Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 17:58:09

LG írta: Én sem emlékszem a 4-re, de azérz maradjunk annyiban, h ez a 3 bőven vitatható volt.
Motta biztos annyira jogtalan vt h kettőt ér
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21244
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 17:53:57

Tivornya írta:..."csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén"

nem hinném,h 4x is Mottát állították ki a Barca ellen...fizikailag is lehetetlenség :lol:
volt egy Del Horno...volt egy Drogba és volt egy...ö...ö...passz, nem emlékszem a 4. jogtalanul kiállított játékosra :(
Én sem emlékszem a 4-re, de azérz maradjunk annyiban, h ez a 3 bőven vitatható volt.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:45:30

Sőt, ehhez csatlakozva: Pep azt csinálja, amit murinnyónak a legjobban fáj. Le se sz...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.26. 14:42:59

tapasztalt kollegám, P.U.Y.O.L, már említette, de én is megkérdezném, h a Frenkie-Frisk esetnél mit csinált Mr "bírókról jót vagy semmit" úr?

műgirnyó az, aki az edzők közül leginkább manipulálja a bírókat, az más kérdés, h ezt próbálja olyan aljas módon csinálni, h ez a "híveinek" (értsd: mindenkori csapata drukkerei) fel se tűnik...

teszek egy kijelentést, amivel nagy eséllyel sokan vitatkozni fognak:
jm intelligens, nagyon intelligens, de Pep-pel nem veheti fel a versenyt, ugyanis míg jm jó a manipulációban, addig utóbbi maga a MESTER! nem jövök megint a szokásos dolgokkal, úgyis többen tudják, h nem tetszik nekem a Pep-féle viselkedés se, az viszont biztos, h ebben a helyzetben a ravaszsága tökéletesen a célt szolgálja! és mi a cél? letörni a szarvát a luzitánnak, túl sok ideje garázdálkodik már, túl sok ideje köpi le szemből az ellenfeleit...

szerk: Riva, igen, pontosan erről van szó ;)
eddig senki se jött rá műringyó gyengéjére, Pep igen... egyébként már most látszik rajta, h nincs elemében, mert a nyilatkozatai egyre inkább erőlködésnek hatnak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.09.26. 14:49:49-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:32:58

Andris írta: Egyébként igazad van, a bírókat ritkán vádolja közvetlenül, inkább a színészi teljesítményeket szokta bírálni, amik általában nem azok, valamint így közvetve a bírók rossz döntését fogalmazza meg egyszerűen.
És amikor saját játékosa dobja fel magát pl.: Drogba( h ne CR-rel kezdjem :D , CR stb.) azokat persze észre sem veszi... :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:29:58

Blanco Mark, te iszonyúan el vagy tájolva nagyon nagyon sok mindenben. :roll:
Most biztosan elolvasom Mou nyilatkozatát, hátha igazam lesz.
Egyébként igazad van, a bírókat ritkán vádolja közvetlenül, inkább a színészi teljesítményeket szokta bírálni, amik általában nem azok, valamint így közvetve a bírók rossz döntését fogalmazza meg egyszerűen.

Egyébként Guardiola pont az, aki kifejezetten jóban van a bírókkal, mindig meg is említi h mennyit segítenek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:23:28

sjd írta:
bence-barca írta: szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
ez oltás :D :D :D

Amúgy pont a fiatalok lehetnek fáradtabbak, mert ők még erőnlét szempontjából is fejlődésben vannak, tehát kb. 23-30 között kéne bírni egy játékosnak a terhelést
A fiatalokat ebbe a korosztályba gondoltam, csak nem fogalmaztam meg érhetően :)
Nem oltásnak szántam csak csupán ténynek :roll:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 14:21:41

bence-barca írta: szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
ez oltás :D :D :D

Amúgy pont a fiatalok lehetnek fáradtabbak, mert ők még erőnlét szempontjából is fejlődésben vannak, tehát kb. 23-30 között kéne bírni egy játékosnak a terhelést
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:21:20

bence-barca írta:Na ejtsük a témát, feldobok valami újat: :D

Ez nem kötekedés akar lenni, de madridistán miért mindenki azzal a kifogással? jön, h fáradtak a játékosok? Eddig volt 5 meccs a bajnokságból +1 bl tehát összesen 6. Azt értem, h heti 2-3 meccset fárasztó lejátszani, de a profi labdarúgásban illene nem fáradtnak lenni idény elején. Vagy a játékosok ilyen puhányok,( már elnézést), vagy az erőnléti edzőt kéne lecserélni. Nálunk egy játékos (Ini) aki eddig minden meccsen játszott és csak tegnap lett lecserélve először mégsem látszik rajta, h olyan fáradt lenne. (Igaz tnap a meccs végébe tudtam csak belenézni, de nem hinném, h rosszul játszott volna). Az idény eleji formát még megérteném kifogásnak, de h fáradtak? Az elég szánalmas, mert ilyen profi futballistáknak nem kéne 6 meccstől, amit kb 1 hónap alatt játszottak le fáradtnak lenni. Főleg a fiatalabbaknak!
Remélem lehet érteni a lényeget :)

szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
Ezt én sem értem...Ráadásul nekünk előbb kezdődött a szezon, hisz volt két szuperkupa meccsünk a Sevilla ellen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 14:16:01

