Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.09.04. 12:32:25

torrentkiller írta:Vagy azt, hogy az leső meccsen 1 lesgóljuk volt, legalább 1 tizit nem kaptunk meg, elvettek tőlünk egy szabályos gólt. Ha csak az 1iket nem nézik el a "barcáthűdenagyonsegítőbírók" akkor most nem lenne ekkora a pofája.
csak, hogy képben legyenek az értetlenek:link
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.04. 12:08:47

daffy írta:torrentkiller! bocs,a sárga lapját elfelejtettem.

lluisllach89
a jelen esetben a madridista nem jó szó. utálom a jelenlegi csapat hozzáállását,a semmirekelloölést a pályán,az elkényelmesedést,azt h nem szakadnak meg a pénzükért. mou szerint a csapat sikeréhes,de a siker nem fog magától jönni. benzema is gyakran állt a pályán és nézte a meccset,hát mi a fszomat képzelnek magukról? ők a nagy real madrid? nevetséges,rosszul esik megnézni a meccset és itt nem a sz.r játékról van szó,hanem a hozzáállásról. meg kell nézni a chelsea-t,megszakadnak a pályán. kapnánk is tőlük vagy 4et és kívánom h a bl-ben a pato-ibra.robinho-dinho négyes alaposan verje el a puhapöcsű bandát,hátha attól felébrednek és mou szíjjelveri őket edzésen. vicc a banda.
Nem erre mondtam. Hanem a Motta-Busquets esetre, meg hogy nevetséges szitu. Azért valld be hogy örültél hogy kiejtették a Barcát, annak ellenére hogy az egyik legkorrektebb madridista vagy :D

A szitu nem volt nevetséges, a meccs kimenetele szempontjából lényegtelen hogy mit csinált Busquets, a kiállítás jogos, annyi hogy utána el kellett volna tiltani Segit pár meccsre.

A Milan meg max 1 pontot fog szerezni a két meccs alatt. Lehetnek ilyen jók a szélen, de középen labdabirtoklásban iszonyat gyengék lesznek, Xabiék meg fogja enni Pirlot konkrétan :D
Meg normális szélsővédők sincsenek a Milanban, szal ha ez a 4es a pályán lesz-amit kétlek, bár lehetnek ha gázban vannak- akkor se fognak fickándozni az biztos.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.04. 11:57:07

torrentkiller! bocs,a sárga lapját elfelejtettem.

lluisllach89
a jelen esetben a madridista nem jó szó. utálom a jelenlegi csapat hozzáállását,a pöcsölést a pályán,az elkényelmesedést,azt h nem szakadnak meg a pénzükért. mou szerint a csapat sikeréhes,de a siker nem fog magától jönni. benzema is gyakran állt a pályán és nézte a meccset,hát mi a fszomat képzelnek magukról? ők a nagy real madrid? nevetséges,rosszul esik megnézni a meccset és itt nem a sz.r játékról van szó,hanem a hozzáállásról. meg kell nézni a chelsea-t,megszakadnak a pályán. kapnánk is tőlük vagy 4et és kívánom h a bl-ben a pato-ibra.robinho-dinho négyes alaposan verje el a puhapöcsű bandát,hátha attól felébrednek és mou szíjjelveri őket edzésen. vicc a banda.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.04. 11:42:57

daffy írta:h kiállítottak egy játékost a csapatából nevetséges szituban?
Daffy!

Most a madridista beszélt belőled, tudod mire gondolt itt mindenki.
Mert ha Bojan meg nem adott gólja felmerül, akkor még jön az a szöveg hogy "de hát ti a Chelsea ellen", de te értelmesebb vagy ennél.

Amúgy meg teljesen korrekt módon beszélt a Barcáról most Mou.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.09.04. 11:36:28

daffy írta:
Chino írta:A Barcelona most olyan helyzetben van, hogy nagyon sok ellenfél azt játssza ellenük, amit ők is akarnak...

Az ellenfelek mindig ugyanabba a kelepcébe lépnek

Ergo minden edző hülye aki kikap tőlünk?

A bírók nsegítik a Barcát. Ilyenkor jön Övrebö. Az "Ő" Interje hogyan jutott a döntőbe??
h kiállítottak egy játékost a csapatából nevetséges szituban?
Mottát mindenképp ki lehetett állítani, mivel könyökösért legalább sárga jár, (már a szándékért is), és neki már volt 1 lapja.
Vagy azt, hogy az leső meccsen 1 lesgóljuk volt, legalább 1 tizit nem kaptunk meg, elvettek tőlünk egy szabályos gólt. Ha csak az 1iket nem nézik el a "barcáthűdenagyonsegítőbírók" akkor most nem lenne ekkora a pofája.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.09.04. 11:34:54

Istenem ez az arogancia ennél a fazonnál.Ilyen megnyilvánulást én mégsem:Sir Alextől,sem Wengertől, és sem Guardiolától nem halottam.Pedig az előbbi 2 már elég régóta csinálja ezt a szakmát, mint ez a hadj nem mondjam kicsoda.... :lol: Ez a nyilatkozat is hogy az én "Interem meg Madridom"ez az alak úgy sztároltattja magát, minthogyha ő lenne a megváltó vagy valami hasonló. :shock: :idea:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2010.09.04. 11:39:16-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.04. 11:19:18

Chino írta:A Barcelona most olyan helyzetben van, hogy nagyon sok ellenfél azt játssza ellenük, amit ők is akarnak...

