Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 18:28:17

Sztem úgy értette,h a játékosoknak kell nagy patkánynak lenni, h ne csak a klub legyen ellenszenves, hanem konkrétan a játékosok is
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 18:24:33

barcafan0911 írta:Az adott dolog hogy a Barcások utálják a madridot mint klubbot, a nagy versengés miatt. De ahhoz igazán nagy patkánynak kell lenni, hogy a játékosokat is utálja tiszta szívből az ember.
Akkor ezek szerint én nagy patkány vagyok mert tiszta szívemből utálom Ronaldo-t? :roll:
Kép
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 18:23:10

idén a 13ból volt több mint mondjuk 4 meccse, amin tényleg kiváló mezőnyjátékot hozott.
Volt.
Ronaldo nem volt képes az elmúlt 2 évben igazán nagyot nyújtani bármelyik komoly téttel bíró meccsén
Komoly téttel rendelkező meccs ha nálad csak a Clasicot jelenti, akkor valóban nem volt képes. Bár ellenetek a világon senki más sem tette ezt meg az elmúlt két évben, de nem baj.

Andris csak azt értsd meg, hogy senki más sem magaslik úgy ki a világon, ahogy te azt itt elvárnád, csak a ti csapatotokban van két ilyen zseni, és ha ki van ragadva a megszokott közegéből a n.1. zsenitek sem tud úgy alázni, ahogy nálatok. Az, hogy a világ legjobbjai között van, egy relatív dolog. Függ attól, hogy a világ topjátékosai hogyan teljesítenek. Ronaldo nincs az all-time legjobbak között (messze van tőle), de a jelenlegi fociban nincsenek nála sokkal kimagaslóbb alakok. Vagy ha vannak, akkor kérlek sorold, mert tényleg nem értem hogy akkor szerinted kik is a világ legjobbjai.


Szerk:
Katalónia hátrányt érez Spanyolországgal szemben.
Nem élek ott, így személyes véleményt nem tudok mondani. Szerintem ezt innen nem tudjuk megítélni. EU regionális politikáján mindenesetre nem ezt tanították :lol: (nem kell komolyan venni, nem akarok ezen vitázni, mert mondom nem is tudunk róla igazán - de ne azt képzeljük hogy olyan mint pl. a magyar kisebbség sorsa a Vajdaságon és húderossz nekik)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 18:28:24-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.01. 18:21:40

Én jelen pillanatban egy dolgot kívánok a Madridnak.
Kapjanak ki a Valenciától.
Mert akkor a saját hülyeségüket szívják meg, és talán okulnak belőle.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.12.01. 18:17:32

A real madrid mindent meg tehet ez egyértelmű . Egy ilyen eset után nem kapnak semmi büntetést?! Ezt nem tudom felfogni.

Ramos ámokfutása után nem jár semmi?Bl-ben is egy nevetséges szánalmas "büntetést" kaptak. Vicc az egész...

Ramos pedig hogy mer egyáltalán ilyeneket nyilatkozni. Hihetetlen senkiházi az az "ember"(ez a legfinomabb jelzőm rá). Egyrészt nem Lass rúgta meg. Nem mentségeket kellett volna keresgélnie hanem elnézést kérni mindenkitől. Szánalmas amiket mond... Messitől nem kéne elnézést kérnie legalább?

Puyollal és Xavival amit művelt az volt a csúcs pont. Nekik köszönheti hogy világbajnok.Semmi tisztelet benne pedig a cipőjüket nem vihetné. Az lenne a minimum hogy válogatottból is kitenném egy időre.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.01. 18:15:30

Andris írta:Én Ronaldinho tudását sem vitatom el, épp csak évek óta semmit nem mutat belőle olyan nagyságokban. cé detto.

Egyedül az utsó sorban van némi költői túlzás, de hogy egy elmúlt 2 éves toplistán nem szerepelhet az első 5ben, az fix.