Na ejtsük a témát, feldobok valami újat: :D

Ez nem kötekedés akar lenni, de madridistán miért mindenki azzal a kifogással? jön, h fáradtak a játékosok? Eddig volt 5 meccs a bajnokságból +1 bl tehát összesen 6. Azt értem, h heti 2-3 meccset fárasztó lejátszani, de a profi labdarúgásban illene nem fáradtnak lenni idény elején. Vagy a játékosok ilyen puhányok,( már elnézést), vagy az erőnléti edzőt kéne lecserélni. Nálunk egy játékos (Ini) aki eddig minden meccsen játszott és csak tegnap lett lecserélve először mégsem látszik rajta, h olyan fáradt lenne. (Igaz tnap a meccs végébe tudtam csak belenézni, de nem hinném, h rosszul játszott volna). Az idény eleji formát még megérteném kifogásnak, de h fáradtak? Az elég szánalmas, mert ilyen profi futballistáknak nem kéne 6 meccstől, amit kb 1 hónap alatt játszottak le fáradtnak lenni. Főleg a fiatalabbaknak!
Remélem lehet érteni a lényeget :)

szerk.: ja! és kb 2 meccs volt, amin az ellenfél egy erősebb gárda volt!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 14:13:58

-BlancoMark- írta: Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :)
Nem, most megkönyörülök rajtad :P

Jah csak annyi hogy egy gentleman kiáll az igazáért..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 13:55:42

-BlancoMark- írta: És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
akkor miért mondta azt mégis, h "túlságosan is gyakran", ahelyett, h a fentit mondta volna el?

ez olyan, mintha azt mondanám, hogy "szerintem Pepe nem egy állat, csak túlságosan nagy gyakorisággal kap pirosakat durva szabálytalanságokért"
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.09.26. 13:52:48

..."csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén"

nem hinném,h 4x is Mottát állították ki a Barca ellen...fizikailag is lehetetlenség :lol:
volt egy Del Horno...volt egy Drogba és volt egy...ö...ö...passz, nem emlékszem a 4. jogtalanul kiállított játékosra :(
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 13:52:28

-BlancoMark- írta: Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :) Egyébként ezt Mou a Motta eset kapcsán nyilatkozta, ahol teljesen igaza volt. Ha ugyanolyan mércével mérnétek, mint Pep-et, akkor emellett is lazán el kéne siklani...

És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
Ez simán belefér a bundázás fogalmába, hisz pont arra próbál utalni. Jaaa, hogy nem mondja ki a szót. Én kérek elnézést, akkor nyilván nem is arra gondolt. Frisk esetéről mi a véleményed? Amikor szerinte Rijkaardal megbeszélték a tutit a félidőben és ezért kapott ki a csapata? (ezer bocs, hogy nem kerestem elő a cikket...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára P.U.Y.O.L. 2010.09.26. 13:53:02-kor.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:46:26

sjd írta:
-BlancoMark- írta: Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
"Az ugyanakkor egy konfirmált tény, hogy a Barca ellenfelei gyakran tíz emberrel fejezik be a meccset. Túlságosan is gyakran. Csak tapasztalat, hogy amikor ellenük játszottam, csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén" - emelte ki Mourinho.
Nem vagy tisztában a bundázás fogalmával. (Gondolom erre megint rá fog kontrázni kedves lluisllach89 barátom.) :) Egyébként ezt Mou a Motta eset kapcsán nyilatkozta, ahol teljesen igaza volt. Ha ugyanolyan mércével mérnétek, mint Pep-et, akkor emellett is lazán el kéne siklani...

