Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
70
47%
Nem, tovább kell lépni
79
53%
 
Szavazatok száma: 149
aguero10
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.12.01. 18:48:22

2009.12.01. 18:55:23

chi omega írta:nincs igazatok, különösen abban, hogy messzebb jár a földtől. ahogy pl az európai szuperkupáért hajtott, az hihetetlen volt. a játék nem igazán ment neki, de harcolt minden labdáért, agresszív volt, vérszomjas, végül adott is egy gyönyörű gólpasszt, pedig nem egy jelentős kupáról beszélünk.
aztán elkezdte a bajnokságot, méghozzá hihetetlen formában. komolyan mondom, én még életemben nem láttam olyan jól játszani messit, mint az első pár meccsen, amikor szórta a gólokat, és gólpasszokat, szebbnél szebbeket.

KONKRÉTAN azóta gyengébb magához képest, amióta 1. a valencia ellen középcsatárnak rakta be pep 2. a válogatottban maradona - a példaképe! - elkezdte támadni, rá hárítani a felelősséget, ami a leggusztustalanabb dolog, amit edző tehet a legjobb játékosával, az argentin sajtó meg kajálta, elkezdtek messi gyenge (!!!) formájáról beszélni, ami egyszerűen HAZUGSÁG volt, tömegpszichózis. azóta messi kicsit elvesztette az önbizalmát, érezhetően zavarodottabb. a fizikumával, gyorsaságával, technikájával az ég világon semmi gond, egyszerűen csak kevesebb dolgot vállal be, kevésbé mer játszani. sikerült kizökkenteni..

a clasicon viszont remekül játszott a mezőnyben, a kapu előtt sajnos elátkozott mostanában.


Gratulálok Leónak. Biztos voltam benne, hogy meg fogja kapni. Szép munka volt!

De jól látod a helyzetet. Reálisan gondolkozol. Sajnálom, hogy a befejezéseknél gondok vannak. Nem tud higgadt lenni. Önbizalomhiány a góllövésekkor. Nem csodálkozom rajta.

Akik meg kritizálják, inkább egy ilyen alkalomkor ne is szólaljanak meg, maradjanak csendben. Nem érdemli meg. A real ellen jól játszott. Az első félidőben kár, hogy csak Henryt hozták helyzetbe. Egy lehetősége volt, és az nem mindig elég. Mindenki hibázhat. Aki nem dolgozik, az nem hibázik.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2009.12.01. 18:51:40

Óriási grat Messinek, én már tavaly is, neki adtam volna, de most végre megkapta. :P

Csak így tovább Messi!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.12.01. 18:46:13

Hát elég valószínű volt, hogy ő nyer, mégis most örülök csak igazán. Már elég régóta a kedvenc játékosom, kb azóta, mióta előszőr láttam játszani őt. Nagyon tetszett a játéka, és tetszik azóta is. Kivételes labdarúgó. Ő az örök kedvenc. Csak gratulálni tudok neki!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2009.12.01. 18:43:50

Titinho írta:
Rezi Torres írta:Nincs meg valakinek Messiről az a kép amikor az első gólját rúgta és felugrott Ronaldinho hátára??

GRATULÁLOK MESSI :!:

Remélem még sokáig fog minket boldogítani! :)

Majd később bővebben is kifejtem a véleményem, addig is itt van egy pár kép Messiről, amit a Barca hivatalos oldala állított össze: Messi fejlődése a Barcánál és Messi egy másik arca

Nem csak mint játékos, emberileg is egy óriási kincs ez a srác. :wink:
Na már ennél a goljánál emlékszek h tudtam h nem lesz egy egyszerű focista. 2 szer megcsinálták Dinhoval ugyan azta golt..(egyik les lett.) Aztán szép lassan kiütötte Giuly-t :P
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.01. 18:33:04

Egyértelműen lehetett ezt tudni,h Ő kapja ,mégis fantasztikus nap!

GRT LEO, maximálisan megérdemelte,remélem még kap mellé 2-3at legalább.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.12.01. 18:28:04

nincs igazatok, különösen abban, hogy messzebb jár a földtől. ahogy pl az európai szuperkupáért hajtott, az hihetetlen volt. a játék nem igazán ment neki, de harcolt minden labdáért, agresszív volt, vérszomjas, végül adott is egy gyönyörű gólpasszt, pedig nem egy jelentős kupáról beszélünk.
aztán elkezdte a bajnokságot, méghozzá hihetetlen formában. komolyan mondom, én még életemben nem láttam olyan jól játszani messit, mint az első pár meccsen, amikor szórta a gólokat, és gólpasszokat, szebbnél szebbeket.