És akárhányszor írjátok még le, hogy hűde jó játékos ronaldo , mert sok gólt lő, vagy hú de jó csapat a madrid mert milyen jó eredményei voltak. (hétfőig.) Én ettől még nemtudok elvonatkoztatni a játék képétől, ami bizony Ronaldot közel sem emeli nagy magasságokba.
A madrid játéka miatt kialakított véleményemmel szinte egyedül voltam itt 3 hónapig, sok madridistával és rengetegrengeteg Barcással ellentétben, mégis valahogy igazam lett.
Ronaldo az utsó mu-s éve közepétől már nem nyújta mezőnyben azt az igazán jót, sőt, legtöbbször kifejezetten gyengét produkál. Sok gólos csatárokból meg tényleg van egy pár azért.
Ez pontosan így van. Az egy idiot aki azt mondja cé a második legjobb a világon, vagy akár azt hogy jobb Leonál. :roll: Komolyan, mikor mutatott ez valamit az utóbbi időben? Csak Andrist tudom idézni, nem ő az egyetlen sok gólos csatár!
Ramosról meg inkább nem mondok semmit, több mint valószínű hogy jönne is a bann. Nem kivántam soha senkinek még fájdalmat vagy nagyon rossz dolgot, tudom hogy csúnya dolog ez, de remélem az élet gondoskodik róla hogy ramos megkapja azt. Úgy érzem egyedül van a Barca Spanyolországban, olyan mintha mindenki ellene lenne. Lásd: sportdöntő bizottság. :evil: Tavasszal Pep is megmondta a bajnoki cím után, hogy sokan nem akarták a Barca bajnoki győzelmét. Katalónia hátrányt érez Spanyolországgal szemben. És akkor még nem is beszéltem perec papa befolyásáról. Szerintem ha nem lenne túlzottan kockázatos, akkor 1-2 bírót is megvenne a reál. Az adott dolog hogy a Barcások utálják a madridot mint klubbot, a nagy versengés miatt. De ahhoz igazán nagy patkánynak kell lenni, hogy a játékosokat is utálja tiszta szívből az ember.
A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért...

Ezzel még keveset is mondtál szerintem. Nagyon rossz emberek vannak abban a klubban. Hihetetlen hogy milyen légkör uralkodik ott, teljesen kicserélődött a klub eszméje. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 18:11:02

Egyrészt Higuainnak jobbulást, ő egy aránylag ügyes, szerény és sportszerű gyerek.

Másrészt: nem várom el továbbra se senkitől, hogy egyetértsen velem. Azt se látta be senki hogy veretlen 12 meccses 3 gólátlagos bajnoki nyitány ide vagy oda, a madrid játéka a miénkhez képest harmat gyenge. Végül nem én estem pofára, meg hatalmas szakadéknyit a magas lovamról, ahonnan a hozzászólásaimat írtam. Pedig úristen hány madridistától és még néhány barcástól is megkaptam a dőltbetűs részekek valamelyikét szinte naponta..

Bele lehet kötni a Ronciról íródott hozzászólásaimban persze a kis hatásvadász költői túlzásaimba, de azzal próbáljon valaki vitatkozni hogy Ronaldo nem volt képes az elmúlt 2 évben igazán nagyot nyújtani bármelyik komoly téttel bíró meccsén, vagy hogy idén a 13ból volt több mint mondjuk 4 meccse, amin tényleg kiváló mezőnyjátékot hozott. Mert ahhoz nem elég jónak lenni, h a világ legjobbjai közt emlegessenek, ahhoz sok meccsen kell rendszeresen és nem jót hanem kiválót nyújtani. még ha nem is állandóan.
Mert bizony vannak olyanok, akik tényleg kiválót produkálnak és iszonyú sűrűn. Hogy példaként említsem mondjuk Casillast, Iniestát, Xavit, Messit és még van 1-2 biztosan csak a spanyol bajnokságban, aki idén és tavaly is jobbat nyújt összességében, mint c. A többi kiemelt bajnokságot nem követem rendszeresen, nem nyilatkoznék róluk, de szinte meggyőződésem hogy ott is van mindenütt néhány igazi világszínvonalú produkció, amivel főhősünk max a statisztikák legnépszerűbb rublikáin keresztül tud vetélkedni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.12.01. 18:22:27-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.01. 18:10:51

http://www.blaugranas.com/5_estrellas-f ... 326788.htm

nem madridi oldalon láttam

5estrellas = 5csillagos
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2010.12.01. 18:09:29

desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.01. 18:03:37

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... at-2054933

Na ez jó nagy érvágás a Realnak, Higuaint se tartom egy nagy spílernek, de mérföldekkel jobb, mint Benzema aki kb. 300 percet játszott eddig a bajnokságban. Ráadásul most jönnek a Real nehezebb meccsei, remélem ellépünk tőlük egy biztonságosabb távolságra. :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 18:02:40