És hogy miért gyakoribb a Barca ellen kiállítás? Mert a csapatok nagy többsége be áll ellenetek védekezni, és lehetetlen 90 percig kibírni a nyomást, így becsúszhat egy-egy hiba.
madridista...
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.09.26. 13:45:32

szerk.:töröltem alpári hozzászólásomat,amit blancomark-nak címeztem :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tivornya 2010.09.26. 17:53:34-kor.
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.09.26. 13:41:01

-BlancoMark- írta:Jó, adom, hogy igaza volt.
De, egy általatok ekkora úriembernek leírt Guardiola semmilyen körülmények közt nem hazugozhat le egy sporit...
Szóval nálad az úriember kifejezés azt jelenti, hogy a szőnyeg alá söpörjük a rossz dolgokat? Érdekes megközelítés.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 13:39:26

-BlancoMark- írta: Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
"Az ugyanakkor egy konfirmált tény, hogy a Barca ellenfelei gyakran tíz emberrel fejezik be a meccset. Túlságosan is gyakran. Csak tapasztalat, hogy amikor ellenük játszottam, csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén" - emelte ki Mourinho.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 13:39:14

Ahogyan írtam is, ez inkább a kiállítást vitató madridistáknak is szól. Mourinho meg ne is bírózzon-eddig nem is tette meg csak sugallta, hogy pl. a Barca ellen sok a piros-, hanem inkább próbáljon meg abba belegondolni, hogy ez a játék a nézőkért, a szurkolókért van elsősorban. Igyekezzen ennek megfelelő futballt játtszatni, mert amit leművel a madrid, az hányinger.
Ennek ellenére abban biztos vagyok, hogy a támadófutballt játszó csapatok ellen sokkal jobbak lesznek-mi is megszenvedünk a sunyi, második szándékú taktika ellen, mert az az ő specialitása.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:32:26

Charlie írta:XDD sírok.

Mourinho még nem hazugozott sose, neki másak a módszerei. Pep lehazugozta teljesen jogosan, minden felvételen látszik, hogy mi történt valójában és teljesen igaza volt Guardiolának mint az is kiderült, csak muszáj volt büntetni, hogy a látszat megmaradjon.
C.
Jó, adom, hogy igaza volt.
De, egy általatok ekkora úriembernek leírt Guardiola semmilyen körülmények közt nem hazugozhat le egy sporit...
P.U.Y.O.L. írta: Igazad van. Mourinho csak bundázással szokta őket vádolni.
Kérem azt a nyilatkozatot. Ja, hogy szokta. Akkor kérem azokat a nyilatkozatokat amelyekben sorra bundázással vádolja a bírókat Mou.
madridista...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 13:32:17

-BlancoMark- írta: De ez meg már megint mi? Mourinho mondott eddig bármit is erről? Felesleges olyanról beszélni ami nem történt meg.

Az meg a másik, hogy Mou-nak van egy ilyen mottója:
A bírókról vagy jót vagy semmit...

Tudjátok, ő még sosem hazugozott le egy bírót sem...
Igazad van. Mourinho csak bundázással szokta őket vádolni.
"A bírókról vagy jót vagy semmit"
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.09.26. 13:29:29

XDD sírok.

Mourinho még nem hazugozott sose, neki másak a módszerei. Pep lehazugozta teljesen jogosan, minden felvételen látszik, hogy mi történt valójában és teljesen igaza volt Guardiolának mint az is kiderült, csak muszáj volt büntetni, hogy a látszat megmaradjon.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.09.26. 13:25:28

Rivaldo11 írta:
Andris írta:Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra
Elképzelhető. Persze azért gondolom szerinte az espanyolos csávó kiállítása meg jogos volt hétközben, amikor ronaldora csúszott rá a gyerek pepe piros lapja után-megjegyzem ennél "finomabb" mozdulattal, mint amilyet Ini elszenvedett...
De ez meg már megint mi? Mourinho mondott eddig bármit is erről? Felesleges olyanról beszélni ami nem történt meg.

Az meg a másik, hogy Mou-nak van egy ilyen mottója:
A bírókról vagy jót vagy semmit...

Tudjátok, ő még sosem hazugozott le egy bírót sem...
madridista...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 13:22:27

Andris írta:Természetesen Mourinho valószínűleg rá fog kontrázni a mai piroslapunkra
Elképzelhető. Persze azért gondolom szerinte az espanyolos csávó kiállítása meg jogos volt hétközben, amikor ronaldora csúszott rá a gyerek pepe piros lapja után-megjegyzem ennél "finomabb" mozdulattal, mint amilyet Ini elszenvedett...
Ez a kiállítást vitató madridistáknak is szól.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.26. 13:11:21

-BlancoMark- írta:
Az utóbbi 2 évet veszed figyelembe, egyáltalán nem mondott hülyeséget... Legalábbis ha emlékeim nem csalnak...
Ha értelmeznéd a hsz-em.
De ha jössz nekem vmi fennkölt high culture szöveggel
:lol:

Én szóltam :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése