Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
bazsa007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2004.10.11. 14:27:52
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.28. 13:28:15

Sziasztok!


Készítettem egy "lapszemle" PDF-et:
Lapszemle: Barca 2-0 Manchester United 2009-05-27 15,8 MB

Egy pár újságcikket beleválogattam. Majd később jó lesz rá visszaemlékezni. :)

Én elteszem emlékbe... :wink:
Lacce
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.05.02. 21:59:43

2009.05.28. 13:19:04

Halihó mindenkinek! Gratulálok a csapatunknak a gyönyörű játékért! Megérdemelten győztünk. LÁTSZIK HOGY MELYIK CSAPAT A VILÁG LEGJOBBJA!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.28. 12:40:02

Megvettem a Nemzeti Sport mai számát, benne van a meccs statisztikája, leírom ide(hátha érdekel vkit :D ) :

labdabirtoklás: 52%-48%
kapura tartó lövés: 8-2
célt tévesztő lövés: 3-10 ( emlékeztek 5-0val kezdett a MU...)
szabálytalanság: 7-10 (létezik ilyen?? :shock: )
les: 2-5
szöglet: 4-7

gyakorlatilag minden fontos dologban felülmúltuk a united-et, kivéve szögletek (de ez utólag kit érdekel :D )
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.05.28. 12:28:11

Valaki tudja spanyol komentárral az összefoglalót,mert Ini gólja a Chelsea ellen is úgy volt az igazi?!

Előre is köszönöm!

BARCA FOREVER!!!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.05.28. 12:22:57

Krojf írta:Azt hiszem hogy most a fejedelmi tripla után átmegyek a freemailemre
és a lionosoktól megrendelem ennek az idénynek a hazai mezét!
A 2005/2006-os idényé is megvan!
K.
Vatera.hu-n megkapod fél áron...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.05.28. 12:21:59

Morminho írta:Aki tud képgalériákat a meccsről, az ne szégyellje belinkelni! :wink:
NSO képgaléria: KATT IDE
SPORT.es képgaléria: KATT IDE

Nagyon jó mindkettő! :wink:

És akkor én is elkezdtem...

CAMPEOOOOONES, CAMPEOOOOONES OLLÉÉ OLLÉÉ ÁÓÓÓ!!!!

We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting - till the end -
We are the champions -

We are the champions
No time for losers
'CAUSE WE ARE THE CHAMPIONS - OF THE WORLD -


BARCAAA :!: BARCAAA :!: BAAAAARCAAAA :!:

Leírhatatlanul boldog vagyok jelenleg, elmondani nem tudom! Nemtudok mást csak megköszönni a csapatnak ezt a tegnap estét és ezt az évet!

Így elverni a címvédő és Európa legjobbjának tartott MU-t... :shock: A játék minden tekintetében felülmúltuk őket, csodálatosan játszottunk! Szavak nincsenek a tegnap esti teljesítményükre a srácoknak! ESZMÉLETLENNNN!!! :cry:

Eto'o, Xavi, Iniesta, Messi, Puyol, Piqué egy ISTEN! A futball legnagyobbjai!!! Mekkorát játszott az egész csapat! Még mindig nem tudom felfogni... csodálatos! A meccs után Gomez barátommal (Fevernova) az utcán ugráltunk és hallgattuk a Barca himnuszt és önfeledten énekeltünk! Azt megjegyzem, hogy gólnak/góloknak sem örültem még soha ennyire! :D Előjött belőlem az áááálllat!

Még mindig nem tudom felfogni...áhh...TRIPLÁZTUNK! Köszönöm ezt az élményt a csapatnak, amivel egész évben megajándékoztak bennünket, ez valami csoda!

MÁS

Ma este 18:45-kor indul a nyitott tetős busz Barcelona belvárosában és egy jó 2 órás utat tesznek meg a városban, a végállomás a Camp Nou lesz, ahol 21:15-kor kezdődik a fieszta! Remélem a Sportklubbon leadják majd ezt is a BarcaTV keretein belül. 3 éve emlékszem amikor BL-t nyertünk akkor a Sport1 adott le egy 1 órás összefoglalót erről az ünneplésről és a Camp Nou beli fiesztáról. Bízzunk benne, hogy láthatjuk majd ezeket a képeket is...

Ha valaki netán hozzájutna majd a hétvége fele neten ehhez a Fiesztához is, akkor ne legyen rest és tegyen be egy letöltős linket! :wink:

AVE BARCA! VISCA EL BARCA! GRACÍAS!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.05.28. 12:20:53

Azt hiszem hogy most a fejedelmi tripla után átmegyek a freemailemre
és a lionosoktól megrendelem ennek az idénynek a hazai mezét!
A 2005/2006-os idényé is megvan!
K.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.28. 12:01:29

Morminho írta:Aki tud képgalériákat a meccsről, az ne szégyellje belinkelni! :wink:
http://www.nemzetisport.hu/galeria/?element=1&gid=850

http://www.skysports.com/gallery/detail ... ml#photo=0

tessék ;)
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2009.05.28. 11:49:37

Aki tud képgalériákat a meccsről, az ne szégyellje belinkelni! :wink:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
EsoxXxl
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009.04.29. 19:12:24

2009.05.28. 11:48:33

Sikerült a Barcának a BL-ben idén az, ami két éve a Milannak. Legjobb 4 között idén is 3 angol, egy nem angol csapat volt...bla bla bla...
jövőre, hogy mi lesz...hát...2005-ben angol, 2006-ban spanyol(!), 2007-ben olasz, 2008-ban angol, 2009-ben spanyol nemzetiségű csapat nyerte a BL-t...oké oké 2004-ben portugál, de szerintem 2005-ös év volt a hajnala a 3 legjobb bajnokságban játszó topcsapatok hegemóniájának. Azóta csak ők vannak ott, 2007-től pedig ez eléggé eltolódott a Premier League felé, de mindig volt egy csapat, aki nem hagyta, hogy a mérleg elbillenjen feléjük. Jövőre vonatkoztatva egy kicsit: szerencsére a foci ezen a szinten kiszámíthatlan...nem is szeretném, hogy jövőre olasz csapat üljön fel Európa trónjára..
Európa trónján jelenleg a BARCA...egy olyan csapat, mely kb. 160 gólt pakolt ebben a szezonban az ellenfelek hálójába. Egy találó kifejezéssel élve, a többi csapat szempontájból: egy olyan CSAPAT Európa Legjobbja, aki ellen csak úgy nyerhetsz, ha a támadó szekciót TELJES MÉRTÉKBEN feláldodozod a védekezés oltárán. (kicsit másképp Gundi a meccs előtt, de sztem tökéletes)...A MANUTD megpróbálta felvenni a kesztyűt, nem úgy mint a Chelsea, aki viszont tudta, mi is az ellenszer...de hozzátenném, hogy a srácok közel sem voltak olyan kipihentek, frissek(még ha annak is tűntek olykor olykor) mint most a döntőre...
..Az olasz klubok a védekezésükről híresültek el pár éve...igaz, hogy a BL-ben az idei kiírásban nem nagyon találkoztunk olasz csapattal, DE sztem ha találkoztunk is volna...ezt az idei PEP-TEAM-et nem lehet megverni...de felülmúlni sem...hozzátenném, ha nagy volt a tét, akkor nagyon odarakták magukat a srácok...jövőre...ki tudja...2005-2006-os szezon után sem gondoltuk volna sokan, hogy nem nyerünk semmi komolyat (csak Katalán kupát nyerünk, de lehet, h rosszul emlékszem, de nem számít)...
Sztem ha egyben marad ez a csapat, és sikerül leigazolni pár jó csereembert, akkor AKÁR...
bocs, h hosszú, de akiknek eddig erről dumáltam, mind unják...lehet, h TI is, de az írás megmarad.
Szeresd úgy felebarátod, mint az egészet!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.05.28. 11:46:52

Nem tudom, h már sok bacardi volt bennem vagy am is, de én nem nagyon láttam ilyen földet döngőlö angolokat vagy nagy sírásokat.

