint 2009-ben, akkor azzal óriási előnybe juthatunk. Nagyon nagyon kiegyenlített csata lesz, érzésem szerint most Manchester győzelemmel. Angliában lesz a meccs, eddig mindig ha visszavágóra került sor, akkor az első meccsen vesztes nyerte a visszavágót, nincs olyan csatárunk Messin kívül aki komoly veszélyt jelentene a kapura, nekik viszont van egy Chicharito-juk, meg egy Rooney-juk. Valencia-ról nem is beszélve.
Osztom a véleményt :) Van egy olyan érzésem, hogy a játékosainknak ez egy kicsit már plusz meccs, mindenki fáradt, elege van a mentális harcból, és menne már pihenni. Ha nyernek, ha kikapnak, ünnepelni fognak, utóbbi esetben persze csak a kamerák mögött...

A MU harapni fog, biztos hogy már Valdést is keményen letámadják, és villámgyorsan odaérnek a kapunk elé, ha megszerzik a labdát. Nagyon magas fordulatszámon kell pörögnünk, ha akarunk valamit, a hátul passzolgatás tuti bukó.
Válasz küldése