Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.04.16. 19:40:44

Gyere már este tíz, gyereee! :twisted:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.16. 19:28:20

Fogadni mernék, hogy Mourinho az utolsó pillanatban is változtatni fog valamit az összeállításon.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.16. 19:23:41

A Real kezdője:

Casillas - Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo - Pepe, Xabi Alonso, Khedira - Di María, Cristiano Ronaldo, Benzema

A Marca hozta le, nem tudom mennyire hivatalos.
Mindenesetre érdekes lesz, ha 3 védekező középpályás lesz...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.16. 19:12:51

Már most írom, hogy meccs idejére csak az élő közvetítésbe lehet írni! Előtte, és félidőben, valamint utána lehet írni a Bajnoki topikba összegzéseket, 1.félidei tapasztalatokat, stb.

Ez a topik egész meccs alatt zárva lesz, ha vége a meccsnek kinyitjuk, eredménytől is függően, kéretik kulturáltan megnyilvánulni itt IS, legyen az Barcás vagy Reálos fórumer!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.04.16. 19:10:51

Nah uraim, én már nem leszek gépközelben a mai nap során. Mindenkinek jó szurkolást, izgalmakban és Barca-gólokban gazdag, Real-gólokban szegény El Clásico-t kívánok :D :D

VISCA EL BARCA!!!
VISCA CATALUNYA!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 18:58:10

Ilúvatar írta:
Sanama írta:a bíróval miért kell már meccs előtt foglalkozni??
Nem tudom hogy van e fogalmad róla, hogy ki fog fújni a meccset... Olvastam valahol statisztikát róla, hát mit ne mondjak nem véletlenül választották ki őt.
De, tudom ki fogja vezetni...
De mi értelme van vádaskodni a meccs előtt? Ha jól fogja vezetni csak magadat égeted le. Ha meg szrul,akkor mecs után nyugodtan szidhatod :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.16. 18:54:52

Sanama írta:a bíróval miért kell már meccs előtt foglalkozni??
Nem tudom hogy van e fogalmad róla, hogy ki fog fújni a meccset... Olvastam valahol statisztikát róla, hát mit ne mondjak nem véletlenül választották ki őt.
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.16. 18:50:08

Ilúvatar írta:
samy85 írta:ezen kár aggodni fiúk... lehet nem is a taktika fog dönteni, hanem egy egyéni villanás kitudja??? :D
meg a spori ugyebár...
a bíróval miért kell már meccs előtt foglalkozni??
Majd ráérünk a meccs után foglalkozni vele... Mi van ha szenzációsan vezeti?...
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.04.16. 18:44:56

blanee írta:
levproff írta:Mert daffy szerinted eddig a Real védekezett ellenünk?
Szerintem pont azért kaptak mindig sokat, mert támadtak(vagyis csak próbáltak).
A novemberi meccsen a védekező taktikát erőltették az első perctől kezdve. Itt volt megásva a Real sírja, mivel a védelem nem volt jó, ráadásul egész meccsen beszorultak a saját térfelükre, 16-osukra.

Lehet azt mondani, hogy ha kinyílik egy csapat az a baj, ha védekezik az a baj. Mégis azért az idény során volt csapat aki megszorongatta a barcát. És ezek a csapatok a real szintjét meg se közelítették.
de míg ezek a csapatok kettőzött győzni akarással játszottak ellenünk, míg mi pont hogy csak legyünk túl ezen a meccsen gond nélkül, addig ellenetek mi is vért fogunk az öltözőbe üríteni, legalábbis ezt szeretném látni.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.16. 18:39:55

samy85 írta:ezen kár aggodni fiúk... lehet nem is a taktika fog dönteni, hanem egy egyéni villanás kitudja??? :D
meg a spori ugyebár...
KépKép
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.16. 18:34:38

levproff írta:Mert daffy szerinted eddig a Real védekezett ellenünk?
Szerintem pont azért kaptak mindig sokat, mert támadtak(vagyis csak próbáltak).
A novemberi meccsen a védekező taktikát erőltették az első perctől kezdve. Itt volt megásva a Real sírja, mivel a védelem nem volt jó, ráadásul egész meccsen beszorultak a saját térfelükre, 16-osukra.