Arra akarok célozni, h ezt ők is tökéletes érezték a pályán, h le vannak focizva kész, közük nincs hozzá, h megállítsák Katalóniát.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.05.28. 11:39:29

ez valami eszméletlen... tegnap én is megkönnyeztem a srácokat...

hihetetlen teljesítményt nyújtottak az egész szezonban. lehetne itt elemezgetni minden játékost külön-külön, de teljesen felesleges. CSAPATKÉNT vagyunk fantasztikusak. egy dolog szomorít el, mégpedig az, hogy innen már csak lefelé vezethet az út... nah de most ne foglalkozzunk ezzel :)

én személy szerint egy játékost emelnék ki ebből az idényből, aki nálam egyértelműen a csapatunk legjobb játéjkosává lépett elő, ő pedig Iniesta! ha még a gólokat is rúgná mi lenne? :)

egy-két gondolat a tegnapi meccsről. mindenki a két védelemmel foglalkozott, mégpedig h a miénk hézagos, a mué pedig atombiztos. azt hiszem láthattuk a végkimenetelt. érzésem szerint alkesz nagyon nagy hibát vétett azal, hogy rooneyt szélre, ronaldot meg középre tette. láttam már nem egy olyan mu meccset amin rooney szélen játszott, de mintha a pályán se lett volna. mind1, alkesznak csak köszönet ját ezért a hülye húzásáért!

a jövőre nézve nagyon jó, hogy megvan a komplett csapat, max az esetleges távozókat (Syl? (tegnap talán rajta látszott leginkább, hogy mit is jelent egy bl...), Guddy stb.) kell pótolni, de az megoldható a b-ből is, ami csak jól jön ha jön a hülye 6+5...

idény elején féltem Peptől, hogy túl nagy falat lesz neki a barca, de kellemeset csalódtam. már most megmutatta hogykiváló edző. jól cserél, jól taktikázik és nagyon jó pedagógus... mi lesz ha még rutint is szerez?

hirtelen ennyi, ha majd lecsillapodunk és kijózanodunk akár talán tisztább fejjel is lehet majd boncolgatni.

VISCA EL BARCA!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
szasza1000
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:39:45

2009.05.28. 11:36:56

Mihu írta:Áááálééé áááálééééééééé, Csak a Barca áléééééééé, csak a Barca álé, csak a Barca álé, csak a Barca álééééééééé

Barceloooooona, Barceloooooona, Barceloonaaa éééóóóéééééé, Barceloooona, Barceloooona, Barceloonaaaa éééééóóóééééé

Aaaaaki nem ugrál madridista olé, olé, aaaaki nem ugrál madridista olé, olé

Egyszerűen senkik vagytok olé, olé, egyszerűen senkik vagytok olé, olé

Campeooooones, campeoooooones, campeoooneees éóóóéééééééé, campeoooooones, campeoooooones, campeooooneees éóóóóééééééé.

Hopp...keresd...keresd...hol a labda? Keresd.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Srácok most vagy én nem látok jól vagy tényleg BAR 2-0 MAN

Nem tudja valaki mennyi lett a meccs vége?

Srácok jó lenne ha nem a nyári edzőmeccsek egyikét néznénk hanem átkapcsolnánk az M1-re mert azt mondják hogy megy a BL döntő. Az biztos izgalmasabb :lol: :lol:

Nézd már öcsém az öreg hogy felpattant a helyéről? Mi lett azzal felment a vérnyomása vagy mi történt? :lol: :lol:

Miiiiiiiivan Roniiiii tán csak nem ideges vagy? Mi a baaaaaj? Mondd el nyugodtan. Jaaaaa hogy 2-0 nem oda....bocsi nem szóltam :twisted:

Srácok...most amúgy mi az a kupa ott középen? Meg azt kinek akarják átadni?