Az ellenfelek mindig ugyanabba a kelepcébe lépnek

Ergo minden edző hülye aki kikap tőlünk?

A bírók nsegítik a Barcát. Ilyenkor jön Övrebö. Az "Ő" Interje hogyan jutott a döntőbe??
h kiállítottak egy játékost a csapatából nevetséges szituban?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.04. 11:17:57

"A Barcelona most olyan helyzetben van, hogy nagyon sok ellenfél azt játssza ellenük, amit ők is akarnak..."

"Az ellenfelek mindig ugyanabba a kelepcébe lépnek"


Ergo minden edző hülye aki kikap tőlünk?

A bírók nsegítik a Barcát. Ilyenkor jön Övrebö. Az "Ő" Interje hogyan jutott a döntőbe??
Forca Barca!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.09.04. 11:03:06

Nagy arc ez a Mourinho :lol: :
Interem, Madridom

A kedvencem pedig:
Cristiano egy brit, Ferguson által felépített futballista.Sportszerű, nem pedig szimuláns

Semmi olyant nem mondott ami tőle szokatlan lenne, ez az ő stilusa. Sokan nem szeretik, de számomra néha már szórakoztató.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.04. 11:01:00

de böki a csőrötöket :D mit érdekel benneteket h a barcával foglalkozik? jelenleg ti vagytok a legszebben játszó csapat. a sajátja után kivel foglalkozzon,az osasunával? a stílusa meg tetszik,nem tetszik ilyen. a játékosai szeretik,mert leveszi róluk a terhet és önbizalmat ad nekik,a többit meg ki nem sz.rja le?!
nem őt fogom a gyerekemnek példaképp felhozni és ennyi. tudni kell továbblépni :wink:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.04. 10:49:15

Sanama írta:többet foglalkozik ez az idióta a barcával,mint a madridjával...


nyerjen 2x idén klasszikust,de 5x ikszeljen le ilyen szitukba,mint a mallorca volt,és legyen igaza,hogy tudja mit kell ellenünk játszani....

egy kicsinyes,sz@r alak.

Beszól: Motta kiállítása miatt játszottak úgy ahogy...előtte is 1 emberrel álltak a tizenhatos területén...De még jó ,hogy ez az isteni szakember,akinek minden szava a tömény igazság,a taktikai csodaember, észrevette ezt a kis apróságot,hogy az egyéb "kis" bírói tévedésekről ne is beszéljek.

Mindegy,már amikor idekerült tudtam,hogy ez lesz.
A másik nagy félrevezetése,hogy majd csak második évben szokott nyerni. Ravasz dolog,mert ha idén nem nyer semmit,akkor mondhatja mindenki,hogy a nagy jövőbelátó Zsozé megmondta,de ha nyernek akkor meg szintén isten a pali,mert senki nem számított rá,még Önmaga sem...
Így kell megbolondítani és félrevezetni a szurkolókat,ehhez nagyon értett mindig is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.09.04. 10:05:23

Sanama írta:többet foglalkozik ez az idióta a barcával,mint a madridjával...


nyerjen 2x idén klasszikust,de 5x ikszeljen le ilyen szitukba,mint a mallorca volt,és legyen igaza,hogy tudja mit kell ellenünk játszani....
Ennyi erővel meg Pep is tudja hogyan kell Mou ellen játszani. Remélem jól pofára fog esni. Lehet hogy a Madridistáknak biztatóan hangzik de amíg nem mutatott a Realnal semmit addig maradjon csak a földön.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.04. 09:58:30

többet foglalkozik ez az idióta a barcával,mint a madridjával...


nyerjen 2x idén klasszikust,de 5x ikszeljen le ilyen szitukba,mint a mallorca volt,és legyen igaza,hogy tudja mit kell ellenünk játszani....
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.09.04. 09:50:51

http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=8934By:Mou!!!!!! tiz ember,tiz ember.......... :lol: :lol: :lol:
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.09.03. 17:39:32

Kaká, Pepe, Diarra, Garay, Albiol, Gago, Ronaldo, Lass, Marcelo, Benzema
utóbbi kettőnek nem tudni milyen súlyos a sérülése
:lol: :lol: :lol: :lol:

Sérültekből simán kiállhatna egy csapat :lol:
még beáll Iker és

Iker
Pepe-Albiol-Garay-Marcelo
Gago-M.Diarra-Lass
Kaká-Benzema-Ronaldo

:lol: :lol: :lol:
és még csak most jönnek a válogatott meccsek :lol: :lol: :lol:
kész vicc :lol:
madridista
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.02. 18:07:03

A blaugrana.hu-n megjelent egy páros esélylatolgatás/véleményezés/beszélgetés, ahol madridi részről Prince, "közülünk" meg Szabolcs (nem szeretném engedélye nélkül felfedni az itteni azonosságát, ha akarja, majd megteszi :D ) fejtette ki véleményét a két csapatról.

akit érdekel, ITT találja meg, véleményem szerint érdemes elolvasni! ;)
Válasz küldése