Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2009.05.06. 10:19:48

Kár azon vitatkozni hogy mi lesz este. Én azonban 2 dologtól félek...
Az egyik, hogy a Chelsea talál egy mázlista gólt, ahogy szokott és onnantól ugyanaz a forgatókönyv, mint a Camp Nou-ban.
A másik a 11-esek....azt nem is ragoznám

Lehetőleg minél előbb fel kell törni az angolok védelmét, ezzel támadásra kényszeríteni őket, mert a fellazult középpályának köszönhetően csapatunk a saját játékát játszhatná és hétvégén (ill egész évben) láttuk mi van akkor, ha ez történik :wink:

Hajrá Barca! Ma este ünnepelni akarok!
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 10:18:12

robegol írta:Helló fiúk!
Az jutott most eszembe, hogy mintha azt olvastam volna egyszer a rövid hírek között, hogy a döntőre eltörlődnek a sárga lapok, tehát sárgával nem tilthatja el magát enki a döntőről. Ti nem emlékeztek rá?...vagy lehet csdak álmodok... Mert most átolvstam BL szabályzatát és sajna abban nem szerepelt ez a szabálypont.
Valaki tud erről vmit?
Igen, tudunk róla. Ha visszaolvasol kicsit, már kitárgyaltuk a témát. A sárgák nem törlődnek el a döntőre.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 10:16:50

Tény, hogy nagyon nagy szerepe van a szerencsének is. De... Mint tudjuk, jó kapusnak szerencséje is van:) Az a csapat fog nyerni, amelyik a legjobban akarja a sikert és ezért meg is döglik a pályán. A múlt héten ez a csapat a Chelsea volt, ezt el kell ismerni. Nagyon akartak, hajtottak, 1 percig nem adták fel, és szerencséjük is volt. Mi viszont kicsit öregurasan játszottunk (legalábbis önmagunkhoz képest) és ez pont elég volt ahhoz, hogy ne nyerjünk. Természetesen ebben biztosan közrejátszott az is, hogy a legtöbben próbálták kímélni magukat, nehogy a Real ellen ne játszhassanak. Ez most nem lehet kifogás, itt most kőkeményen kell hajtani, mert egyik játékos sem tudhatja, hogy mikor lesz legközelebb ilyen lehetősége.
robegol
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.05.13. 20:27:56
Tartózkodási hely: Bp-Kb

2009.05.06. 10:16:03

Helló fiúk!
Az jutott most eszembe, hogy mintha azt olvastam volna egyszer a rövid hírek között, hogy a döntőre eltörlődnek a sárga lapok, tehát sárgával nem tilthatja el magát enki a döntőről. Ti nem emlékeztek rá?...vagy lehet csdak álmodok... Mert most átolvstam BL szabályzatát és sajna abban nem szerepelt ez a szabálypont.
Valaki tud erről vmit?
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:58:20

Sokszor feltettem magamnak a kérdést az elmúlt egy hétben, hogy melyik Barca nyerjen BL-t, ha nem a mostani.
Ha már ennek a csapatnak sem sikerül, akkor mit várjunk a jövőben.

De a BL-t nem szépségre és rászorultságra osztják.Nemcsak legjobbnak, hanem a legszerencsésebbnek kell lennünk.

Az Arsenal két meccsen 4 gólból 3-at szerencsétlenül szedett be, csak az utolsó volt kidolgozott akció, a többi megpattant vagy elcsúszott vagy bevédte a kapus.10 perc alatt eldőlt a sorsuk.Ennyire alárendelt szerepet a PL-ben sem játszanak, sőt ősszel ha jól tudom egyik nagyágyútól sem kaptak ki.De tegnap olyan rosszul indult nekik a mérkőzés, amilyen rosszul csak indulhatott.