KONKRÉTAN azóta gyengébb magához képest, amióta 1. a valencia ellen középcsatárnak rakta be pep 2. a válogatottban maradona - a példaképe! - elkezdte támadni, rá hárítani a felelősséget, ami a leggusztustalanabb dolog, amit edző tehet a legjobb játékosával, az argentin sajtó meg kajálta, elkezdtek messi gyenge (!!!) formájáról beszélni, ami egyszerűen HAZUGSÁG volt, tömegpszichózis. azóta messi kicsit elvesztette az önbizalmát, érezhetően zavarodottabb. a fizikumával, gyorsaságával, technikájával az ég világon semmi gond, egyszerűen csak kevesebb dolgot vállal be, kevésbé mer játszani. sikerült kizökkenteni..

a clasicon viszont remekül játszott a mezőnyben, a kapu előtt sajnos elátkozott mostanában.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 5525
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.12.01. 18:27:44

Grat. Bolha,még sok ilyen idényt kívánok!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.12.01. 18:17:00

gekkodan írta: Viszont hetek óta látjuk, hogy azért nem a tavalyi teljesítményt hozza, bár rettentően fontos góljai vannak, jól játszik, azért már többen írtuk ide, hogy nem azt mutatja, mint tavaly. Kevesebbet fut, picit önzőbb, nem vállal annyi cselt, ritmusváltást. Persze ebben benne van az is, hogy indokolatlanul, nagyon hibásan középen játszatja a mester elég sokat.
Ezzel nagyon egyetértek, nagyon. Valamelyest már azért messzebb jár a földtől én úgy érzem, nem olyan mint tavaly.
Valamint a helyzetkihasználása is rossz,pl a Clasicon a helyzete.Nah az olyanokat o higgadtan be szokta lőni, most ebben a szezonban már nem

Persze nem ezen van most a lényeg. A lényeg a nagy gratula Messinek, de ezekre a dolgokra vigyáznia kell.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.01. 18:08:35

Ehhez a győzelemhez nem férhet kétség! Minden elismerésem az övé, félelmetesen megérdemelte.

Guardiola feladata lesz most az, hogy földön tartsa a fiút. Nem félek attól, hogy úgy jár, mint R10, de Messinek minden adottsága megvan ahhoz, hogy évekig a világ kimagaslóan legjobbja legyen. Azonban ehhez alázatosnak kell maradni és dolgozni tovább. Minden esélye megvan rá.

Viszont hetek óta látjuk, hogy azért nem a tavalyi teljesítményt hozza, bár rettentően fontos góljai vannak, jól játszik, azért már többen írtuk ide, hogy nem azt mutatja, mint tavaly. Kevesebbet fut, picit önzőbb, nem vállal annyi cselt, ritmusváltást. Persze ebben benne van az is, hogy indokolatlanul, nagyon hibásan középen játszatja a mester elég sokat.

Na de nem is ez a lényeg! Gratulálok Messinek és nagyon remélem, hogy évekre kibéreli a koronát, a lába pedig a földön marad (mindene megvan hozzá).
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.12.01. 18:02:24

Szó szerint a szemünk láttára vált 16-17 éves srácból a világ jelenlegi legjobb labdarúgójává. Láttam már sok aranylabdást, de ilyen még nem igazán történt, hogy a szemem előtt évről évre javulva minden mozzanatát láthattam volna egy aranylabdásnak. Ezért vagyok nagyon boldog és hálás.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2009.12.01. 17:57:04

Szép volt Messi! =D>
Megérdemelte a tavalyi szezonban mutatott teljesítménye után.
Mégegyszer grat.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.01. 17:42:29

Gratula Leo !

