Game90 írta:Udinese annyira nem vált be, töröltem is a mentésemet
Villarreal-lal kezdtem egy menedzser módot. 18 milliót kaptam, cél: legjobb 4-ben végezni. A meghatározó emberek közül eladtam Capdevilát (Juve, 9 millióért) és Cani-t (Valencia, 11,5 millióért). Érkezett: J. Enrique 4 millióért, Pallardó 2,5 millióért, Giuliano 12 millióért és M'Bia 6 millióért.
Nehezen indult a szezon, erős ellenfelekkel találkoztam az első 5 fordulóban, csak 1 győzelmem volt. Utána viszont belelendültem és 4. lettem a szezon végén.
4-3-3-ban tolom: D. López - Angel, Gonzalo/M'Bia, Marchena, J. Enrique - Bruno, Senna/M'Bia, Borja/Giuliano - Nilmar, Rossi, Cazorla.
Tudnátok ajánlani spanyol és brazil tehetségeket, akik viszonylag olcsóak?
Höhh, én is velük tolom (már amikor...). Azért lassan csak eljutok az első évem felébe.

Nem igazoltam senkit, de elég szűk a keret.
A taktikám 4-3-1-2, a 4 védő adott, középpályán Senna, Cani és Cazorla. A két támadó "iniesta-jellegű" játékot nyom, támadóközéppályás, aki jó a mezőnyben, de meg tudja húzni a szélt is, és segít védekezni. Borja irányít (elég jó hosszú átadások jönnek össze vele), elől pedig Rossi és Nilmar, illetve cserének Altidore.
Igazolástippeknek én is örülnék, gyak. bármilyen posztra, mert cserém alig van.