Mi is könnyen így járhatunk.Szerintem kár azt hajtogatni, hogy ez a csapat megérdemli, csak a foci nyerhet stb.Hány csapat volt, amelyik megérdemelte volna, azt soha nem nyert semmit.
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.05.06. 09:49:43

Ma este úgy kell biztatni a csapatot,ahogy még soha!
Egy bizonyos fokig ez is hasonlítani fog a Clásico-ra,ugyanis meg kell mutatni ismét,hogy nagyon is jók vagyunk nyomás alatt,ezt Madrid-ban már tudják,ideje,hogy Londonban is hírül menjen.Tegnap mindenki az Arsenal-t várta volna,hogy lőnek egy gólt és nyílt a párharc,nem lőttek...
Ma többen várják a Chelsea továbbjutását,de a másik oldalon ott lesz egy nem akármilyen BARCA!
A fiúk már rengetegszer bizonyították a szezonban,hogy nagyon is megérdemlik a bizalmat!
Én hiszek Pep-nek,mert ő azt mondta,az a csapat fog továbbjutni,amelyik megérdemli,hát ki,ha nem mi.Nem hiába parádéztuk végig a szezont,most már a sikerek küszöbén állunk,ideje átlépni rajtuk!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.06. 09:41:22

Ma este a FOCINAK győzedelmeskednie kell!
egyszerűen muszáj! ez a csapat egész évben emberfelettit nyújtott, szinte minden létező rekordot megdöntött! (és még 2 rekord a bajnokságban elérhető)
A chelsea-seken és az antidrukkereken kívül mellettünk áll a világ! (magasztos mondat, de sztem jelen esetben helytálló ;) :D )
az antifoci nem fog még 1x kifogni a Tridente-n és a csapat többi részén!
Este mindenki a TV elé és drukkolni szeretett csapatunknak!
VISCA EL BARCA MINDÖRÖKKÉ! DREAM TEAM II!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 09:39:06

lesliejr12 írta:El tudom képzelni, hogy Henry kezdő lesz.Egy Keita,Yaya,Xavi középpálya keményebb, fizikailag erősebb mint az Ini,Yaya,Xavi, de labdatartásban jóval rosszabb.Ini elöl szaladgálna vhol a bal szélen Ivanovic vagy Bosingwa szorításában és sok variációs lehetősége nem lenne, csak befelé hozni a labdát.
Az régen rossz lesz, ha ütközésekben kell felvennünk a harcot.Ha belemegyünk a verekedésbe, alulmaradunk, ez biztos.Ini-vel a középpályán sokkal labda biztosabb csapat vagyunk, mert Keita nem az a pengés játékos.Az kell, hogy nálunk legyen a labda, lehetőleg minél többet.
Ebben abszolút igazad van. Tény, hogy "bunyóban" kevesek leszünk. Viszont szerintem rizikós lenne Henry-t kezdetni, mert a sérülése tudatában biztosan keményen faragnák. Igy viszont valószínüleg 20 perc után le is cserélhetné Pep, vagyis támadásban gyakorlatilag a meccs végére nem lenne variációs lehetőségünk. A második félidőre viszont "vésztartaléknak" abszolút jó megoldás lenne (mint ahogy a Valencia ellen is bejött). A labdatartás miatt pedig nem aggódok, adott esetben Ini is sokkal visszavontabban játszana majd Keita mellett, nem hinném, hogy annyira kapu elé préselnénk most a Chelseat, mint a múlt héten. Főleg, mert, mint láttuk, nem feltétlenül ez a jó taktika ellenük.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.05.06. 09:37:53

Középpályán nagyon fontos a labdatartás és már ott meg kell tudnunk állítani Lampardékat. Sokkal labdabíztosabb a Xavi,Ini,Toure hármas, mint a Xavi, Keita, Toure... A legjobb egyértelműen az lenne ha Henry valahogy tudna kezdeni.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.06. 09:31:49

lesliejr12 írta:El tudom képzelni, hogy Henry kezdő lesz.Egy Keita,Yaya,Xavi középpálya keményebb, fizikailag erősebb mint az Ini,Yaya,Xavi, de labdatartásban jóval rosszabb.Ini elöl szaladgálna vhol a bal szélen Ivanovic vagy Bosingwa szorításában és sok variációs lehetősége nem lenne, csak befelé hozni a labdát.
Az régen rossz lesz, ha ütközésekben kell felvennünk a harcot.Ha belemegyünk a verekedésbe, alulmaradunk, ez biztos.Ini-vel a középpályán sokkal labda biztosabb csapat vagyunk, mert Keita nem az a pengés játékos.Az kell, hogy nálunk legyen a labda, lehetőleg minél többet.
Persze én is bízom Henry kezdésében, főként a fent leírtak miatt. Csak annyit, hogy Ini azért nem csupán szaladgálni szokott a bal szélen, rendre ő a legveszélyesebb játékosunk, ha ott játszik. Verekedni nem szabad, valóban, focizni kell. A védelemet tekintve fogalmam sincs mi lenne a legjobb megoldás, kíváncsian várom Pep megoldását.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:27:32