Lehet azt mondani, hogy ha kinyílik egy csapat az a baj, ha védekezik az a baj. Mégis azért az idény során volt csapat aki megszorongatta a barcát. És ezek a csapatok a real szintjét meg se közelítették.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 18:31:42

levproff írta:Mert daffy szerinted eddig a Real védekezett ellenünk?
Szerintem pont azért kaptak mindig sokat, mert támadtak(vagyis csak próbáltak).
azt a 2 gólt,amit összetámadtunk a 4 meccsen,azt nem hívnám semminek...
intert próbáltunk játszani,nem ment.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.16. 18:28:19

daffy írta:
gergo9 írta:
Utolsó mondatnak semmi valóságalapja nincs. Pep érában nem volt csapat ami akár egy meccsen is de uralta volna végig a játékot lásd 3 éve nem volt olyan csapat ami többet birtokolta volna nálunk a labdát.
Ez a felállás meg azért kész öngyilkosság.
Rendre full lendületből érkezne az MVP a védőkre 20-25 perc alatt lezárnák a meccset.
Khedira is nem tudom szerzett e labdát az ősszel mintahogy Alonso esetében is gyanús ez.
az viszont elég gyanús,hogy ha nem húz váratlant a csapat,akkor nem lesz győzelem. a védekező csapatok ellen simán behúzzátok a meccset.mindig
ezen kár aggodni fiúk... lehet nem is a taktika fog dönteni, hanem egy egyéni villanás kitudja??? :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2011.04.16. 18:27:23

Enrique írta:
fcjoc írta:A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema.
Egyértelmű a cél: masszív védekezés, ne kapjanak gólt, támadásban pedig arra fognak építeni, hogy labdaszerzés után szétfussanak minket kontrákból, és kb mindenhonnan lőni fognak. Ebben én látok rációt - már ha ez marad a felállás - mert akkor mindig meleg a pite, ha nem sikerül a visszatámadás és egy két húzásból ott vannak a kapu előtt. Meg máshogy tényleg nem tudom, hogy lehetne megverni ezt a Barcát és ez alapján a kezdő alapján még a nagy Mourinho sem tudja. :)
Korrekt! Én hozzátenném, hogy szerintem alapból is erősebb a kp-ja a Barcanál,mint Madridnak.Xavi-Ini-Keita (?) :D . Pepe vdk-n (kicsit bugos)? Hát ő tuti lapos lesz a végén, ahogy ismerem a foci világából. Özilt nem hagytam volna ki, vagy ha igen,akkor tuti Kaká-val kezdeném a meccset..
Nálunk baloldalon kezdenék egy Adrianoval,középen Pique-Sergio,jobbon Alves-el. előtte adott, Xavi, Ini,Keita. Elől meghát... : Villa-Messi-Pédro :D Tippem: 1-3. (Maria ill. Messi 2, Pedro1)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolika10 2011.04.16. 18:29:54-kor.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.04.16. 18:27:13

Mert daffy szerinted eddig a Real védekezett ellenünk?
Szerintem pont azért kaptak mindig sokat, mert támadtak(vagyis csak próbáltak).
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 18:24:53

gergo9 írta:
Utolsó mondatnak semmi valóságalapja nincs. Pep érában nem volt csapat ami akár egy meccsen is de uralta volna végig a játékot lásd 3 éve nem volt olyan csapat ami többet birtokolta volna nálunk a labdát.
Ez a felállás meg azért kész öngyilkosság.
Rendre full lendületből érkezne az MVP a védőkre 20-25 perc alatt lezárnák a meccset.
Khedira is nem tudom szerzett e labdát az ősszel mintahogy Alonso esetében is gyanús ez.
az viszont elég gyanús,hogy ha nem húz váratlant a csapat,akkor nem lesz győzelem. a védekező csapatok ellen simán behúzzátok a meccset.mindig
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.16. 18:20:13

daffy írta: ---------------------casillas---------------------
arbeloa-----ramos---------pepe-----marcelo
--------------------khedira---------------------
----------xabi-------------------özil------------
--------------------kaka------------------------
------------cr-------------------benzema------

támadó,labdatartó,de egyedi. az inter taktikáját egyértelműen nem tudjuk lehozni,így egy próbát nálam megérne a dolog,de azt tisztázni kell,hogy ez nem kontracsapat,hanem irányító,ami a barcának nem ízlik.
Utolsó mondatnak semmi valóságalapja nincs. Pep érában nem volt csapat ami akár egy meccsen is de uralta volna végig a játékot lásd 3 éve nem volt olyan csapat ami többet birtokolta volna nálunk a labdát.
Ez a felállás meg azért kész öngyilkosság.
Rendre full lendületből érkezne az MVP a védőkre 20-25 perc alatt lezárnák a meccset.
Khedira is nem tudom szerzett e labdát az ősszel mintahogy Alonso esetében is gyanús ez.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 18:07:49

fcjoc írta: már nem azért.. de nem is emléxem, mikor játszott az utóbbi években -szavaiddal élve- irányíítóó :lol: csapat ellen, szal ilyet hogy nem ízlik :D .. na mind1