Miiiiiiiii van köcccccccccsög? Mér sírsz kutttya? Tán csak nem kikaptatok? :twisted: :twisted:

Srácok figyeljen ide mindenki, csendet kérnék....lenne egy kérdésem. Ki nyerte a meccset? Talán csak neeeeeem? Barcelooooooona, Barcelooooona, Barceloooonaaaa éééóóóéééééééé, Barceloooooona, Barceloooooona, Barcelooooonaaaa ééééóóóóéééééééééé :twisted: :twisted: :twisted:

És a Queen-We are the champions című száma legalább 12x Csak egy pár rigmus és beszólás ami az utolsó 3-4 percben és a lefújás után 1.5 óráig ment a helyen ahol néztük


Ezt nem lehet felfogni, hogy megéltem egy triplázást. Eddig a futballtörténelemben ez csak 4 csapatnak sikerült. Mi lettünk az 5.-ek. Ilyen míg élünk, nincs nagy esélye hogy lesz mégegy. Úgyhogy ezt a dátumot, 2009. május 27.-ét nagyon de nagyon mélyen be kell vésni az emlékezetünkbe. Nem mintha amúgy annyira meg kellene erőltetni magunkat :twisted: Tényleg egész egyszerűen felfoghatatlan amit ez a CSAPAT idén véghezvitt. És nem a nyögvenyelős 1-0-ák. 4-0, 5-1, 6-1, 6-2 :twisted: :twisted: :twisted: 4-0, és végül egy 2-0-al raktuk fel a koronát az idei teljesítményünkre. Az a "probléma", hogy ennek a csapatnak innentől már csak lefelé vezet az út. Az hogy jövőre megnyerjük a bajnokságot meg mondjuk a Kupát, vagy akár a BL-t :lol: Az már csalódás lesz mert csak 2-t nyertünk :D :D :D


Köszönöm Istenem hogy BARCELONA szurkoló vagyok
:oops: :oops: :oops:
ma reggel bejottem a munkahelyre, elore elnezest kertem a kollegaktol, amiert valszeg egesz nap furcsa vigyor lesz az arcomon. (foleg h van egyket MUs is korulottem). erre jon ez az oriasi komment, es elszakadt a cerna, sirva rohogok es mostmar talan abba birom hagyni. ORIASI!! :)
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2009.05.28. 11:36:09

zolee008 írta:azt szeretném kérdezni valaki tudja azt a számot ami a végén ment a bl-be?
Szerintem a Coldplay Viva la vida-ja volt az.
Ha jól emlékszem.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.28. 11:35:39

zolee008 írta:azt szeretném kérdezni valaki tudja azt a számot ami a végén ment a bl-be?
sztem a Coldplay Viva la Vida-ra gondolhatsz....de nem vagyok benne biztos
galinho20
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.02.09. 20:01:36
Tartózkodási hely: pécs

2009.05.28. 11:30:17

egyszerűen elképesztő amit a Barcelona művelt ebben az évben még mindig alig tudom elhinni!!!! FANTASZTIKUS :D ami ebben a szezonban történt nem lehet elmondani de ezektől a tettektől Barcelona a Barcelona :D
zolee008
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:56:36
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.28. 11:26:09

azt szeretném kérdezni valaki tudja azt a számot ami a végén ment a bl-be?
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2009.05.28. 11:17:14

NEM IS TUDOM, MIT ÍRHATNÉK.

SZERINTEM ELÉG ANNYI, HOGY VISCA EL BARCA, MES QUE UN CLUB.

HIHETETLEN HOGY MEGVAN. MÉG MINDIG SÍROK. DE NEM BAJ :D :D :D

PÉNTEKEN REMÉLEM MINDENKI SATU LESZ. IGAZ MI MÁR MA IS ÜNNEPELTÜNK, VAGYIS HAJNALBAN :D

SRÁCOK, HA TUDTOK VALAMIT AZ ÜNNEPLŐ PÓLÓRÓL, MAJD SZÓLJATOK MÁR FELTÉTLEN, MERT TUTI KELL.
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2009.05.28. 10:33:11

TRIPLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZENZÁCIÓS!FANTASZTIKUS!HIHETETLEN SZEZON!!!!!