El tudom képzelni, hogy Henry kezdő lesz.Egy Keita,Yaya,Xavi középpálya keményebb, fizikailag erősebb mint az Ini,Yaya,Xavi, de labdatartásban jóval rosszabb.Ini elöl szaladgálna vhol a bal szélen Ivanovic vagy Bosingwa szorításában és sok variációs lehetősége nem lenne, csak befelé hozni a labdát.
Az régen rossz lesz, ha ütközésekben kell felvennünk a harcot.Ha belemegyünk a verekedésbe, alulmaradunk, ez biztos.Ini-vel a középpályán sokkal labda biztosabb csapat vagyunk, mert Keita nem az a pengés játékos.Az kell, hogy nálunk legyen a labda, lehetőleg minél többet.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:22:41

Egyébként ott sem lesz Sad nem olvastad, hogy térde miatt nem játszik.
Olvass utána jobban.Henry ott van a keretben és most már sehol nem olvasni, hogy 2 hetet ki kellene hagynia.Tegnap is külön edzett, hogy pályára léphessen.

Eto'o nem mozgott rosszul a Real ellen, de a Chelsea ellen fele annyi gólhelyzetünk sem lesz és minden egyes elbénázott helyzet őket fogja erősíteni.De bízok benne, hogy a legjobb formáját mutatja.Mikor, ha nem most.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 09:22:25

vlxe írta:
lesliejr12 írta:Szerencséjére Henry átvette a góllövő cipőjét, de könnyen lehet, hogy a francia ma csak csere lesz.
Egyébként ott sem lesz :( nem olvastad, hogy térde miatt nem játszik. Személy szerint úgy állnék fel , hogy Iniesta megy baloldalra és Hleb végre valahára mondjuk tolhatná a középpályán (terület szempontjából egyáltalán nem mind1). Ezzel a játékkal és egy magát odatevő védelemmel tovább kell jutnunk.
Egyáltalán nem biztos, hogy Henry nem játszik. Ott van a keretben és szerintem be is fog állni, ha kényszerhelyzetben leszünk. Amúgy pedig nem hinném, hogy ez a meccs alkalmas lenne a kisérletezgetésre. Hleb év közben szinte minden poszton ki lett próbálva és nem volt túl meggyőző. Ráadásul a meccs elején szerintem mindenképpen a középpálya stabilizálására lesz szükség, erre pedig Keita lesz a legalkalmasabb választás. Ha "meleg a pite" adott esetben a 60.-ik perc körül jöhet egy Keita-Henry csere.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.05.06. 09:18:08

Dantes írta:Ma este rettenetesen nehéz dolgunk lesz. Akkor is az lenne, ha a védelem a jól megszokott formában állna fel, vagy Henry biztosan játszana....erről ennyit.

A SB hangulata, a 40.000 ordibáló ángliánus, a mérkőzés végéig hajtó cselszki hatalmas terhet jelent majd.

Életerős pontrúgások, kemény távoli bombák, gyors kontrák várható a cselszki részéről+előbbiek.

Nekünk viszont van egy rendkívül optimista, önbizalomtól duzzadó, a csapatot jól koordináló edzőnk, a világ - egyik - legjobb középpályás sora, a világ legpengébb támadósora, óriási csapatszellem és néhány - ilyen téren - tapasztalatlan játékosunk.

Ha az első 15-20 percben nem kapkodunk, és azt követően a játékunkat nagy alázattal, türelmesen végig tudjuk játszani, akkor bőven van esélyünk.

Ellenkező esetben sajnos bármi lehet...

Mióta az eszemet tudom a Barcának szurkolok, de ettől függetlenül is azt gondolom, ez a csapat messze megérdemelné a BL döntőt.

Miután a MU már bejutott, velünk együtt lenne igazán az a nap a labdarúgás ünnepe.

A maga módján a cselszki is megérdemli, de minden tiszteletem ellenére őszintén megvallom Nekem nem igazán jön be a focijuk...és nem is szeretném, ha olyan csapat kerülhetne a trófea közelébe, aki százmilliók, sztáredzők sokasága ellenére sem nyújt egyenletes teljesítményt, nem játszik megnyerő játékot...

Azt meg végképp nem szeretném, ha győzelmük után a BL serleget Roman A. elveszítené egy pókerpartin.... :shock:
Maximálisan egyetértek, ez a csapat képes arra, hogy idegenbe is ráerőltesse akaratát az ellenfélre, egy dolgot még hozzátennék: nem szabad helyzetet kihagyni, be kell rúgni :D És nem szabad hátul hibázni.
Piquet Drogbára , plusz "megfojtani" Lampardot, aztán csak félkarú óriás a csapat.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.06. 09:17:55

ott lesz, csak nem tudni mikor áll be. lehet kezd, aminek csekély az esélye, de lehet csak csereként megy a pályára. remélem a legjobbakat. vele vagy nélküle, de győzni kell!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.05.06. 09:14:27

lesliejr12 írta:Szerencséjére Henry átvette a góllövő cipőjét, de könnyen lehet, hogy a francia ma csak csere lesz.
Egyébként ott sem lesz :( nem olvastad, hogy térde miatt nem játszik. Személy szerint úgy állnék fel , hogy Iniesta megy baloldalra és Hleb végre valahára mondjuk tolhatná a középpályán (terület szempontjából egyáltalán nem mind1). Ezzel a játékkal és egy magát odatevő védelemmel tovább kell jutnunk.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.05.06. 09:13:58

lesliejr12 írta:Eto'o-nak mindenképp fel kell javulnia a mai meccsre.Hetek óta pocsék formában van, ha gólt rúg, azt is csak rúgatják vele.Összjátékban lassú, sokat tologatja és méterekre elpattan tőle a labda.Szerencséjére Henry átvette a góllövő cipőjét, de könnyen lehet, hogy a francia ma csak csere lesz.
A "tiszta gólhelyzetben mégegyszer visszahúzom a labdát" cselről meg leszokhatna.Sokszor így játssza maga elé a védőt, ahelyett, hogy 16-ról a kapuba gurítana.Mint legutóbb pl a Real ellen.
Ennek ellenére bármikor benne van a gól, és a Real ellen szélsőként sztem jól is játszott....
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:09:19

Eto'o-nak mindenképp fel kell javulnia a mai meccsre.Hetek óta pocsék formában van, ha gólt rúg, azt is csak rúgatják vele.Összjátékban lassú, sokat tologatja és méterekre elpattan tőle a labda.Szerencséjére Henry átvette a góllövő cipőjét, de könnyen lehet, hogy a francia ma csak csere lesz.
A "tiszta gólhelyzetben mégegyszer visszahúzom a labdát" cselről meg leszokhatna.Sokszor így játssza maga elé a védőt, ahelyett, hogy 16-ról a kapuba gurítana.Mint legutóbb pl a Real ellen.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.05.06. 09:03:55

Ma este rettenetesen nehéz dolgunk lesz. Akkor is az lenne, ha a védelem a jól megszokott formában állna fel, vagy Henry biztosan játszana....erről ennyit.

A SB hangulata, a 40.000 ordibáló ángliánus, a mérkőzés végéig hajtó cselszki hatalmas terhet jelent majd.

Életerős pontrúgások, kemény távoli bombák, gyors kontrák várható a cselszki részéről+előbbiek.

Nekünk viszont van egy rendkívül optimista, önbizalomtól duzzadó, a csapatot jól koordináló edzőnk, a világ - egyik - legjobb középpályás sora, a világ legpengébb támadósora, óriási csapatszellem és néhány - ilyen téren - tapasztalatlan játékosunk.

Ha az első 15-20 percben nem kapkodunk, és azt követően a játékunkat nagy alázattal, türelmesen végig tudjuk játszani, akkor bőven van esélyünk.

Ellenkező esetben sajnos bármi lehet...

Mióta az eszemet tudom a Barcának szurkolok, de ettől függetlenül is azt gondolom, ez a csapat messze megérdemelné a BL döntőt.

Miután a MU már bejutott, velünk együtt lenne igazán az a nap a labdarúgás ünnepe.