Aztán jövőre is Katalán földre kerüljön az a laszti ! :twisted:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18367
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.12.01. 17:36:32

Grat Messinek mondjuk én Xavinak adtam volna :P :oops:
Xavi_Messi
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.09.04. 16:07:55
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.01. 17:07:25

Na csak győzött az igazság(persze ez várható volt).
Örülök,hogy ő kapta,megérdemelte. Remélem visszatér a tavalyi formája és újra ontja a gólokat :P
Més que un Club||||
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.12.01. 16:30:37

Köszönöm Titinho!!!Esetleg Ibra nyelvöltős képe?Vagy Dani Alves sunyi mosolya mikor kihúzta valamelyik madridos lábát?:D
Nagy grat Messinek!!
Én azt mondom hogy most sincs rossz formába csak a helyzetkihasználása nem a legjobb,de egy gól jót tenne neki és vissza is állna a rend!!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.12.01. 16:16:07

Rezi Torres írta:Nincs meg valakinek Messiről az a kép amikor az első gólját rúgta és felugrott Ronaldinho hátára??
Parancsolj:
Kép

GRATULÁLOK MESSI :!:

Remélem még sokáig fog minket boldogítani! :)

Majd később bővebben is kifejtem a véleményem, addig is itt van egy pár kép Messiről, amit a Barca hivatalos oldala állított össze: Messi fejlődése a Barcánál és Messi egy másik arca

Nem csak mint játékos, emberileg is egy óriási kincs ez a srác. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4727
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.12.01. 16:08:19

NAGYGRAT MESSI! Ez nem volt kérdés :wink:
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.12.01. 15:55:47

Nincs meg valakinek Messiről az a kép amikor az első gólját rúgta és felugrott Ronaldinho hátára??
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8012
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.01. 15:55:08

Nagy grat kicsi Leo! Amikor 2005 késő tavaszán átemelted a zsugát az Albacete kapusa fölött, még nem sejtettük, hogy ez lesz a vége...illetve ez csak egy állomás, hol van még a vége...Más nem történt, mint a tények, hivatalos formába öntése, azaz a LEGJOBB megkapta méltó elismerését. Vita nélkül.
Xavinak, Ininek is nagy grat, minketten odaérhettek volna a 2. helyre, ugyanakkor Ronaldo dobogós helye is reális, angol bajnokként, bl döntősként.
Ami vicc, az Kaká 6. helye. Mire föl előzi Ibrát ez a kiégett emberke, hisz Zlatan, ugyanabban a ligában lett bajnok, és gólkirály...?
Rivaldo-A Legnagyobb.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 563
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.12.01. 15:48:37

Én is gratulálok a kis argentin Bolhánknak. Fantasztikus szezont futott, egyértelműen megérdemelte a díjat. Idén picit szürkébb, de még neki is nehéz a tavalyi teljesítményét megismételnie. Nagy sikere a klubnak, h saját nevelésű játékosa Aranylabdás lett, plusz Xai és Ini előkelő helyezése.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2009.12.01. 15:36:54

ab1daL írta:Gratula Leonak! :wink: Remélem jövőre a Xavi, Iniesta, Ibra hármasból kerül ki a győztes.
Mi lenne ha megint Messi kapna meg ?:D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3506
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.12.01. 15:32:20

Gratula Leonak! :wink: Remélem jövőre a Xavi, Iniesta, Ibra hármasból kerül ki a győztes.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - Bernal, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Lewandowski, Raphinha
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.01. 15:05:06

Krojf írta:Győzött Leo!
A többi villany leó'!
Gratulálok Palócföldről,
Kis méreted hamar felnől! :D

Élvezet volt minden perced,
Kimozogtál minden neccet,
Megvívtad a Magad harcát
'S dicsőségre vitted a Barcát!
K.
Aranyos kis vers.
Szellemes. :)

Gratulálunk Leo!
A legjobb helyen a labda.
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.12.01. 14:51:15

Győzött Leo!
A többi villany leó'!
Gratulálok Palócföldről,
Kis méreted hamar felnől! :D

Élvezet volt minden perced,
Kimozogtál minden neccet,
Megvívtad a Magad harcát
'S dicsőségre vitted a Barcát!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.12.01. 14:41:01

gergo9 írta:Kicsit olvasgattam Messi első topikjában kivi voltam milyen véleménnyel voltunk róla bemutatkozásánal a nagy csapatban.
HAnonymus [b]2004.10.09-én[/b] írta:
Leo Messiként játszik de Lionel Andres Messiként anyakönyvezték. De tényleg ő lesz az isten. 5 év és aranylabda. Tuti.
2009.12.01 HIVATALOS:MESSI 2009 ARANYLABDÁSA

Telitalálat :mrgreen:
Esetleg jövőheti lottószámok? :D
az szép :lol:
a jövő heti az nem menne neki sztem, majd csak az 5 évvel későbbeni lottószámok :lol:

amúgy gratula Messinek! de hát mi ezt már tudtuk eddig is nem 8)
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Válasz küldése