Andris írta:Én Ronaldinho tudását sem vitatom el, épp csak évek óta semmit nem mutat belőle olyan nagyságokban. cé detto.
Azért Cé-t meg, Ronnie-t összehasonlítani jelenlegi formában, nem vmi szerencsés, azért, mert CR nem alkotott a Classico-n azelőtt ott volt azért a címlapokon a tudásával... Meg tavalyi szezonban sem játszott rosszul...
De valahogy nekem (meg ahogy leveszem neked sem), nem tűnik ki annyira a Madridból, pedig bajnokság statjai: 41/40... :shock:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.12.01. 18:00:29

Vannak érdekes dolgok. A Lass esetet továbbra sem értem, mit akart ott Diarra. Persze nekünk örülnünk kell hogy ott volt, de kíváncsi lennék rá hogy mit mondana, ha megkérdeznék tőle mi volt a célja. Mert teljesen olyan sokadszorra megnézve is, mintha Ramost akarta volna leszerelni.
Az meg hogy Ramos ellökte Xavit, meg Puyolt....Ebben nekem az meglepő, (persze dícséretes is) hogy a Barca játékosok, nem mentek neki, és nem támadtak rá az eset után. Én nem biztos hogy kibírtam volna, hogy ne vágjak le neki egyet.
Mindegy, a lényeg hogy nyertünk, és Messi se, meg senki más se sérült le.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.01. 17:57:48

Engem rettentő mód idegesít hogy Ramos ennyivel megúszta.
Pérez bá szépen besétált, letett egy zsíros kis csekket az asztalra, a szövetség pedig eltekintett egy teljesen 100%-ig egyértelmű, és nyilvánvaló esettől.
Tudom, hogy sokan dobálóznak ezzel, de ez tényleg szánalmas.
Ezek után pedig nem kérjük a Blanco rizsát, hogy valami kegyetlen nagy baromságot ide ír valamelyik sokreményű, hogy miért is nem kellett volna 10 meccsere eltiltani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2010.12.01. 17:59:40-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 17:51:37

Miután leírtam, hogy az általam említett meccs előtt nem volt szó arról, h baja van, én eléggé indokolatlannak érzem azt a kérdést, hogy 'ugye nem arra gondolsz, ami előtt 1 hónapig sérült volt?'
Mivel a 2 meccsből ez volt az egyedüli amikor fennállt a jelenség amiről beszélsz, akkor inkább azt kellett volna írnom a reakciód alapján, hogy: nem, nem volt ilyen, a levegőbe beszélsz. Gondoltam valószínűbb hogy elfelejtetted h sérült volt előtte (Real szurkolóként én sem tudnám visszaidézni nálatok ki mikor mennyit hagyott ki), mint hogy csak úgy beszóltál neki. Sajnálom, tévedtem. :oops:
És bizony leírtam már, hogy a rossz játéka után miért kell leírni róla még ilyeneket. De rövidítve a kedvedért mégegyszer: azért mert valahogy mindannyian hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy hetedrangú csapatok ellen szórja a gólokat 4essével, de amúgy egy jó mozdulata nincs komolyabb ellenféllel szemben. Ráadásul gyengébbek ellen is harmatos játékot nyújt legtöbbször mezőnyben.
Ezt még a madridistán is szinte a kezdtektől fogva (vagyis amint lecsillapodott a jeee megvettük hisztéria) kifogásolta, kifogásolja aki a témában hozzászól. Szóval ez így egyszerűen nem igaz :D . Biztosan vannak, és főleg voltak olyan szurkolók akik nem látják ezt be, de ez nem egy közösség általános véleménye, pláne nem a közösség olyan részéé, akik mondjuk nem csak néznek, de látnak is valamit.
Mégis úgy emlegetik mint a világ legjobb játékosát Messi után, vagy mint a világ egyik legjobb játékosát. Pedig már régesrég nincsen ott a legjobb 5-7 játékos közt. Másutt is vannak huszonplusz gólos játékosok, mezőnyben nála jobb játékosok pedig mindenütt 10essével rohangálnak.
Ez meg egyszerűen nem igaz, nem a világ legjobbja (igen, ő nálatok játszik), de azért hogy 10esével rohangálnak nála jobb játékosok mindenütt...