a lényeg, hogy akármennyivel is nyerhet ma a real, nem lesz jobb a Barca-nál, de ha nyer a Barca, továbbra is sokkal jobb marad :)))
amikor egy csapat nem védekezni próbált ellenetek,akkor sokszor szereztek vezetést,mert az a védelem sebezhető. csak míg a kis csapatok nem tudták megtartani a vezetést,addig a real megtudná és onnan nem a barca kezében a meccs. a barca azért nem játszik támadó csapat ellen,mert mindenki remegő lábakkal megy ki a pályára ellenetek.
Szerintem az még a kulcs lehet, hogy Cé és Marcelo egy oldalon játsszanak, mert ketten pillanatok alatt feltudják vinni a labdát a saját térfelünkről az ellenfél 16-osáig... Di Mariara is szükség van Kaká helyett mivel az argentin sokszor ügyesen visszazár és ez is fontos lesz ma este. Kakát én a kupadöntőre és a BL-meccsekre tartogatnám.
ez igaz,de azon az oldalon vajon ki fog védekezni? :)
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.16. 18:03:40

az sokkal jobban hangzik,bár én még mindig egy ilyet preferálnék:
---------------------casillas---------------------
arbeloa-----ramos---------pepe-----marcelo
--------------------khedira---------------------
----------xabi-------------------özil------------
--------------------kaka------------------------
------------cr-------------------benzema------

támadó,labdatartó,de egyedi. az inter taktikáját egyértelműen nem tudjuk lehozni,így egy próbát nálam megérne a dolog,de azt tisztázni kell,hogy ez nem kontracsapat,hanem irányító,ami a barcának nem ízlik.
már nem azért.. de nem is emléxem, mikor játszottunk az utóbbi években -szavaiddal élve- irányíítóó :lol: csapat ellen, szal ilyet hogy nem ízlik :D .. na mind1

a lényeg, hogy akármennyivel is nyerhet ma a real, nem lesz jobb a Barca-nál, de ha nyer a Barca, továbbra is sokkal jobb marad :)))
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2011.04.16. 18:02:03

daffy írta:
haszi írta:Szerintem vagy ez lesz a kezdő, vagy a meglepi az lesz, hogy Pepe megy vissza a helyére -->Albiol pad és Özil kezdeni fog.
az sokkal jobban hangzik,bár én még mindig egy ilyet preferálnék:
---------------------casillas---------------------
arbeloa-----ramos---------pepe-----marcelo
--------------------khedira---------------------
----------xabi-------------------özil------------
--------------------kaka------------------------
------------cr-------------------benzema------

támadó,labdatartó,de egyedi. az inter taktikáját egyértelműen nem tudjuk lehozni,így egy próbát nálam megérne a dolog,de azt tisztázni kell,hogy ez nem kontracsapat,hanem irányító,ami a barcának nem ízlik.
Szerintem az még a kulcs lehet, hogy Cé és Marcelo egy oldalon játsszanak, mert ketten pillanatok alatt feltudják vinni a labdát a saját térfelünkről az ellenfél 16-osáig... Di Mariara is szükség van Kaká helyett mivel az argentin sokszor ügyesen visszazár és ez is fontos lesz ma este. Kakát én a kupadöntőre és a BL-meccsekre tartogatnám.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2011.04.16. 18:01:29

fcjoc írta:A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema.
Egyértelmű a cél: masszív védekezés, ne kapjanak gólt, támadásban pedig arra fognak építeni, hogy labdaszerzés után szétfussanak minket kontrákból, és kb mindenhonnan lőni fognak. Ebben én látok rációt - már ha ez marad a felállás - mert akkor mindig meleg a pite, ha nem sikerül a visszatámadás és egy két húzásból ott vannak a kapu előtt. Meg máshogy tényleg nem tudom, hogy lehetne megverni ezt a Barcát és ez alapján a kezdő alapján még a nagy Mourinho sem tudja. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.16. 17:53:52

haszi írta:
daffy írta:egyébként meglepne,ha ez lenne a kezdő,sztem mou húz majd valamit az utolsó pillanatban. a bilbao ellen nem volt az igazi pepe a kp-n.nem való oda.
Szerintem vagy ez lesz a kezdő, vagy a meglepi az lesz, hogy Pepe megy vissza a helyére -->Albiol pad és Özil kezdeni fog.
az sokkal jobban hangzik,bár én még mindig egy ilyet preferálnék:
---------------------casillas---------------------
arbeloa-----ramos---------pepe-----marcelo
--------------------khedira---------------------
----------xabi-------------------özil------------
--------------------kaka------------------------
------------cr-------------------benzema------

támadó,labdatartó,de egyedi. az inter taktikáját egyértelműen nem tudjuk lehozni,így egy próbát nálam megérne a dolog,de azt tisztázni kell,hogy ez nem kontracsapat,hanem irányító,ami a barcának nem ízlik.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.16. 17:53:24

soadroli írta:A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema. (madridista)
Az szép.
3 vkp? otthon? az igen...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5242
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.04.16. 17:49:25

A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata: Casillas, Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Pepe, Khedira; Di María, Cristiano, Benzema. (madridista)
Az szép.
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.16. 17:48:07

Rizla azt írja a Som Un hasábjain, -a Marcara hivatkozva- hogy a MAdrid Bekkelő taktikával játszik....mert Jm tanult a hibáiból az ősszel... na erre nem vennék mérget....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Válasz küldése