Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Most mondd azt hogy nincs igaza.....szánalmas. Ha nincs mivel védekezni akkor jön a személyeskedés meg a másik csapat fikázása...grat.Jayden írta:P'robinho írta:újabb 11-es maradt el. immáron a 3. egy szavatok se lehet.
Nektek se lehet mi 3 teher alatt eddig tovább mentünk, meg jobban állunk mint ti csak 1 teher alatt szépen néztek ki. Akkor miről beszélünk?!??!!
P'robinho írta:újabb 11-es maradt el. immáron a 3. egy szavatok se lehet.
Ha ez a modern foci, nem nézek focit.CS0ki írta:modern foci...Most már mindenkinek védekeznie és támadnia is kell...Az más kérdés, hogy a saját 16osánál, vagy az ellenfél térfelén...Mi az antifoci ha nem az, amikor 10 ember védekezik a támadásnál?
Egyébként a bíró tényleg hülye...De ennek ti jobban örülhettek!
modern foci...Most már mindenkinek védekeznie és támadnia is kell...Az más kérdés, hogy a saját 16osánál, vagy az ellenfél térfelén...Mi az antifoci ha nem az, amikor 10 ember védekezik a támadásnál?
P'robinho írta:újabb 11-es maradt el. immáron a 3. egy szavatok se lehet.