Szerk: nyilván még nem láttam az újabb hszed mikor ezt írtam.
Sok gólos csatárokból meg tényleg van egy pár azért.
Van. De olyan aki nemcsak sok gólt szerez, de a csapata támadójátékat is a hátán tudja vinni a meccsek 95%-ban, nincs. Igen, a nagy téttel bíró meccseken ezt nem tudja megcsinálni. Ellenetek ismét elbukta. De ki az aki megtudta volna oldani? Ki az, aki hétfőn győzelemre vezette volna a Realt? Melyik sokgólos csatárra gondolsz aki ezt megtudta volna tenni, vagy többet tudott volna nyújtani? Nagyon jók voltatok, olyan erősek és összeszedettek mint idén még soha, és már alapjáraton is a világ jelenlegi legerősebb csapata vagytok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 17:59:56-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:42:31

Én Ronaldinho tudását sem vitatom el, épp csak évek óta semmit nem mutat belőle olyan nagyságokban. cé detto.

Egyedül az utsó sorban van némi költői túlzás, de hogy egy elmúlt 2 éves toplistán nem szerepelhet az első 5ben, az fix.

És akárhányszor írjátok még le, hogy hűde jó játékos ronaldo , mert sok gólt lő, vagy hú de jó csapat a madrid mert milyen jó eredményei voltak. (hétfőig.) Én ettől még nemtudok elvonatkoztatni a játék képétől, ami bizony Ronaldot közel sem emeli nagy magasságokba.
A madrid játéka miatt kialakított véleményemmel szinte egyedül voltam itt 3 hónapig, sok madridistával és rengetegrengeteg Barcással ellentétben, mégis valahogy igazam lett.
Ronaldo az utsó mu-s éve közepétől már nem nyújta mezőnyben azt az igazán jót, sőt, legtöbbször kifejezetten gyengét produkál. Sok gólos csatárokból meg tényleg van egy pár azért.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.01. 17:38:35

Andris, azért az utolsó sorok picit erősek...akárhogy nézzük, Ronaldo tudását nem lehet elvitatni, az valóban szánalmas, és mentális gondokra vezethető legfőkébb vissza, hogy nem tud megmozdulni se nagyobb csapatok ellen...de azért ki tudott emelkedni a PL-ből is, ami azért nem semmi. Az tényelg abszurd, hogy Messihez hasonlítják, és a húdenagy kérdés h melyikük a jobb...ez régóta nem kérdés...viszont az tény, hogy topjátékos, aki sokszor húzza a csapatát ( bár legtöbbször önös érdekből ) .
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2010.12.01. 17:37:59

Hát Skacok ma is megnéztem a derbit, egyszerűen nem tudok betelni vele!!lehet h mostantól ez lesz majd a képernyőkímélőm.......xD
ami feltünt h murinnyót folyamatosan oltotta a nép a 2. félidőben többször is rázenditett a Nou Camp!!!Nem tudna erről valaki vmi normális minőségű videot belinkelni.....????
Visca El Barca!!!:)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.01. 17:30:38

Halfkey írta:
Csak hogy felvegyem stílusban a "kesztyűt" (amit azért érdekes hogy egy moderátor dob elém), te meg odáig juthattál volna el, hogy talán nem véletlenül és a saját idiótaságom miatt írtam, amit írtam. Arról a meccsről láttam utólag ilyen híreket (visszakerestem őket hogy felfrissítsem a memóriámat, ugyanis nem szoktam levegőbe dobálózni). Az előzőn is bicegett Ronaldo, de még 0-0-s állásnál, szóval akkor nagyon ügyes csávókám lehet, bebiztosítja előre hogy legyen mentsége ha kikapunk.
Most is azért van külön edzésen, mert nem mer a többiek szemébe nézni, nem azért mert esetleg van valami baja.

Ronaldo gyenge volt, és igen, nagycsapatok ellen még sosem villogott igazán. De hogy miért kell még egy jó párat belerúgni, azt mondjuk nem értem.
Már hetek óta vártam hogy újra idebökje valaki a csúnya rossz admint. :P

Miután leírtam, hogy az általam említett meccs előtt nem volt szó arról, h baja van, én eléggé indokolatlannak érzem azt a kérdést, hogy 'ugye nem arra gondolsz, ami előtt 1 hónapig sérült volt?' ........

Ronaldo akkor szokott bicegni legtöbbször, ha épp nem jött össze egy csele és szerelték. Ilyenkor vagy a sírás küszöbén hisztizik, vagy sántít. Jó hogy nem a cipőfűzőjét kezdi el újrakötni.

Nem tudom miért van különedzésen, de ismerve őt, Mout, meg egyáltalán a jelenkor Real Madridját, 50-50%ra teszem h sérülés miatt, illetve h a sajtó kedvéért, alátámasztandó az kitalált sérülést.

És bizony leírtam már, hogy a rossz játéka után miért kell leírni róla még ilyeneket. De rövidítve a kedvedért mégegyszer: azért mert valahogy mindannyian hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy hetedrangú csapatok ellen szórja a gólokat 4essével, de amúgy egy jó mozdulata nincs komolyabb ellenféllel szemben. Ráadásul gyengébbek ellen is harmatos játékot nyújt legtöbbször mezőnyben.
Mégis úgy emlegetik mint a világ legjobb játékosát Messi után, vagy mint a világ egyik legjobb játékosát. Pedig már régesrég nincsen ott a legjobb 5-7 játékos közt. Másutt is vannak huszonplusz gólos játékosok, mezőnyben nála jobb játékosok pedig mindenütt 10essével rohangálnak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.12.01. 17:30:22

Ha jól látom nap, mint nap, akkor az ellenoldalon az ilyen belerúgások csak reggeli ébresztők...azt indul a nap :lol:
Szóval kedves madrisisták! tessék elviselni, h saját csapatunk magyar oldalán egy ilyen fényes és megalázó győzelem után halotti tort üljünk...mert MEGTEHETJÜK! :wink:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.01. 17:20:04

Akkor nyilván nem arra gondolok, de idáig magadtól is eljuthattál volna, miután leírtam.
Csak hogy felvegyem stílusban a "kesztyűt" (amit azért érdekes hogy egy moderátor dob elém), te meg odáig juthattál volna el, hogy talán nem véletlenül és a saját idiótaságom miatt írtam, amit írtam. Arról a meccsről láttam utólag ilyen híreket (visszakerestem őket hogy felfrissítsem a memóriámat, ugyanis nem szoktam levegőbe dobálózni). Az előzőn is bicegett Ronaldo, de még 0-0-s állásnál, szóval akkor nagyon ügyes csávókám lehet, bebiztosítja előre hogy legyen mentsége ha kikapunk.
Most is azért van külön edzésen, mert nem mer a többiek szemébe nézni, nem azért mert esetleg van valami baja.

Ronaldo gyenge volt, és igen, nagycsapatok ellen még sosem villogott igazán. De hogy miért kell még egy jó párat belerúgni, azt mondjuk nem értem.
Szóval kedves madrisisták! tessék elviselni, h saját csapatunk magyar oldalán egy ilyen fényes és megalázó győzelem után halotti tort üljünk...mert MEGTEHETJÜK! Wink
Ha ezt nekem írtad, akkor nem értem hogy mi köze van a mondandómhoz. Nagy győzelmet arattatok, ezzel senki sem vitatkozik, azzal sem hogy C [auto_cenzúra] volt. Persze ha neked az ünneplésbe bele tartozik hogy alaptalanul [auto_cenzúra] egyes játékosokat akkor sajnálom hogy ezzel belerondítok az ünnepbe. Nyugodtan lehet beszólni neki hogy mekkora nulla volt, de bocs, hogy ha másról van szó reagálni merek. Ha nem lennék madridista-szemüveges C után nyáladzó nagyképű majd kifogásokat kereső személy, biztosan nem tenném, de hát sajnos ilyenek vagyunk mi madridisták :lol: . Megtenni meg én is MEGTEHETEK bármit, bármikor, lévén szabad országban élünk (neten meg főleg). Ennek ellenére nyilván vannak dolgok amiket nem fogok, mert nem tartom helyénvalónak :wink: .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Halfkey 2010.12.01. 17:40:25-kor.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.01. 17:18:57