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.05.28. 10:24:52

Ez egy szenzációs csapat! Ezúton szeretném megköszönni ezt az évet az FC Barcelona futballcsapatának, számomra a BL a legfontosabb trófea, és megnyertük, sikerült!!!!!

Akik azt mondták, hogy a Barcának nem votl ellenfele, azok nem látták, hogy nem az ellenfelek védelme gyenge, hanem emellett a támadójáték mellett tűnnek annak. Ilyen passzokat, beadásokat nem lehet levédekezni, valóban a futball művészei a csapat tagjai.

A meccsről csak annyit, hogy elég idegesen kezdtek a csapatok, elég sok apró hiba csúszott a játékba, és a MU volt a domináns. Aztán jött a fenomenális Iniesta, és adott egy szép labdát Eto'o-nak, aki ismét megmutatta, hogy egy villanással képes eldönteni a nagy mérkőzéseket. A cselre, amit bemutatott VidicCSEL szemben, arra csak a legnagyobbak képesek. Aztán kezdte átvenni a Barca a játék irányítását, és nyugodt, higgadt játék folyt, nagyjából kézben volt a mérkőzés. Ez elmondható az egész meccsről, hogy sikerült kontroll alatt tartani, a MU játékát. Xavi parádés beadása, és a kicsi Messi fejese pedig eldöntötte a meccset.

A világ legjobb csapata vagyunk, ezt élvezzük ki! A jövőre még nem kell gondolni! Itt egy idény, ahol mi votlunk a legjobbak, ezt már nem vitathatja senki!

Köszönöm Valdéznek, aki két-három nagy bakit kivéve nagyon jól védett ebben a szezonban, a BL-ben pedig különösen brillírozott a Chelsea és a MU ellen! A szemünk előtt érett nagy kapussá!

Köszönöm Pintonak, aki a Mallorca ellen büntetőt hárított, és ezzel nagyot segített a csapatnak a kupa elődöntőjében, és egyébként is legtöbb meccsén magabiztosan védett!

Köszönöm Daniel Alvesnek, akit alázatos játéka, parádés labdái és beadásai, szép góljai miatt már első évében nagyon megszerettünk. Ő egy
világklasszis!

Köszönöm Marqueznek, aki néhány buta megoldása ellenére szerintem még mindig a világ egyik legtechnikásabb védője, és sokszor nyújtott kiváló teljresítményt!

Köszönöm Piquének, aki az idei formája alapján a világ 5 legjobb középhátvédje között van, egy magabiztos és szimpatikus védőt ismertünk meg a személyében!

Köszönöm Puyolnak, aki már réges-régóta szolgálja a klubot, és annyi siker után is ugyanolyan elánnal és tűzzel veti bele magát a nagy csatákba! Maximális respekt, KAPITÁNY!

Köszönöm Abidalnak, aki pár gyengébb meccsét kivéve egészen jól megoldotta a védekezőfeladatát, és akinek nagyot javult a teljesítménye tavalyhoz képest!

Köszönöm Cacéresnek, aki szerintem egy nagy tehetség, és majd eljön az ő ideje is a csapatban!

Köszönöm a búcsuzó Sylvinhónak, aki élete utolsó meccsén megoldotta a feladatát, utolsó nagy harcából győztesen került ki, a támadásokat egész évben jól segítette, és Pep jól tette, hogy szerepeltette a döntőben!
Ez a meccs és ez az idény méltó búcsú a számára! Hiányozni fogsz!

Köszönöm Yaya Tourénak, aki egy SZIKLA :) volt egész évben, a Barca oszlopa! És emellett még szép cseleket, megoldásokat, és a kupadöntőben egy óriási, felejthetetlen gólt láttunk tőle, és aki ebben az évben a világ legjobb vkp-i közé érett!

Köszönöm Sergi Busquetsnek, aki a harmadosztályból az elitbe kerülve valósággal berobbant a köztudatba, és akinek intelligens játéka (és sok szabadot kiharcol) sokar ígér! Megoldott egy BL-döntőt!!!