A maga módján a cselszki is megérdemli, de minden tiszteletem ellenére őszintén megvallom Nekem nem igazán jön be a focijuk...és nem is szeretném, ha olyan csapat kerülhetne a trófea közelébe, aki százmilliók, sztáredzők sokasága ellenére sem nyújt egyenletes teljesítményt, nem játszik megnyerő játékot...

Azt meg végképp nem szeretném, ha győzelmük után a BL serleget Roman A. elveszítené egy pókerpartin.... :shock:
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2009.05.06. 09:00:25

Én is attól tartok, hogy találnak egy gólt az elején.Távoli bomba vagy pontrúgás.Akkor kezdődhetne előröl a Camp Nou-i meccs.
Döntő lesz, ki lövi az elsőt, mert 0-0-ra nem számítok.Nem szoktunk gól nélküli meccseket játszani, max félévente.Egy hete megvolt az e félévi.

De egyszerűbb a helyzetünk mint a Chelsea-nek.Nem könnyebb, de egyszerűbb.A meccs kezdetétől nekünk úgy kell játszani, hogy 1 gól mindenképp kell a továbbjutáshoz.Ez akkor is igaz marad, ha találnak egyet, csak akkor már sokkal nehezebb lesz.De egy kapott góltól nem kell megzavarodni.
A kékeknek is kell mindenképp 1 gól ,de ha ők kapnak egyet, akkor lehet nekik kapkodni, mert 2-vel kell rá válaszolni úgy, hogy közben többet már ne szedjenek be.Ez mentálisan nekünk kedvez és biztos, hogy erre Pep is külön kitér majd az eligazításon.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.06. 08:17:27

Ilúvatar írta:..
Ha 2x betalálunk a kapuba, akkor Chelsea -nak 4 -et kell lőnnie nem? tehát ha 3:2 az állás, akkor mi jutottunk tovább, vagy hogyvan?
:D . nem. 2:2 vel jutunk tovább mi. 3:2-vel a cfc. 2:1 -el a cfc. 1:2-vel mi. a lényeg hogy ha x (kivéve 0:0) akkor ott vagyunk. ha kikapunk, akkor nem.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.05.06. 08:14:01

Na, elérkezett a nagy nap megint... De még mindig 6-2 hatása alatt vagyok 8) naponta nézem meg azt a 6 gólt. Na térjük vissza a Chelsea -ra: Nagyon remélem hogy valami frappáns ötlettel fog előállni Pep, mert piszoknehéz lesz a BL. Hiszek benne, hiszek benne hogy betalálunk a kapuba legalább kétszer :)

Ha 2x betalálunk a kapuba, akkor Chelsea -nak 4 -et kell lőnnie nem? tehát ha 3:2 az állás, akkor mi jutottunk tovább, vagy hogyvan?
KépKép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.06. 08:08:14

ez a csapat megérdemli hogy ott legyen rómában. tiszta szívből fogok nekik drukkolni, és szerintem mindenki aki úgy érzi hogy győzzön a foci. én csak a pályán lévő embereket fogom sajnálni ha ez nem jönne össze, mert tényleg megérdemlik. azt mondtuk jó pár meccsel ezelőtt hogy essünk ki hamarabb, inkább koncentráljunk a bajnokikra etc. de most itt vagyunk. tudtunk oda is, ide is. legyen holnap az egész világ gránát-vörös kék színben, és nyerjen a jobb.

csakabarca
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.05.06. 07:37:11

mindorokke_barca írta:
Nem úgy van, hogy az elődöntő után csak pirossal kaphat eltiltást vki a döntőre?
De igen, az elődöntő után törlődnek a lapok, teljesen mindegy, hogy 2 vagy 3 van az illetőnek, csak az nem játszhat a döntőben aki az elődöntő visszavágóján pirosat kap, mint pl a túloldalon Fletcher.
De nem! Pár kommentel lejjebb már ki lett tárgyalva a téma. Olvassátok el a szabálykönyvet. A sárga lapok sem törlődnek a döntőre.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.05.06. 07:08:35

Nem úgy van, hogy az elődöntő után csak pirossal kaphat eltiltást vki a döntőre?
De igen, az elődöntő után törlődnek a lapok, teljesen mindegy, hogy 2 vagy 3 van az illetőnek, csak az nem játszhat a döntőben aki az elődöntő visszavágóján pirosat kap, mint pl a túloldalon Fletcher.
Válasz küldése