Ez elég nagy elfogultság,hogy kinek mi a nemi identitása,ezt szerintem neki joga van eldönteni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:10:12

Bob_Marley írta:Én erre utaltam "A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért..."

Ha te ezt komoylan így gondolod, akkor 2 lehetőség merül fel bennem
1, nem ismered az adott szavak jelentését (ezt megcáfoltad)
2, borzasztó elszomorító, hogy így gondolkodsz.....de ha beszéltél velük személyesen, s ismered életük minden percét, akkor én kérek ezennel elnézést.....
Vagy csak szimplán kérlek magyarázd meg mintha 4 éves volnék, miért is metroszexuális Ronaldo vagy Ramos, s miért homoszexuális Guti????
Az utolsó soraiddal egyet értek, Carvalho Arbeloa, valóban alattomos volt, de az első gondolatok mély gyűlöletet, elfogultságot tükröznek .......
Menjünk az off topicba
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.01. 17:07:00

Én erre utaltam "A Real Madrid homokos, metroszexuális, nagyképű és nem utolsó sorban aggresszív és durva játékosok gyülekezete. Most csak egy pár példa: Pepe(egy állat), Ronaldo(metroszexuális), Ramos(durva, metroszexuális), Guti(homokos). Hogy csak a tavalyi gárdát említsem....De ahogy tegnapelőtt láttuk, Arbeloa-nak és Carvalho-nak se kell a szomszédba menni egy kis alattomosságért..."

Ha te ezt komoylan így gondolod, akkor 2 lehetőség merül fel bennem
1, nem ismered az adott szavak jelentését (ezt megcáfoltad)
2, borzasztó elszomorító, hogy így gondolkodsz.....de ha beszéltél velük személyesen, s ismered életük minden percét, akkor én kérek ezennel elnézést.....
Vagy csak szimplán kérlek magyarázd meg mintha 4 éves volnék, miért is metroszexuális Ronaldo vagy Ramos, s miért homoszexuális Guti????
Az utolsó soraiddal egyet értek, Carvalho Arbeloa, valóban alattomos volt, de az első gondolatok mély gyűlöletet, elfogultságot tükröznek .......
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.12.01. 17:02:04

Bob_Marley írta:Off lesz, de
nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Miért is metroszexulis akár Ronaldo vagy Ramos....basszus ne írjunk már hülyeségeket!
Lehet nem szeretni valakit, de "meghurcolni", rossz fényben feltüntetni nem ildomos
Most ebben csak én nem érzem az iróniát, vagy tényleg nem volt benne? :roll: Nagyon jól tudom hogy mi az a metroszexuális...Volt osztálytársam, aki mit ad Isten, pont Cé Ronaldo fanatikus, szintén ilyen volt.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.12.01. 16:58:21

Bob_Marley írta:Off lesz, de
nagyvárosban élő többnyire egyedülálló férfi, aki sokat költ kozmetikumokra, fodrászra, divatra és sokat törődik a külsejével (de nem feltétlenül homoszexuális)
Miért is metroszexulis akár Ronaldo vagy Ramos....basszus ne írjunk már hülyeségeket!
Lehet nem szeretni valakit, de "meghurcolni", rossz fényben feltüntetni nem ildomos
Szerintem is sokkal egyszerűbb ha simán lebu.izzuk őket :lol:

Kíváncsi lennék mennyi az igaz abból, hogy Mou pályára akarta küldeni Diarrat, de ő nem volt hajlandó bemenni. Videót úgy láthattunk az esetről, de már megszokhattuk hogy bármit bele lehet magyarázni 1-1 képbe vagy videóba is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.12.01. 17:03:26-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése