Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Szerintem is így történt, a gól sehogy sem érvényes. Tudtam hogy lesz egy szitu amibe lehet majd kapaszkodniuk, meg tudnak majd kombinálni.Charlie írta:Jók voltunk nagyon, ha a helyzet kihasználásunk nem lenne ennyire pocsék és a hétvégén potyázó Casillas nem véd ennyire jól, akkor egy 5-1 tegnap összejön simán. A meg nem adott gólt én így láttam: előnyszabály miután testtel leütközte Piqué hisztiánótakarata ellenére ráesett a menteni igyekvő Mascherano lábára
megakadályozta a mentésben. Szerintem ezért lett lefújva és ezért megy most a siránkozás real oldalról. Netán egyedül látom így?

A 3 lövésből meg ugye 1 Di Maria kapufája volt, magyarul 2 helyzetük volt 90 perc alatt. Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy a BL-ben sokkal jobban és felszabadultabban játszunk, mint a bajnokságban? A csapat tegnap megint eszméletlen volt. A nagy arányú győzelem egyedül a rossz helyzetkihasználásunkon múlott. Amit a védelem, Iniesta és Messi produkált az meg egyszerűen fenomenális volt.Piqué írta:Végre azt láttam a fiúktól amit mindig is várok.Szépen fociztunk,ha egy kicsi szerencsénk is van,akkor megszórhattuk volna őket és akkor nem jöhettek volna a már jól megszokott vádaskodások.Nem tudom mire gondoltak,hogy majd kapura lövés nélkül továbbjutnak??Azthiszem 3 lövésük volt,ami elég kevés,úgyhogy nincs miről beszélni.Nekünk volt vagy 6 100-as ziccerünk,amit Casillas kivédett,szóval nincs miről beszélni,hogy ki érdemelte meg a továbbjutást.Ronaldoval meg nem kell törődni....
Annyira kicsinyes klub lett, félelmetes.LM10 írta:A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.

Nem hinném, h tiltakozni akarnának, inkább pl. azért adhatták vissza, mert már eldőlt a meccs. Vagy, ha tiltakoztak is, nem hinném, h Perez és Mourinho ellen, inkább az ellen, ami az első meccsen történt.putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."
Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
győzni kell... nincs mese Egy tartalékosabb csapat lehet nem tutira nyerne, de egy két embert pihentetni kéne... mint Valdes, Alves... Villa... Xavi.... írhatnám Messit is, de ő játszani fog, mert játszani akar... ez tuti... ezeket az embereketBob_Marley írta:Ez off:de pl engem ma úgy fogadtak, hogy kicserélték a háttérképemet egy Lebron James háttérre….így is felforrt az agyvizem, hogy kikapott a Celtics, de ezen nem tudtam mit tenni, röhögtem!Szóval lesznek gonoszak, irigyek, meg lehet ezt normálisan is, ironikusan, picit odaszúrva a másiknak !
Örök igazság sajnos mindig a jókat utálják!
Egyszer már írtam, hogy Ali mondta azt, hogy ő azt szerette minél többen utálják, mire kérdezték miért? „Mert akkor tudom egyre jobb vagyok”!
On: hétvégén katalán derbi arra is figyelni kell nagyon, mert tudjuk az Espanyol sosem adja oclsón a bőrét, s nem egyszer megtréfál minket, s jó lenne „nyugodtan” várni a BL döntőt, nekem mindig is a Liga az első, s azt jó lenne megnyerni most már!




Ebben igazad van...Bob_Marley írta:Szerintem durva általánosítás, hogy mindenki de értelek, de mondjuk nem az ellenfél szurkoló miatt fociznak, hanem értünk!És amíg a szakma elismeri a játékunkat, s 3 év alatt nem jött rá az ellenszerre, hogy mivel lehetne felülmúlni minket (Lassítani lehet a csapatot, de megverni szinte lehetetlen), addig tőlem fejükre is állhat minden más szrukoló!

Szerintem durva általánosítás, hogy mindenki de értelek, de mondjuk nem az ellenfél szurkoló miatt fociznak, hanem értünk!És amíg a szakma elismeri a játékunkat, s 3 év alatt nem jött rá az ellenszerre, hogy mivel lehetne felülmúlni minket (Lassítani lehet a csapatot, de megverni szinte lehetetlen), addig tőlem fejükre is állhat minden más szrukoló!samy85 írta:Bob, természetesen ezzel tisztában vagyok.... csak azért volt ez a "bemásolás", mert az ok , hogy valaki elfogult a csapatával szemen, de az hogy már az összes szurkoló csapatoktól függetlenül, mind ezt skandálja...Bob_Marley írta:samy85 mit foglalkozol ezekkel???, nem kell ennyit lovagolni rajta!Nyílván mindenki elfogult a saját csapatával szemben, ez egy olyan értelmetlen, világvégtelenségig nyúló vita, amibe felesleges belekezdeni!Peace van gyerekek
mint egy propaganda... csak azt nem tudom, kit akarnak ezzel meghatni...



Bob, természetesen ezzel tisztában vagyok.... csak azért volt ez a "bemásolás", mert az ok , hogy valaki elfogult a csapatával szemen, de az hogy már az összes szurkoló csapatoktól függetlenül, mind ezt skandálja...Bob_Marley írta:samy85 mit foglalkozol ezekkel???, nem kell ennyit lovagolni rajta!Nyílván mindenki elfogult a saját csapatával szemben, ez egy olyan értelmetlen, világvégtelenségig nyúló vita, amibe felesleges belekezdeni!Peace van gyerekek

Ha már úgy vesszük, hogy Piqué faultolt, akkor előnyszabály egy ügyes bírónál és Higu 1v1ben mehetett vna.LM10 írta:A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.



hát vannak ilyen emberek is,akik nem látják,hogy mennyire nem megfelelő a keret. sok a kp,mégis kevés. 1 normális csatár van. jh nincs. 4 ember kellene. jh,kkp,vkp,csEl fanático írta: Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
én Mascheranora emlékszem... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tegnap több elkésett szerelése volt a 16 előtt! Sergi valóban jó volt. én megcseréltem volna a 2 embert, vagyis Masch vkp, Sergi védő. kevésbé lett volna kockázatos sztem...Bob_Marley írta:Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyossamy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....áááMa megint égni fog itt a tpoik
CR tett róla
szerk: Subinho én úgy emlékszem Pedro adta el a labdát, s mindenféleképpen említsük emg Busquetset, nagyot játszott Sergio
Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyossamy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá


