Nagyszerű!
Feladat teljesítve. Méghozzá ez a feladat az volt, hogy ne kapjunk ki.
Ez végig látszott, NULLA kockázatot vállalva játszottunk. Ez egy tökéletes eredmény.
A Madrid kiadta amit tud, lezárni a területeket, védekezni, kontrázni.
Ők ezt megtudják annyival fejelni a következő meccsekre, hogy stabillabbak és veszélyesebb, pontosabb kontrákat tudnak vezetni.
Ez szép és jó. Csak eközben a Barca ezt azzal tudja megfejelni amit a bekapott gól után mutatott kb 10 percig.
Gyors, pontos labdajáratás. Sok mozgás, helyzetek kidolgozása.
Ha ezt a kupában tudja nyújtani a Barca, a Reál nem fogja bírni 90 percig.
Már most sem bírta volna ki, ha van egy kicsit pontosabb Villa. De ma így alakult.
De pozitívum volt Puyol játéka, engem lenyűgözött, hogy ennyi kihagyás után mit művelt. Nem véletlenül Ő A Kapitány. Attól meg, hogy vissza sérült volna nem tartok. Amit levitték a pályáról lábra ált és oda sétált a kispadhoz

Meccs végén is egyből ment vissza a pályára, nincs neki semmi baja. Látta, hogy lecserélik és kicsit húzta az időt.
Legyen már szerda, olyan izgatottan várom már. Jelenleg esélyt nem látok a Madridnak. Ők meg most azt hiszik, hogy húú de jók. Közben meg jól be lettek altatva, ebben biztos vagyok. Kövi meccseken jön a "robbantás"!