Köszönöm Seydou Keitának, akit személy szerint nem nagyon kedvelek, de lőtt néhány fontos gólt, balos bombáira szükség volt idén!

Köszönöm az idény végén valószínűleg távozó Gudjohnsennek, aki sokat nem nyújtott ebben a szezonban, de azért tisztességgel helyt állt!

Köszönöm Hlebnek, akinek még ez a csapat túl erős, de amikor beállt, nem vallott szégyent, tisztes iparosmunkát láttunk tőle! Akár megy, akár marad, sok sikert kívánok neki!

Köszönöm Xavinak és Iniestának, akik számomra Puyollal együtt a Barcát, a Barca szívét jelentik, akik emberfelettit nyújtottak egész szezonban, akikben nem lehet csalódni!

Azt a Xavit, aki 4 gólpasszt osztott ki az el clasicón, aki eszméletlen labdát adott Messinek a BL-döntőben! Akinek minden meccsén megcsodálhattuk a megoldásait, góljait (amik szintén gyönyörűek voltak, és volt jópár ebben a szezonban)! Aki a világ legpontosabban paszoló középpályása! A karmester!

Köszönöm annak az Iniestának, aki az idén midnen meccsét jól játszott, aki lendületet adott ennek a csapatnak, a labdáinak szeme volt, a cselei őrületbe kergették a védőket! És aki katarzisélményt okozott a Chelseanek lőtt álomgóljával, és most is pazar labdát adott Eto'o-nak!

Számomra ők ketten a világ legnagyobbjai!

Köszönöm Messinek, aki a csapat franchise playere, az egyedi stílusú és zseniális támadó középpályásnak, aki remélem, hogy aranylabdát kap idén, és nem mellesleg ipari mennyiségű gólt szállított a szezonban! Egy csoda ez az ember! És végre megvan az első BL-trófeája (a 2. amúgy, csak 2006-ban nem is ünnepelt), aminek megszerzésében főszerepet játszott ez a kisember! Köszönjük, Bolha!

Köszönöm Eto'-nak, aki az őszi szezonban hihetetlen motivációval vetette magát a küzdelmekbe, a dekadens Eto'o-nak, aki dacból megmutatta Pepnek, miért is egy világklasszis csatár! Aki közel 40 gólt lőtt ebben a szezonban, és amikor már kritkák kereszttüzébe került, a legfontosabb meccset eldöntötte egy klasszis vilanásával! Aki már második Bl-döntőjében szerez kulcsfontosságú gólt, és sokat tett már ezért a Barcáért! Köszönöm, Samu!

Köszönöm Henrynak, aki az idény elején még gyengén játszott, aztán november magasságában megtáltosodott, és 5-szörös angol gólkirályi formáját idézve parádézott rengeteg meccsen (Real, Villarreal(i), Valencia, Lyon, Bayern, hogy csak párat említsek)! Aki igazán megérdemelte már ezt a BL-trófeát, egy hatalmas játékos és egyéniség!

Köszönöm Bojannak, a mellőzött Bojannak, akinek azért voltak nagy megmozdulásai is idén (kupadöntőben lőtt gólja, stb.), és aki még sokat fog fejlődni! Hihetetlen mit ért el ez a srác 18 évesen!

Köszönöm Pedronak, aki a padról beszállva néhány meccsen abszolút elfogadható teljesítményt nyújtott, és aki szerintem nagy tehetség!

Köszönöm a többi ifijátékosnak (Victor Sanchez, Xavi Torres és a többiek), köszönöm az edzői stábnak (Tito), és a sérült Militónak akik mind részesei votlak a sikernek!

És legvégül köszönöm az első edzői évében triplázó Josep Guardiolának, aki ezt a garnitúrát igazi csapattá kovácsolta, aki a sikerek fő letéteményese, és aki egy szimpatikus, sportszerű és következetes ember!

Köszönöm, Barcelona!
Avatar
feriba
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:05:57

2009.05.28. 10:18:42

GyÖNYÖRŰ ,csak ennyit tudok mondani. Minden álom teljesült. Már csak Messi aranylabdája hiányzik.
Forca Barça
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2009.05.28. 10:18:42

Hihetetlen volt látni h ien dominanciáal nyertünk!!! Leüvöltöttem 1 United drukker fejét az első góól után!!! :lol: :lol: :lol: Annyira euforikus álllapotba kerültem!! 8)

Már arra gondolok h jövőre újra triplázás! Remélem a motivációval nem lesz baj jövőre! Bízom Pep-ben!!!!!!!!!!!

FORCA BARCAAAAAAAAAAAAAAAA
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.05.28. 10:13:55

Üdv Mindenki!Én nem tudok már mit mondani!CSak annyit hogy gartulálok!Ez már valami hihetetlen,fantasztikus tett!Ez az Év minden szempontból az Fc Barcelona csapatáé!Büszke vagyok a klubra!Remélem folytatódik jövőre!Forca Barca!Gracias Pep Guardiola & Dream TEAM!!!!
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.05.28. 10:08:30

Krojf írta:Az nem járja, hogy az "Év fórumozója" ne gratuláljon ezerszer is
az "Év csapatának"!
Igazán földöntúli érzéseim vannak!!!!
Szerintem még a földönkívüliek is nézték a meccset és csodálkoztak
a Barca csodálatos játékán!!!
Elloptak egy műholdunkat és azon megfigyelték az Univerzum
legjobb csapatát!
Még most reggel is szélesvásznú a mosolyom, megvettem a mai
Nemzeti Sport papírkiadását, hogy elarchiváljam az eseményt!
Apropó archiválás!!!
Remélem hogy valamelyikőtök felvette a meccset DVD-re és vállalkozik
annak sokszorosítására is, mert a párizsi győzelmünk mellé a rómait
is magaménak akarom tudni!!
Mindenki epedve várja ezen biznisz beindítását!
Kérem az önként jelentkezőt a feladatra!
Ilyen édes teher kevés van!
Visca el DVD!!! Visca el Barca!!!
K.
Pénteken ismétli az m1! Ezt elmondták a közvetítés végén.
23:05 Bajnokok Ligája labdarúgó mérkõzés felvételrõl - Döntõ ismétlése
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.05.28. 09:59:06

nem tudom mi okosat mondhatnék még, nehéz szavakat találni, de öröm és megtiszteltetés ilyen csapatnak szurkolni.
Sylvinho 35 évesen, hibátlanul játszott, és a végén emberi nagyságát is megmutatta , az ilyen játékost csak szeretni lehet, soha nem reklamált a kevés lehetőség miatt, csak tette a dolgát. sajnálni fogom ha elmegy, de méltón búcsúzik.
Puyol is úgy robolt ahogy már régen, mindenkit legyőzött, még két helyzete is volt, neki akkora piros-kék szíve van hogy innen hallani a dobogását.
Touré olyan nyugodtan csinálta a cseleit és a passzait, mintha edzésen lett volna.
Piqué pedig......hát már nem 5 milliót ér, az biztos.
Valdes megmutatta hogy lehet rá számítani.
Sergio kicsitt megilletődötten, de elvégezte a dolgát.
Xavi Iniesta és Messi, ők a labdatartás művészei, posztjukon a legjobbak, és minden saját nevelések.
Henry révbe ért, immár mindent megnyert csapataival, és maximálisan meg is érdemli.
Eto'o pedig bizonyította, hogy lehet akármilyen formában, neki gól volt a jele oviban, és tulajdonképpen, tudtuk előre, hogy mennyire fontos lesz , az első gól, vagyis tulajdonképpen megnyerte nekünk a bl-t.
Ezek mellett jó volt látni Militot a csapat mellett, sajnélom hogy ki kellet maradnia az ezévi száguldásból, de jövőre annál motiváltabb lesz.
gratulálok az egész csapatnak, az edzői stábnak, mindenkinek, Guardiola pedig a legnagyobbak közé fog emelkedni röviduton.
Kép
Válasz küldése