istyke6 írta:A szivem szakadna meg ha elhagyna a klubot

Az ő szíve ugyancsak megszakadna, ha el kellene mennie - szerintem...
Bár a Valenciában nem lenne rossz helyen, fejlődhetne a játéka - de ha pszichésen nem lesz rendben - értsd: nem fogja magát jól érezni a csapatnál esetleg megtörné, hogy odaadta őt a Barca - akkor jobb lenne, ha maradna és játszna, amennyit lehet / ha havonta összesen 30 percet, akkor annyit /
Viszont, ha ott megkapná a lehetőséget és végignyomna egy szenzont tisztességes mennyiségű játékperccel és jönnének is az eredmények, akkor már csak a kölcsönadási szerződésben foglaltak számítanak és itt jön a képbe az oly' sokszor említett opciós jog - naná, hogy a Valencia nem engedi vissza, ha jól teljesít.
Ráadásul, ki/kik fog/fognak ülni a kispadon, ha Bojan-t elpasszoljuk? Pedro meg Jeffren? Nem lesz támadó cserénk, Pedro még oké, de Jeffren nem BL szint és a tabella első 10 helyezettje ellen sem életbiztosítás a bajnokságban sem, még nem - Henry is elmegy valószínűleg. Az új igazolás/ok biztosan nem padozni jönnek, akár Ribery, Villa, Silva, di Maria vagy XY legyen az.