Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
ha viszont ennyire alapigazságokat akarunk mondani a tegnapi gólotok tök kijátszott volt.és a focitgólra játszák akkor nem tök midnegy h milyen gólt lövünk.és idén em is nagyon lőttünk mákos gólokat de ha igen nem többet mint ti.Senki nincs elszállva, mindent a pályán kell megmutatni, miden ott dől el, h ki a legjobb, és ez jelenleg a Barca
csak egy kérdés. ha az aláírások topicban tudsz normálisan írni, illetve nem kötekedni, itt miért nem tudsz?Patrik17 írta: bocsi de ha nyerünk vezetjük a bajnokságot,bocsi nektek ez jutott.
most e lehetsz magadtól szállva mert mindent megnyertetek,de még mindig a "Margit" a történelem legjobb csapata.
A Barca max második lehet(ett.)boccs nektek ez jutott.
u.i.még midnig nem mondtátok meg h melik meccsre v gólra gondoltatok pontosan.
Vezetitek? Ehhez az Osasunanak is lesz 1-2 szava,ha nem nyertek a classico visszavagojan sokat ertek vele:)Patrik17 írta:bocsi de ha nyerünk vezetjük a bajnokságot,bocsi nektek ez jutott.Csak arra mázlis sz.rra, amitől ti el vagytok ájulva hogy mekkora gól, amúgy meg egy nagy mázli halmaz! Dehát neketek csak ez jutott!
most e lehetsz magadtól szállva mert mindent megnyertetek,de még mindig a "Margit" a történelem legjobb csapata.
A Barca max második lehet(ett.)boccs nektek ez jutott.
u.i.még midnig nem mondtátok meg h melik meccsre v gólra gondoltatok pontosan.
attól h madridista vagyok ugyanannyi jogom van itt is kifejteni a véleményemet mint neked.Éljen, gazdagodtunk egy újabb-értelmes Madridista kollegával ! Jól indul az év.
bocsi de ha nyerünk vezetjük a bajnokságot,bocsi nektek ez jutott.Csak arra mázlis sz.rra, amitől ti el vagytok ájulva hogy mekkora gól, amúgy meg egy nagy mázli halmaz! Dehát neketek csak ez jutott!
Csak arra mázlis sz.rra, amitől ti el vagytok ájulva hogy mekkora gól, amúgy meg egy nagy mázli halmaz! Dehát neketek csak ez jutott!Patrik17 írta:nem gondolod h ez a Margitozás kicsit unalmas,szánalmas és ovodás??Persze ilyenkor szokott jonni a margit gol
Bár a másik odallról a Bárkáást sem értem nekik is sok eszük van h ilyeneket írnak.
Amúgy milyen tipikus gólra gondolsz fejtsd már ki mert nem teljesen értem?ja és maradjunk az idei szezonnál.CSak szeretném hallani hogy milyen/melyik gólra gondolsz.
nem gondolod h ez a Margitozás kicsit unalmas,szánalmas és ovodás??Persze ilyenkor szokott jonni a margit gol
Chievo,Soceidad,Hull City....messideco írta:Engem meglep a Mallorca teljesítménye. Nem szoktak ők a negyedikek lenni...Kiváncsi leszek kibírják-e az idény végéig. Vélemények
Idén azért már elég sokszor kaptak ki otthon. Mallorca, Valencia, Sevilla. Szóval általában a nagyok nem botlanak ott. Legutóbb novemberben nyert az Osasuna, akkor is a Málaga-t győzte le, de az azt megelőző győzelme is régen volt, még október 18.-án a haldokló Atma ellen. Az a helyzet, hogy nem sok esélyt adok Vadóczéknak, de szurkolok nekik.atek írta:van egy olyan megérzésem, hogy ma nem fog nyerni a Real, Osasuna hazai pályán meglepetés csapat. tavaly is nyertek, ha jól emlékszem azzal maradtak bent, most ráadásul egy picit még erősebbek is, hajrá Pamplona!:)
Ez a csapat egy vicc.kennyke04 írta:AtMa megint bekezdett![]()
![]()
amíg 2 normális középső védőt nem vesznek, már csak ez marad nekik, de komolyan, ezen már csak nevetni lehet
Fő ludas általában: Perea, nem tom mit keres még ott...
És végül 1-2 lett. Nagyon nem örülök neki, szeretnék egy olyan bajnokságot látni, ahol legalább az első 2 nagyon erős, az első 4 erős még európai szinten is és a 7-8-ig bezárólag bármelyik csapat ellen lehet pontokat veszíteni még rendes játékkal is... De minden idényben bebizonyosodik, hogy 2 csapat harcol a címért...barcaME55i írta:Hihetetlen.. sevilla - getafe 0-1 bye bye szeló.. vale sevilla valószínűleg megint lefog szakadni. ez a különbség az angol és a spanyol bajnokság között. ( meg még sok minden más is)
szerk : 0-2
Ez már nagyon érett. Elég gyér volt amit előadtak idáig.
Ez bizony így van. A Valencia mára nemzetközi szinten teljesen jelentéktelen, és a bajnokságban is csak egy erős középcsapat. A Deporrol nem is szólnék semmitFCBarca88 írta:Hol van már a Canizares, Mendieta, Angloma, Ayala, Kily Gonzalez stb fémjelezte bajnokságot, uefa kupát nyert, 2szeres bl döntős Valencia??
Mert ennek a mostani, nincs mire, de nagyképű, kutyaütő bagázsnak csak a neve és a stadionja ugyanaz. Már az edző alapból egy sunyi és hatalmas vicc, akkor mit várjunk el a játékosoktól(tisztelet a kivételeknek)? Az elmúlt években csak azt hangoztatják, hogy "mi felvesszük a versenyt a Barcelonaval és a Realal".. ja abban, hogy ugyanannyi meccset játszanak a bajnokságban.. Ha jön egy rangadó fociznak picit, majd elkezdenek mészárolni.
A Sevillanak is csak fellángolásai vannak, de mégis jóval szimpatikusabb csapat a számomra, mint ezek a sötét denevérek.
(ezeket a sorokat nem a tegnapi meccs mondatja velem és az hogy csak döntetlent játszottunk velük idegenben, hanem az elmúlt 2-3év)